Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 22:23:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 711175 alkalommal)
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2070 Dátum: 2010. Február 13. - 08:56:52 »

95LE Szia!
Utána kérdezek egy illetékesnél utána jelentek erről a parkoló őr lobiról Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2071 Dátum: 2010. Február 13. - 09:22:02 »

Ha eddig nem csinálták, akkor most kaptak egy jó ötletet...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2072 Dátum: 2010. Február 13. - 09:28:06 »

Ha eddig nem csinálták, akkor most kaptak egy jó ötletet...
Ha innen vennék az ötletet az azt jelentené h gondolkodnak de ebbe én nem hiszek  Vigyorog
már nem ott dolgozik a forrásom  Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2073 Dátum: 2010. Február 13. - 09:42:01 »

Ha eddig nem csinálták, akkor most kaptak egy jó ötletet...
Ha innen vennék az ötletet az azt jelentené h gondolkodnak de ebbe én nem hiszek  Vigyorog
már nem ott dolgozik a forrásom  Kacsint
Ez körímél. Előbb utóbb valaki olyanhoz is eljut, aki a dellát számolja ott... Nem az egyszeri szerencsétlen őrről beszélek, azok azt teszik, amit mondanak nekik.
Egyébként én még komolyan értelmessel, iskolázottal, magyarul gondolkodni képessel nem találkotam. Szerintem eleve úgy választják ki őket, hogy ne legyen túl értelmes, mert akkor nem lehet a genyamód véghezvitt lehúzásokra rávenni. Főleg annyi napidíjért.

Ha be kell jönnöm Pestre akkor inkább parkolok drágábban parkolóházban, mélygarázsban, privát parkolóban, mint a fizetős utcán. Pont az ilyen lehúzásos trükkök miatt.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2074 Dátum: 2010. Február 13. - 10:40:59 »

Ha eddig nem csinálták, akkor most kaptak egy jó ötletet...
Ha innen vennék az ötletet az azt jelentené h gondolkodnak de ebbe én nem hiszek  Vigyorog
már nem ott dolgozik a forrásom  Kacsint
Ez körímél. Előbb utóbb valaki olyanhoz is eljut, aki a dellát számolja ott... Nem az egyszeri szerencsétlen őrről beszélek, azok azt teszik, amit mondanak nekik.
Egyébként én még komolyan értelmessel, iskolázottal, magyarul gondolkodni képessel nem találkotam. Szerintem eleve úgy választják ki őket, hogy ne legyen túl értelmes, mert akkor nem lehet a genyamód véghezvitt lehúzásokra rávenni. Főleg annyi napidíjért.

Ha be kell jönnöm Pestre akkor inkább parkolok drágábban parkolóházban, mélygarázsban, privát parkolóban, mint a fizetős utcán. Pont az ilyen lehúzásos trükkök miatt.
Én hiszek ebben ,sajnos ez működőképes elgondolás  .Anyámék is szívnak most egy 2006-os ! parkolás miatt,amiről nem is tudtak a tavaly nyárig.Egyszer csak jött egy ajánlott levél a végrehajtótól,hogy jönnek foglalni és mellékelték a bírósági határozatot is, ki tudja hogy mikor volt valami tárgyalás,vagy védekezésre alkalom.Természetesen az akkori pár ezer ft-os büntetés felment több mint 70000-re !Kifizették részletre és már azt hitték,hogy vége,erre a múlthéten megint kaptak egy büntiről határozatot!Ha egyszer valaki bekerül a rendszerükbe,akkor soha nem fog megszabadulni tőlük.Az a felháborító,hogy egy egyszerű KFT szabhat ki kényükre-kedvükre büntetéseket úgy,hogy nem nekik kell bizonyítani a bűnösséged,hanem neked az ártatlanságodat!!! És baromira egy húron pendülnek a bírósággal,gondolom rendesen le vannak fizetve a bírók.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2075 Dátum: 2010. Február 13. - 11:19:43 »

