Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 03:15:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 711993 alkalommal)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2520 Dátum: 2010. Március 23. - 21:28:54 »

nekem meg elkopott a vezető talpa alatti gumiszőnyeg, esetleg április 6-a körül én is szívesen fogadnám eme meglepit  Vigyorog
Szintén zenész:D Nekem is elhasználódott Vigyorog
Sajnos én még nem láttam számomra megfelelőt sehol>
Amúgy csepel környékén tud valaki valmilyen jó autós boltot?
Mert régebben vettem CarPlan gumiápoló habot, de itt a boltban már nem kapni és kéne...nekem nagyon bevált!
Szilikonzsirt nem próbáltad?
Tudsz szerezni szilikonzsírt, mert én eddig még nem találkoztam vele. Pedig megnéztem pár helyen.
Praktiker.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #2521 Dátum: 2010. Március 23. - 21:40:14 »

Itt remélem semmi sem OFF  Kacsint
Véletlenül nem tud valamelyikötök egy ügyvédet, aki gyorsan és olcsón tudna 2 kültag-cserét csinálni egy BT-ben?! Lassan időszerű lenne, állandóan halogatjuk...
Előre is köszi, ha valakinek van ötlete!
Kathy
(Ugye nem volt OFF?)
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2522 Dátum: 2010. Március 23. - 21:42:09 »

Itt remélem semmi sem OFF  Kacsint
Véletlenül nem tud valamelyikötök egy ügyvédet, aki gyorsan és olcsón tudna 2 kültag-cserét csinálni egy BT-ben?! Lassan időszerű lenne, állandóan halogatjuk...
Előre is köszi, ha valakinek van ötlete!
Kathy
(Ugye nem volt OFF?)
Ha az ügyvédnek is Lacsija van, akkor nem....
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #2523 Dátum: 2010. Március 23. - 21:45:40 »

Na ja, de van itt ügyvéd vajon?!
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2524 Dátum: 2010. Március 23. - 21:51:10 »

Hátt az egyik tanárom ügyvéd és véletlen én is egy másik ügyvédhez megyek holnap.
Mi számít olcsónak?
Szerintem ezt bárki meg tudja csinálni. Amúgy egyiket sem ajánlom, mert az egyik állandóan megvág jogból a másik meg 10 éve csinálja a telekkönyvezést Vigyorog
Amúgy Dunát lehet velük rekeszteni, csak győzd megfizetni őket
Naplózva

kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #2525 Dátum: 2010. Március 23. - 21:58:37 »

Hát ha egyiket se ajánlod, akkor inkább hagyjuk őket. Mosolyog
Nekem van egy tök jó ügyvéd barátném, csak hát ő nem csinál cégjogot... Megkérdeztem. Ajánlott valakit, de előtte azért körülnéznék.
Igen, többször rájöttem már, hogy ügyvédnek kellett volna menni. Dolgoztam sokáig nemzetközi ügyvédi irodáknak, hát, mondhatni jól ment nekik. Csak hát kinek van kedve ennyit tanulni, és ilyen keményen?  Kacsint
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2526 Dátum: 2010. Március 23. - 22:01:14 »

Ne is mond... vállakozás és cégjogot tanulok ebben a félévben... minden ember, aki ezzel foglalkozik, az BETEG! De komolyan...
Naplózva

Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2527 Dátum: 2010. Március 23. - 22:14:50 »

Jopek! Cápa! Döme!
Jó lenne, ha elolvasnátok a nektek írt priviket, és illendően válaszolnátok nekem, szintén priviben. Mert különben dühbe jövök!
No, mégiscsak beléptem. Nem ülhetek mindig gép előtt!  Mosolyog
De már megbeszéltük...
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2528 Dátum: 2010. Március 23. - 22:49:41 »

Hát ha egyiket se ajánlod, akkor inkább hagyjuk őket. Mosolyog
Nekem van egy tök jó ügyvéd barátném, csak hát ő nem csinál cégjogot... Megkérdeztem. Ajánlott valakit, de előtte azért körülnéznék.
Igen, többször rájöttem már, hogy ügyvédnek kellett volna menni. Dolgoztam sokáig nemzetközi ügyvédi irodáknak, hát, mondhatni jól ment nekik. Csak hát kinek van kedve ennyit tanulni, és ilyen keményen?  Kacsint
irok privit amint előkerestem a tel számot.
Naplózva

06 70/22 11 222
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #2529 Dátum: 2010. Március 24. - 08:48:41 »

Kedves Krisz!

