Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 05:26:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 712048 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2565 Dátum: 2010. Március 26. - 14:40:56 »

Na végre, addig mondogattam Zsunak, hogy jöjjön vissza, mert várjuk, itt a helye, hogy talán nem beszéltem teljesen hiába.
Drága Zsu! Jó, hogy jelentkeztél, de csak akkor igazán, ha maradsz is köztünk. Sőt, talizpl is majd, mert sokan kíváncsiak Rád, a régiek meg újra akarják látni szépségedet. De most már van másik is, úgy néz ki, hogy Kathy is igazi klubtag lett, nemcsak regizett. Sőt, még Bareszka is, meg Juci, de ők piszok messze laknak, velük nehezebb lesz a személyes megismerés, de nem lehetetlen. Szóval visszajött a tékozló lány!
Zsu! Még egyszer. Van rá esély, hogy végre össze is jöjjön a tali, ne csak az ígérgetés szintjén maradjunk?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2566 Dátum: 2010. Március 26. - 15:14:42 »

Ma tankoltam 10L etanolt és a következőre lettem figyelmes. A literenkénti ár 225.9FT. Pontosan tíz litert tankoltam és a fizetendő összeg a kúton 2261Ft-ot mutatott, ugyanakkor mikor bementem fizetni (amit b.kártyával tettem) a fizetendő összeg már helyesen 2259FT volt. Na erre varjunk gombot. He He He
Naplózva
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #2567 Dátum: 2010. Március 26. - 15:30:40 »

Sziasztok kedveskéim,jó újra köztetek. .És bocsánat a hosszú kimaradásért.Megindokolni nem tudom,tehát meg sem próbálom. Puszi Puszi
Szia Zsum! Jó újra látni itt Kacsint
Szia Giom.Mosolyog.puszillak
Naplózva

Zsuzsanna
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #2568 Dátum: 2010. Március 26. - 15:33:29 »

Na végre, addig mondogattam Zsunak, hogy jöjjön vissza, mert várjuk, itt a helye, hogy talán nem beszéltem teljesen hiába.
Drága Zsu! Jó, hogy jelentkeztél, de csak akkor igazán, ha maradsz is köztünk. Sőt, talizpl is majd, mert sokan kíváncsiak Rád, a régiek meg újra akarják látni szépségedet. De most már van másik is, úgy néz ki, hogy Kathy is igazi klubtag lett, nemcsak regizett. Sőt, még Bareszka is, meg Juci, de ők piszok messze laknak, velük nehezebb lesz a személyes megismerés, de nem lehetetlen. Szóval visszajött a tékozló lány!
Zsu! Még egyszer. Van rá esély, hogy végre össze is jöjjön a tali, ne csak az ígérgetés szintjén maradjunk?
Igen apu!VAN.Ákossal taliztunk.Nem mondta a piszok?Mosolyog.puszillak
Naplózva

Zsuzsanna
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2569 Dátum: 2010. Március 26. - 15:50:27 »

Ma tankoltam 10L etanolt és a következőre lettem figyelmes. A literenkénti ár 225.9FT. Pontosan tíz litert tankoltam és a fizetendő összeg a kúton 2261Ft-ot mutatott, ugyanakkor mikor bementem fizetni (amit b.kártyával tettem) a fizetendő összeg már helyesen 2259FT volt. Na erre varjunk gombot. He He He
Ez kijelzőhiba biztosan.Én pedig átálltam nyári üzenre.egy tank 5l benya többi alkesz fullig.
Naplózva

06 70/22 11 222
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2570 Dátum: 2010. Március 26. - 18:51:40 »

Sziasztok kedveskéim,jó újra köztetek. .És bocsánat a hosszú kimaradásért.Megindokolni nem tudom,tehát meg sem próbálom. Puszi Puszi
Szia Zsu!
Ne indokolj! Legyél! Mesélj!  Vigyorog
.Rendben.Lassan minden oldalról meghúznak,összetörnek.Múltkor parkoltam 15 kerben,és mire visszamentem,valaki szépen meghúzta a tütűt.Be is van horpadva.No de ki volt az?Hopp egy levél a ablaktörlő alatt.Szemtanú.Vannak még rendes emberek.Rendőrség feljelentés.Meglett a papika,92 éves.Mi a retkes ... és ... a .... ... hűűű .Minek űl volán mögé???A RENDŐR NÉZI KÖRBE AZ AUTÓJÁT KB 5 SZÍN RAJTA A FEHÉR ASZTRÁN.Sok embert hagyhatott még cserben.DE ezúttal nem úszta meg.A kárt fizeti a biztosítója...de ez van.Ez elött egy csaj addig telózott mögöttem míg belém nem jött.Sorry igazad van jaaajjj.Kössz.Sokra megyek vele.Ismeretlen sérülés a motorháznál,Ákosom megnézte de ő sem tudja mi lehet.Azt még a polír eltünteti.De hááát őszinte legyek,miért pont ÉÉÉÉÉNN???Mosolyog.puszillak titeket Zsu
Csoda, hogy mindenki beléd akar menni?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2571 Dátum: 2010. Március 26. - 19:22:42 »

