Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 12:21:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 711025 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1920 Dátum: 2010. Január 25. - 19:20:39 »

Eggyel több a sedan mint az SW Vigyorog
Mindjárt regisztrálok még vagy 6szor és majd mi vezetünk. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1921 Dátum: 2010. Január 25. - 19:30:21 »

Eggyel több a sedan mint az SW Vigyorog
Mindjárt regisztrálok még vagy 6szor és majd mi vezetünk. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nekünk 4 db SW van de csak eggyel szavazhatok!!!!!!!!!
Naplózva

kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #1922 Dátum: 2010. Január 25. - 20:33:33 »

Eggyel több a sedan mint az SW Vigyorog
Látod milyen jó, hogy jöttem?! Bár szerintem nem én voltam az utolsó szavazó, én csak egyenlítettem.
Egyébként most, hogy figyelem, sok sedant latok a mienkhez hasonlo szinben... Szoval vannak am!
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1923 Dátum: 2010. Január 25. - 21:28:02 »

Eggyel több a sedan mint az SW Vigyorog
Látod milyen jó, hogy jöttem?! Bár szerintem nem én voltam az utolsó szavazó, én csak egyenlítettem.
Egyébként most, hogy figyelem, sok sedant latok a mienkhez hasonlo szinben... Szoval vannak am!
Szép is ez a szín (na jó, a több is, mert Lacsi Vigyorog). Meg kevésbbé látszik rajta a kosz.
Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1924 Dátum: 2010. Január 26. - 09:02:08 »

akkor is a HB-k a legszebbek főleg a WTTC-sek! de a sima HB is nagyon gyönyörű!igaz minden lacetti szép... fájó szívvel válok meg sajnos én is tőle... de tuti h addig nem nyugszok amíg nem lesz majd vmikor újra egy HB-m!  a telefonos dologról meg annyit h sajnos ez tényleg igaz egy volt osztálytársamnak picit kihültek a szülei mikor megjött a telszámla 380ezerről....
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1925 Dátum: 2010. Január 27. - 07:53:20 »

Az emberi butaság határtalan:
Tegnap este jöttömben a garázsból láttam, ahogy egy boldog Matiz tulaj vödörből mossa a ház előtt a kicsikét. -6°C volt. Ma reggel ( -14.9°C ) mentemben a garázsba megint lent volt és ököllel ütögette végig az ajtó körül, hogy történjen már valami... Vigyorog
Az utcánk végében van egy éjjel-nappali kézimosó, tegnapelőtt reggel a -12-ben is mosták a forró vízzel a gépjárművet... 
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1926 Dátum: 2010. Január 27. - 08:13:37 »

Az emberi butaság határtalan:
Tegnap este jöttömben a garázsból láttam, ahogy egy boldog Matiz tulaj vödörből mossa a ház előtt a kicsikét. -6°C volt. Ma reggel ( -14.9°C ) mentemben a garázsba megint lent volt és ököllel ütögette végig az ajtó körül, hogy történjen már valami... Vigyorog
Az utcánk végében van egy éjjel-nappali kézimosó, tegnapelőtt reggel a -12-ben is mosták a forró vízzel a gépjárművet... 
Én már nagyon várom, hogy legyen egy kis plusz fok, mert szeretném lemosni a kocsit. Annyi logikám meg van, hogy a forró víz is jég lesz egy idő után -6 fokban.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1927 Dátum: 2010. Január 27. - 08:55:47 »

Az emberi butaság határtalan:
Tegnap este jöttömben a garázsból láttam, ahogy egy boldog Matiz tulaj vödörből mossa a ház előtt a kicsikét. -6°C volt. Ma reggel ( -14.9°C ) mentemben a garázsba megint lent volt és ököllel ütögette végig az ajtó körül, hogy történjen már valami... Vigyorog
Az utcánk végében van egy éjjel-nappali kézimosó, tegnapelőtt reggel a -12-ben is mosták a forró vízzel a gépjárművet... 
Én már nagyon várom, hogy legyen egy kis plusz fok, mert szeretném lemosni a kocsit. Annyi logikám meg van, hogy a forró víz is jég lesz egy idő után -6 fokban.  Vigyorog
Én nem várom a pluszt, mert szeretem a telet, de az is igaz, hogy a kocsi a sótól már fehérlik... 
Viszont még minimum egy hétig kitart a mínusz.
Naplózva
ajkai gyuri
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Hozzászólás #1928 Dátum: 2010. Január 27. - 11:34:58 »