Ha eddig nem csinálták, akkor most kaptak egy jó ötletet...
Ha innen vennék az ötletet az azt jelentené h gondolkodnak de ebbe én nem hiszek  Vigyorog
már nem ott dolgozik a forrásom  Kacsint
Ez körímél. Előbb utóbb valaki olyanhoz is eljut, aki a dellát számolja ott... Nem az egyszeri szerencsétlen őrről beszélek, azok azt teszik, amit mondanak nekik.
Egyébként én még komolyan értelmessel, iskolázottal, magyarul gondolkodni képessel nem találkotam. Szerintem eleve úgy választják ki őket, hogy ne legyen túl értelmes, mert akkor nem lehet a genyamód véghezvitt lehúzásokra rávenni. Főleg annyi napidíjért.

Ha be kell jönnöm Pestre akkor inkább parkolok drágábban parkolóházban, mélygarázsban, privát parkolóban, mint a fizetős utcán. Pont az ilyen lehúzásos trükkök miatt.
Én hiszek ebben ,sajnos ez működőképes elgondolás  .Anyámék is szívnak most egy 2006-os ! parkolás miatt,amiről nem is tudtak a tavaly nyárig.Egyszer csak jött egy ajánlott levél a végrehajtótól,hogy jönnek foglalni és mellékelték a bírósági határozatot is, ki tudja hogy mikor volt valami tárgyalás,vagy védekezésre alkalom.Természetesen az akkori pár ezer ft-os büntetés felment több mint 70000-re !Kifizették részletre és már azt hitték,hogy vége,erre a múlthéten megint kaptak egy büntiről határozatot!Ha egyszer valaki bekerül a rendszerükbe,akkor soha nem fog megszabadulni tőlük.Az a felháborító,hogy egy egyszerű KFT szabhat ki kényükre-kedvükre büntetéseket úgy,hogy nem nekik kell bizonyítani a bűnösséged,hanem neked az ártatlanságodat!!! És baromira egy húron pendülnek a bírósággal,gondolom rendesen le vannak fizetve a bírók.
Bizony, bizony. Nekem 2007-es ügyem volt velük. Tavaly zárult le, ugyans én nem fizettem, hanem viszontpereltem, mondván az autó, ami alapján zsaroltak nem is volt már az enyém. Erre ****tak ---> rosszhiszeműen jártak el.
Namármost jeleztem, hogy anyagi kártérítésre (a zaklatás miatt) és az ügyvédi költségeim fedezésére perelem őket.
Rosszul jártak, mert vesztettek, úgy fest, hogy az a bíró nem volt zsebben és megítélték a kártérítést. Megjegyzem az ország egyik legrafkósabb ügyvédjét kértem meg, akinek megfelelően vastagon fogott a ceruzája. (Élvezettel láttam a ellenfél ügyvédjét elsápadni, amikor a jogi képviselőm bemutatkozott a tárgyalás előtt). Persze nem kis utánajárást, kilincselést igényelt annak bebizonyítása, hogy meg sem próbáltak értesíteni az ügyről, bírósági tárgyalásról. A Posta könyveléséhez - az ajánlott küldeményeket könyvelik és az ilyen ügyekről nem normális levélben kell az ügyfelet értesíteni - nem volt egyszerű hozzáférni, abból viszont kiderült, hogy sem a zsarolási társulás sem az ügyvédi iroda nem próbálta meg felvenni velem a kapcsolatot, mi több, a bírósági tárgyalásról sem kaptam értesítőt. Ugyanakkor bizonyítani tudtam, hogy ajánlott küldeményben küldtem el nekik korábban a szóban forgó szgk. adás- vételijének másolatát, amit átvettek! A rosszhiszeműség tehát bizonyítva volt. Gondolkodtam is rajta, hogy esetleg feljelentést kellene tennem ellenük csalás miatt, a bíró ellen meg korrupció miatt, de van a francnak kedve még a továbbiakban bíróságra rohangálni.
A zsaroló cég kb. majd háromszorosát fizetheti az ügyvédnek, meg nekem, mint amit ki akartak belőlem sajtolni. De nem tanultak, pár hónappal később megint bepróbálkoztak, egy másik ügyvédi irodán keresztül. Na oda elég volt az előző ítélet másolatát elküldeni azzal az ajánlással, hogy a továbbiakban értekezzenek az ügyvédemmel. Egy héten belül kaptam az ajánlott választ, hogy elnézést a zaklatásért, hibás információkat kaptak a zsarolási társulástól.

