Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 20:19:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 711575 alkalommal)
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2415 Dátum: 2010. Március 15. - 20:48:40 »

Meatloaf, köszi az izzókészletet!
Szívesen.Ha kell,van még.Ha kell az egész klubnak jut,mindből csak a H7-es égő hiányzik  Vigyorog
De pszt,ne hogy a HB-sek meghallják.
Épp ma jött szembe egy SW félszeműen.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Engem meg az Üllői úton követett egy félszemű HB.
Ja és a kollégám HB-ján pénteken kellet kicserélni az egyik H4-est. Vigyorog
Szóval az is ki tud égni. Kacsint
A hb-nek is van ilyen betegsége legalábbis az enyémnek,csak nekem a helyzetjelzők égnek ki folyton.
Naplózva

06 70/22 11 222
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2416 Dátum: 2010. Március 16. - 10:11:19 »

Hülye viccei vannak valakinek. Szétszórt nekem a kertben 8cm havat az éjjel.

Fel kellett kapcsolnom a fűtést, mert lusta vagyok lapátolni.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2417 Dátum: 2010. Március 16. - 11:27:46 »

Hülye viccei vannak valakinek. Szétszórt nekem a kertben 8cm havat az éjjel.

Fel kellett kapcsolnom a fűtést, mert lusta vagyok lapátolni.  Vigyorog
Ezt a havat még te hoztad Norvégból csak a bőrönd alján maradt most lett kirázva onnan Vigyorog Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2418 Dátum: 2010. Március 16. - 12:21:55 »

Haza értem Pécsről. Sajna már a munkahelyemről írok... még maradtam volna Mosolyog
Kalandos volt az oda út. A gps benavigált valami kisebbségi gettóba. Féltünk is rendesen. Aztán a TV torony alatt lévő Kikelet szállóba a hegyi úton mentünk. Hó, jég minden mennyiségben. Egy szemből elhaladó autós elől lehúzódás után megcsúszott a kocsi jobb oldala, és keresztbe álltam a hegyi úton, majd orral bele az árokba. Mondtam is stílszerűen a páromnak hogy "érkezés a célhoz" Vigyorog A szemből jövő srác rendes volt, mert vissza tolatott, és kihúzott. Azért megilletődtünk picit Mosolyog
A szálló viszont kitűnő! Ajánlom mindenkinek. Pécsre néző szobánk volt. Hát gyönyörű. Főleg este. Vacsihoz ittunk finom ács cuvée-t (1000Ft/dl Vigyorog ) Ajánlom mindenkinek Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2419 Dátum: 2010. Március 16. - 13:14:08 »

Kathy férjezett. Férjének hobbija is van: vadászik. Nagyvadra... Kacsint
Egyébként meg örülja a szabadságnak.

A férjezettség nem jelent semmit!  Vigyorog
Egyébként ígérték már, hogy kilőnek, mégis itt vagyok! 
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2420 Dátum: 2010. Március 16. - 14:58:18 »

Kathy férjezett. Férjének hobbija is van: vadászik. Nagyvadra... Kacsint
Egyébként meg örülja a szabadságnak.

A férjezettség nem jelent semmit!  Vigyorog
Egyébként ígérték már, hogy kilőnek, mégis itt vagyok! 
Peti! Ilyet ne mondj! Kathy szereti a férjét, és így nincs esélyed. Továbbá, mint Cap is írta, nagy vadász, ezen kívül carate fekete öves bajnok, az utolsó bemutatón eltört egy vasúti sínt, egy csapásra, ja, és műkedvelő vegyész, a mérgekben járatos, amúgy meg most vették fel a kommandósokhoz mesterlövésznek. Szerintem próbálkozz mással. Ja, és azt írtad, hogy ígérték, hogy kilőnek, és még itt vagy? Még! De, ha így folytatod adósságba vered a csapatot, drága a koszorú. Szerintem hirdesd meg Magad, hátha van olyan (?), aki magányos, és egy jó nagy darab ..... (a pontok behelyettesíthetők öt betűs szavakkal)fiúra vágyik. Hátha...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2421 Dátum: 2010. Március 16. - 15:41:36 »

