Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 00:21:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 710822 alkalommal)
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1740 Dátum: 2010. Január 11. - 20:40:26 »

HELP!!! Véletlenül nem DIGITVzik valaki(szerviz,telepités) az összes csatornák zárva kivéve a Román nyelvüek.2éve kötöték be (nem hivatalosan) nincs bajom a Román nyelvel csak nem értjük. Ja a másik tévén teljesen jó minden pedig 1 beltéri van.
Elöre is köszönjük a segitséget.
Tegnap nálam is eltűnt jó néhány csatorna,pedig én kábeles vagyok....
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1741 Dátum: 2010. Január 12. - 14:44:19 »

Apa!

Te mit csináltál ma?  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1742 Dátum: 2010. Január 12. - 15:50:31 »

Apa!

Te mit csináltál ma?  Kacsint
Mivel mi a trolinál más szakszervezethez tartozunk, már aki az, és itt is van 6Db! Szóval kiderült, hogy a Transman cég kocsijaival dolgoznak a vonalunkon. Erre vagy hatan úgy döntöttünk, hogy inkább kimegyünk, és nem szívatjuk a népet, és ne a mi pénzünket adják oda más cég embereinek. Szóval kimentünk szolgáltatni. Inci el is kapott a Baross téren, így le is buktam rögvest. Sok szerencsétlen utas megköszönte, hogy tudott munkába menni, és nem kellett szabit kivenni, vagy fizetés nélkül lenniük. Ha nem mentünk volna ki, egyébként időre be kellett volna menni a garázsba, és a munkaidő végéig ott kellett volna lennünk, persze fizetés nélkül, ami persze nem buli. Az a baj, hogy 26(!) szakszervezet van a BKV-nál, így nem lehet egységesen csinálni semmit sem. Lenne egy közös, vagy maximum ágazatonkénti 1-1, akkor volna inkább súlya a szakszervezetnek, de így szétaprózva már elég súlytalan a többség, 1-2 erősnek mondható, de az nem a mienk. Csak a Nemed Gáborék, és a Kelenföld az erősnek mondható.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1743 Dátum: 2010. Január 12. - 16:50:36 »

Sajnálatos hírem van cartársak!
miután édesapám júliusban elhunyt én örököltem a kocsit mivel az ő nevén volt habár én használtam, ma voltam bent Győrben az ALLIANZ biztosítónál h módosítsam a casco-t és a kötelezőt és olyan szinten magas az összeg amit kéne rá fizetnem + a kocsi törlesztő hogy (főleg most munka nélkül) nem tudom fizetni a részleteket ezért vhogy el kell adnom a kocsit h ne menjek hatalmas adósságba.....sajnos nem tudok mit tenni! ha esetleg  vkinek van ötlete hogy kinek tudom eladni az írjon PÜ.-t! azért ha nem gond így is veletek maradnék....

Üdv Sasa
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1744 Dátum: 2010. Január 12. - 17:07:03 »

Nem jött be az interjú? Zavart

És a beszerelt cuccokkal mi lesz? He
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1745 Dátum: 2010. Január 12. - 17:42:40 »

Feleségemet ma elküldték, gratulálok az összes népnyúzó bitangnak, akiknek köszönhetően a munkáltató nem tudja megtartani az embereit.


Rendesek voltak, kap végkielégítést, de + 1 álláskereső.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1746 Dátum: 2010. Január 12. - 18:07:04 »

Sajnálatos hírem van cartársak!
miután édesapám júliusban elhunyt én örököltem a kocsit mivel az ő nevén volt habár én használtam, ma voltam bent Győrben az ALLIANZ biztosítónál h módosítsam a casco-t és a kötelezőt és olyan szinten magas az összeg amit kéne rá fizetnem + a kocsi törlesztő hogy (főleg most munka nélkül) nem tudom fizetni a részleteket ezért vhogy el kell adnom a kocsit h ne menjek hatalmas adósságba.....sajnos nem tudok mit tenni! ha esetleg  vkinek van ötlete hogy kinek tudom eladni az írjon PÜ.-t! azért ha nem gond így is veletek maradnék....

Üdv Sasa
Ha sok hitel van az autón, lehet jobban jársz, ha tovább fizeted.
Ahhoz, hogy kiszállj az autóból, ki kell fizetni a bankot, az meg valószínűleg többet kér majd, mint amit az autó ér.
A biztosítást, pedig úgy tudod megoldani, hogy egy idősebb rokon fizeti helyetted.
Naplózva


LPG
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1747 Dátum: 2010. Január 12. - 19:35:39 »