Sziasztok kedveskéim,jó újra köztetek. .És bocsánat a hosszú kimaradásért.Megindokolni nem tudom,tehát meg sem próbálom. Puszi Puszi
Szia Zsu!
Ne indokolj! Legyél! Mesélj!  Vigyorog
.Rendben.Lassan minden oldalról meghúznak,összetörnek.Múltkor parkoltam 15 kerben,és mire visszamentem,valaki szépen meghúzta a tütűt.Be is van horpadva.No de ki volt az?Hopp egy levél a ablaktörlő alatt.Szemtanú.Vannak még rendes emberek.Rendőrség feljelentés.Meglett a papika,92 éves.Mi a retkes ... és ... a .... ... hűűű .Minek űl volán mögé???A RENDŐR NÉZI KÖRBE AZ AUTÓJÁT KB 5 SZÍN RAJTA A FEHÉR ASZTRÁN.Sok embert hagyhatott még cserben.DE ezúttal nem úszta meg.A kárt fizeti a biztosítója...de ez van.Ez elött egy csaj addig telózott mögöttem míg belém nem jött.Sorry igazad van jaaajjj.Kössz.Sokra megyek vele.Ismeretlen sérülés a motorháznál,Ákosom megnézte de ő sem tudja mi lehet.Azt még a polír eltünteti.De hááát őszinte legyek,miért pont ÉÉÉÉÉNN???Mosolyog.puszillak titeket Zsu
Csoda, hogy mindenki beléd akar menni?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szia Zsu! Csak hogy én se maradjak ki az üdvözlésből Kacsint
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2572 Dátum: 2010. Március 26. - 19:51:11 »

Cartársak! Május 22.-ére, ami nyilván ünnepnap, gyűjtsünk Janinak, hogy vehessen új, nem recsegő típusú hangszórókat a kocsijába. Bár nem tudom, ez mennyibe kerülne, de mivel Jani az egyik kedvencem a sok közül, és megajánlok neki: 500 Ft-ot (kevés?), vagy 1000 Ft-ot (sok?), mert olyan szépen , jól tud célozni, mint egy mesterlövész. Kacsint
Hát az 1000Ft egy kicsit kevés lesz. Mert ezt néztem ki.
http://www.autohifibolt.hu/index.php?P=termek&S=3&FKAT=2&AKAT=44&TID=8932  Vigyorog
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2573 Dátum: 2010. Március 26. - 20:02:07 »

Cartársak! Május 22.-ére, ami nyilván ünnepnap, gyűjtsünk Janinak, hogy vehessen új, nem recsegő típusú hangszórókat a kocsijába. Bár nem tudom, ez mennyibe kerülne, de mivel Jani az egyik kedvencem a sok közül, és megajánlok neki: 500 Ft-ot (kevés?), vagy 1000 Ft-ot (sok?), mert olyan szépen , jól tud célozni, mint egy mesterlövész. Kacsint
Hát az 1000Ft egy kicsit kevés lesz. Mert ezt néztem ki.
http://www.autohifibolt.hu/index.php?P=termek&S=3&FKAT=2&AKAT=44&TID=8932  Vigyorog
Te mindig ilyen olcsó dolgokat nézel ki magadnak? Múltkor a háttámlára tehető védőhuzat, most meg ez Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2574 Dátum: 2010. Március 26. - 20:10:31 »

Cartársak! Május 22.-ére, ami nyilván ünnepnap, gyűjtsünk Janinak, hogy vehessen új, nem recsegő típusú hangszórókat a kocsijába. Bár nem tudom, ez mennyibe kerülne, de mivel Jani az egyik kedvencem a sok közül, és megajánlok neki: 500 Ft-ot (kevés?), vagy 1000 Ft-ot (sok?), mert olyan szépen , jól tud célozni, mint egy mesterlövész. Kacsint
Hát az 1000Ft egy kicsit kevés lesz. Mert ezt néztem ki.
http://www.autohifibolt.hu/index.php?P=termek&S=3&FKAT=2&AKAT=44&TID=8932  Vigyorog
Te mindig ilyen olcsó dolgokat nézel ki magadnak? Múltkor a háttámlára tehető védőhuzat, most meg ez Vigyorog
Az elírás volt, de ez nem. Ez tényleg ennyibe kerül. Vigyorog
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2575 Dátum: 2010. Március 26. - 20:11:47 »

