Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 16:31:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 710671 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1635 Dátum: 2010. Január 05. - 17:10:51 »

Inkább ide írom, mint a találkozókba. Lenne egy kérdésem: van-e esetleg valakinek kedve velem tartani az említett "kiruccanásra"? Egyedül is megyek, csak ha esetleg másnak is eszébe jutott volna ez az "őrült" ötlet. Kacsint Ketten-hárman vagy többen jobb lenne, pláne ismerősökkel

Tudnál vmi konkrét melót kint vagy micsoda diablo? én mennék... külföld de mégsincs olyan messze mint hollandia....
várom válaszod!!!
Sztem a NY-i kiruccanásra keres párt magának. Vigyorog
Azért nem egyértelmű, mert ott a másik hsz., hogy gondolkodik a külföldi munkán.

Megjegyzem, nekem csalódás volt NY. Ahogy Kalifornia is. Elöbbiben többször jártam, mivel hónapokig olyan járaton voltam.
Kaliforniában meg 6 hónapot töltöttem, bejártam az egész nyugati partot Vancoovertől San Diegoig.

Azt hiszem rövid, nyaralás szerű ottlét az elmegy, de az amerikai álom nem létezik.

A külföldi munkára: szomorú, hogy itt kell a megélhetésért küzdenünk. Még szomorúbb, hogy hazánk simán lemond rólunk. Orvosokról, nővérekről, bármilyen szakmabeliről.
Van egy ismerősöm, kiment az írekhez autót mosni. Végzettségére nézve tanár. Csak ott annyit keres meg leadózva, hivatalosan hat hónap alatt, mint itthon másfél év alatt.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1636 Dátum: 2010. Január 05. - 17:14:11 »

Captain! olyan hirdetést én is olvastam ahol írek keresnek még +4 főt 24órás autómosásra de nem tudtam h kamu e vagy sem mert saját költséges az utiköltség és ezek általában lutrik.... én úgy mentem ki tavaly hollandiába hogy a cég kifizette a kiutam majd az első fizumból levonták.... de így biztos votlam h nem átverés mivel ki az a hülye aki kivisz külföldre 4 magyart  a saját pénzéből és utána kinthagyja őket munka nélkül...
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1637 Dátum: 2010. Január 05. - 17:52:28 »

BeseSasa. Ezt is megkérdezhetem.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1638 Dátum: 2010. Január 05. - 19:57:37 »

Most mi van? Captain hazajönne, mások meg kimennének?
Szerintem az lenne jó, ha az menne el, aki miatt soknak el kell mennie, ha meg akar élni. XXI.-ik században, Európa közepén ez szerintem botrány! Valami nagyon el lett szúrva (én így fejezem ki magam, mert úri nevelést kaptam), de talán még nem késő, talán nem kéne hagyni magunkat megfélemlíteni mindenkitől, és mindentől. Ellentétben volt külügyesünktől, EU-s képviselőnktől, az kéne, hogy végre merjünk újra nagyok lenni, mint hős elődeink! (Jó lenne sokat közülük klónozni, és rájuk bízni magunkat.)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1639 Dátum: 2010. Január 05. - 20:14:31 »

Inkább ide írom, mint a találkozókba. Lenne egy kérdésem: van-e esetleg valakinek kedve velem tartani az említett "kiruccanásra"? Egyedül is megyek, csak ha esetleg másnak is eszébe jutott volna ez az "őrült" ötlet. Kacsint Ketten-hárman vagy többen jobb lenne, pláne ismerősökkel

Tudnál vmi konkrét melót kint vagy micsoda diablo? én mennék... külföld de mégsincs olyan messze mint hollandia....
várom válaszod!!!
Sztem a NY-i kiruccanásra keres párt magának. Vigyorog
Igen, arra.  Kacsint
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1640 Dátum: 2010. Január 05. - 20:15:36 »

Inkább ide írom, mint a találkozókba. Lenne egy kérdésem: van-e esetleg valakinek kedve velem tartani az említett "kiruccanásra"? Egyedül is megyek, csak ha esetleg másnak is eszébe jutott volna ez az "őrült" ötlet. Kacsint Ketten-hárman vagy többen jobb lenne, pláne ismerősökkel
Szívesen megyek, ha fizeted az utat! Vigyorog
Oké, de előtte utald át a pénzt és én szivesen kifizetem helyetted, ha ez neked túl macerás. Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1641 Dátum: 2010. Január 05. - 20:37:40 »

Diablo! Ne menj, nem éri meg. Közelről a Broadway, Manhattan, a Central Park, minden annyira más, mint a filmeken. Csalódás lesz.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1642 Dátum: 2010. Január 05. - 20:42:13 »


Megjegyzem, nekem csalódás volt NY. Ahogy Kalifornia is. Elöbbiben többször jártam, mivel hónapokig olyan járaton voltam.
Kaliforniában meg 6 hónapot töltöttem, bejártam az egész nyugati partot Vancoovertől San Diegoig.

Azt hiszem rövid, nyaralás szerű ottlét az elmegy, de az amerikai álom nem létezik.

Remélem én nem fogok csalódni. Ráadásul NY csak az egyik úticél lesz, Toronto/Niagara vízesés, Washington-Philadelphia meg ami még az időbe belefér. Persze nem kevés pénz lesz, de sok mindenről hajlandó vagyok ezért lemondani (a Lacsiról azért nem Kacsint ). Ráadásul az ottani szálláson és kaján is lehet spórolni, hisz nem azért megyek, hogy a szobában aludjak. Esetleg ha tudsz tippeket adni szállás ügyben, szivesen veszem.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1643 Dátum: 2010. Január 05. - 20:49:31 »

Diablo! Ne menj, nem éri meg. Közelről a Broadway, Manhattan, a Central Park, minden annyira más, mint a filmeken. Csalódás lesz.
Lehet, de azért megnézem  Kacsint. Egy munkatársam már volt kint, igaz csak 3 napot töltött ott, mert Floridában dolgozott és hétvégére átruccant. Ez még 1995-ben volt, de neki tetszett.
Egyébként nem a filmekből indulok ki.

