Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 00:23:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 711226 alkalommal)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2100 Dátum: 2010. Február 17. - 09:03:46 »

Bocsi, de tele a nemesebb szervem már nagyon!  Hol lehet levásárolni a sodex melegétkezésit!?? Tesco, Spar, gyerek iskolai menzája nem fogadja el... Tudtok valami nagyobb hálózatot, ahol ezt elfogadják. Lehetőleg ne csak kifőzős hely legyen, hanem hideg élelmiszert is áruljon. Köszike
Nem tudom mikor próbáltad meg beváltani az utalványt, de azóta több helyen is olvastam, hogy az Apeh csak rémisztgetett, aminek persze sokan be is dőltek ( ez sem véletlen, mert ki akarna a fejére... ) jogi háttere nincs. Az Apeh nem jogalkotó, hanem alkalmazó és mindössze annyi a követelmény, hogy a munkáltató és az utalványkiállító között megállapodásnak kell születnie amiben rögzítik és az utalványon is szerepel a szöveg miszerint az meleg étkeztetésre használható. Azonban, hogy az üzlet mire fogadja el arra már nincs jogszabály. Szerettem volna ettől jobb cikket is bemásolni, de most nem találtam meg.?:
http://www.delmagyar.hu/belfold_hirek/megsem_valtoznak_a_meleg_etkeztetesi_utalvanyok_feltetelei/2141108/
Igen ezt elismerik, csak a sodexel nincs szerződésük. 
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2101 Dátum: 2010. Február 17. - 09:19:39 »

A média azt kürtöli, a mai naptól eltörölték a műszaki vizsgával együtt kötelező eredetvizsgát, csak eladáskor kell a vizsgálat!
http://www.vezess.hu/hirek/nem_kotelezo_muszakis_eredetvizsgalat/22759/
ezt találtam Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #2102 Dátum: 2010. Február 17. - 09:22:35 »

Bocsi, de tele a nemesebb szervem már nagyon!  Hol lehet levásárolni a sodex melegétkezésit!?? Tesco, Spar, gyerek iskolai menzája nem fogadja el... Tudtok valami nagyobb hálózatot, ahol ezt elfogadják. Lehetőleg ne csak kifőzős hely legyen, hanem hideg élelmiszert is áruljon. Köszike
Nem tudom mikor próbáltad meg beváltani az utalványt, de azóta több helyen is olvastam, hogy az Apeh csak rémisztgetett, aminek persze sokan be is dőltek ( ez sem véletlen, mert ki akarna a fejére... ) jogi háttere nincs. Az Apeh nem jogalkotó, hanem alkalmazó és mindössze annyi a követelmény, hogy a munkáltató és az utalványkiállító között megállapodásnak kell születnie amiben rögzítik és az utalványon is szerepel a szöveg miszerint az meleg étkeztetésre használható. Azonban, hogy az üzlet mire fogadja el arra már nincs jogszabály. Szerettem volna ettől jobb cikket is bemásolni, de most nem találtam meg.?:
http://www.delmagyar.hu/belfold_hirek/megsem_valtoznak_a_meleg_etkeztetesi_utalvanyok_feltetelei/2141108/
Igen ezt elismerik, csak a sodexel nincs szerződésük. 
Azért az ügy nem ilyen egyszerű: http://www.kisalfold.hu/gazdasag/melegutalvany_-_miniszteri_lista_az_elfogadohelyekrol/2141169
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2103 Dátum: 2010. Február 17. - 12:20:05 »

A média azt kürtöli, a mai naptól eltörölték a műszaki vizsgával együtt kötelező eredetvizsgát, csak eladáskor kell a vizsgálat!
Remélem Stocz Főnit azért nem üti meg a guta. Mert ő már kipergette ezt a rablást fényes nappal. Ha ez normális ország lenne, vissza kaphatnák a pénzüket, de azt hiszem erre nem nagyon volt még példa, hogy a visszajárót vissza is adták volna önként, és dalolva, esedezve a megbocsátásért.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2104 Dátum: 2010. Február 17. - 12:37:44 »

