Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 05:28:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 712056 alkalommal)
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #2550 Dátum: 2010. Március 26. - 01:10:06 »

Túl messze lakom...Szszt.Miklós Vigyorog
Látom nem csak én nem tudok aludni éjszakánként Vigyorog

hát az nincs messze.Mosolyog.Ennyit megér.gyönyörű!!:).Hát nem tudok sajnos.csak  nézek ki a fejemből.pussz
Naplózva

Zsuzsanna
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #2551 Dátum: 2010. Március 26. - 01:16:54 »

Túl messze lakom...Szszt.Miklós Vigyorog
Látom nem csak én nem tudok aludni éjszakánként Vigyorog

hát az nincs messze.Mosolyog.Ennyit megér.gyönyörű!!:).Hát nem tudok sajnos.csak  nézek ki a fejemből.pussz

Szia Zsu!  Mosolyog
Jó rég jártál erre...
Naplózva
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #2552 Dátum: 2010. Március 26. - 01:18:40 »

Túl messze lakom...Szszt.Miklós Vigyorog
Látom nem csak én nem tudok aludni éjszakánként Vigyorog

hát az nincs messze.Mosolyog.Ennyit megér.gyönyörű!!:).Hát nem tudok sajnos.csak  nézek ki a fejemből.pussz

Szia Zsu!  Mosolyog
Jó rég jártál erre...
szia drága igen!!És még ha nem is hiszitek,hiányoztatok!!!naon!!! Mosolyog.puszi
Naplózva

Zsuzsanna
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2553 Dátum: 2010. Március 26. - 06:44:17 »

Sziasztok kedveskéim,jó újra köztetek. .És bocsánat a hosszú kimaradásért.Megindokolni nem tudom,tehát meg sem próbálom. Puszi Puszi
Szia Zsu!
Ne indokolj! Legyél! Mesélj!  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2554 Dátum: 2010. Március 26. - 07:43:10 »

Dani, megvakulok!! Vigyorog Gyönyörű! A motortér mosásról tudnál adni bővebb infót? -Gondolom nemegészen arról szól a dolog, hogy belenyomtad a slagot, oszt jónapot.. Vigyorog Ráfér már az enyémre is egy ilyen.

Zsu! Üdv itthon! Mosolyog
Naplózva
Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #2555 Dátum: 2010. Március 26. - 08:22:24 »

Nah a mai napon megtörtént a tavaszi nagytakarítás:D
11-től délután 4-ig csak az autót pucováltam Vigyorog
Lemostam kívülről+ motortérmosás, kiporszívóztam, de nagyon, műszerfal és bőrápolóval belül áttöröltem minden létező dolgot (nagyon szép lett), ablaktisztítás belülről, gumiszőnyegeket kizuhanyoztam, kapott új illatosítót és ajtó él védőket, amik már elég csúnyák voltak, átcseréltettem a téli papucsokat nyárira, a felniket fényesre nyaltam+ gumiápoló hab, a kisebb karcolásokat megpróbáltam kipolírozni, rainx a szélvédőre, majd mindezt lefényképeztem az utókornak, hogy ilyen tiszta, szép is volt Vigyorog

így kell kinéznie egy Lacettinek: 
http://kepfeltoltes.hu/100325/424962369100_7240_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/100325/1173357192100_7253_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/100325/174757956100_7260_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ez tényleg szép! Gratula hozzá.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2556 Dátum: 2010. Március 26. - 08:30:59 »

Dani, megvakulok!! Vigyorog Gyönyörű! A motortér mosásról tudnál adni bővebb infót? -Gondolom nemegészen arról szól a dolog, hogy belenyomtad a slagot, oszt jónapot.. Vigyorog Ráfér már az enyémre is egy ilyen.

Zsu! Üdv itthon! Mosolyog
elmégy egy önkiszolgáló mosóba ahol lehet motort mosni.Ha rámhalgatsz brigéciollal befujod a létező összes dolgot és a kivárási időben amig az anyag dolgozik samponos szivaccsal átmosol mindent ami elérhető kézzel.Motorhháztető belső,alsó részét is.majd pénz bedob ha lehet melegvizzel csináld és leborotválod mindenhol a koszt.Motorháztető szövettel óvatosan nem szabad közelről borotválni.
Naplózva

06 70/22 11 222
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #2557 Dátum: 2010. Március 26. - 10:04:24 »

Dani, megvakulok!! Vigyorog Gyönyörű! A motortér mosásról tudnál adni bővebb infót? -Gondolom nemegészen arról szól a dolog, hogy belenyomtad a slagot, oszt jónapot.. Vigyorog Ráfér már az enyémre is egy ilyen.

Zsu! Üdv itthon! Mosolyog
Köszönöm kedves.puszi
Naplózva

Zsuzsanna
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #2558 Dátum: 2010. Március 26. - 10:12:34 »

Sziasztok kedveskéim,jó újra köztetek. .És bocsánat a hosszú kimaradásért.Megindokolni nem tudom,tehát meg sem próbálom. Puszi Puszi
Szia Zsu!
Ne indokolj! Legyél! Mesélj!  Vigyorog
.Rendben.Lassan minden oldalról meghúznak,összetörnek.Múltkor parkoltam 15 kerben,és mire visszamentem,valaki szépen meghúzta a tütűt.Be is van horpadva.No de ki volt az?Hopp egy levél a ablaktörlő alatt.Szemtanú.Vannak még rendes emberek.Rendőrség feljelentés.Meglett a papika,92 éves.Mi a retkes ... és ... a .... ... hűűű .Minek űl volán mögé???A RENDŐR NÉZI KÖRBE AZ AUTÓJÁT KB 5 SZÍN RAJTA A FEHÉR ASZTRÁN.Sok embert hagyhatott még cserben.DE ezúttal nem úszta meg.A kárt fizeti a biztosítója...de ez van.Ez elött egy csaj addig telózott mögöttem míg belém nem jött.Sorry igazad van jaaajjj.Kössz.Sokra megyek vele.Ismeretlen sérülés a motorháznál,Ákosom megnézte de ő sem tudja mi lehet.Azt még a polír eltünteti.De hááát őszinte legyek,miért pont ÉÉÉÉÉNN???Mosolyog.puszillak titeket Zsu
Naplózva

