Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 22:17:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 711621 alkalommal)
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #2430 Dátum: 2010. Március 16. - 21:31:28 »

Nahát, egy napig nem néztem be ide, máris akadt egy udvarló :-). És hallom, a'zuram meg vadászik. Bizony, most meglepődött, mikor elmeséltem neki. De Peti, azért ne aggódj, megvédelek!!

Most már nem vagyok szomorú (vagyis nem nagyon)...
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2431 Dátum: 2010. Március 17. - 10:24:47 »

Nahát, egy napig nem néztem be ide, máris akadt egy udvarló :-). És hallom, a'zuram meg vadászik. Bizony, most meglepődött, mikor elmeséltem neki. De Peti, azért ne aggódj, megvédelek!!

Most már nem vagyok szomorú (vagyis nem nagyon)...
He He He Mi megpróbálunk megvédeni, erre Te adod a lovat alá?  He He He Az uradnak meg adok kölcsön puskát, ha kell...  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2432 Dátum: 2010. Március 17. - 13:11:10 »

Nahát, egy napig nem néztem be ide, máris akadt egy udvarló :-). És hallom, a'zuram meg vadászik. Bizony, most meglepődött, mikor elmeséltem neki. De Peti, azért ne aggódj, megvédelek!!

Most már nem vagyok szomorú (vagyis nem nagyon)...
He He He Mi megpróbálunk megvédeni, erre Te adod a lovat alá?  He He He Az uradnak meg adok kölcsön puskát, ha kell...  Vigyorog
de sörétes legyen ám  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2433 Dátum: 2010. Március 17. - 14:08:44 »

Nahát, egy napig nem néztem be ide, máris akadt egy udvarló :-). És hallom, a'zuram meg vadászik. Bizony, most meglepődött, mikor elmeséltem neki. De Peti, azért ne aggódj, megvédelek!!

Most már nem vagyok szomorú (vagyis nem nagyon)...
He He He Mi megpróbálunk megvédeni, erre Te adod a lovat alá?  He He He Az uradnak meg adok kölcsön puskát, ha kell...  Vigyorog
de sörétes legyen ám  Vigyorog
..., és a biztonság okáért, még távcsöves is!
Cap fiammal, mint családvédők, leszúrtuk a Petit, erre Te felhívód keringőre? Megvéded Petit? Hogyan, elé állsz, és felfogod a golyót? Ebből azt hiszem dráma lesz!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2434 Dátum: 2010. Március 17. - 14:48:29 »

Nahát, egy napig nem néztem be ide, máris akadt egy udvarló :-). És hallom, a'zuram meg vadászik. Bizony, most meglepődött, mikor elmeséltem neki. De Peti, azért ne aggódj, megvédelek!!

Most már nem vagyok szomorú (vagyis nem nagyon)...
Mit kezdtek egy udvarnyi lóval??
Lehet menni pacigolni??
Sok szénát esznek? Vigyorog Vigyorog
Naplózva
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #2435 Dátum: 2010. Március 17. - 15:34:29 »

Bizony, most már 100-nál több ló áll a ház előtt, meg is lepődök olykor... Etetni is kell őket rendesen  Kacsint.

Na jó, nem védem meg Petit, ha így felzúdultok - főleg, hogy nem is jár erre már. Biztos örül a szabadságnak!
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2436 Dátum: 2010. Március 17. - 15:35:41 »

Kathy szereti a férjét, és így nincs esélyed. Továbbá, mint Cap is írta, nagy vadász, ezen kívül carate fekete öves bajnok, az utolsó bemutatón eltört egy vasúti sínt, egy csapásra, ja, és műkedvelő vegyész, a mérgekben járatos, amúgy meg most vették fel a kommandósokhoz mesterlövésznek.
Kathynak, Chuck Norris a férje? Mert ez a leírás, csak rá illik. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2437 Dátum: 2010. Március 17. - 16:53:06 »

Kathy szereti a férjét, és így nincs esélyed. Továbbá, mint Cap is írta, nagy vadász, ezen kívül carate fekete öves bajnok, az utolsó bemutatón eltört egy vasúti sínt, egy csapásra, ja, és műkedvelő vegyész, a mérgekben járatos, amúgy meg most vették fel a kommandósokhoz mesterlövésznek.
Kathynak, Chuck Norris a férje? Mert ez a leírás, csak rá illik. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem tudtad? Most legalább Te is tisztában vagy vele, hogy miért féltettük Petit. (Színész, és bármit eljátszik, még Bruce Willist is, nemcsak Chuck Norrist, no meg Kittenberger Kálmánt is, ha kell!) Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #2438 Dátum: 2010. Március 17. - 20:52:35 »

