Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 04:25:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 119 120 [121] 122 123 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 710885 alkalommal)
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1800 Dátum: 2010. Január 16. - 22:44:23 »

Ott a pont.
Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1801 Dátum: 2010. Január 17. - 12:15:35 »

Nos uraim jelentem kilépek álláskereső mivoltomból és ezentúl a győri Elektro-Therm kft-nek dolgozok mint hivatásos klíma és légtechnikai szakember holnap megyek leegyeztetni az irodába mindent utána üzemorvos stb... habár a kocsit vissza kell sajnos szolgáltatnom!:( sajnos rengeteg hitelem fent áll és így nem tudnám fizetni a bankot és inkább visszaadom magamtól minthogy erőszakkal vegyék el aminek netalántán plusz vonzata lenne. Ha nemgond akkor szeretnék továbbra is veletek maradni mint ex-lacetti tag... nem ígérem  hogy a következő autóm is az lesz mivel nem tudom mennyi pénzem lesz és hogy de azt tudom hogy többet lízingelt autót nem veszek... ekkora szívfájdalmat nem okoz többet senki... 
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #1802 Dátum: 2010. Január 17. - 14:22:52 »

Az egész onnan indul, hogy van egy közhiedelem " a BKV-ok jól keresnek" amit a köztudatba különböző érdekek miatt kerültek. (pl: amikor akkora volt a sofőr hiány, hogy mindenféle mézesmadzaggal csábítottak oda az embereket) Aztán más szelek kezdtek el fújni jött a munkanélküliség aztán irigység és olyan tájékoztatások, hogy a BKV-nál az átlagkereset 200E fölött van(amit persze mindig a sofőrök sztrájkja idején kezdenek hangoztatni). Azt azonban nem teszik hozzá, hogy ebbe bele tartozik a legkevesebbet kereső fogdmeg és a busásan javadalmazott vezetőség is. Na most gondolom még mindig a nagyobb keresetűek vannak talán kevesebben, akkor mekkora lét kell hazavinniük ahhoz, hogy az átlagot ilyen szépen feljavítsák! He He He Így nem csoda ha sokan téves következtetésre jutnak.
En nem tudhatom hogy mennyit keresnek a BKV-s soforok, de igy kivulrol nagyon ugy erzem hogy ez az egesz fizu kozetetel csak csapda es felre informalas ugy a tobbi szalitovalalat alkalmazotjai fele mint az utazokozonseg fele. Miert??? Hat azert hogy se eggyik se masik nehogy szolidalizaljon a BKV-sekkel. Vagyis egyik atveszi a fuvarokat, a masik meg gyulolni kezdi a BKV-kat amiert nem tud idoben es a megszokott korulmenyek kozt utazni. Lehet hogy nem az en tisztem megitelni de ahogy neztem en is a musort nagyon is csali szagja volt az egesznek.

 
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1803 Dátum: 2010. Január 17. - 14:46:26 »

Sasa! Egyrészt örülök, hogy munkát kaptál, és okosan vedd a dolgokat, hogy be is legyél jelentve, legyen kezedben munkaszerződés, mert az véd a mostani trükkök ellen. Sajnos nagyon észnél kell lenni manapság a rengeteg visszaélés miatt. Másrészt szomorúan veszem, hogy gyönyörű autódat le kell adnod. Hátha van valami alternatíva, és megtarthatod, nézz jól utána, hátha, mert látom, ez szívügyed lett, amit itt sokan megértünk. Az meg természetes, hogy autó nélkül is közénk tartozol továbbra is, senki nem veszti el a klubtagságát azért mert eladja, vagy másra cseréli autóját. Ez több, mint Lacetti Klub, ez egyben egy befogadó, baráti klub is. (Van köztünk Mazdás, és KIÁ-s is, meg olyan is, akinek nincs is autója). Legfeljebb, ha talira akarsz jönni, Gatsyt kell megkérned, hogy hozzon el... Kacsint Vigyorog
Majd számolj be az új helyedről, társaidról! Sok sikert mindenhez! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1804 Dátum: 2010. Január 17. - 14:49:08 »

