Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 14:20:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 710615 alkalommal)
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1605 Dátum: 2010. Január 03. - 20:13:39 »

Egyébként jelenleg eszem ágában sincs nősülni. Tervezem idén megvalósítani egy régi álmomat. Ha nem lettem volna olyan h*lye és nem a nőkre költöttem volna a pénzem, már rég megvalósíthattam volna.

HB? Vigyorog
Naplózva

meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1606 Dátum: 2010. Január 03. - 20:31:03 »

Egyébként jelenleg eszem ágában sincs nősülni. Tervezem idén megvalósítani egy régi álmomat. Ha nem lettem volna olyan h*lye és nem a nőkre költöttem volna a pénzem, már rég megvalósíthattam volna.

HB? Vigyorog
Szerintem lejjebb nem adja,inkább SW. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1607 Dátum: 2010. Január 03. - 20:31:24 »

Egyébként jelenleg eszem ágában sincs nősülni. Tervezem idén megvalósítani egy régi álmomat. Ha nem lettem volna olyan h*lye és nem a nőkre költöttem volna a pénzem, már rég megvalósíthattam volna.

HB? Vigyorog
Á, kisebbre nem cserélek Vigyorog
Egyébként utazni szeretnék.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1608 Dátum: 2010. Január 03. - 20:32:22 »

Egyébként jelenleg eszem ágában sincs nősülni. Tervezem idén megvalósítani egy régi álmomat. Ha nem lettem volna olyan h*lye és nem a nőkre költöttem volna a pénzem, már rég megvalósíthattam volna.

HB? Vigyorog
Szerintem lejjebb nem adja,inkább SW. Vigyorog
Annak meg túl nagy a csomagtartója, ami nálam mindig üres.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1609 Dátum: 2010. Január 03. - 20:38:13 »


Hol van akkor a 'Partnerkereső, házasság ajánló' topik ??  Vigyorog Vigyorog
Nálam lehet jelentkezni, már sok párt hoztam össze, és még senki nem vert össze ezért! Vigyorog Tudok több csinos hölgyet, különböző korúakat, kinek ki passzol-na. Kacsint
Ja, és nem akarok élni az első éjszaka jogával, mint már említettem a múltkor már.
De a Lacetti konvoj jó ötlet, Giovanniék esküvőjénél, már alig várom! Kacsint Vigyorog
Giovanni! A jövendőbeli látható az IWIW-en? He
Gazdag van?  A kor nem számít. Vigyorog
Jani! Ejnye már! Rosszul tudom, hogy Te nős vagy, és még gyereked is van? Vagy csak álcából hozod őket mindig Magaddal? ..., és ha beleolvasnak a fórumba? He
Egy kis plus pénznek, az asszony is örülne. Vigyorog
Naplózva


LPG
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1610 Dátum: 2010. Január 03. - 20:58:01 »


Hol van akkor a 'Partnerkereső, házasság ajánló' topik ??  Vigyorog Vigyorog
Nálam lehet jelentkezni, már sok párt hoztam össze, és még senki nem vert össze ezért! Vigyorog Tudok több csinos hölgyet, különböző korúakat, kinek ki passzol-na. Kacsint
Ja, és nem akarok élni az első éjszaka jogával, mint már említettem a múltkor már.
De a Lacetti konvoj jó ötlet, Giovanniék esküvőjénél, már alig várom! Kacsint Vigyorog
Giovanni! A jövendőbeli látható az IWIW-en? He
Gazdag van?  A kor nem számít. Vigyorog
Jani! Ejnye már! Rosszul tudom, hogy Te nős vagy, és még gyereked is van? Vagy csak álcából hozod őket mindig Magaddal? ..., és ha beleolvasnak a fórumba? He
Egy kis plus pénznek, az asszony is örülne. Vigyorog
Hozományvadász!  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1611 Dátum: 2010. Január 04. - 10:30:19 »


Neki már késő. De mi nem adjuk fel, ugye?

Mióta nyáron a kollégám megnősült, sokkal kevesebb szabadideje van. Néha azért elengedi az asszony. Vigyorog
Ezt aláírom, hogy több a szabadidőm, meg nem kell beszámolnom senkinek, hogy hova megyek.  Vigyorog
Szeretetet meg kapok a kutyáktól is.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1612 Dátum: 2010. Január 04. - 11:22:19 »

Egy kis statisztika, akit érdekel:

2009. március 1-től vezetek "autó naplót", hogy mikor hová megyek, írom a tankolást, benzinpénzt és a megtett km-t.
Márciusban volt 1 éves az autó és pont 10.000km volt benne, a kötelező után kezdtem el írni.

Tehát 10 hónapnyi adat alapján (márciustól-decemberig):

Megtett km: 9295km
Benzin (L): 791,27L
Benzinpénz: 235.815ft (többnyire 98-as és Shell Power 95-ös)
Ez alapján az átlagfogysztás: 8.5L

egyéb:

Háromszor mértem átlagfogyasztást:
Júniusban: 10,56L (vegyes, egyedül, csomag nélkül)
Ezután volt egy Chiptuning Július végén.
Utána szeptemberben: 7,9L (közúton, 4 személlyel)
majd most decemberben: 8.2L (vegyes, egyedül, csomag nélkül)

Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1613 Dátum: 2010. Január 04. - 12:05:31 »


Neki már késő. De mi nem adjuk fel, ugye?