Érdekes, hogy kb. ugyanekkor az autópályások kerestek meg matrica használat hiánya miatt. Oda szintén elküldtem az adás- vételi másolatát, egy héten belül jött a válasz, hogy tekitsem tárgytalannak a dolgot.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2076 Dátum: 2010. Február 13. - 12:17:05 »

Borzasztó! Az ember csak forrong belül az igazságérzetével, de a hatalommal szemben esélye sincs. 

Viszont én fel tudom venni a telefonommal a beszélgetéseket. Volt már, hogy jól jött, persze nem bűncselekménnyel kapcsolatban, de pl. amikor egy telszámot mondanak, nem kell papírért, írószerért rohangálni.

Egy barátom viszont már kapott egyszer pesti tilosban parkolási értesítést és a nagyon bosszantó az volt, hogy az adott időben a ház előtt állt a kocsi Miskolcon. Minden stimmelt: típus, szín, rendszám... Szerencsére tudta bizonyítani, hogy üzemképtelen volt az autó, mivel nem volt benne motor és akkor még fénykép sem volt.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2077 Dátum: 2010. Február 13. - 16:03:36 »

25
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #2078 Dátum: 2010. Február 13. - 16:17:00 »

25

Mi van vágod a centit?  Vigyorog
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2079 Dátum: 2010. Február 13. - 16:27:54 »

Még szép.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2080 Dátum: 2010. Február 13. - 17:32:12 »

IWIW-es meghívóm van, még pár napig. Érdekel valakit? Ha igen, jelentkezzen sürgősen!

Cap! Azt hiszem majd Te fogsz izzót cserélni, mert magától nem cserélődött ki a bitang.

A sérülteknek jobbulást, gyógyulást, ha már nekem nem nagyon jön össze, legalább ti gyógyuljatok!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #2081 Dátum: 2010. Február 13. - 17:40:25 »

IWIW-es meghívóm van, még pár napig. Érdekel valakit? Ha igen, jelentkezzen sürgősen!

Cap! Azt hiszem majd Te fogsz izzót cserélni, mert magától nem cserélődött ki a bitang.

A sérülteknek jobbulást, gyógyulást, ha már nekem nem nagyon jön össze, legalább ti gyógyuljatok!

A héten kicserélem neki!  Mosolyog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2082 Dátum: 2010. Február 14. - 07:08:54 »

A következőket kaptam mailben. Lehet ez is egy lánclevél, de talán megfontolandó a tartalma.


Átvernek a pakolóőrök!!!

A módszer  a következő
.
.
.

ORFK GF ITMFO
Szamitastechnikai Kozpont
admin@police.hu
Ez egészen biztosan egy kamu levél.
Nézd meg az "aláírást". Kacsint

Az ilyen irományokat lendületből törölni kell. Még az időt sem érik meg, amit az olvasásukra fordítasz.
Még akkor sem, ha a tartalmuk néhány helyen/esetben hihető.

Kukába vele és az összes hasonló szeméttel.
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #2083 Dátum: 2010. Február 14. - 10:32:20 »

Kapitány 24!!!
Naplózva

Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2084 Dátum: 2010. Február 14. - 12:08:59 »

26.  Vigyorog Papíros ígérvény is van róla.

Február vagy Március?
Vagy a 26. ígérvény?  Vigyorog
Nap. Még.

Komis nem vicces...
Puszi
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Oldalak: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!