Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 12:16:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 711014 alkalommal)
ajkai gyuri
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Hozzászólás #1935 Dátum: 2010. Január 29. - 08:12:02 »

Jó neked hogy van garázs!
Az én autóm kinn áll a szabad ég alatt szegény. Amig Makádon laktam jó volt mer az astrával leálltam a pinyóba. itt bajkán nincs a panelhoz garázs amugy meg külön a garázs csillag ár
A melórol meg annyi hogy mindenhol ez van sajnos a beled kidolgozod egy kis apróért
soför se jobb. Apósom kamionos (europa) havi 2 kilóér nevetséges+ mienst hazaér szerviz mert olyan rottyon vannak a kocsik a cégnék
szóval ennyi
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1936 Dátum: 2010. Január 29. - 13:52:31 »

IWIW-es meghívóm van. Érdekel valakit? Ha igen, keressen meg priviben!

Szegény Dani, dolgozni kellett, keményen, kevés pénzért? Hát ez az igazi "valóság show". Azt hiszem a mai itt élő emberek zöme ezt éli meg, vagy még ezt sem. Semmi tisztelet a kivételekkel szemben. Sofőr állás kéne? Menj el a BKV-hoz besegítőnek! Van villamos, troli, és busz lehetőség is. Persze, ha van hozzá jogsid. Ha nem, akkor még próbálkozhatsz tanfolyammal is, csak bírd kifizetni.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1937 Dátum: 2010. Január 29. - 13:56:43 »

IWIW-es meghívóm van. Érdekel valakit? Ha igen, keressen meg priviben!

Szegény Dani, dolgozni kellett, keményen, kevés pénzért? Hát ez az igazi "valóság show". Azt hiszem a mai itt élő emberek zöme ezt éli meg, vagy még ezt sem. Semmi tisztelet a kivételekkel szemben. Sofőr állás kéne? Menj el a BKV-hoz besegítőnek! Van villamos, troli, és busz lehetőség is. Persze, ha van hozzá jogsid. Ha nem, akkor még próbálkozhatsz tanfolyammal is, csak bírd kifizetni.
Komolyan, a villamosvezetőnek is sk kell fizetnie a tanfolyamot? Röhely...

Mintha a MÁV- nál a mozdonyvezetőnek saját zsebből kellene állni a képzését.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1938 Dátum: 2010. Január 29. - 14:12:50 »

IWIW-es meghívóm van. Érdekel valakit? Ha igen, keressen meg priviben!

Szegény Dani, dolgozni kellett, keményen, kevés pénzért? Hát ez az igazi "valóság show". Azt hiszem a mai itt élő emberek zöme ezt éli meg, vagy még ezt sem. Semmi tisztelet a kivételekkel szemben. Sofőr állás kéne? Menj el a BKV-hoz besegítőnek! Van villamos, troli, és busz lehetőség is. Persze, ha van hozzá jogsid. Ha nem, akkor még próbálkozhatsz tanfolyammal is, csak bírd kifizetni.
Komolyan, a villamosvezetőnek is sk kell fizetnie a tanfolyamot? Röhej...

Mintha a MÁV- nál a mozdonyvezetőnek saját zsebből kellene állni a képzését.
Ha szerződést köt X évre, akkor nem kell fizetni a tanfolyamért. Sőt, főállásnál, a kiképzés idejére fizetést is adnak. Persze, ha van éppen felvétel, és tanfolyam. Most volt buszos, az lefutott, a trolis meg most tart.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1939 Dátum: 2010. Január 29. - 17:38:58 »

Az utóbbi időben van egy olyan érzésem, ha itt olvasgatok, hogy ez a BKV honlapja...
Alighanem javasolni fogom Stocnak, hogy cserélje ki a weblapon a Lacettit egy Ikarusra! Vigyorog

(Illetékes Apu! Ne sértődjél be! Csak húzom az agyad, legyen mit kipihenned. Kacsint )
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1940 Dátum: 2010. Január 29. - 18:30:15 »

Az utóbbi időben van egy olyan érzésem, ha itt olvasgatok, hogy ez a BKV honlapja...
Alighanem javasolni fogom Stocznak, hogy cserélje ki a weblapon a Lacettit egy Ikarusra! Vigyorog