Nos uraim jelentem kilépek álláskereső mivoltomból és ezentúl a győri Elektro-Therm kft-nek dolgozok mint hivatásos klíma és légtechnikai szakember holnap megyek leegyeztetni az irodába mindent utána üzemorvos stb... habár a kocsit vissza kell sajnos szolgáltatnom!:( sajnos rengeteg hitelem fent áll és így nem tudnám fizetni a bankot és inkább visszaadom magamtól minthogy erőszakkal vegyék el aminek netalántán plusz vonzata lenne. Ha nemgond akkor szeretnék továbbra is veletek maradni mint ex-lacetti tag... nem ígérem  hogy a következő autóm is az lesz mivel nem tudom mennyi pénzem lesz és hogy de azt tudom hogy többet lízingelt autót nem veszek... ekkora szívfájdalmat nem okoz többet senki... 
1.Gratula a munkához Kacsint
2.sajnálom hogy a kocsi megy a háztól
3.természetesen maradj a csapatal kitudja míthoz a jövő lehet pont egy Lacettit Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1805 Dátum: 2010. Január 17. - 15:10:00 »

Igen, a bank a saját pénzéért aggódik. Amíg azt fizeted, addig nem érdeke elbukni a hasznot és egy eladatlan kocsival növelni a flottáját.

Milyen hasznot???
Már bocs, de a bank az első hónaptól kezdve haszonban van!
Én 27 hónap alatt befizettem 2 milliót!
Szerinted náluk hogy áll az egyenleg? 300 ezren!
Őket kurvára nem érdekli, hogy tudod-e fizetni visszaadás után az értékkülönbözetet, behajtják akkor is, ha a gyereked szájából veszik ki az utolsó morzsát!!!
Ők nem aggódnak!!! Csak hihetetlenül, pofátlanul nagy a kapzsiságuk!!!
Igaz, igaz. A banknak nem 1-2hónapig kell a haszon, hanem életfogytiglan, mert csak akkor tudja a jutalékokat, prémiumot fizetni. Ergo nem érdeke a rövid távú pénzügyi haszon, amíg a hosszú távú haszon életben tartható! Miért kell plusz pénzt fizetni, ha hamarabb kifizeted a kocsit?? Nem azért, mert plusz adminisztációs költsége lesz, hanem mert a betervezett haszontól elesne, ezért azt (jórészt) kifizetteti veled másik címszóval. A kocsin meg ő is bukik, ha rárohad.


Hát sajnos beszéltem a bankkal a casco eltörléséről futamidőhosszabbításról és közölte a bank h őt nem érdekli hogyan és miből de fizessem a részleteket ha visszaadom a kocsit ők eladják X összegért és a fennmaradó hitelt ugyanúgy kell fizetnem.... és 2évig "szórtam a pénzt"....
ma jött az APEH-tól egy levél hogy van 5napom befizetni 50e ft-ot örökösödési illeték néven ha visszaadom a kocsit ha nem fizessem be........ hnap megyek itt Nyúlon egy  ömbörkéhez, akinek gipszkartonos cége van valszeg tud alkalmazni.. jobb mint a semmi... drukkoljatok!!
Azért ez az örökösödési illeték megérne egy beszélgetést.
Ha adósságot örökölsz, azért nem kell fizetni.
Persze lehet, hogy az ügyvéd többe kerülne.
Viszont vannak ingyenes jogi tanácsadásra lehetőségek.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1806 Dátum: 2010. Január 17. - 17:20:20 »

Nos uraim jelentem kilépek álláskereső mivoltomból és ezentúl a győri Elektro-Therm kft-nek dolgozok mint hivatásos klíma és légtechnikai szakember holnap megyek leegyeztetni az irodába mindent utána üzemorvos stb... habár a kocsit vissza kell sajnos szolgáltatnom!:( sajnos rengeteg hitelem fent áll és így nem tudnám fizetni a bankot és inkább visszaadom magamtól minthogy erőszakkal vegyék el aminek netalántán plusz vonzata lenne. Ha nemgond akkor szeretnék továbbra is veletek maradni mint ex-lacetti tag... nem ígérem  hogy a következő autóm is az lesz mivel nem tudom mennyi pénzem lesz és hogy de azt tudom hogy többet lízingelt autót nem veszek... ekkora szívfájdalmat nem okoz többet senki... 
GRAT!!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1807 Dátum: 2010. Január 17. - 17:24:34 »