Jani ment PÜ! Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2422 Dátum: 2010. Március 16. - 15:47:56 »

Jani ment PÜ! Mosolyog
Láttam, csak gondoltam nem olyan sürgős a dolog, mert hun van még karácsony! Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 16. - 15:49:44 írta Jani » Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2423 Dátum: 2010. Március 16. - 16:43:41 »

Haza értem Pécsről. Sajna már a munkahelyemről írok... még maradtam volna Mosolyog
Kalandos volt az oda út. A gps benavigált valami kisebbségi gettóba. Féltünk is rendesen. Aztán a TV torony alatt lévő Kikelet szállóba a hegyi úton mentünk. Hó, jég minden mennyiségben. Egy szemből elhaladó autós elől lehúzódás után megcsúszott a kocsi jobb oldala, és keresztbe álltam a hegyi úton, majd orral bele az árokba. Mondtam is stílszerűen a páromnak hogy "érkezés a célhoz" Vigyorog A szemből jövő srác rendes volt, mert vissza tolatott, és kihúzott. Azért megilletődtünk picit Mosolyog
A szálló viszont kitűnő! Ajánlom mindenkinek. Pécsre néző szobánk volt. Hát gyönyörű. Főleg este. Vacsihoz ittunk finom ács cuvée-t (1000Ft/dl Vigyorog ) Ajánlom mindenkinek Mosolyog
Rákerestem erre a szállóra. Menüben nézem a "szobák, árak" menüpontot, de csak a szobák leírása van. Ár nincs.  Zavart Meg nem egyértelmű...mit jelent az, hogy fürdőszobai bekészítés? Most akkor vana  szobákhoz saját fürdő, vagy csak egy törölközőt dobnak az ágyra és közös fürdő van a folyosón? Írnál róla pár szót? Köszi!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2424 Dátum: 2010. Március 16. - 18:50:49 »

Haza értem Pécsről. Sajna már a munkahelyemről írok... még maradtam volna Mosolyog
Kalandos volt az oda út. A gps benavigált valami kisebbségi gettóba. Féltünk is rendesen. Aztán a TV torony alatt lévő Kikelet szállóba a hegyi úton mentünk. Hó, jég minden mennyiségben. Egy szemből elhaladó autós elől lehúzódás után megcsúszott a kocsi jobb oldala, és keresztbe álltam a hegyi úton, majd orral bele az árokba. Mondtam is stílszerűen a páromnak hogy "érkezés a célhoz" Vigyorog A szemből jövő srác rendes volt, mert vissza tolatott, és kihúzott. Azért megilletődtünk picit Mosolyog
A szálló viszont kitűnő! Ajánlom mindenkinek. Pécsre néző szobánk volt. Hát gyönyörű. Főleg este. Vacsihoz ittunk finom ács cuvée-t (1000Ft/dl Vigyorog ) Ajánlom mindenkinek Mosolyog
Rákerestem erre a szállóra. Menüben nézem a "szobák, árak" menüpontot, de csak a szobák leírása van. Ár nincs.  Zavart Meg nem egyértelmű...mit jelent az, hogy fürdőszobai bekészítés? Most akkor vana  szobákhoz saját fürdő, vagy csak egy törölközőt dobnak az ágyra és közös fürdő van a folyosón? Írnál róla pár szót? Köszi!
Van minden. Nagyon szép a fürdő. Van amelyik szobához zuhanyzó van, van amelyikhez sarokkád. Pénztárca függő Mosolyog Mi kettőnknek a hosszúhétvégére fizettünk 82E-t. De ez kedvezményes volt, mert a párom M.o. legrégebbi utazási irodájánál dolgozik Mosolyog Ebben az árban a Mecsekre néző szobát kaptuk volna, de a protekció miatt, a Pécsre nézőt kaptuk meglepiből.
Amúgy azt nem is meséltem. Tegnap haza érünk, kipakolunk, csukom le a csomagtartót... fémes koppanás. Csomagtartó fel, nézem mit zártam oda... semmit. Újra lecsukom, fémes koppanás. Felnyitom, nézem a sötétben, semmi. Óvatosan lecsukom, érzem, hogy akad valami. Nézem, hát a lökhárító tövében csücsült egy csavar. Na ment ám a matek, hogy honnan van. Mutattam apósjelöltnek, hisz neki Tacumája van, hátha tud segíteni. Néztük, semmi. Na itthon lámpánál meglestem, és majdnem leesett az állam. A tetőspojler rögzítőcsavarja volt. Az kopogott egész úton hazáig a tetőn... én meg azt hittem, hogy a csomagtartóban valami üveg...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2425 Dátum: 2010. Március 16. - 19:24:44 »