(Illetékes Apu! Ne sértődjél be! Csak húzom az agyad, legyen mit kipihenned. Kacsint )
Na idefigyeljen maga globális! Ez a törzsasztal egyrészt, másrészt, hozzá tettem egy előbbi hozzászóláshoz, Dani akart sofőr lenni, mert szereti a sok munkát, nagy felelősséget kevés pénzért. Erre valóban ideális cég az, igen az, a BKV!
Szóval ki is fogom pihenni, jól tetted, hogy az amúgy kevésbé indokolt pihenésem, most már jogszerűvé vált, kedves beszólásod miatt. Így már nem lesz lelki furdalásom, hogy én vízben aszalom magam, míg (nem repülőről van itt szó!) ti gürcöltök a napi betevőért. Hogy fogjátok kibírni egy hétig, hogy nem köthettek belém? Nehéz dolgotok lesz, sajnálom, de amint visszajövök rám zúdíthatjátok szereteteket. Remélem túlélem majd!
Szóval egy hét cincogásra lesz lehetőségetek, használjátok ki, addig eszeljétek ki a következő pimaszkodásokat, taknyosok! Amúgy jól vagyok, köszönöm érdeklődéseteket. Helyettetek velem lesz a Lacettim, így nem felejtelek el titeket talán. Legyetek jók, ha tudtok!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1941 Dátum: 2010. Január 29. - 19:03:21 »

Azért vigyáz Gidy a sok wellnessel, nehogy felkeltsd az apeh figyelmét.
Mert mostanság elég sok bkv-s ül előzetesben. Kacsint Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1942 Dátum: 2010. Január 29. - 19:12:48 »

Azért vigyáz Gidy a sok wellnessel, nehogy felkeltsd az apeh figyelmét.
Mert mostanság elég sok bkv-s ül előzetesben. Kacsint Vigyorog
Sokan előzetesben, de én jakuzziban fogok ülni holnaptól, az sokkal jobb! Amúgy elárulom, hogy csak kihasználom az akciókat, ennyi a dolog háttere. Akit érdekel, és ő is akarna menni, keressen meg, és segítek, hogy ne csak engem cikizzetek, legyen ebben is párom. De tényleg tudok akciós ötleteket, ez nem vicc. Jó árakért, jó helyekre.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #1943 Dátum: 2010. Január 29. - 19:30:23 »

Azért vigyáz Gidy a sok wellnessel, nehogy felkeltsd az apeh figyelmét.
Mert mostanság elég sok bkv-s ül előzetesben. Kacsint Vigyorog
Sokan előzetesben, de én jakuzziban fogok ülni holnaptól, az sokkal jobb! Amúgy elárulom, hogy csak kihasználom az akciókat, ennyi a dolog háttere. Akit érdekel, és ő is akarna menni, keressen meg, és segítek, hogy ne csak engem cikizzetek, legyen ebben is párom. De tényleg tudok akciós ötleteket, ez nem vicc. Jó árakért, jó helyekre.

Várom priviben az infókat e tárgykörben. Kacsint
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1944 Dátum: 2010. Január 29. - 20:20:26 »

ez jó  Vigyorog jopek moderátor úr szétoffolja a alkatrész topikot Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1945 Dátum: 2010. Január 29. - 20:49:06 »

ez jó  Vigyorog jopek moderátor úr szétoffolja a alkatrész topikot Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
mér' is, weres úr?
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1946 Dátum: 2010. Január 29. - 23:49:10 »

CaptainB ment neked PÜ Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1947 Dátum: 2010. Január 29. - 23:51:44 »

ez jó  Vigyorog jopek moderátor úr szétoffolja a alkatrész topikot Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
mér' is, weres úr?

Női válasz: csak.


Eltörtem a jobb mutatóujjamat. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1948 Dátum: 2010. Január 30. - 00:26:02 »

ez jó  Vigyorog jopek moderátor úr szétoffolja a alkatrész topikot Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
mér' is, weres úr?

Női válasz: csak.


Eltörtem a jobb mutatóujjamat. 
Rossz helyre nyúltál vele mi? Addig nincs gáz, amíg asszony meg nem tudja!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1949 Dátum: 2010. Január 30. - 00:48:54 »

ez jó  Vigyorog jopek moderátor úr szétoffolja a alkatrész topikot Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
mér' is, weres úr?

Női válasz: csak.


Eltörtem a jobb mutatóujjamat. 
Rossz helyre nyúltál vele mi? Addig nincs gáz, amíg asszony meg nem tudja!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ja, csak éppen nem oda nyúltam vele. Rohadtul fáj.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!