Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 10:19:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 711001 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1905 Dátum: 2010. Január 24. - 08:12:19 »

Most voltam lent "egészségügyi" sétán és nagyon hideg volt. De a legmeglepőbb az volt, hogy a szélvédőm le van fagyva, de belülről  He
Én most voltam a páromért, és nekem is belülről volt lefagyva az ablak.
Én arra gondoltam, hogy a gumiszőnyegen felhalmozódott víz napközben a napsütés hatására párologni kezdett és most megfagyott. Vagy ez h*lyeség?
Nem hülyeség. Én is erre tippelek. Vigyorog
Én is most értem haza,nekem kívül-belül le volt fagyva.
Nekem még soha nem volt ilyen...
 

Nekem ilyen nagy hidegben rendszeresen belűről is lefagy.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1906 Dátum: 2010. Január 24. - 10:15:12 »

Most voltam lent "egészségügyi" sétán és nagyon hideg volt. De a legmeglepőbb az volt, hogy a szélvédőm le van fagyva, de belülről  He
Én most voltam a páromért, és nekem is belülről volt lefagyva az ablak.
Én arra gondoltam, hogy a gumiszőnyegen felhalmozódott víz napközben a napsütés hatására párologni kezdett és most megfagyott. Vagy ez h*lyeség?
Ez hülyeség! Sokkal inkább valószínű, hogy kedveseddel telelihegtétek az autót, jól bepárásodtak az ablakok, aztán az fagyott rá!  Sejtem is, mi jár ennyi lihegéssel! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1907 Dátum: 2010. Január 24. - 10:54:40 »

ejnye cápi Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1908 Dátum: 2010. Január 24. - 10:58:57 »

Most voltam lent "egészségügyi" sétán és nagyon hideg volt. De a legmeglepőbb az volt, hogy a szélvédőm le van fagyva, de belülről  He
Én most voltam a páromért, és nekem is belülről volt lefagyva az ablak.
Én arra gondoltam, hogy a gumiszőnyegen felhalmozódott víz napközben a napsütés hatására párologni kezdett és most megfagyott. Vagy ez h*lyeség?
Ez hülyeség! Sokkal inkább valószínű, hogy kedveseddel telelihegtétek az autót, jól bepárásodtak az ablakok, aztán az fagyott rá!  Sejtem is, mi jár ennyi lihegéssel! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hogy mi jár lihegéssel?Talán tolták az autót?De attól csak kívülről lesz jeges a hátsó szélvédő! Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1909 Dátum: 2010. Január 24. - 12:13:42 »

Most voltam lent "egészségügyi" sétán és nagyon hideg volt. De a legmeglepőbb az volt, hogy a szélvédőm le van fagyva, de belülről  He
Én most voltam a páromért, és nekem is belülről volt lefagyva az ablak.
Én arra gondoltam, hogy a gumiszőnyegen felhalmozódott víz napközben a napsütés hatására párologni kezdett és most megfagyott. Vagy ez h*lyeség?
Ez hülyeség! Sokkal inkább valószínű, hogy kedveseddel telelihegtétek az autót, jól bepárásodtak az ablakok, aztán az fagyott rá!  Sejtem is, mi jár ennyi lihegéssel! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Volt már ilyen, de most nem ezért  Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1910 Dátum: 2010. Január 24. - 13:11:51 »

Fontos üzenet!
Az utóbbi időben szabadjára engedtük a politikai jellegű hozzászólásokat (sőt ebben magam is aktívan részt vettem).
Sajnos a napi események alól senki - így mi sem - húzhatjuk ki magunkat.
Ez a fórum azonban az autóinkról (és rólunk  Kacsint) szól, nem a politikáról.
Az eredeti célunk az volt, hogy legalább ez a hely legyen mentes a mindennapok zűrzavarától, mocskolódásától. Legyen egy nyugodt kis sziget ebben a háborgó országban.
A közelgő választás csak tovább fokozza majd a feszültséget, és nem kívánjuk a fórumot ennek kitenni.