Haza értem Pécsről. Sajna már a munkahelyemről írok... még maradtam volna Mosolyog
Kalandos volt az oda út. A gps benavigált valami kisebbségi gettóba. Féltünk is rendesen. Aztán a TV torony alatt lévő Kikelet szállóba a hegyi úton mentünk. Hó, jég minden mennyiségben. Egy szemből elhaladó autós elől lehúzódás után megcsúszott a kocsi jobb oldala, és keresztbe álltam a hegyi úton, majd orral bele az árokba. Mondtam is stílszerűen a páromnak hogy "érkezés a célhoz" Vigyorog A szemből jövő srác rendes volt, mert vissza tolatott, és kihúzott. Azért megilletődtünk picit Mosolyog
A szálló viszont kitűnő! Ajánlom mindenkinek. Pécsre néző szobánk volt. Hát gyönyörű. Főleg este. Vacsihoz ittunk finom ács cuvée-t (1000Ft/dl Vigyorog ) Ajánlom mindenkinek Mosolyog
Rákerestem erre a szállóra. Menüben nézem a "szobák, árak" menüpontot, de csak a szobák leírása van. Ár nincs.  Zavart Meg nem egyértelmű...mit jelent az, hogy fürdőszobai bekészítés? Most akkor vana  szobákhoz saját fürdő, vagy csak egy törölközőt dobnak az ágyra és közös fürdő van a folyosón? Írnál róla pár szót? Köszi!
Van minden. Nagyon szép a fürdő. Van amelyik szobához zuhanyzó van, van amelyikhez sarokkád. Pénztárca függő Mosolyog Mi kettőnknek a hosszúhétvégére fizettünk 82E-t. De ez kedvezményes volt, mert a párom M.o. legrégebbi utazási irodájánál dolgozik Mosolyog Ebben az árban a Mecsekre néző szobát kaptuk volna, de a protekció miatt, a Pécsre nézőt kaptuk meglepiből.
Amúgy azt nem is meséltem. Tegnap haza érünk, kipakolunk, csukom le a csomagtartót... fémes koppanás. Csomagtartó fel, nézem mit zártam oda... semmit. Újra lecsukom, fémes koppanás. Felnyitom, nézem a sötétben, semmi. Óvatosan lecsukom, érzem, hogy akad valami. Nézem, hát a lökhárító tövében csücsült egy csavar. Na ment ám a matek, hogy honnan van. Mutattam apósjelöltnek, hisz neki Tacumája van, hátha tud segíteni. Néztük, semmi. Na itthon lámpánál meglestem, és majdnem leesett az állam. A tetőspojler rögzítőcsavarja volt. Az kopogott egész úton hazáig a tetőn... én meg azt hittem, hogy a csomagtartóban valami üveg...
Hja, a HB ördöge...  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2426 Dátum: 2010. Március 16. - 19:59:07 »

Jelentem Szombathelyen nagy pelyhekben szakad a hó 
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #2427 Dátum: 2010. Március 16. - 20:17:24 »

  És Erdélyben is ugyan az az állapot. Már nagyon meguntam Kacsint
Naplózva

meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2428 Dátum: 2010. Március 16. - 20:55:07 »

És Erdélyben is ugyan az az állapot. Már nagyon meguntam Kacsint
Sztem ez a hóesés miattam van,tegnap felraktam a nyári gumikat.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2429 Dátum: 2010. Március 16. - 20:58:34 »

És Erdélyben is ugyan az az állapot. Már nagyon meguntam Kacsint
Sztem ez a hóesés miattam van,tegnap felraktam a nyári gumikat.
Reggel gondoltam rád. Vigyorog
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!