Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 20:23:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 711146 alkalommal)
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2040 Dátum: 2010. Február 10. - 17:42:22 »

LadyGidy!!!
Nejem üzeni hogy a túlzott wellneszezés káros az egészségre!!! Vigyorog Mint ahogy a hiánya is Kacsint
Amúgy jobb búlást kíván nektek: sérültek és betegek  Kacsint
Kami! Én meg azt üzenem a nejednek, hogy ő is menjen el, mert jót tesz. Amúgy meg a rossz ülés okozta, de pont a wellnessezés előtti napokban sikerült kicseréltetni, mert a BKV-nál ülésre nem telik, csak végkielégítésre, és tanácsadásra.
Amúgy köszi, igyekszünk rendbe jönni. Igaz Stocz, Captain, és Athee?
Én is feliratkoznék a sérültek listájára: bal láb 4. ujj csont törés a lábfejben gipszelhetetlen és fáj DE pénteken akkor is megyek Pestre Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2041 Dátum: 2010. Február 10. - 18:29:07 »

LadyGidy!!!
Nejem üzeni hogy a túlzott wellneszezés káros az egészségre!!! Vigyorog Mint ahogy a hiánya is Kacsint
Amúgy jobb búlást kíván nektek: sérültek és betegek  Kacsint
Kami! Én meg azt üzenem a nejednek, hogy ő is menjen el, mert jót tesz. Amúgy meg a rossz ülés okozta, de pont a wellnessezés előtti napokban sikerült kicseréltetni, mert a BKV-nál ülésre nem telik, csak végkielégítésre, és tanácsadásra.
Amúgy köszi, igyekszünk rendbe jönni. Igaz Stocz, Captain, és Athee?
Én is feliratkoznék a sérültek listájára: bal láb 4. ujj csont törés a lábfejben gipszelhetetlen és fáj DE pénteken akkor is megyek Pestre Kacsint
Bravó! Lassan lehet nyitni egy "Sérüléssel bajlódom" topicot. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2042 Dátum: 2010. Február 10. - 18:44:31 »

Ma túl estem az autó vizsgáztatásával kapcsolatos procedúrán illetve csak részben. Az egyetlen pozitív dolog a történetben az volt, hogy az autóban megbízva minden előzetes vizsgálat nélkül el mertem vinni és sikeresen szerepelt. Vigyorog Azonban a hivatalokban megint negatívan kellett csalódnom. He A kálváriám de. 10-kor kezdődött a KPM-ben. Ekkor megállapították, hogy valami nagyon nem stimmel és lehet, hogy eredetvizsgára lesz szükségem. A pumpa elindult felfelé ugyanis 2006.01.31-én vettem és ez az első magyarországi nyilvántartásba vétel időpontja is(forgalmi: I pont). A bibi ott volt, hogy az első nyilvántartásba vétel viszont 2005.11.18.( forgalmi: B pont) Kérdés talán kintről lett behozva? Mondtam nem márkakereskedésből való új.  Okmányiroda lekérdezése faxon és láss csodát náluk a B pont is 2006.01.31. a forgalmi pedig nyomtatott, tehát a hibát a forgalmi nyomtatása után javították. Hát ezt még lehetne is javítani a fax alapján,de a KPM rendszerében a vizsga időpontja vagyis az első nyilvántartásba vétel 2005.11.14. tehát négy nappal korábbi, így a módosítás gond. Telefon a regionális vezetőnek állásfoglalás gyanánt: módosítható, vagy sem, kell-e eredetvizsga, vagy nem. További várakozás mert a vezető tárgyaláson van. Ekkor megkérdezem, hogy nemleges válasznál mi újság van. Akkor kell eredetvizsga. Kérdezem, ha forgalmiban helyesen szerepelne, tehát elmennék kijavíttatni  a fax alapján akkor mehet eredetvizsga nélkül? Akkor igen. Újabb telefon az okirodába soronkívüliségért ahol kiderül átjavítani nem lehet, mert a forgalmi lejárt ( A KPM így tudott időpontot adni hosszabbítással ).Így a vizsga elkezdődött azonban csak adatlapot kapok matricát nem, azt majd az okirodában forgalmi cserével. Na most az már nem lesz ingyen,de még így olcsóbb mint az eredetvizsga. Búcsúzóul még a vizsgabiztos odabökte jóindulatúan, hogy a törzskönyvet is vigyem magammal. Mondom az nehéz lesz mert az a banknál van. Hát akkor lesz még egy két köre, mert azt ki kellesz magának kérnie a banktól és az újat visszaküldeni. 15 órakor ezekkel a szavakkal végeztem és azzal a tudattal, hogy még egy második menet következik. Azt most nem tudom leírni, hogy mik kavarognak bennem, főleg azok tükrében, hogy a tényleg maximális segítséget nyújtó KPM-es ügyintéző elkérte a telszámomat, ha valami gubanc lenne akkor mégis megcsináljuk az eredetvizsgát, nehogy kirúgják miatta. Zavart Szegény embert az ág is húzza!
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2043 Dátum: 2010. Február 10. - 20:10:37 »