Ezért a moderátorokkal közösen az a döntés született, hogy visszatérünk az eredeti kerékvágásba, azaz a politikai jellegű hozzászólásokat a szabályzat ide vonatkozó része alapján szankcionáljuk.

A saját, ilyen jellegű hozzászólásaim miatt ez úton is elnézéseteket kérem.

Kérek mindenkit, hogy a fentiekre fokozottan figyeljetek!


Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1911 Dátum: 2010. Január 24. - 13:48:02 »

Elfogadjuk, és kerüljük majd a politikai megnyilvánulásokat, még, ha autós dolgokat is érint, sajnos bőven. De mi legyünk különbek, és barátok legyünk, segítsük egymást, és ne boruljunk ki azokon, amiken mi sajnos úgysem tudunk változtatni! Éljen a Lacetti Klub a Béke Szigete. Kezdjük el a túlélő showt, mi szigetlakók! (Autós surviver)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #1912 Dátum: 2010. Január 24. - 16:41:34 »

Egyetértek én is, így legyen!
Annyi jó barátság, rokoni kapcsolat, munkahelyi légkör mérgesedett már meg ilyesmi miatt - itt legalább ne történhessen meg ilyesmi!
:-) HAJRÁÁÁÁ!
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1913 Dátum: 2010. Január 24. - 21:04:34 »

Szerintem is. Eleget hall az ember a politikáról, ide azért jövünk, hogy másról beszéljünk.
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1914 Dátum: 2010. Január 25. - 13:38:28 »

Az iwiw-n kaptam ezt az üzenetet:

RENDŐRSÉGI ÉRTESÍTÉS!!!

Kuti Erika r. szds.:

Megyei kollégámtól kaptam a figyelmeztetést.
Kérem, küldjétek tovább minél több ismerősötöknek.

Figyelem... fontos!!!

A hétvégén az én telefonomra is érkezett egy +39.....-es hívás, de nem
vettem észre, és mivel Olaszországra tippeltem, és senkit nem ismerek, aki
most ott lenne, nem hívtam vissza.
Szóval ez tényleg létezik.

A T-Mobile megerősítette a hírt, kérlek, olvassátok el figyelmesen!

Február 5.-én a Belgrádban megtartott Hitelcsalások megelőzésére vonatkozó
Fórumon, Marija Kusity, a fórum elnöke és a Raiffeisen bank dolgozója a
következő értesítést közölte:

"Engedjék meg, hogy felhívjam figyelmüket egy újfajta
bűncselekményre.
Európában már több ilyen történt, sajnos hozzánk
is eljött.
A bűncselekmény folyamata a következő: a mobiltelefon
kijelzőjén megjelenik egy nem fogadott hívás.
Erre az értesítésre sor kerülhet anélkül is, hogy a telefon megcsörrenjen.
A mobiltelefon-tulajdonos, miután megnézte, hogy milyen számról van szó, és ha a
hívószámok a következők: +39., +390., +391., +392., +393., +394.,
(ebben a konkrét esetben +393193260045 +393193260045 szám volt), és mindjárt
kitörli a számot, abban az esetben további következménye nem lesz,
de ha felhívja ezt a számot, a bűnözők áldozatává válik.
A konkrét esetben a mobiltelefon tulajdonosa jelentkezett az említett számra, és ezzel az egy hívással több mint 2.000 EURO-s költsége keletkezett.
Ugyanis ha jelentkezünk ezekre a számokra, nincs lehetőség rá, hogy megszakítsuk a vonalat, s óriási költségek keletkezhetnek a telefonszámlánkon."

A Belügyminisztériumtól kapott információk szerint már több ilyen eset történt nálunk is.

Megkérem Önt, hogy ezen esetek megelőzése érdekben, minél több emberhez juttassa el ezt az információt.

MSN veszély! Átverés! Kérlek, add tovább!

Vigyázzatok!

