Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 16:35:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 710682 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1620 Dátum: 2010. Január 04. - 17:02:46 »

Szerdától tovább drágul az üzemanyagok ára Magyarországon. A 95-ös benzin literenkénti ára 4, míg a gázolajé 3 forinttal nő.
Na ezért nem tankolok többet magyarországon...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1621 Dátum: 2010. Január 04. - 17:12:46 »

Szerdától tovább drágul az üzemanyagok ára Magyarországon. A 95-ös benzin literenkénti ára 4, míg a gázolajé 3 forinttal nő.
Hallod, olvasod Giovanni?  Nem engednek belőle, még emelik is- szemérmetlenül. Miközben összeomlott Budapest közlekedése már ma. Azt hiszem lassan rászáll az APEH arra, aki kocsiba ül, mert biztos adócsaló, hogy telik még rá. Nem tudom tudjátok-e, de az autózáshoz tartozó egyéb költségek is mind emelkedtek. (A teljesség igénye nélkül: rendszám, és pótlása, eredetvizsgálat, átírás, autópálya matrica, és ki tudja még mi minden.) Azt hiszem így akarják elérni, hogy ne kívánkozzon ide senki fia, és aki itt él, annak is el lehet menni, mint már volt erről is szó. Az ország neve lehetne már: SARCIA! Volt aki azt a baromságot mondta, hogy az üzemanyag áremelés nem fog megjelenni más áruk árában is. Na ezt ki veszi be? Azt hiszem a béka végbélnyílását már csak kihúzott tűzoltó létrával érhetjük el, de alatta is ingovány van, lehet, hogy már ez is kevés lesz hamarosan, ha így megy tovább a megrövidítésünk. Rettenetesen dühős vagyok!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1622 Dátum: 2010. Január 04. - 17:18:20 »

Szerdától tovább drágul az üzemanyagok ára Magyarországon. A 95-ös benzin literenkénti ára 4, míg a gázolajé 3 forinttal nő.
Hallod, olvasod Giovanni?  Nem engednek belőle, még emelik is- szemérmetlenül. Miközben összeomlott Budapest közlekedése már ma. Azt hiszem lassan rászáll az APEH arra, aki kocsiba ül, mert biztos adócsaló, hogy telik még rá. Nem tudom tudjátok-e, de az autózáshoz tartozó egyéb költségek is mind emelkedtek. (A teljesség igénye nélkül: rendszám, és pótlása, eredetvizsgálat, átírás, autópálya matrica, és ki tudja még mi minden.) Azt hiszem így akarják elérni, hogy ne kívánkozzon ide senki fia, és aki itt él, annak is el lehet menni, mint már volt erről is szó. Az ország neve lehetne már: SARCIA! Volt aki azt a baromságot mondta, hogy az üzemanyag áremelés nem fog megjelenni más áruk árában is. Na ezt ki veszi be? Azt hiszem a béka végbélnyílását már csak kihúzott tűzoltó létrával érhetjük el, de alatta is ingovány van, lehet, hogy már ez is kevés lesz hamarosan, ha így megy tovább a megrövidítésünk. Rettenetesen dühős vagyok!
Nálunk ezért merült fel az a dolog, hogy nyugat felé kacsintgatunk. Viki szeretne munkát vállalni Ausztriában, engem is hívott. Bár én nem tudok németül, de sok helyen ez nem gond. Meg Viki majd megtanít, ő úgy is sváb Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1623 Dátum: 2010. Január 04. - 19:38:04 »


Neki már késő. De mi nem adjuk fel, ugye?

Mióta nyáron a kollégám megnősült, sokkal kevesebb szabadideje van. Néha azért elengedi az asszony. Vigyorog
Ezt aláírom, hogy több a szabadidőm, meg nem kell beszámolnom senkinek, hogy hova megyek.  Vigyorog
Szeretetet meg kapok a kutyáktól is.  Vigyorog
Én most úgy döntöttem, a pénzszórás másik formáját választom, utazni fogok, mégpedig abba a városba, ami már nagyon régóta vágyam: New York.

Na Diabló, ezt most ne vedd komolyan! UTÁLLLLAK!  Vigyorog Vigyorog (De inkább irigyellek.... Kacsint)
Kösziiii Vigyorog
Azért addig még kell egy kicsit gyűjtögetnem, sajnos  , de úgy számolom októberre összejöhet a dolog. Csak az bosszant, hogy ha több eszem lett volna a nőkkel szemben, már 2szer kimehettem volna
Felkeltetted a kíváncsiságomat! 2X kimehettél volna? Hát őket küldted ki eddig? Vagy mi mindent vettél nekik? Lakást? Autót? Mert tudom, hogy drága a virág, de azért nem ennyire. Vagy folyamatosan luxus..-ra költötted? Ez némi magyarázat volna a hatalmas költségekre. De ugye nem?!?! He Kacsint Vigyorog Javaslom a skót állampolgárságot! Kacsint
Válaszoltam priviben. Kacsint
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1624 Dátum: 2010. Január 04. - 20:03:21 »

