Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 18:19:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 710701 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1650 Dátum: 2010. Január 05. - 22:03:47 »

A nyugati parton Washington állam az erdőivel csodálatos.

Erről már én is olvastam, de élőben biztos szebb.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1651 Dátum: 2010. Január 05. - 22:25:48 »

A nyugati parton Washington állam az erdőivel csodálatos.

Erről már én is olvastam, de élőben biztos szebb.
Tudod mit? Egyszer, ha sok pénzünk lesz felpakoljuk egy repülőre a Lacsit és körülnézünk.

Szállásra tulajdonképpen bármelyik út menti motel jó 40- 60 dollár a kétágyas szoba, kvalitástól függően. Kaja nem drága.
Előny, hogy elvileg nagybátyám évente hosszabbítja nekem a kaliforniai jogosítványomat.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1652 Dátum: 2010. Január 06. - 11:31:47 »

... viszont nem vonz, ahogy az arab világ sem. Mondjuk én a tengerért sem vagyok úgy oda, jobban ...
Pedig mondjuk Egyiptom a 3-4-5000 éves - komolyan mondom lenyűgöző - műemlékeivel, meg a Vörös-tenger olyan kék vízzel, amit ha képen látsz, nem hiszed el, hogy van ilyen kék szín, bizony megér egy kiruccanást...
A "koszos" arabok meg olyan barátságosak és segítőkészek, hogy csak na. És nem éreztük, hogy csak azért, mert a pénzünk kell nekik...
Tény, hogy megdöbbentő az a mérhetetlen mennyiségű hulladék a Nilusban, meg a csatornáiban, az elképesztő és látható szegénység a városokban és csatornák mellett élőknél, de ennek ellenére csodálatos (csak más) világ...
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1653 Dátum: 2010. Január 06. - 11:53:56 »

Ráadásul NY csak az egyik úticél lesz, Toronto/Niagara vízesés, Washington-Philadelphia meg ami még az időbe belefér. Persze nem kevés pénz lesz, de sok mindenről hajlandó vagyok ezért lemondani (a Lacsiról azért nem Kacsint ). Ráadásul az ottani szálláson és kaján is lehet spórolni, hisz nem azért megyek, hogy a szobában aludjak. Esetleg ha tudsz tippeket adni szállás ügyben, szivesen veszem.
Nekem volt szerencsém 95-ben rokonlátogatás néven 1 hónapot kint tölteni a családdal, abból 3 hét Kanada és 1 hét NewYork utazással együtt Torontoból oda-vissza kocsival. Hát nekem nem volt honvágyam 15 évesen. Mindenki kedves és nyugodt, óriási ligetek, azaz mezők vannak pár km-enként játszótérrel tavakkal. Csodálatos harmónia. Olcsó benzin. Vigyorog Hobbiból tartott v8-asok, amiket évek óta nem is használnak, mert van még 3 autó mellette. Van 1 családi, meg fejenként 1-1, érdekes mi? Ott minden profin és nagyban van, a vizipark is, meg az a brutális autópálya hálózat. Szállással nem lesz gondod, rengeteg motel van. Ja, meg a CN Tower üvegpadlója 251 méter magasan, én rá sem mertem lépni, a kínaiak meg ott ugráltak rajta.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1654 Dátum: 2010. Január 06. - 12:35:12 »

nah jó de azért nézd azt is hogy a kíniak mennyien vannak és hogy te mennyien vagy Vigyorog
belőlük több 10millió van belőled meg egy:D jóhogy nem ugráltál velük... Vigyorog
nekik nem számít ha leesik pár száz sárga.......
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1655 Dátum: 2010. Január 06. - 13:11:13 »

Eztmegkellnéznetek!!!

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/525/bmw_525_d_automata-3518812

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1656 Dátum: 2010. Január 06. - 13:19:25 »

Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nagggyon durva:)
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1657 Dátum: 2010. Január 06. - 13:26:57 »

A francba, már a segélyből nem futja a törlesztés, biztosítás, adó, benzin költségeit. Hová tart ez a világ? De, ha eladja, akkor legalább elvégezheti az általános alsóit, és akkor talán némileg javul majd a helyesírása. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1658 Dátum: 2010. Január 06. - 17:33:02 »

... viszont nem vonz, ahogy az arab világ sem. Mondjuk én a tengerért sem vagyok úgy oda, jobban ...
Pedig mondjuk Egyiptom a 3-4-5000 éves - komolyan mondom lenyűgöző - műemlékeivel, meg a Vörös-tenger olyan kék vízzel, amit ha képen látsz, nem hiszed el, hogy van ilyen kék szín, bizony megér egy kiruccanást...
A "koszos" arabok meg olyan barátságosak és segítőkészek, hogy csak na. És nem éreztük, hogy csak azért, mert a pénzünk kell nekik...
Tény, hogy megdöbbentő az a mérhetetlen mennyiségű hulladék a Nilusban, meg a csatornáiban, az elképesztő és látható szegénység a városokban és csatornák mellett élőknél, de ennek ellenére csodálatos (csak más) világ...
Egyiptomban már voltam, meg Afrika északi országaiban. Igazából én az arab félsziget országaira gondoltam. De pl Jordániába elmennék még, főképp Petra és a Holt tenger miatt. Az arabok tényleg barátságosak, a főnököm most volt Jordániában és nagyon sok taxis pl tudott magyarul is, mármint szavakat.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1659 Dátum: 2010. Január 06. - 17:54:51 »