Viszont érdekelne, mi nem teszett ennyire.

Érdekes dolog ez, én pl egyáltalán nem rajongok a zsúfolt nagyvárosokért (ezért sem szeretem a fővárosunkat annyira), de az a város valahogy mégis megfogott. A másik, hogy a Niagara vízesés azért nem lehet annyira csúnya, meg ismereteim szerint a táj is elég szép arrafelé (már amennyire még a természetföldrajzi tanulmányaimra emlékszem).
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 05. - 20:55:37 írta diablo77 » Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1644 Dátum: 2010. Január 05. - 21:22:58 »

Egy Tibet/Alaszka/Új-Zéland kiruccanásban inkább benne lennék, ebben a sorrendben Mosolyog
Akinek van ilyen perverziója, az írjon és elkezdek spórolni Vigyorog
Naplózva

BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1645 Dátum: 2010. Január 05. - 21:38:44 »

Egy Tibet/Alaszka/Új-Zéland kiruccanásban inkább benne lennék, ebben a sorrendben Mosolyog
Akinek van ilyen perverziója, az írjon és elkezdek spórolni Vigyorog

ha csak úgy poénból írok neked pl egy mondatot akk is elkezdesz spórolni? mert akk neki is állhatsz;) majd egy 20 év múlva írj h összegyűlt-e már a pénzed rá;D akk elmegyek hozzád kirabollak és elmegyek én;D
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1646 Dátum: 2010. Január 05. - 21:43:12 »

Egy Tibet/Alaszka/Új-Zéland kiruccanásban inkább benne lennék, ebben a sorrendben Mosolyog
Akinek van ilyen perverziója, az írjon és elkezdek spórolni Vigyorog
Új-Zéland is érdekelne, de az egy kicsit húzósabb árban. Az a második álom hely, ahova elmennék. Egy kollégám azt mondta, hogy ennyiért már elmehetnék Thaiföldre is, de az valahogy nem vonz. Alaszka meg Tibet túl hideg nekem. Inkább Peru, Bolívia, Mexikó. Brazília/Rio de Janeiro viszont nem vonz, ahogy az arab világ sem. Mondjuk én a tengerért sem vagyok úgy oda, jobban szeretem a szép szárazföldi tájakat, hegyeket. Épp ezért, ha lesz még rá egyszer lehetőségem, meg fogom nézni a Sziklás hegységet is.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 05. - 21:44:54 írta diablo77 » Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1647 Dátum: 2010. Január 05. - 21:46:37 »

Diablo! Ne menj, nem éri meg. Közelről a Broadway, Manhattan, a Central Park, minden annyira más, mint a filmeken. Csalódás lesz.
Lehet, de azért megnézem  Kacsint. Egy munkatársam már volt kint, igaz csak 3 napot töltött ott, mert Floridában dolgozott és hétvégére átruccant. Ez még 1995-ben volt, de neki tetszett.
Egyébként nem a filmekből indulok ki.

Viszont érdekelne, mi nem teszett ennyire.

Érdekes dolog ez, én pl egyáltalán nem rajongok a zsúfolt nagyvárosokért (ezért sem szeretem a fővárosunkat annyira), de az a város valahogy mégis megfogott. A másik, hogy a Niagara vízesés azért nem lehet annyira csúnya, meg ismereteim szerint a táj is elég szép arrafelé (már amennyire még a természetföldrajzi tanulmányaimra emlékszem).
Niagarát tanusíthatom.....88-ban voltam!  Vigyorog  na oda visszamennék!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1648 Dátum: 2010. Január 05. - 21:55:16 »

Diablo! Ne menj, nem éri meg. Közelről a Broadway, Manhattan, a Central Park, minden annyira más, mint a filmeken. Csalódás lesz.
Lehet, de azért megnézem  Kacsint. Egy munkatársam már volt kint, igaz csak 3 napot töltött ott, mert Floridában dolgozott és hétvégére átruccant. Ez még 1995-ben volt, de neki tetszett.
Egyébként nem a filmekből indulok ki.

Viszont érdekelne, mi nem teszett ennyire.

Érdekes dolog ez, én pl egyáltalán nem rajongok a zsúfolt nagyvárosokért (ezért sem szeretem a fővárosunkat annyira), de az a város valahogy mégis megfogott. A másik, hogy a Niagara vízesés azért nem lehet annyira csúnya, meg ismereteim szerint a táj is elég szép arrafelé (már amennyire még a természetföldrajzi tanulmányaimra emlékszem).
Niagarát tanusíthatom.....88-ban voltam!  Vigyorog  na oda visszamennék!
Ezért is tervezem úgy, hogy 3-4 nap NY (vagy ha nem tetszik kevesebb), aztán autóbérlés és irány a környék. Persze tudom, ott kicsit mások a távolságok. Viszont lehet Lacettit pontosabban Suzi Renot/Forenzát bérelni. Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1649 Dátum: 2010. Január 05. - 21:58:27 »

A Niagara gyönyörű. A Yellowstone park is. Alaszka is, csak picit hideg volt. A nyugati parton Washington állam az erdőivel csodálatos.

Nekem a nagyváros, mint olyan nem tetszett. Személytelen, tömeg, rohanó emberek. És koszos, borzasztóan koszos. Megnéztem az ismertebb, híres helyeket, de amúgy...

Új- Zéland sem rossz hely, bár ott csak Wellington kikötőjét láttam.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!