Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 08:25:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 710962 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1860 Dátum: 2010. Január 20. - 19:19:54 »

Nem úgy van, hogy hivatásos sofőrként maximalizálva van a munkával töltött órák száma? És minimális pihenőidő is elő van írva?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1861 Dátum: 2010. Január 20. - 20:03:03 »

Nem úgy van, hogy hivatásos sofőrként maximalizálva van a munkával töltött órák száma? És minimális pihenőidő is elő van írva?
Tudod az ilyen törvényeket mindig úgy hozzák a törvényhozók,hogy az rájuk és érdekeltségi körükre ne vonatkozzon.(pl. szmogriadónál mehetnek a polgármesteri hivatal autói,mindegy hogy páros vagy páratlan a rendszáma,vagy a zöld zónában mehetnek a sárga matricás füstokádó buszok)A maszekoknál a vezetési idő túllépését több százezres,esetenként milliós! összegű bírsággal jutalmazzák.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1862 Dátum: 2010. Január 20. - 20:06:39 »

Nem úgy van, hogy hivatásos sofőrként maximalizálva van a munkával töltött órák száma? És minimális pihenőidő is elő van írva?
Tudod az ilyen törvényeket mindig úgy hozzák a törvényhozók,hogy az rájuk és érdekeltségi körükre ne vonatkozzon.(pl. szmogriadónál mehetnek a polgármesteri hivatal autói,mindegy hogy páros vagy páratlan a rendszáma,vagy a zöld zónában mehetnek a sárga matricás füstokádó buszok)A maszekoknál a vezetési idő túllépését több százezres,esetenként milliós! összegű bírsággal jutalmazzák.
Mint már oly sokszor megírtam: ez egy ilyen ország, semmi nem normális, persze a klub tagokat kivéve... Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #1863 Dátum: 2010. Január 20. - 22:00:05 »

Kedves Cartarsak!

Köszönöm a szíveslátást és a sok gratulációt!
És szerintem mindegyik szép, legyen az sedan, kombi vagy akár 5 ajtós :-)))

Még mindig szeretjük! Most mar elmúlt egy napos. És én is egész hosszan vezettem. Nagyon könnyű vezetni, minden olyan simán működik rajta.

Mindjart felteszek egy fotót a nevem alá, ha rájövök, hogy hogy kell...
Üdv,
Kathy

Naplózva
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #1864 Dátum: 2010. Január 20. - 22:04:22 »

Sziasztok!

Most már mi is "teljes jogú" lacetti-klubtagok vagyunk, hiszen ma délelőtt átvettük a háromévest (Lacetti 1.6 16V Elite AC, sedan). Jaj, nagyon jó volt hazahozni!

Üdv Nektek,
Kathy
Gratulálok én is. Végre még egy sedan.  Vigyorog

Nem elég, hogy sedan, de pont olyan színű, mint a Tied :-))
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1865 Dátum: 2010. Január 20. - 22:14:21 »

Sziasztok!

Most már mi is "teljes jogú" lacetti-klubtagok vagyunk, hiszen ma délelőtt átvettük a háromévest (Lacetti 1.6 16V Elite AC, sedan). Jaj, nagyon jó volt hazahozni!

Üdv Nektek,
Kathy
Gratulálok én is. Végre még egy sedan.  Vigyorog

Nem elég, hogy sedan, de pont olyan színű, mint a Tied :-))
Ugye milyen szép ez a szín Kacsint Ennek ellenére elég ritka.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1866 Dátum: 2010. Január 20. - 22:49:28 »

Sziasztok!

Most már mi is "teljes jogú" lacetti-klubtagok vagyunk, hiszen ma délelőtt átvettük a háromévest (Lacetti 1.6 16V Elite AC, sedan). Jaj, nagyon jó volt hazahozni!

Üdv Nektek,
Kathy
Gratulálok én is. Végre még egy sedan.  Vigyorog

Nem elég, hogy sedan, de pont olyan színű, mint a Tied :-))
Majd nagyon vigyázunk, hogy ne keverjünk össze titeket! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1867 Dátum: 2010. Január 20. - 23:00:43 »