... viszont nem vonz, ahogy az arab világ sem. Mondjuk én a tengerért sem vagyok úgy oda, jobban ...
Pedig mondjuk Egyiptom a 3-4-5000 éves - komolyan mondom lenyűgöző - műemlékeivel, meg a Vörös-tenger olyan kék vízzel, amit ha képen látsz, nem hiszed el, hogy van ilyen kék szín, bizony megér egy kiruccanást...
A "koszos" arabok meg olyan barátságosak és segítőkészek, hogy csak na. És nem éreztük, hogy csak azért, mert a pénzünk kell nekik...
Tény, hogy megdöbbentő az a mérhetetlen mennyiségű hulladék a Nilusban, meg a csatornáiban, az elképesztő és látható szegénység a városokban és csatornák mellett élőknél, de ennek ellenére csodálatos (csak más) világ...
Egyiptomban már voltam, meg Afrika északi országaiban. Igazából én az arab félsziget országaira gondoltam. De pl Jordániába elmennék még, főképp Petra és a Holt tenger miatt. Az arabok tényleg barátságosak, a főnököm most volt Jordániában és nagyon sok taxis pl tudott magyarul is, mármint szavakat.
Úristen,neked milyen barátnőid voltak,hogy ezt a temérdek pénzt,amibe ezek az utak kerülnek,azt rájuk költötted? He Vigyorog
Vagy ez még csak álmodozás?
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1660 Dátum: 2010. Január 06. - 18:03:13 »


Úristen,neked milyen barátnőid voltak,hogy ezt a temérdek pénzt,amibe ezek az utak kerülnek,azt rájuk költötted? He Vigyorog
Vagy ez még csak álmodozás?
Biztos hivatásosak voltak. Vigyorog Vigyorog Vigyorog Kacsint
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1661 Dátum: 2010. Január 06. - 18:22:34 »


Úristen,neked milyen barátnőid voltak,hogy ezt a temérdek pénzt,amibe ezek az utak kerülnek,azt rájuk költötted? He Vigyorog
Vagy ez még csak álmodozás?
Biztos hivatásosak voltak. Vigyorog Vigyorog Vigyorog Kacsint
Egyetemista koromban pár csoporttársammal (kb 10-en) összefogtunk és elindultunk Tunéziába, sátor hátizsák miegymás. Kedvezményesen tudtunk szerezni vonatjegyet Gibraltárig (a forrás nem túl legális, de legalább nagyon jutányos volt, kb 10e Ft). Akkoriban annyi volt az 1 havi ösztöndíjam. Bejártuk az északi partvidéket változatos eszközökkel és végül Egyiptomból Görögországon keresztül jutottunk haza. Csomó konzerv, minimalista szállások és kaja, szóval nem egy luxusútra kell gondolni. Az egész került talán 60-70e-be, ha jól emlékszem, de tuti 100 alatt volt. Ja és mindez 1997-ben volt. És persze barátnőt nem vittem én sem, csak fiúk voltunk. Mondjuk nem is mertünk magunkkal vinni lányokat.
De ez mind semmi ahhoz képest, hogy egy kollégám nem sokkal több pénzből bejárta Perut és Bolíviát. 1991-ben szintén egyetemistaként.

Utazgatni meg nagyon szeretek, részben ezért is lettem földrajz tanár. Az egyetem alatt bejártuk egész Magyarországot, de kb 20-30e Ft-ért elmentünk Olaszországba is vulkánokat tanulmányozni (meg azért mást is csináltunk Vigyorog ). Európában már elég sok országban jártam, kimaradt az északi régió, Franciaország, Lengyelország, Bulgária meg Szerbia, Monte Carlo.
Utazni lehet olcsón is, a szervezett utakat én kerülöm. Csak egy példa: Velence szervezett úttal (a volt barátnőmet küldtem oda 2006 tavaszán) kb 70e volt cakk-pakk. 2008-ban saját szervezés, igaz diákokkal, nem volt 30e sem.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 06. - 18:36:32 írta diablo77 » Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1662 Dátum: 2010. Január 06. - 20:25:56 »

Amúgy alakul a csapat NY-ba, egy régi barátom is szivesen jönne a feleségével.

Itt egy kép, ami azt mutatja, hogy mennyibe kerül 3 főnek a repjegy+szállás 8 éjszakára !!összesen!! a képről leolvasható szállodában. Szerintem nem is sok.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 06. - 21:03:18 írta diablo77 » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1663 Dátum: 2010. Január 07. - 12:51:07 »

Diablo! Most menj, utazz, míg egyedül vagy! Később, ha ketten mentek akkor már háromszoros a költség, ha pedig már gyerekkel, újabb szorzás következik. Utána meg majd akkor, ha kirepülnek a gyerekek, akkor lesz rá módod. Persze kisebb utakat azért össze lehet hozni, például Velencét, meg mellette Agárdot, nem Veneziat. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1664 Dátum: 2010. Január 07. - 13:09:48 »

Diablo! Most menj, utazz, míg egyedül vagy! Később, ha ketten mentek akkor már háromszoros a költség, ha pedig már gyerekkel, újabb szorzás következik. Utána meg majd akkor, ha kirepülnek a gyerekek, akkor lesz rá módod. Persze kisebb utakat azért össze lehet hozni, például Velencét, meg mellette Agárdot, nem Veneziat. Kacsint Vigyorog
De jó, hogy a párom egy nagy magyar utazási irodában dolgozik Kacsint
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!