95LE Szia!
Utána kérdezek egy illetékesnél utána jelentek erről a parkoló őr lobiról Kacsint
Hali!
Megkérdeztem PDA-t használnak nincs mód idő állításra.
PDA-n is lehet állítani az időt. Kacsint
Beállítható, hogy a műholdhoz képest mennyi legyen az eltérés. Bár ez nyilván program függő.
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #2105 Dátum: 2010. Február 17. - 17:21:39 »

Bocsi, de tele a nemesebb szervem már nagyon!  Hol lehet levásárolni a sodex melegétkezésit!?? Tesco, Spar, gyerek iskolai menzája nem fogadja el... Tudtok valami nagyobb hálózatot, ahol ezt elfogadják. Lehetőleg ne csak kifőzős hely legyen, hanem hideg élelmiszert is áruljon. Köszike
Felénk a CBA elfogadja.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2106 Dátum: 2010. Február 17. - 21:14:14 »

Közlöm a kedves klubtársakkal, hogy halált megvető bátorsággal elmentem, hogy megkapjam az injekciót, és nem sírtam, igaz remegtem, és kiizzadtam, de hősként tűrtem az inkviziciót! Büszke vagyok piszkosul most magamra, és hatott is a szuri, mert már sokat javult, hazafelé egyhuzamban, kis lassítással, de több száz métert megtettem, feltűnő vicsorítás nélkül. Úgy néz ki, hogy megmaradok! Ha már elkezdtétek a gyűjtést virágra, váltsuk át csokoládéba, azt jobban szeretem, a virágot hagyjuk későbbre.
Öröm volt így vezetni, hogy nem fájt már abszolút közben a lábam. Jó kedvemben meg is kegyelmeztem egy Lexus terepjárónak, mert nagy az én szívem. Jobb a kedvem már, péntektől vasárnapig lemegyünk Bükfűrdőre nyolcan, a Kata szerezte a lehetőséget. Én potyautas leszek egy másik autóban, a Csaba vezeti a Lacettit. Holnap még ledolgozom egy délelőttös számot, és utána pihenés lesz csak, a jövő hétre rendbe kell jönnöm egészen. Remélem a többi sérült cartárs is javulgat már, ezt kívánom!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2107 Dátum: 2010. Február 17. - 21:29:18 »

Közlöm a kedves klubtársakkal, hogy halált megvető bátorsággal elmentem, hogy megkapjam az injekciót, és nem sírtam, igaz remegtem, és kiizzadtam, de hősként tűrtem az inkviziciót! Büszke vagyok piszkosul most magamra, és hatott is a szuri, mert már sokat javult, hazafelé egyhuzamban, kis lassítással, de több száz métert megtettem, feltűnő vicsorítás nélkül. Úgy néz ki, hogy megmaradok! Ha már elkezdtétek a gyűjtést virágra, váltsuk át csokoládéba, azt jobban szeretem, a virágot hagyjuk későbbre.
Öröm volt így vezetni, hogy nem fájt már abszolút közben a lábam. Jó kedvemben meg is kegyelmeztem egy Lexus terepjárónak, mert nagy az én szívem. Jobb a kedvem már, péntektől vasárnapig lemegyünk Bükfűrdőre nyolcan, a Kata szerezte a lehetőséget. Én potyautas leszek egy másik autóban, a Csaba vezeti a Lacettit. Holnap még ledolgozom egy délelőttös számot, és utána pihenés lesz csak, a jövő hétre rendbe kell jönnöm egészen. Remélem a többi sérült cartárs is javulgat már, ezt kívánom!
Jobbulást. Bükfürdő majd rendbe tesz. Csak ne igyál a vízből, mert egyből rekordot döntesz százon Vigyorog Már jöhettek bátran, nincs járhatatlan út a megyében Mosolyog Jó lazítást Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2108 Dátum: 2010. Február 17. - 22:34:33 »

Hát ha Csabi vezet, akkor már most egyeztess időpontot Rudival, a checklámpa miatt.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2109 Dátum: 2010. Február 18. - 15:48:08 »

