Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 18:18:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 711119 alkalommal)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2010 Dátum: 2010. Február 06. - 18:03:01 »

Üdv itthon APU! Vigyorog sikerült az utóbbi idők feszültségeit kipiheni?
Puff! Bele a közepibe, mint egy 'igazi' kamikaze.... Vigyorog Apu nem tud észrevétlen maradni!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2011 Dátum: 2010. Február 06. - 18:24:43 »

Vásárólt már valaki a teszvesz lengyel oldaláról?
Naplózva


LPG
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2012 Dátum: 2010. Február 06. - 18:44:44 »

Most voltam a madaras áruházban és a papír zsepiknél találtam 10x10dbos csomagba Juventusos és Internacionalés zsepit hologramos matricával 
például Fradist nem találtam Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2013 Dátum: 2010. Február 06. - 18:59:49 »

Sziasztok! Egerek! Szóval vége a cincogásnak, megjött a macska!
Szóval ma újra itthon vagyok, eltelt a heti pihenés. Néhány mondatot a hetemről. Veszett időben indultunk az M3-ason, az első 150 km horror volt, utána kicsit kevésbé volt szőrnyű, és az elágazástól már jó volt az út. Az elején a 60-as tempó már hihetetlennek tűnt, később ez már elfogadható volt. Se a mi, se a túloldali pályán egyetlen hókotró, szórógép sem volt! Persze igaz, hogy elég fizetni a használatért, takarítani majd az idő fogja, ha kisüt a Nap. (Így is történt). A szállás, kaja, meg minden nagyon klassz volt. De maradéktalanul nem élvezhettem, mert még indulás előtt kaptam egy kellemetlen becsípődést, ami először csak derékfájást jelentett, de később már a lábamon végig sugárzott a nyilaló fájdalom. Ott egyszer ültem autóba, de amikor visszahajtottam a szállásra már alig bírtam nyomni a pedálokat. Ez szerencsére elmúlt egy fél óra múlva, de azóta már nem gond a vezetés, de járni csak max 50-100 métert tudok egyfolytában, mert addigra úgy fáj, hogy meg kell állnom 1-2 percre, majd újra megyek, illetve vánszorgok, ameddig újra meg nem kell állnom. A garázsból hazáig hatszor kellett pihentetni a lában az erős fájdalomtól. Nincs szerencsém. Szóval ülni, feküdni, vezetni tudok, csak járni nem, a túrákat egyelőre kihagyom. Kaptam öt napon át napi háromszori kezelést, javított is, de nem gyógyított meg, és még gyógyszert is szedek, és szenvedek. Remélem nem az irigység átka fogott meg rajtam, hogy még ti dolgoztok, addig én wellnesseztem. Ugye nem?! Hazafelé szuper volt az út, csont száraz, és szinte üres volt. Fogyit nem tudok még, de kíváncsi vagyok, mert gondolom a "hókotrásos" haladás nem tett jót az átlagnak. Néhány összetört autót láttam, mert azért mindig van olyan aki bátor, mint a roma lova. Most tehát itthon vagyok végre köztetek. Csak szerdán kéne dolgoznom, addigra remélem csoda történik velem. Őszintén szólva nagyon jól esett, hogy Kathy a klub nevében megkeresett, hogy sikerült-e rendben megérkeznünk Hajdúszoboszlóra. Jó érzés, hogy ilyen klubban lehetek tag, ahol figyelnek egymásra a társak. Mindig is mondtam, hogy szuper klassz csapatunk van! Most behoztam a heti lemaradást, ezentúl képben leszek újra. Állok a rendelkezésetekre szükség szerint! Szervizem, és boltjaim zavartalanul üzemelnek! Csak tessek, tessék, hölgyek, urak! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2014 Dátum: 2010. Február 06. - 20:42:17 »

Őszintén szólva nagyon jól esett, hogy Kathy a klub nevében megkeresett, hogy sikerült-e rendben megérkeznünk Hajdúszoboszlóra. Jó érzés, hogy ilyen klubban lehetek tag, ahol figyelnek egymásra a társak. Mindig is mondtam, hogy szuper klassz csapatunk van! Most behoztam a heti lemaradást, ezentúl képben leszek újra. Állok a rendelkezésetekre szükség szerint! Szervizem, és boltjaim zavartalanul üzemelnek! Csak tessek, tessék, hölgyek, urak! Kacsint Vigyorog
Ugyan, ugyan!....csak elkezdtünk osztozkodni a jutalékokon ami utánad maradna.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amúgy üdv újra köztünk!  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2015 Dátum: 2010. Február 06. - 22:09:58 »

Sziasztok! ... de járni csak max 50-100 métert tudok egyfolytában, mert addigra úgy fáj, hogy meg kell állnom 1-2 percre, majd újra megyek, illetve vánszorgok, ameddig újra meg nem kell állnom.
Kezdő természetgyógyászként küldök energiát a lábadra. Mi a postacímed?  Vigyorog  Kacsint Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #2016 Dátum: 2010. Február 06. - 23:58:16 »

Szia Gidy!