Köszi, várom!! Mosolyog Megkérdezném őt is, ha nem túl nagy fáradtság előkeresni a számát.
Tegnap éjjel találtam egy jó kis oldalt, ahol be lehet írni a jogesetet, és ügyvédek "licitálnak" rád! Hasznos... Kíváncsi vagyok milyen ajánlatok jönnek még - egy éjszaka alatt már most is van FELEakkora ajánlatom tőlük, mint amit az ügyvéd-barátném ismerőse adott...
Üdv,
Kathy
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2530 Dátum: 2010. Március 24. - 12:12:57 »

Kedves Krisz!

Köszi, várom!! Mosolyog Megkérdezném őt is, ha nem túl nagy fáradtság előkeresni a számát.
Tegnap éjjel találtam egy jó kis oldalt, ahol be lehet írni a jogesetet, és ügyvédek "licitálnak" rád! Hasznos... Kíváncsi vagyok milyen ajánlatok jönnek még - egy éjszaka alatt már most is van FELEakkora ajánlatom tőlük, mint amit az ügyvéd-barátném ismerőse adott...
Üdv,
Kathy
Hu de jó benéztem mert teljesen el is felejtettem!Pű ment.
Naplózva

06 70/22 11 222
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #2531 Dátum: 2010. Március 24. - 13:33:46 »

Kedves Krisz!

Köszi, várom!! Mosolyog Megkérdezném őt is, ha nem túl nagy fáradtság előkeresni a számát.
Tegnap éjjel találtam egy jó kis oldalt, ahol be lehet írni a jogesetet, és ügyvédek "licitálnak" rád! Hasznos... Kíváncsi vagyok milyen ajánlatok jönnek még - egy éjszaka alatt már most is van FELEakkora ajánlatom tőlük, mint amit az ügyvéd-barátném ismerőse adott...
Üdv,
Kathy
Közkincsé tehetnéd az oldalcímét... Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2532 Dátum: 2010. Március 24. - 14:14:07 »

Kathy! Privi ment ügyvéd ügyben.

De elárulom, hogy két ügyvédet már beszerveztem ide a klubba. No meg van orvos is, meg lassan minden szakma, de a legjobb, hogy van pék is, mert nagyon szeretem a sóskiflit. De a legjobbak a sofőrök! Igaz Meatloaf, Jopek, Stocz? Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2533 Dátum: 2010. Március 24. - 16:24:03 »

Kathy! Privi ment ügyvéd ügyben.

De elárulom, hogy két ügyvédet már beszerveztem ide a klubba. No meg van orvos is, meg lassan minden szakma, de a legjobb, hogy van pék is, mert nagyon szeretem a sóskiflit. De a legjobbak a sofőrök! Igaz Meatloaf, Jopek, Stocz? Kacsint Vigyorog
De főleg a buszsofőrök mi?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #2534 Dátum: 2010. Március 24. - 19:24:49 »

Közkinccsé teszem, bár még nem próbáltam a rajta keresztül jelentkező ügyvédeket felhívni (tehát még nem kipróbált, de a licitek folyamatosan jönnek róla). Ha megtörténik a próba, beírom a tapasztalatokat.
Szóval az oldal címe: www.ugyvedbroker.hu
Amúgy azóta érkezett másik 2 félárú ajánlat is, szóval most már 4 van összesen. Meglepő...

Egyébként néhány helyen létezik ilyen például szálláskeresésre is. Egyszer régen például találtam Amerikára ilyet. Beírod, hogy hol és milyen csillagosban szeretnél megszállni, és a regisztrált szállodák licitálnak rád (persze lefelé). Néha negyedáron adnak szállást, mondjuk négycsillagosban panzió-áron. Most sajnos nem találtam meg hirtelen az oldal címét, mert nem mentettem el. De nagyon hasznos Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!