Mióta nyáron a kollégám megnősült, sokkal kevesebb szabadideje van. Néha azért elengedi az asszony. Vigyorog
Ezt aláírom, hogy több a szabadidőm, meg nem kell beszámolnom senkinek, hogy hova megyek.  Vigyorog
Szeretetet meg kapok a kutyáktól is.  Vigyorog
Hát, ha a kutyáktól meg kapsz mindent..... Vigyorog Vigyorog Kacsint
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1614 Dátum: 2010. Január 04. - 12:13:18 »


Neki már késő. De mi nem adjuk fel, ugye?

Mióta nyáron a kollégám megnősült, sokkal kevesebb szabadideje van. Néha azért elengedi az asszony. Vigyorog
Ezt aláírom, hogy több a szabadidőm, meg nem kell beszámolnom senkinek, hogy hova megyek.  Vigyorog
Szeretetet meg kapok a kutyáktól is.  Vigyorog
Hát, ha a kutyáktól meg kapsz mindent..... Vigyorog Vigyorog Kacsint
Weres! Naná, hogy nem kell beszámolnod, hát elég nehéz is lenne elmagyarázni egy (több?) kutyának a programjaidat. Lesz ilyen felvonulás is?  He É n erre sem megyek, meg arra sem, ami már megszokott, én roppant maradi vagyok, és már az is maradok. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1615 Dátum: 2010. Január 04. - 15:11:10 »


Neki már késő. De mi nem adjuk fel, ugye?

Mióta nyáron a kollégám megnősült, sokkal kevesebb szabadideje van. Néha azért elengedi az asszony. Vigyorog
Ezt aláírom, hogy több a szabadidőm, meg nem kell beszámolnom senkinek, hogy hova megyek.  Vigyorog
Szeretetet meg kapok a kutyáktól is.  Vigyorog
Én most úgy döntöttem, a pénzszórás másik formáját választom, utazni fogok, mégpedig abba a városba, ami már nagyon régóta vágyam: New York.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1616 Dátum: 2010. Január 04. - 15:32:31 »


Neki már késő. De mi nem adjuk fel, ugye?

Mióta nyáron a kollégám megnősült, sokkal kevesebb szabadideje van. Néha azért elengedi az asszony. Vigyorog
Ezt aláírom, hogy több a szabadidőm, meg nem kell beszámolnom senkinek, hogy hova megyek.  Vigyorog
Szeretetet meg kapok a kutyáktól is.  Vigyorog
Én most úgy döntöttem, a pénzszórás másik formáját választom, utazni fogok, mégpedig abba a városba, ami már nagyon régóta vágyam: New York.

Na Diabló, ezt most ne vedd komolyan! UTÁLLLLAK!  Vigyorog Vigyorog (De inkább irigyellek.... Kacsint)
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1617 Dátum: 2010. Január 04. - 15:55:34 »


Neki már késő. De mi nem adjuk fel, ugye?

Mióta nyáron a kollégám megnősült, sokkal kevesebb szabadideje van. Néha azért elengedi az asszony. Vigyorog
Ezt aláírom, hogy több a szabadidőm, meg nem kell beszámolnom senkinek, hogy hova megyek.  Vigyorog
Szeretetet meg kapok a kutyáktól is.  Vigyorog
Én most úgy döntöttem, a pénzszórás másik formáját választom, utazni fogok, mégpedig abba a városba, ami már nagyon régóta vágyam: New York.

Na Diabló, ezt most ne vedd komolyan! UTÁLLLLAK!  Vigyorog Vigyorog (De inkább irigyellek.... Kacsint)
Kösziiii Vigyorog
Azért addig még kell egy kicsit gyűjtögetnem, sajnos  , de úgy számolom októberre összejöhet a dolog. Csak az bosszant, hogy ha több eszem lett volna a nőkkel szemben, már 2szer kimehettem volna
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1618 Dátum: 2010. Január 04. - 16:45:29 »


Neki már késő. De mi nem adjuk fel, ugye?

Mióta nyáron a kollégám megnősült, sokkal kevesebb szabadideje van. Néha azért elengedi az asszony. Vigyorog
Ezt aláírom, hogy több a szabadidőm, meg nem kell beszámolnom senkinek, hogy hova megyek.  Vigyorog
Szeretetet meg kapok a kutyáktól is.  Vigyorog
Én most úgy döntöttem, a pénzszórás másik formáját választom, utazni fogok, mégpedig abba a városba, ami már nagyon régóta vágyam: New York.

Na Diabló, ezt most ne vedd komolyan! UTÁLLLLAK!  Vigyorog Vigyorog (De inkább irigyellek.... Kacsint)
Kösziiii Vigyorog
Azért addig még kell egy kicsit gyűjtögetnem, sajnos  , de úgy számolom októberre összejöhet a dolog. Csak az bosszant, hogy ha több eszem lett volna a nőkkel szemben, már 2szer kimehettem volna
Felkeltetted a kíváncsiságomat! 2X kimehettél volna? Hát őket küldted ki eddig? Vagy mi mindent vettél nekik? Lakást? Autót? Mert tudom, hogy drága a virág, de azért nem ennyire. Vagy folyamatosan luxus..-ra költötted? Ez némi magyarázat volna a hatalmas költségekre. De ugye nem?!?! He Kacsint Vigyorog Javaslom a skót állampolgárságot! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1619 Dátum: 2010. Január 04. - 16:52:24 »

Szerdától tovább drágul az üzemanyagok ára Magyarországon. A 95-ös benzin literenkénti ára 4, míg a gázolajé 3 forinttal nő.
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!