Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 04:13:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 711277 alkalommal)
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2160 Dátum: 2010. Február 23. - 15:02:38 »


Kathy, utánanéztem, a Nyílt tengeren volt az. http://www.flickr.com/photos/hetekcsoportja/3629158601/

Nahát, ez a Mrozek igy csipte a hajótörötteket?!

ÉRDEKEL még valakit ....

Lehetne esetleg egy kisebb talit is kanyarintani köré :-).

Üdv,
Kathy
Blokád alá vonod a színházat?  Vigyorog Vigyorog

Hehe, nem rossz ötlet... Kár, hogy a Zichy kertjébe nem lehet beállni sok-sok Lacsival ;-). Vagy mégis?!
Csináljunk valami bulit utána? Vagy előtte? Kinek van ötlete? (Vagy ehhez már át kéne költözni a talik topikba?)

Kérdeztétek a jegy árát: 1800 froncsi. Legalábbis így tudom (a weblapjuk is ezt állítja).
Köszi az infót Kathy. Kacsint
A nejemmel mennénk a tali előtte v utána jól hangzik Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2161 Dátum: 2010. Február 23. - 15:05:18 »

Diablo77 gratula az 1500-hoz így utólag. Kacsint Kacsint Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2162 Dátum: 2010. Február 23. - 15:12:30 »

Diablo77 gratula az 1500-hoz így utólag. Kacsint Kacsint Kacsint
Köszönöm Kacsint
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2163 Dátum: 2010. Február 23. - 15:20:26 »

Holnap hajnalban indulok Milánóba az Inter-Chelsea BL meccsre Vigyorog
Csak sajnos jelenleg nem tudom, hogy jutok ki Ferihegyre, mivel ilyen korán még nem közlekedik BKV (fél4 körül), illetve a Taxi meg mocskos drága a reptérig...
Kocsit nem hagyom ott, mert 7000ft a parkolás, és nem is lennék nyugodt. Ötlet? Vigyorog
Naplózva

kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2164 Dátum: 2010. Február 23. - 15:41:08 »

Holnap hajnalban indulok Milánóba az Inter-Chelsea BL meccsre Vigyorog
Csak sajnos jelenleg nem tudom, hogy jutok ki Ferihegyre, mivel ilyen korán még nem közlekedik BKV (fél4 körül), illetve a Taxi meg mocskos drága a reptérig...
Kocsit nem hagyom ott, mert 7000ft a parkolás, és nem is lennék nyugodt. Ötlet? Vigyorog
PL Stocz Mosolyog
ö taxis Kacsint és nem hiszem h nagyon drága.
De egy biztos nem vág át mint a többség.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 23. - 15:43:18 írta kamikaze » Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2165 Dátum: 2010. Február 23. - 18:20:49 »

Holnap hajnalban indulok Milánóba az Inter-Chelsea BL meccsre Vigyorog
Csak sajnos jelenleg nem tudom, hogy jutok ki Ferihegyre, mivel ilyen korán még nem közlekedik BKV (fél4 körül), illetve a Taxi meg mocskos drága a reptérig...
Kocsit nem hagyom ott, mert 7000ft a parkolás, és nem is lennék nyugodt. Ötlet? Vigyorog
Bicikli. Vigyorog
Olcsó és egészséges.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2166 Dátum: 2010. Február 23. - 18:57:19 »

Holnap hajnalban indulok Milánóba az Inter-Chelsea BL meccsre Vigyorog
Csak sajnos jelenleg nem tudom, hogy jutok ki Ferihegyre, mivel ilyen korán még nem közlekedik BKV (fél4 körül), illetve a Taxi meg mocskos drága a reptérig...
Kocsit nem hagyom ott, mert 7000ft a parkolás, és nem is lennék nyugodt. Ötlet? Vigyorog
Akkor menj ki az utolsó busszal és utána csövezz az indulásig. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2167 Dátum: 2010. Február 23. - 21:06:22 »

Na Gidy, haza értetek? Milyen volt a büki wellnes? Jó időt fogtatok ki Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2168 Dátum: 2010. Február 23. - 21:23:29 »

Na Gidy, haza értetek? Milyen volt a büki wellnes? Jó időt fogtatok ki Mosolyog
Köszi az érdeklődést. Szuper jó volt minden szempontból. Jó szállás, kitűnő kaja, medencék, ping- pong, fallabda, jó idő, kedves személyzet, jó barát házaspárral, no még a két nagyommal, párjaikkal. Megnéztük a sárvári új szuper szállót is (Kata munkája!) Azután hazajöttünk, mielőtt az én Lacettimből is cabriót csinált volna a markolós. Ja, és mivel végig potyautas voltam, kivételesen több fajta alkoholos italt is megkóstoltam, és nem is volt rossz. Szóval nagyon jó hangulat volt végig. A fallabdázást nem bírtam kihagyni, ennek persze az lett az eredménye, hogy egy ejtés után óriásit repültem, majd hármat forogva elterültem, ami akkor még nem fájt, de most már igen- mindenütt az izomlázzal együtt. Ja, és megint gond a járás 200 méternél tovább. Tavaszra megjavulok remélem. Mi egy Passáttal mentünk, ami bemutató autó volt, és akciós, de így is több, mint 6 milkó volt, nem rossz persze, de akkor nem ismerném a klubunkat, és lopnom kellett volna, hogy megvegyem. Így hát éljen a Lacetti, és a klubunk! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2169 Dátum: 2010. Február 23. - 21:24:49 »