Szerdától tovább drágul az üzemanyagok ára Magyarországon. A 95-ös benzin literenkénti ára 4, míg a gázolajé 3 forinttal nő.
Hallod, olvasod Giovanni?  Nem engednek belőle, még emelik is- szemérmetlenül. Miközben összeomlott Budapest közlekedése már ma. Azt hiszem lassan rászáll az APEH arra, aki kocsiba ül, mert biztos adócsaló, hogy telik még rá. Nem tudom tudjátok-e, de az autózáshoz tartozó egyéb költségek is mind emelkedtek. (A teljesség igénye nélkül: rendszám, és pótlása, eredetvizsgálat, átírás, autópálya matrica, és ki tudja még mi minden.) Azt hiszem így akarják elérni, hogy ne kívánkozzon ide senki fia, és aki itt él, annak is el lehet menni, mint már volt erről is szó. Az ország neve lehetne már: SARCIA! Volt aki azt a baromságot mondta, hogy az üzemanyag áremelés nem fog megjelenni más áruk árában is. Na ezt ki veszi be? Azt hiszem a béka végbélnyílását már csak kihúzott tűzoltó létrával érhetjük el, de alatta is ingovány van, lehet, hogy már ez is kevés lesz hamarosan, ha így megy tovább a megrövidítésünk. Rettenetesen dühős vagyok!
Nálunk ezért merült fel az a dolog, hogy nyugat felé kacsintgatunk. Viki szeretne munkát vállalni Ausztriában, engem is hívott. Bár én nem tudok németül, de sok helyen ez nem gond. Meg Viki majd megtanít, ő úgy is sváb Mosolyog
Én mindig is úgy gondoltam, hogy amíg itthon normálisan elvagyok, eszembe se jut kimenni dolgozni, leginkább a honvágy-barátok-család miatt. Voltam kint Németországban 1 évet még egyetemista koromban, pontosabban 2szer félévet, de a tanuláson kívül nem nagyon volt ami ott tartson. Most viszont már nekem is eszembe jut, hogy lehet érdemesebb volna kimenni dolgozni. Nem panaszkodom, de dühítő, hogy mit csinálnak az egyszerű emberekkel.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1625 Dátum: 2010. Január 04. - 22:12:16 »

Inkább ide írom, mint a találkozókba. Lenne egy kérdésem: van-e esetleg valakinek kedve velem tartani az említett "kiruccanásra"? Egyedül is megyek, csak ha esetleg másnak is eszébe jutott volna ez az "őrült" ötlet. Kacsint Ketten-hárman vagy többen jobb lenne, pláne ismerősökkel
Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1626 Dátum: 2010. Január 04. - 22:24:49 »

http://www.youtube.com/watch?v=o-GdcgzVDoQ

mire képesek az emberek egy kis szeretettel..Mosolyog sztem csodálatos:)
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1627 Dátum: 2010. Január 04. - 22:29:16 »

Inkább ide írom, mint a találkozókba. Lenne egy kérdésem: van-e esetleg valakinek kedve velem tartani az említett "kiruccanásra"? Egyedül is megyek, csak ha esetleg másnak is eszébe jutott volna ez az "őrült" ötlet. Kacsint Ketten-hárman vagy többen jobb lenne, pláne ismerősökkel
Szívesen megyek, ha fizeted az utat! Vigyorog
Naplózva


LPG
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1628 Dátum: 2010. Január 05. - 00:19:04 »

Inkább ide írom, mint a találkozókba. Lenne egy kérdésem: van-e esetleg valakinek kedve velem tartani az említett "kiruccanásra"? Egyedül is megyek, csak ha esetleg másnak is eszébe jutott volna ez az "őrült" ötlet. Kacsint Ketten-hárman vagy többen jobb lenne, pláne ismerősökkel

Tudnál vmi konkrét melót kint vagy micsoda diablo? én mennék... külföld de mégsincs olyan messze mint hollandia....
várom válaszod!!!
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1629 Dátum: 2010. Január 05. - 09:50:12 »


Neki már késő. De mi nem adjuk fel, ugye?

Mióta nyáron a kollégám megnősült, sokkal kevesebb szabadideje van. Néha azért elengedi az asszony. Vigyorog
Ezt aláírom, hogy több a szabadidőm, meg nem kell beszámolnom senkinek, hogy hova megyek.  Vigyorog
Szeretetet meg kapok a kutyáktól is.  Vigyorog
Hát, ha a kutyáktól meg kapsz mindent..... Vigyorog Vigyorog Kacsint
Mindent azért nem, meg jókat beszélgetek velük  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1630 Dátum: 2010. Január 05. - 09:57:51 »

külföld de mégsincs olyan messze mint hollandia....

igen He
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1631 Dátum: 2010. Január 05. - 14:39:53 »

Inkább ide írom, mint a találkozókba. Lenne egy kérdésem: van-e esetleg valakinek kedve velem tartani az említett "kiruccanásra"? Egyedül is megyek, csak ha esetleg másnak is eszébe jutott volna ez az "őrült" ötlet. Kacsint Ketten-hárman vagy többen jobb lenne, pláne ismerősökkel

Tudnál vmi konkrét melót kint vagy micsoda diablo? én mennék... külföld de mégsincs olyan messze mint hollandia....
várom válaszod!!!
Sztem a NY-i kiruccanásra keres párt magának. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1632 Dátum: 2010. Január 05. - 14:58:55 »

ha lehet vele pénzt keresni nekem mind1..... Vigyorog
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1633 Dátum: 2010. Január 05. - 15:02:37 »

ha lehet vele pénzt keresni nekem mind1..... Vigyorog

szerintem nem pénzt keresni megy, hanem költeni.  Mosolyog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1634 Dátum: 2010. Január 05. - 17:00:31 »

ha lehet vele pénzt keresni nekem mind1..... Vigyorog
Nővel pénzt keresni? Van egy híres utca Budapesten... Vigyorog   Én inkább maradok a tőzsdénél Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!