Zsuzsanna
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2559 Dátum: 2010. Március 26. - 12:26:12 »

Sziasztok kedveskéim,jó újra köztetek. .És bocsánat a hosszú kimaradásért.Megindokolni nem tudom,tehát meg sem próbálom. Puszi Puszi
Szia Zsum! Jó újra látni itt Kacsint
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2560 Dátum: 2010. Március 26. - 13:02:05 »

Dani, megvakulok!! Vigyorog Gyönyörű! A motortér mosásról tudnál adni bővebb infót? -Gondolom nemegészen arról szól a dolog, hogy belenyomtad a slagot, oszt jónapot.. Vigyorog Ráfér már az enyémre is egy ilyen.

Zsu! Üdv itthon! Mosolyog
Köszönöm kedves.puszi

Úgy, Ahogy Krisz mondja. Én megkérdeztem, hogy nem ázik-e be
Felnyit az motortér, be a gőzborotva és usgyi neki, amit látok. Olyan ótvar lé, mint ami onnan csöpögött le... természetesen mosószeres forró víz, önkiszolgáló gőzborotvás mosóval (csak ilyen helyen szoktam mosni) aztán sima tiszta (meleg) vízzel átmentem rajta. olyan 400ft 4 perc alatt megvolt az egész. A fenti burkolót is átmostam, de azt távolról, mert Krisz mondta, ha közelről csinálom lehet, hogy megbontja a cuccost. Aztán be a kocsiba, pöcc-röff, no para. Hazaértem egy perc alatt, fel a motortér, majd hagytam kiszáradni. Elég nagy szél volt, hamar kiszáradt. Persze amit tudtam és kényes felület, áttöröltem ronggyal.
Legközelebb azt a szivacs burkolót nem fogom lemosni, mert az nagyon nehezen száradt ki.
Dehát volt ideje, amíg mást csináltam rajta
Naplózva

Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2561 Dátum: 2010. Március 26. - 13:05:10 »

Dani, megvakulok!! Vigyorog Gyönyörű! A motortér mosásról tudnál adni bővebb infót? -Gondolom nemegészen arról szól a dolog, hogy belenyomtad a slagot, oszt jónapot.. Vigyorog Ráfér már az enyémre is egy ilyen.

Zsu! Üdv itthon! Mosolyog
Köszönöm kedves.puszi

Úgy, Ahogy Krisz mondja. Én megkérdeztem, hogy nem ázik-e be
Felnyit az motortér, be a gőzborotva és usgyi neki, amit látok. Olyan ótvar lé, mint ami onnan csöpögött le... természetesen mosószeres forró víz, önkiszolgáló gőzborotvás mosóval (csak ilyen helyen szoktam mosni) aztán sima tiszta (meleg) vízzel átmentem rajta. olyan 400ft 4 perc alatt megvolt az egész. A fenti burkolót is átmostam, de azt távolról, mert Krisz mondta, ha közelről csinálom lehet, hogy megbontja a cuccost. Aztán be a kocsiba, pöcc-röff, no para. Hazaértem egy perc alatt, fel a motortér, majd hagytam kiszáradni. Elég nagy szél volt, hamar kiszáradt. Persze amit tudtam és kényes felület, áttöröltem ronggyal.
Legközelebb azt a szivacs burkolót nem fogom lemosni, mert az nagyon nehezen száradt ki.
Dehát volt ideje, amíg mást csináltam rajta

Gyönyörű lett a verda!  Nem kevés idődbe telt...

Egy kicsit OFF: Te, Dani! Kitöltötted a Tuning kiállításos jegyet, hogy megnyerhesd a kocsit? Mert én nem. 
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2562 Dátum: 2010. Március 26. - 13:08:03 »

Igen kitöltöttem... utolsó pillanatban jutott eszembe, de sajnos más nyerte meg...
Amúgy annyira nem is tetszik az a kocsi. Oké, egyedi meg minden, de nem annyira tetszik. persze ha megnyertem volna... Vigyorog (eladtam volna és kifizettem volna belőle a Lacsit) Vigyorog
És vajon azt csak kívülről tuningolták, vagy a teljesítménye is nagyobb, mint egy széria golfé?
Erről nem találtam infókat...
Naplózva

Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2563 Dátum: 2010. Március 26. - 13:13:06 »

Amúgy itt van a kisorsolt golf:
http://www.carstyling.hu/account_shower.php?T=2&id=3339
képek, videó lent és a nyertes is...
Naplózva

Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2564 Dátum: 2010. Március 26. - 13:20:30 »

Igen kitöltöttem... utolsó pillanatban jutott eszembe, de sajnos más nyerte meg...
Amúgy annyira nem is tetszik az a kocsi. Oké, egyedi meg minden, de nem annyira tetszik. persze ha megnyertem volna... Vigyorog (eladtam volna és kifizettem volna belőle a Lacsit) Vigyorog
És vajon azt csak kívülről tuningolták, vagy a teljesítménye is nagyobb, mint egy széria golfé?
Erről nem találtam infókat...

Itt van, hogy miket alakítottak rajta:
http://www.carstyling.hu/show2010/hu/news.php?news_id=3310#news3310
Naplózva
Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!