Holnap hajnalban indulok Milánóba az Inter-Chelsea BL meccsre Vigyorog
Csak sajnos jelenleg nem tudom, hogy jutok ki Ferihegyre, mivel ilyen korán még nem közlekedik BKV (fél4 körül), illetve a Taxi meg mocskos drága a reptérig...
Kocsit nem hagyom ott, mert 7000ft a parkolás, és nem is lennék nyugodt. Ötlet? Vigyorog
Vannak éjszakai járatok is ám! www.bkv.hu
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2170 Dátum: 2010. Február 23. - 21:32:08 »

Holnap hajnalban indulok Milánóba az Inter-Chelsea BL meccsre Vigyorog
Csak sajnos jelenleg nem tudom, hogy jutok ki Ferihegyre, mivel ilyen korán még nem közlekedik BKV (fél4 körül), illetve a Taxi meg mocskos drága a reptérig...
Kocsit nem hagyom ott, mert 7000ft a parkolás, és nem is lennék nyugodt. Ötlet? Vigyorog
Vannak éjszakai járatok is ám! www.bkv.hu
Meg mehetsz Lacsival is... Vigyorog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2171 Dátum: 2010. Február 23. - 22:01:48 »

Na Gidy, haza értetek? Milyen volt a büki wellnes? Jó időt fogtatok ki Mosolyog
Köszi az érdeklődést. Szuper jó volt minden szempontból. Jó szállás, kitűnő kaja, medencék, ping- pong, fallabda, jó idő, kedves személyzet, jó barát házaspárral, no még a két nagyommal, párjaikkal. Megnéztük a sárvári új szuper szállót is (Kata munkája!) Azután hazajöttünk, mielőtt az én Lacettimből is cabriót csinált volna a markolós. Ja, és mivel végig potyautas voltam, kivételesen több fajta alkoholos italt is megkóstoltam, és nem is volt rossz. Szóval nagyon jó hangulat volt végig. A fallabdázást nem bírtam kihagyni, ennek persze az lett az eredménye, hogy egy ejtés után óriásit repültem, majd hármat forogva elterültem, ami akkor még nem fájt, de most már igen- mindenütt az izomlázzal együtt. Ja, és megint gond a járás 200 méternél tovább. Tavaszra megjavulok remélem. Mi egy Passáttal mentünk, ami bemutató autó volt, és akciós, de így is több, mint 6 milkó volt, nem rossz persze, de akkor nem ismerném a klubunkat, és lopnom kellett volna, hogy megvegyem. Így hát éljen a Lacetti, és a klubunk! Kacsint Vigyorog
Örülök, hogy jó volt. Ha már itt jártatok, átléphettetek volna Ausztriába is. Nagyon jó idő volt. Én vasárnap kimentem Pulyára tankolni, nem mondom meg mennyiért, mert idegesek lesztek Mosolyog
Amúgy a pia nekem is megvolt hétvégén. Szombaton munka után elmentem apósékhoz. Reggel ötkor disznót vágott. Már az ajtóban pálinkával várt...aztán jöttek a borok, meg a disznótor. Utánna a falu
polgármestere, meg Edi Ausztriából. Hát jó hangulatban telt a délután Vigyorog Amúgy hozzá kell tennem, hogy én alkoholt általában szilveszterkor szoktam inni. Viszont az elmúlt 4 hónap alatt behoztam a 35 év lemaradását Vigyorog Jah, meg 3 kilót híztam Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2172 Dátum: 2010. Február 23. - 22:11:46 »

Holnap hajnalban indulok Milánóba az Inter-Chelsea BL meccsre Vigyorog
Csak sajnos jelenleg nem tudom, hogy jutok ki Ferihegyre, mivel ilyen korán még nem közlekedik BKV (fél4 körül), illetve a Taxi meg mocskos drága a reptérig...
Kocsit nem hagyom ott, mert 7000ft a parkolás, és nem is lennék nyugodt. Ötlet? Vigyorog
Akkor menj ki az utolsó busszal és utána csövezz az indulásig. Vigyorog

Azt majd Milánóban a reptéren;D
Naplózva

Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2173 Dátum: 2010. Február 23. - 22:12:45 »

Holnap hajnalban indulok Milánóba az Inter-Chelsea BL meccsre Vigyorog
Csak sajnos jelenleg nem tudom, hogy jutok ki Ferihegyre, mivel ilyen korán még nem közlekedik BKV (fél4 körül), illetve a Taxi meg mocskos drága a reptérig...
Kocsit nem hagyom ott, mert 7000ft a parkolás, és nem is lennék nyugodt. Ötlet? Vigyorog
Bicikli. Vigyorog
Olcsó és egészséges.

Pesten? Ejj, ahelyett, hogy azt mondanád "a taxi nem drága" Rontod a saját üzletet? Vigyorog
Naplózva

gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #2174 Dátum: 2010. Február 24. - 09:04:21 »

Tegnap egy elég nagy követ kaptam a szélvédőmre (szerencsére komolyabb nem történt, kb 1mm-es lepattanás, de azért majd megnézetem), ma reggel meg elcsaptam egy kis feketerigót (nagyon sajnálom, emrt kedvelem a rigókat), remélem nem folytatódik a sorozat növekvő sorrendben...  Zavart
Naplózva
Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!