Aki a Windows Live Messenger-t használja az msn-hez, a lap alján időnként megjelenik egy IQ-teszt.
Ez egy nagy átverés!!!!!
Ha rákattintasz és megcsinálod a feladatot, a telefonszámodat fogja kérni "a válasz" megküldéséhez.
Ha itt megadod a számodat, és a tovább gombra kattintasz, kapsz egy sms-t.
Ebben a pillanatban 1.080,- forintot (Ezernyolcvan forintot) levonnak a kártyádról, előfizetésedről!
Innen kezdve az IQ-tesztről már szó sincs, hanem tagja lettél a "dada klubnak", és ami a legszörnyűbb: HETENTE le fog vonni újabb 1.080,- forintokat a rendszer, egészen addig, amíg ki nem lépsz a dadából,
de kilépni sem egyszerű, mert a honlapon nincs ilyen opció, hanem egy telefon-automatát hívogathatsz munkaidőben.
Szóval ez a jelenlegi egyik LEGNAGYOBB CSALÁS, amely kimondottan a diákságot célozza!

Kedves Ismerősök!

Szeretnénk felhívni figyelmeteket arra, hogy megjelent egy kalóztelefonszám, amely a következő számjegyekkel kezdődik: +4478...
Ne vegyétek fel a telefont, ha ilyen számról van hívásotok, és ne hívjátok vissza, mert alkalmanként ez kb. 20.000 HUF-os költséget is jelenthet.
Annyi furcsaság van a dologban, hogy nagyon korán - kb. 3-4 csörgés után - lerakják a telefont.
A telefonhívások főleg este történnek!
Tájékoztassatok mindenkit, aki mobiltelefonnal rendelkezik!

Köszönöm a segítséget:

Kuti Erika r. szds.
bűnmegelőzési főelőadó
Kiskőrös Rk.
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1915 Dátum: 2010. Január 25. - 14:09:23 »

Nálam alap dolog, hogy csak ismert számot hívok vissza.
Ha fontos majd újra hív.

Az IQ-s dolognál, meg el kell olvasni az apró betűs részt. Ott leírják, mivel jár a tel.szám megadása.

Az utolsót, nem igazán értem, hogy működik. Fogadott hívást leszámláznak? He
Naplózva


LPG
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1916 Dátum: 2010. Január 25. - 15:10:19 »

Én meg olvastam egy másik cikket amiben azt a módszert vagyis az emberek hitelesen előadott megrémítésével az adathalászok élnek vissza.

Márton György, a Nemzeti Hírközlési Hatóság (NHH) szóvivõje az Indexnek elmondta, mindkét lánclevél valótlanságokra épül. "Magyarországon fogadott, külföldi hívásért a mobilszolgáltató semmilyen esetben nem számlázhat, de nem is teszi, nem kaptunk még ilyen bejelentést. Az elsõ lánclevélben szereplõ szám egy angol mobilszám, a másodikban szereplõ számok közül az egyik elõhívó, a +393 olasz mobilra mutat [2], a többi pedig nem létezik. Amennyiben normál külföldi mobilszámot hívunk vissza - akár gyanútlanul is - a magyar mobilunkról, akkor tarifacsomagtól függõen is maximum pár száz forintot fizetünk percenként. Az pedig, hogy ne lehetne megszakítani egy hívást, egyszerûen lehetetlen, ilyen nincs" - fogalmazott.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1917 Dátum: 2010. Január 25. - 15:20:21 »

Az iwiwtől kezdek meg*ndorodni. Egy jó alapötlet felturbózva gagyival.  Fontolgatom, hogy törlöm a profilomat... csak egy két fontos elérhetőség miatt tartottam vissza magam.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1918 Dátum: 2010. Január 25. - 17:15:19 »

Kaptam egy meghívást. Díjtalanul műszeresen átnézik az autómat, és előtte kipróbálhatom az új Astrát, esetleg Insigniát, Cruzét. Azt hiszem rádumáltak. Ez a gyengeség jele? Most még csak az kéne, hogy a felismerhetetlen színű autómat egy alapos mosással kékké varázsoljanak. Megpróbálom rábeszélni őket, és tisztával jövök haza. Kacsint Vigyorog
Persze majd beszámolok róla, ez csütörtökön valósul majd meg.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1919 Dátum: 2010. Január 25. - 18:57:59 »

Eggyel több a sedan mint az SW Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!