Hát ha Csabi vezet, akkor már most egyeztess időpontot Rudival, a checklámpa miatt.  Kacsint
Ennek a megjegyzésnek biztosan fog örülni Csaba. Amúgy meg kivettem az EGR lezárást, és most Jani, Meatloaf után, nekem sincs lezárva, mert nekünk egy típusú a computerünk, ami nem szereti a lezárást.
Amúgy meg remélem jól sikerül majd az út, és kipihenem 3 hét komoly fájdalmait is. Ma már 95%-os voltam, és nem vagyok már sánta. Szép az élet, de nagyon! Olyan jól vagyok, hogy viszek ping- pong cuccokat is, hogy legyen mmás sikerélményem is a gyógyuláson kívül. Ha van még olyan cartárs, aki szereti ezt a játékot, és van is rá lehetőség ezt megmutatni, szívesen állok rendelkezésére. (Záhony, Lenti, stb. nem érdekel, oda nem megyek, csak közelbe.)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2110 Dátum: 2010. Február 18. - 17:40:51 »

Csabi ezer éve nem volt a fórumon.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #2111 Dátum: 2010. Február 18. - 20:25:38 »

Kedves Gidy!

Örülök, hogy jobban vagy - és sajnálom, hogy ilyen sokáig vártál azzal a szurival... Én múltkor 3 napig bírtam, és szuri után másnap már kutya bajom volt. Lehet, hogy ugyanazt a szurit kaptad?! (Izomlazító meg még valami, a másikat nem tudom.)

Érezzétek jól magatokat, jó hétvégét!

Üdv,
Kathy
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2112 Dátum: 2010. Február 18. - 20:40:35 »

Közlöm a kedves klubtársakkal, hogy halált megvető bátorsággal elmentem, hogy megkapjam az injekciót, és nem sírtam, igaz remegtem, és kiizzadtam, de hősként tűrtem az inkviziciót! Büszke vagyok piszkosul most magamra, és hatott is a szuri, mert már sokat javult, hazafelé egyhuzamban, kis lassítással, de több száz métert megtettem, feltűnő vicsorítás nélkül. Úgy néz ki, hogy megmaradok! Ha már elkezdtétek a gyűjtést virágra, váltsuk át csokoládéba, azt jobban szeretem, a virágot hagyjuk későbbre.
Öröm volt így vezetni, hogy nem fájt már abszolút közben a lábam. Jó kedvemben meg is kegyelmeztem egy Lexus terepjárónak, mert nagy az én szívem. Jobb a kedvem már, péntektől vasárnapig lemegyünk Bükfűrdőre nyolcan, a Kata szerezte a lehetőséget. Én potyautas leszek egy másik autóban, a Csaba vezeti a Lacettit. Holnap még ledolgozom egy délelőttös számot, és utána pihenés lesz csak, a jövő hétre rendbe kell jönnöm egészen. Remélem a többi sérült cartárs is javulgat már, ezt kívánom!
Azért óvatosan azzal ponggal, mert egy hirtelen mozdulattól megint ott találhatod magad a fájdalom országában...
Nekem a múltkor becsípődött a derekam, 2 hét volt mire már tudtam közlekedni mindenfajta audiovizuális hozzáfűznivaló nélkül. Most sem 100%-os még Kaptam egy ismerőstől valami zöld trutyit, amit állítólag az állatorvos ír fel és lovakra használják....  E felől mondjuk kétségeim vannak, de használt. Iszonyat erős volt. Feleségem gumikesztyűvel kent és ezen keresztül is csípte a kezét ( állítólag  Kacsint )Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2113 Dátum: 2010. Február 18. - 23:03:53 »