Nem figyelmesen olvastátok azt, amire reagáltam. Ott igenis 200 Ft netto volt írva, azt idéztem.
....
200.000 nettó= bruttó 470.000. Nincs az a buszsoför Mo-n!! 
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1808 Dátum: 2010. Január 17. - 17:54:38 »

Nem figyelmesen olvastátok azt, amire reagáltam. Ott igenis 200 Ft netto volt írva, azt idéztem.
....
200.000 nettó= bruttó 470.000. Nincs az a buszsoför Mo-n!! 
De van, az a  turista, aki otthon buszvezető...normális országban, mint vendégmunkás, mert a helyiek ennyiért nem csinálnák...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1809 Dátum: 2010. Január 17. - 19:45:34 »

szerencsére be leszek rendesen jelentve, egy korrekt cég (apósnak ismerőse), üzemorvossal próbaidőn rendes munkaruhát és védőfelszerelést kapok. hnap megyek leadni az adataim hogy be tudjanak jelenteni aztán a héten üzemorvos munkavédelmi oktatás és végre belevethetem magam újra a klímaszerelésbe!
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1810 Dátum: 2010. Január 17. - 19:54:26 »

Bemondták a híradóba hogy a BKV minden egyes sztrájkkal töltött nap 50milllót sporól
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1811 Dátum: 2010. Január 17. - 20:36:24 »

Bemondták a híradóba hogy a BKV minden egyes sztrájkkal töltött nap 50milllót sporól
Ez éves szinten 18,250 milliárd forint. Milyen nagy üzlet. Khon bácsi is abból élt, hogy hétvégén zárva tartotta a boltját. Kacsint Vigyorog (Egy régi viccből idézet ifjoncoknak)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 17. - 20:44:09 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1812 Dátum: 2010. Január 17. - 20:41:28 »

Bemondták a híradóba hogy a BKV minden egyes sztrájkkal töltött nap 50milllót sporól
Ez éves szinten 18,250 milliárd forint. Milyen nagy üzlet. Khon bácsi is abból élt, hogy hétvégén zárva tartotta a boltját.
Hallóm 1000 buszvezetö megy reggel az Akácfa utcába ha nincs megegyezés már lezárták az utcát is a rendörei.
Engem nem érint(vidéki vagyok)de remélem lesz megegyezés hamar és helyre áll a rend a közlekedésben és a mindenapokban Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1813 Dátum: 2010. Január 17. - 21:45:09 »

Holnaptól minden újra indul! Véget ért a BKV-s sztrájk! A hírforrás szerint megegyeztek, és állítólag elfogadták a szakszervezetek kérését, követelését. Persze erre még kíváncsi vagyok, DE EZ MÁR JÓ HÍR MINDEN KÉPEN. Talán a drágulásokhoz nem csökken a pénzünk, ez már manapság jó hírnek számít. Sajnos itt tartunk ma.

  VÉGE A SZTRÁJKNAK, ÚJRA LEHET RENDESEN UTAZNI! Már amennyire rendesnek számít a veteránokkal való közlekedés. BKV Old Timer Club nevében.
(Figyeltétek? Pirossal tudtam írni! Fejlődök?)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 17. - 21:46:52 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1814 Dátum: 2010. Január 17. - 22:14:26 »

Holnaptól minden újra indul! Véget ért a BKV-s sztrájk! A hírforrás szerint megegyeztek, és állítólag elfogadták a szakszervezetek kérését, követelését. Persze erre még kíváncsi vagyok, DE EZ MÁR JÓ HÍR MINDEN KÉPEN. Talán a drágulásokhoz nem csökken a pénzünk, ez már manapság jó hírnek számít. Sajnos itt tartunk ma.

  VÉGE A SZTRÁJKNAK, ÚJRA LEHET RENDESEN UTAZNI! Már amennyire rendesnek számít a veteránokkal való közlekedés. BKV Old Timer Club nevében.
(Figyeltétek? Pirossal tudtam írni! Fejlődök?)
Gratula neked Kacsint és a BKVnak(én nem tudok még ilyeneket) és ez nem vicc
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Oldalak: 1 ... 119 120 [121] 122 123 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!