Üdv itthon!

Remélem, azért tudtál egy picit pihenni is - amúgy két hete ugyanígy jártam (becsípődés-ügyileg), végül két szurit kaptam és attól javult a dolog. Életemben először ki kellett hívni az ügyeletet, mert alig kaptam levegőt... Szóval át tudom érezni. Jobbulást!

Kathy
Naplózva
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #2017 Dátum: 2010. Február 07. - 00:00:28 »

Honnan ez a sok vendég? Már 27-en vagyunk, amiből 4 regisztrált tag... 

már 24+4
félek megszálltak minket a hekkerek (töröltöröl)  Vigyorog
vagy ennyi új lacsitulaj lenne hirtelen?  He

...lehet, hogy lusta vagyok, de én se mindig jelentkezem be. Csak ha éppen hozzá szeretnék szólni valamihez. Amúgy csak olvasgatok. És olyankor "vendég"-nek vagyok titulálva.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2018 Dátum: 2010. Február 07. - 08:10:50 »

Úgy néz ki,hogy eltörlik a kötelező eredetvizsgát a műszakin:
http://www.eredetiseg-vizsgalat.hu/megsem-lesz-eredetisegvizsgalat-a-muszaki-vizsgan.html
És mi lesz azzal, aki már megcsináltatta kényszerűségből?
Azok verhetik a falba a fejüket.
Én már verem.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2019 Dátum: 2010. Február 07. - 08:21:12 »

Gyönyörűen néz ki a város (Bp.).
De tényleg!
Egész éjszaka havazott. Csodaszép minden.
Kár, hogy a tapadás közelít a 0-hoz. Legalább is az én Lacsimmal.
Két hely volt, ahova nem tudtam felmenni vele. Az egyiket megkerültem, a másiknál gyalog kellett fojtatnia az útján a kedves utasnak.
Mondjuk úgy sem volt könnyű.
Egyébként a héten sikerült megcáfolni a négy évszakos gumikkal szembeni előítéleteket. Volt alkalmam ilyennel közlekedni a városban (nem az én gépemen volt, hanem párom Nexiáján).
Sokkal jobb volt, mint az én Michlelin Alpine-om.
Nem csúszkált, nem túrta az orrát, és a 20 cm-es (nem eltakarított parkoló) hóban simán vitte a gépet.
Ki érti ezt?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2020 Dátum: 2010. Február 07. - 08:48:51 »

Túl vagyok a reggeli testmozgáson.   Vigyorog  
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2021 Dátum: 2010. Február 07. - 08:57:40 »

Túl vagyok a reggeli testmozgáson.   Vigyorog  

A teherautóm platójáról nincs kedved ledobálni a havat? He
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2022 Dátum: 2010. Február 07. - 09:00:18 »

Túl vagyok a reggeli testmozgáson. 
A teherautóm platójáról nincs kedved ledobálni a havat? He
Mennyit fizetsz? Óránként 1000ft-ért vállalom. Vigyorog
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2023 Dátum: 2010. Február 07. - 09:10:16 »

Túl vagyok a reggeli testmozgáson. 
A teherautóm platójáról nincs kedved ledobálni a havat? He
Mennyit fizetsz? Óránként 1000ft-ért vállalom. Vigyorog
Várjál számolok.Lesz egy hólapát az én kezemben is,de csak ösztökélés céljából,így garantáltan negyed óra elég lesz,azaz 250Ft.Jöhetsz! Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2024 Dátum: 2010. Február 07. - 09:17:47 »

Túl vagyok a reggeli testmozgáson. 
A teherautóm platójáról nincs kedved ledobálni a havat? He
Mennyit fizetsz? Óránként 1000ft-ért vállalom. Vigyorog
Várjál számolok.Lesz egy hólapát az én kezemben is,de csak ösztökélés céljából,így garantáltan negyed óra elég lesz,azaz 250Ft.Jöhetsz! Vigyorog
Ha hozzámérsz a lapáttal, akkor sztrájkolni kezdek. Vigyorog
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!