No és legalább olyan jóképű, mint öt filmszínész együttvéve  Kacsint

Apropos, HÉTFŐI SZÍNHÁZ?He? Egyelőre Kamikaze és a kedvese jelentkeztek. Más?! A találkozó-szervezős topikban nem nagyon kaptatok rajta  Kacsint
Annyi változott még, hogy a 40 fős osztály, akik lefoglalták a termet már régen, lemondta - úgyhogy most nagyjából nekünk fognak játszani... Néhány kollegám meg barátunk is jön, úgyhogy igencsak zártkörűnek mondható a dolog. Ez azt jelenti, hogy utána nem-túl-későig nyugodtan lehet maradni teázni (illetve bármit enni-inni amit viszünk).

Pontos koordináták: 2010. március 22 hétfő 19 óra, Térszínház (Budapest, Óbuda, Fő tér 1, Zichy kastély kertjéből van a bejárat). Előadás: Mrozektől a Vatzlav. Jegyár: 1800/fő (ha vagyunk elegen, tudok alkudni).

Hmm?
Naplózva
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #2439 Dátum: 2010. Március 18. - 20:15:20 »

No és legalább olyan jóképű, mint öt filmszínész együttvéve  Kacsint

Apropos, HÉTFŐI SZÍNHÁZ?He? Egyelőre Kamikaze és a kedvese jelentkeztek. Más?! A találkozó-szervezős topikban nem nagyon kaptatok rajta  Kacsint
Annyi változott még, hogy a 40 fős osztály, akik lefoglalták a termet már régen, lemondta - úgyhogy most nagyjából nekünk fognak játszani... Néhány kollegám meg barátunk is jön, úgyhogy igencsak zártkörűnek mondható a dolog. Ez azt jelenti, hogy utána nem-túl-későig nyugodtan lehet maradni teázni (illetve bármit enni-inni amit viszünk).

Pontos koordináták: 2010. március 22 hétfő 19 óra, Térszínház (Budapest, Óbuda, Fő tér 1, Zichy kastély kertjéből van a bejárat). Előadás: Mrozektől a Vatzlav. Jegyár: 1800/fő (ha vagyunk elegen, tudok alkudni).

Hmm?
Jól kinyírtad ezt a topikot, szégyelld magad  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Valami korszerűbb program nincs? Züllés, kocsma, kocsmai verekedés, meccs a tévében sörrel, stb.?  Vigyorog Kacsint
Naplózva

Pittike
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #2440 Dátum: 2010. Március 18. - 22:53:35 »

Ajjaj, bocs, nem akartam kinyírni. Úgy látszik, már mindenhol csak rosszat tudok mondani   
A másikon senki se válaszolt, gondoltam itt is megkérdezem. De akkor töröl töröl töröl.  Kacsint
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2441 Dátum: 2010. Március 19. - 07:29:27 »

Ajjaj, bocs, nem akartam kinyírni. Úgy látszik, már mindenhol csak rosszat tudok mondani   
A másikon senki se válaszolt, gondoltam itt is megkérdezem. De akkor töröl töröl töröl.  Kacsint
Köszi Kathy!
1. kamikaze + kedvese
2. kathy
tehát akkor mi senkik vagyunk He
 Mosolyog azért is elmegyünk csak hogy tud mi nem haragszunk Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #2442 Dátum: 2010. Március 19. - 08:12:16 »

Kamikaze, szerintem Te még itt válaszoltál, de nem mernék rá megesküdni... A másikon meg mintha senki  Vigyorog
Jó, hogy Ti jöttök!!!
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2443 Dátum: 2010. Március 19. - 11:36:14 »

APA, látom te is böngészel  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2444 Dátum: 2010. Március 19. - 12:53:14 »

Most csinálgattam az ablaktörlőgumi cserét és kipróbálnám de az akksi full 0-a.Asszony tegnap kivett v.mit a csomiból és félig csukódott be a zár mikor lezárta igy lemerült az akku.Most vagyok ideges
Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!