Cartársak! Május 22.-ére, ami nyilván ünnepnap, gyűjtsünk Janinak, hogy vehessen új, nem recsegő típusú hangszórókat a kocsijába. Bár nem tudom, ez mennyibe kerülne, de mivel Jani az egyik kedvencem a sok közül, és megajánlok neki: 500 Ft-ot (kevés?), vagy 1000 Ft-ot (sok?), mert olyan szépen , jól tud célozni, mint egy mesterlövész. Kacsint
Hát az 1000Ft egy kicsit kevés lesz. Mert ezt néztem ki.
http://www.autohifibolt.hu/index.php?P=termek&S=3&FKAT=2&AKAT=44&TID=8932  Vigyorog
Te mindig ilyen olcsó dolgokat nézel ki magadnak? Múltkor a háttámlára tehető védőhuzat, most meg ez Vigyorog
Az elírás volt, de ez nem. Ez tényleg ennyibe kerül. Vigyorog
Lottót vettél már? Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2576 Dátum: 2010. Március 26. - 20:20:30 »

Cartársak! Május 22.-ére, ami nyilván ünnepnap, gyűjtsünk Janinak, hogy vehessen új, nem recsegő típusú hangszórókat a kocsijába. Bár nem tudom, ez mennyibe kerülne, de mivel Jani az egyik kedvencem a sok közül, és megajánlok neki: 500 Ft-ot (kevés?), vagy 1000 Ft-ot (sok?), mert olyan szépen , jól tud célozni, mint egy mesterlövész. Kacsint
Hát az 1000Ft egy kicsit kevés lesz. Mert ezt néztem ki.
http://www.autohifibolt.hu/index.php?P=termek&S=3&FKAT=2&AKAT=44&TID=8932  Vigyorog
Te mindig ilyen olcsó dolgokat nézel ki magadnak? Múltkor a háttámlára tehető védőhuzat, most meg ez Vigyorog
Az elírás volt, de ez nem. Ez tényleg ennyibe kerül. Vigyorog
Lottót vettél már? Vigyorog
Minek? Állítólag ti fogjátok összedobni a pénzt. Vigyorog
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2577 Dátum: 2010. Március 26. - 20:23:32 »

Cartársak! Május 22.-ére, ami nyilván ünnepnap, gyűjtsünk Janinak, hogy vehessen új, nem recsegő típusú hangszórókat a kocsijába. Bár nem tudom, ez mennyibe kerülne, de mivel Jani az egyik kedvencem a sok közül, és megajánlok neki: 500 Ft-ot (kevés?), vagy 1000 Ft-ot (sok?), mert olyan szépen , jól tud célozni, mint egy mesterlövész. Kacsint
Hát az 1000Ft egy kicsit kevés lesz. Mert ezt néztem ki.
http://www.autohifibolt.hu/index.php?P=termek&S=3&FKAT=2&AKAT=44&TID=8932  Vigyorog
Te mindig ilyen olcsó dolgokat nézel ki magadnak? Múltkor a háttámlára tehető védőhuzat, most meg ez Vigyorog
Az elírás volt, de ez nem. Ez tényleg ennyibe kerül. Vigyorog
Lottót vettél már? Vigyorog
Minek? Állítólag ti fogjátok összedobni a pénzt. Vigyorog
Hát ha minden beregisztrált tag bead 3000-et, összejöhet a dolog. Vigyorog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2578 Dátum: 2010. Március 26. - 20:34:24 »

Ma megjárattam egy kicsit az autót. 4 személlyel légkondival emelkedőn azért már nem volt olyan fürge (mondjuk azért az 1.0-ás Suzit kicsit otthagytam), de legalább kifüstöltem a kipufogót, illetve az összegyűlt vizet. Mondta is a kollégám kétségbeesetten mikor megérkeztünk Tatabányára, hogy valami folyt ki a kipufogómból útközben.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 26. - 20:35:58 írta diablo77 » Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2579 Dátum: 2010. Március 26. - 21:04:45 »

Ma hazahoztuk Ádám szülinapi ajándékát. Egy BMX bringát.

Nem kellett tetőcsomagtartó, a bringát sem kellett szétkapni. Csak felnyitottam a csomagtér ajtót...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!