úgy néz ki hogy hitelátvállalással el tudom adni majd kiderül... csak az a gond Jani hogy havi 90e ft lenne mindennel együtt és ezt így állás nélkül nem tudom de ha sikerül is elhelyezkednem annyit nem fogok keresni h fent tudjam tartani a kocsit. a beszerelt cuccokkal együtt adom el sajna mert kalaptartót nem tudok sehonnan pront szerezni + kiszerelni is költség saját kezűleg meg hát nem merek nekiesni nehogy több legyen a kár mint a haszon... pedig ez az aut volt a szívem vágya sajnos meg kell tőle válnom.... azért ha eladom ajánlani fogom az oldalt és legalább tudok kommunikálni vele is h mizu a géppel..Mosolyog nagyon szeretem
de legalább a többi hitelem ki tudom fizetni és "0"ról indulhatok...  az idősebb rokonnal az a gond hogy max édesanyám van aki idősebb vele meg kb 1 hete olyan szinten összebalhéztam hogy el is költöztem otthonról így a kapcsolatot sem tartom vele... tehát ő is kilőve!!
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1748 Dátum: 2010. Január 12. - 19:51:59 »

Sasa!!! sajnálom amit irsz hogy jön ki a 90e.- He
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1749 Dátum: 2010. Január 12. - 21:48:36 »

Sasa!!! sajnálom amit irsz hogy jön ki a 90e.- He
Én is sajnálom, de a 90e az tényleg sok. Esetleg üzembentartót megadni, akinek kedvezőbb a díja.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1750 Dátum: 2010. Január 13. - 02:52:41 »

Futamidőhosszabbítás?
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1751 Dátum: 2010. Január 13. - 08:01:54 »

úgy néz ki hogy hitelátvállalással el tudom adni majd kiderül... csak az a gond Jani hogy havi 90e ft lenne mindennel együtt és ezt így állás nélkül nem tudom de ha sikerül is elhelyezkednem annyit nem fogok keresni h fent tudjam tartani a kocsit. a beszerelt cuccokkal együtt adom el sajna mert kalaptartót nem tudok sehonnan pront szerezni + kiszerelni is költség saját kezűleg meg hát nem merek nekiesni nehogy több legyen a kár mint a haszon... pedig ez az aut volt a szívem vágya sajnos meg kell tőle válnom.... azért ha eladom ajánlani fogom az oldalt és legalább tudok kommunikálni vele is h mizu a géppel..Mosolyog nagyon szeretem
de legalább a többi hitelem ki tudom fizetni és "0"ról indulhatok...  az idősebb rokonnal az a gond hogy max édesanyám van aki idősebb vele meg kb 1 hete olyan szinten összebalhéztam hogy el is költöztem otthonról így a kapcsolatot sem tartom vele... tehát ő is kilőve!!
Én is inkább a futamidőhosszabbítást javasolnám, ha sok rajt a hitel elég nagyot tudsz bukni (akár úgy hogy még neked kell pluszba a banknak perkálni a hitel módosítás miatt pölö). Tesómék eljátszották ugyanezt, láttam, hogy mit szívnak vele. Most meg az FAstrával, mert ugye autó az kellett.
Ha megírod priviben, melyik banknál vagy, lehet tudok mondani ismerőst, hátha tud segíteni.
Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1752 Dátum: 2010. Január 13. - 08:37:32 »

a Merkantil-nál van, de futamidőhosszabbítást nem engedik mivel lízingelt és áll. arra nem lehet futamidőhosszabbítást kérni....
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #1753 Dátum: 2010. Január 13. - 09:38:35 »

úgy néz ki hogy hitelátvállalással el tudom adni majd kiderül... csak az a gond Jani hogy havi 90e ft lenne mindennel együtt és ezt így állás nélkül nem tudom de ha sikerül is elhelyezkednem annyit nem fogok keresni h fent tudjam tartani a kocsit. a beszerelt cuccokkal együtt adom el sajna mert kalaptartót nem tudok sehonnan pront szerezni + kiszerelni is költség saját kezűleg meg hát nem merek nekiesni nehogy több legyen a kár mint a haszon... pedig ez az aut volt a szívem vágya sajnos meg kell tőle válnom.... azért ha eladom ajánlani fogom az oldalt és legalább tudok kommunikálni vele is h mizu a géppel..Mosolyog nagyon szeretem
de legalább a többi hitelem ki tudom fizetni és "0"ról indulhatok...  az idősebb rokonnal az a gond hogy max édesanyám van aki idősebb vele meg kb 1 hete olyan szinten összebalhéztam hogy el is költöztem otthonról így a kapcsolatot sem tartom vele... tehát ő is kilőve!!
Sajnalom , sajnos minnyajan kerulunk neha lehetetlen helyzetekbe , aterzem a helyzetedet
Naplózva

Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1754 Dátum: 2010. Január 13. - 11:32:10 »

Feleségemet ma elküldték, gratulálok az összes népnyúzó bitangnak, akiknek köszönhetően a munkáltató nem tudja megtartani az embereit.
Rendesek voltak, kap végkielégítést, de + 1 álláskereső.
Akkor Te is kényszerpályára kerültél. Marad a tenger... 
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!