Szervusztok Cartársak!
Sajnos régen voltam már erre, de a lelkemben mindig itt vagytok. Szomorú , hogy nincs annyi időm se, hogy néha idelessek, de folyamatosan a magyar egészségügy agóniájában kell részt vegyek. Nagyon sokat dolgozunk és csak annyi lett az eredménye, hogy az Apeh és az OEP is kegyetlenül megbüntetett minket( ráadásul nem is mi hibáztunk és nem is tehetünk róla). Most ott tartunk, hogy olyan mértékű büntetést szabtak ki, hogy a cégünk belerokkant és tönkrement. ( Ja , csak állami finanszírozást kapunk és nincs más bevétel) Gondolom ez volt a cél.Az a magyar valóság, hogy okkal vagy ok nélkül, de mindenkire büntetést szabnak, hogy a bevételeket növelni tudják. Az APEH még csak megindokolta , de az OEP már arra sem méltat bennünket, hogy megmagyarázza. Egyszerűen csak elveszi és kész. Még csak panaszra sem lehet menni sehova. Persze nem akarlak Benneteket itt ilyen dolgokkal untatni csak olyan mélységes a lelkünkben az elkeseredés, hogy egyszerűen kikívánkozik!(Elnézést érte!) Nagyon úgy néz ki a dolog, hogy nekünk sem maradt más választásunk, minthogy külföldön próbáljunk megélhetés után nézni.Ma Magyarországnak nem kellenek a tanult emberek, az orvosok meg egyszerűen közellenségnek vannak kikiáltva.Tudom persze, hogy mindenkinek vannak rossz tapasztalatai az orvosokkal kapcsolatosan (sokszor nem alaptalanul), de van aki becsületesen és  a legjobb tudása szerint szolgálná az embereket.Nem lehet!!! Ma Magyarországon nincs becsülete a munkának, aki dolgozik és nem a szociális hálót fosztogatja,  az ellenség!!! Mi átlag napi 10-12 órát dolgozunk, de nincs eredménye. Azon kívül, hogy folyamatosan a szemünkre vetik, hogy nekünk ez a kötelességünk még a csizmájukat is belénk törlik, nem tartanak többre.Csak azt tudnám ha mindenkit elüldöznek ki fog itt dolgozni?Hát azt hiszem nálunk most itt telt be a pohár.Félreértés ne essék, nem panaszkodni szerettem volna, hanem egy kicsit rávilágítani arra, hogy nagyon nagy baj van az egészségügyi rendszerben!!!!!!!! Tudomásul kell venni, hogy 5 év múlva nem lesz aki Mo.-on gyógyítson! Én csak arra kérek ezen a helyen is mindenkit, hallassa a hangját, tegyen valami keveset azért, hogy Magyarországon a magyarok megmaradhassanak.Nem politikai agitáció, hiszen ez a probléma pártsemleges.Legalább is, egyik sem tett még semmit. Szóval kedves cartársak nagyon elkeserítő a helyzet.Mindenkitől elnézést kérek, hogy panaszáradatot zúdítottam rátok.
Kívánok mindenkinek boldog új évet és szebb igazságosabb , gondtalanabb  jövőt!( Majd igyekszem többet benézni ide!)
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1868 Dátum: 2010. Január 20. - 23:11:51 »

Szia MNT! Örülök hogy halunk felöletek Mosolyog
Sajnos ma Magyarországon minden hol ez van
Csak van valami kiút ebből a helyzetből is He
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1869 Dátum: 2010. Január 20. - 23:15:26 »

Szia MNT!

Jó hallani felőled.

Sajnos nem jó, hogy ilyet kell hallani.
A döntések egyáltalán nem megtámadhatóak?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1870 Dátum: 2010. Január 20. - 23:26:49 »

Szia MNT!

Jó hallani felőled.

Sajnos nem jó, hogy ilyet kell hallani.
A döntések egyáltalán nem megtámadhatóak?
Lehet fellebbezni de előtte fellebbezési díjat kell fizetni 500 ezer Ft.Hát akkor kifizetem a büntetést inkább (543.000 Ft).De mindegy , mert egyikre sincs pénzem. Nekünk kb. ennyiből kell ellátnunk 5 falu lakosságát 5 rendelő fenntartását plusz az alkalmazottak bérét és járulékait.Hosszú évek kellenek ahhoz , hogy ennyit ki tudjak gazdálkodni. Gondolom ezt is figyelembe vették a büntetés kiszabásánál.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1871 Dátum: 2010. Január 21. - 00:09:18 »

Okos, megoldják, hogy ne akarjál fellebbezni.

Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1872 Dátum: 2010. Január 21. - 08:20:48 »

Szervusztok Cartársak!
Sajnos .....
Szia! Nagyon hiányoztál eddig is, de ezek után pláne! Ha ki kell öntened magadból a a jó vagy rossz kedved itt bármikor megteheted!

Ha így folytatódik, akkor a nem csak a tagtársak, hanem a fórum is külföldre fog költözni..
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1873 Dátum: 2010. Január 21. - 08:35:58 »

Szia MNT!

Jó hallani felőled.

Sajnos nem jó, hogy ilyet kell hallani.
A döntések egyáltalán nem megtámadhatóak?
Lehet fellebbezni de előtte fellebbezési díjat kell fizetni 500 ezer Ft.Hát akkor kifizetem a büntetést inkább (543.000 Ft).De mindegy , mert egyikre sincs pénzem. Nekünk kb. ennyiből kell ellátnunk 5 falu lakosságát 5 rendelő fenntartását plusz az alkalmazottak bérét és járulékait.Hosszú évek kellenek ahhoz , hogy ennyit ki tudjak gazdálkodni. Gondolom ezt is figyelembe vették a büntetés kiszabásánál.
Egy tipp. Apehnál most egyenlítettem (1:1). Ne felebbezést adj be, hanem panasszal vagy észrevétellel élj, akkor ugyanúgy vizsgálnia kell az eljárást, de ingyen.  He
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1874 Dátum: 2010. Január 21. - 09:27:54 »

Szervusztok Cartársak!
Szia!Nagyon sajnálom a dolgot! Az oktatásban is ugyanez a helyzet. Világ szégyene, amit művelnek ezek az "emberek"!
Remélem mihamarabb jobbra fordul mindennyiunk sorsa, mert ezt így nem sokáig lehet már elviselni, eltűrni. Egyre több és több az elkeseredett ember, egyszer majd elpattan a húr, vagy lángra ka egy szikra és akkor Isten tudja  mi lesz a vége. Én csak ettől félek. Ők nem....
Naplózva
Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!