Ez jellemző,hogy más trehányságát is az ártatlannak kell megfizetni.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #2044 Dátum: 2010. Február 10. - 20:28:10 »

Ma túl estem az autó vizsgáztatásával kapcsolatos procedúrán illetve csak részben.
...
Szegény embert az ág is húzza!
Azt tudod, hogy az új forgalmira és törzskönyvre kb. annyit fogsz fizetni, mint egy eredetiségvizsgára... Azt már nem is merem mondani neked, hogy mi múltkor mennyit szenvedtünk mire kaptunk időpontot az okmányirodába, mert 3 hétre előre foglaltak voltak a helyek... Ja és mire bejutottunk elhagyták az anyagunk egy részét  Úgyhogy az egész okmányirodai személyzet azt kereste Vigyorog De nem találták meg, úgyhogy megoldották nélküle azzal, hogy majd megkeresik Kacsint
Naplózva

Pittike
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2045 Dátum: 2010. Február 10. - 20:38:27 »

Kicsit el vagyok keseredve. Azt gondoltam (hittem?), hogy egy pap bármilyen körülmények között a keresztény értékrendet és erkölcsösséget képviseli. Hát rájöttem, hogy ez nem így van. Vannak fontosabb(?), magasabb rendű dolgok is.

Ui: Bocsi, csak kicsit el vagyok keseredve a munkahelyemen, az iskolában történő dolgoktól.
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2046 Dátum: 2010. Február 10. - 21:10:19 »

Kedves kartársak! Volna egy kérésem! H a van valakinek 2006 évből kéznél levő törzskönyve és megírná, hogy azoknak milyen adatokat kell tartalmaznia azt nagyon megköszönném, mert abból kiderülne, hogy kell-e törzskönyvet is módosítani, vagy sem. Előre is köszönöm a gyors válaszokat!
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 10. - 21:14:56 írta 95LE » Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2047 Dátum: 2010. Február 10. - 21:13:58 »

Kicsit el vagyok keseredve. Azt gondoltam (hittem?), hogy egy pap bármilyen körülmények között a keresztény értékrendet és erkölcsösséget képviseli. Hát rájöttem, hogy ez nem így van. Vannak fontosabb(?), magasabb rendű dolgok is.

Ui: Bocsi, csak kicsit el vagyok keseredve a munkahelyemen, az iskolában történő dolgoktól.
Ha ez vigaszt nyújt: "Ne egyházadat nézd, hanem egyházad hitét!" Sajnos az ember gyarló, tisztségtől függetlenül.
Naplózva
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #2048 Dátum: 2010. Február 10. - 22:33:08 »

Nesze:
Naplózva

Pittike
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #2049 Dátum: 2010. Február 10. - 22:35:01 »

Együtt sajnos nem fogadta el a rendszer a két képet...

Az autót KCK-814 sajnos már ellopták, ha látjátok az utcán ne integessetek nem én ülök benne :S

Remélem segítettem Mosolyog
Naplózva

Pittike
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2050 Dátum: 2010. Február 11. - 06:02:15 »

PITTIKE! Nagyon szépen köszönöm! Tényleg nagy segítség volt, így ugyanis látom, hogy semmilyen adatot nem kell módosítani rajta és így egy két körrel kevesebb lesz! Még egyszer KÖSZÖNÖM!
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2051 Dátum: 2010. Február 11. - 08:28:05 »

Ma túl estem .... Szegény embert az ág is húzza!
Az egész lopáselleni túlvédelmi rendszer(?) csak arra lett jó, hogy ellopni ugyanolyan könnyű, viszont törvénytisztelőként meg és betartani szinte lehetetlen. 

Sajna csak jószerencsét tudok kívánni Neked!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2052 Dátum: 2010. Február 11. - 19:18:17 »

Szerencsére a mai napon egy kicsit javított a hangulatomon az okmányiroda. 9-kor bementem érdeklődni és 11.30-ra már időpontot is kaptam. Az ügyintéző pontosan a megjelölt időpontban behívott és röpke negyed óra alatt kész is voltam. A törzskönyvre nem volt szükség a forgalmi cseréjéért pedig 6000Ft volt a summa.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2053 Dátum: 2010. Február 11. - 20:39:50 »

Ladigidy!
Megpróbálom rávenni Janit vigyen el Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #2054 Dátum: 2010. Február 11. - 21:01:21 »

Szerencsére a mai napon egy kicsit javított a hangulatomon az okmányiroda. 9-kor bementem érdeklődni és 11.30-ra már időpontot is kaptam. Az ügyintéző pontosan a megjelölt időpontban behívott és röpke negyed óra alatt kész is voltam. A törzskönyvre nem volt szükség a forgalmi cseréjéért pedig 6000Ft volt a summa.

Akkor nagy mázlid volt Mosolyog
Naplózva

Pittike
Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!