Közlöm a kedves klubtársakkal, hogy halált megvető bátorsággal elmentem, hogy megkapjam az injekciót, és nem sírtam, igaz remegtem, és kiizzadtam, de hősként tűrtem az inkviziciót! Büszke vagyok piszkosul most magamra, és hatott is a szuri, mert már sokat javult, hazafelé egyhuzamban, kis lassítással, de több száz métert megtettem, feltűnő vicsorítás nélkül. Úgy néz ki, hogy megmaradok! Ha már elkezdtétek a gyűjtést virágra, váltsuk át csokoládéba, azt jobban szeretem, a virágot hagyjuk későbbre.
Öröm volt így vezetni, hogy nem fájt már abszolút közben a lábam. Jó kedvemben meg is kegyelmeztem egy Lexus terepjárónak, mert nagy az én szívem. Jobb a kedvem már, péntektől vasárnapig lemegyünk Bükfűrdőre nyolcan, a Kata szerezte a lehetőséget. Én potyautas leszek egy másik autóban, a Csaba vezeti a Lacettit. Holnap még ledolgozom egy délelőttös számot, és utána pihenés lesz csak, a jövő hétre rendbe kell jönnöm egészen. Remélem a többi sérült cartárs is javulgat már, ezt kívánom!
Azért óvatosan azzal ponggal, mert egy hirtelen mozdulattól megint ott találhatod magad a fájdalom országában...
Nekem a múltkor becsípődött a derekam, 2 hét volt mire már tudtam közlekedni mindenfajta audiovizuális hozzáfűznivaló nélkül. Most sem 100%-os még Kaptam egy ismerőstől valami zöld trutyit, amit állítólag az állatorvos ír fel és lovakra használják....  E felől mondjuk kétségeim vannak, de használt. Iszonyat erős volt. Feleségem gumikesztyűvel kent és ezen keresztül is csípte a kezét ( állítólag  Kacsint )Vigyorog Vigyorog

Na sziasztok, vasárnap jelentkezem, remélem teljesen egészségesen. Addig legyetek jók, ha tudtok, a többi nem számít!  Vigyorog
Hmm, lovakra, nem rossz ötlet. De használt? Akkor oké, azóta hány derbyt nyertél? Ezentúl Rád fogok fogadni! Befutóra: Akidobos! Kacsint Vigyorog


Na sziasztok, vasárnap jelentkezem, remélem teljesen egészségesen. Addig legyetek jók, ha tudtok, a többi nem számít!  Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 18. - 23:07:07 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2114 Dátum: 2010. Február 19. - 09:00:59 »

Közlöm a kedves klubtársakkal, hogy halált megvető bátorsággal elmentem, hogy megkapjam az injekciót, és nem sírtam, igaz remegtem, és kiizzadtam, de hősként tűrtem az inkviziciót! Büszke vagyok piszkosul most magamra, és hatott is a szuri, mert már sokat javult, hazafelé egyhuzamban, kis lassítással, de több száz métert megtettem, feltűnő vicsorítás nélkül. Úgy néz ki, hogy megmaradok! Ha már elkezdtétek a gyűjtést virágra, váltsuk át csokoládéba, azt jobban szeretem, a virágot hagyjuk későbbre.
Öröm volt így vezetni, hogy nem fájt már abszolút közben a lábam. Jó kedvemben meg is kegyelmeztem egy Lexus terepjárónak, mert nagy az én szívem. Jobb a kedvem már, péntektől vasárnapig lemegyünk Bükfűrdőre nyolcan, a Kata szerezte a lehetőséget. Én potyautas leszek egy másik autóban, a Csaba vezeti a Lacettit. Holnap még ledolgozom egy délelőttös számot, és utána pihenés lesz csak, a jövő hétre rendbe kell jönnöm egészen. Remélem a többi sérült cartárs is javulgat már, ezt kívánom!
Azért óvatosan azzal ponggal, mert egy hirtelen mozdulattól megint ott találhatod magad a fájdalom országában...
Nekem a múltkor becsípődött a derekam, 2 hét volt mire már tudtam közlekedni mindenfajta audiovizuális hozzáfűznivaló nélkül. Most sem 100%-os még Kaptam egy ismerőstől valami zöld trutyit, amit állítólag az állatorvos ír fel és lovakra használják....  E felől mondjuk kétségeim vannak, de használt. Iszonyat erős volt. Feleségem gumikesztyűvel kent és ezen keresztül is csípte a kezét ( állítólag  Kacsint )Vigyorog Vigyorog

Na sziasztok, vasárnap jelentkezem, remélem teljesen egészségesen. Addig legyetek jók, ha tudtok, a többi nem számít!  Vigyorog
Hmm, lovakra, nem rossz ötlet. De használt? Akkor oké, azóta hány derbyt nyertél? Ezentúl Rád fogok fogadni! Befutóra: Akidobos! Kacsint Vigyorog


Na sziasztok, vasárnap jelentkezem, remélem teljesen egészségesen. Addig legyetek jók, ha tudtok, a többi nem számít!  Vigyorog
No igen, azóta mondják páran, hogy olyan érdekesen nevetek: nyi-haha  Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!