Az én autómra is ráférne egy mosás! (de egy belsö takaritás is. a kis feleségem meg a kislányom teleszorja mindennel) 

Itt ajkán nem hirdettek ilyesmi tesztet pedig lemosatnám velük én is. Vigyorog

Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1929 Dátum: 2010. Január 27. - 15:57:33 »

Az én autómra is ráférne egy mosás! (de egy belsö takaritás is. a kis feleségem meg a kislányom teleszorja mindennel) 

Itt ajkán nem hirdettek ilyesmi tesztet pedig lemosatnám velük én is. Vigyorog


Hát gyere fel Pestre! Hazafelé meg már megint koszos lesz, de legalább autóztál egy jót. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ajkai gyuri
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Hozzászólás #1930 Dátum: 2010. Január 28. - 09:21:49 »

Úgy néz ki majd csak februárba jutok pestre vagyis környékére megyek szüleimhez látogatóba. Úgyhogy marad az önki automoso Mosolyog
Naplózva
ajkai gyuri
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Hozzászólás #1931 Dátum: 2010. Január 28. - 10:29:54 »

Az elözöekhez hozzászolva nekem is az sw tetszett szép fekete volt
aztán a drágám meglátta ezt a szürke hb-t és beleszeretett. végül is nem tudom. én kombi párti vagyok nekem f astra kombim volt a lacsi elött
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1932 Dátum: 2010. Január 28. - 18:08:13 »

Nos, ma voltam a Gyulaiaknál egy ingyenes átvizsgáláson. A kocsi rendben volt, csak majd a bordás szíjat kell cserélni a következő szerviznél, és a carter tömítés olajos, újabban ragasztással tömítik. De nem csöpög, nincs alatta folt, pedig látnám, mert garban tartom. Tehát nem gond.
Más: Csabával eközben kipróbáltuk a Cruzét, és az új Astra fullosát. Belülről az Insignia, Astra, és a Cruze szinte azonos, tehát nagyon tetszik. Az Insignia fullosát már régebben kipróbáltam, csúcs volt, de az ára miatt nem téma, igaz a többi sem. Mivel a Cruzet már sokan ismeritek, kipróbáltátok, ezért csak annyit, hogy nagyon jó, most az idő engedte, hogy érezzük az ESP-t. Jó volt. Na, de az új Astra legerősebb dizeljével mentünk. Induláskor érdekes módon "beragad", de amikor észbe kap, hát akkor brutális. A mai kocsiknak nem látjuk se az elejét, se a végét, csak sejtjük. Nos ezét még sejteni sem lehet, pláne hátra nézve, nem látszik semmi. Elől elég nagy a holttér, főleg balra tekintve, amit nagyon meg kell szokni. Jó benyomást keltett, de az ára az olyan, hogy ott hagytam, nem vettem meg. Szép sunyi módon drágábbak lettek a kocsik. Ez a kocsi 6 milkó felett volt, ezért már Insigniát is lehet kapni, jól felszereltet, de persze nem fullost. Maradok a Lacetti SW-nél, már csak miattatok is. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1933 Dátum: 2010. Január 28. - 18:36:49 »

Minden hétvégén lemosóm a kocsit Kacsint ilyenkor a só miatt nyáron meg csak Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1934 Dátum: 2010. Január 28. - 23:41:50 »

Igen én is sűrün kb. 2 hetente lemosom, pont a só miatt.
Mivel fűtött garázsban állok, nem gond. Vigyorog

Ma voltam először diákmunkán a Miklósi Lidl logisztikai központban, a belem is kidolgoztam
ennyi pénzért ennyit szívni...komolyan mondom nem értem ki bírja ezt hosszú távon.
Igazi, kőkemény rabszolgamunka.
Kiszámoltam, kb. 12 tonnát emeltem és tettem át a 8 óra alatt, gyakorlatilag megállás nélkül.
lehet csak nekem fura ez, de ahol eddig melóztam ott nem volt ennyire merev szabályrendszer és alacsony órabér
valami jó kis sofőr munka kéne nekem Vigyorog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!