Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 12:22:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 710587 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1575 Dátum: 2010. Január 02. - 23:29:41 »

nah jó Kamikaze! tehát akkor mi lemossuk a kocsid Giovanni, Kamikaze pedig lekenyerezi az új asszonykád egy doboz bon-bon-al.
Tehát várjuk az infókat az időpontról Vigyorog
addig is sok boldogságot Kacsint

Ezt benyeltem de szivesen válalom Kacsint Vigyorog mikor is lesz a  nagy nap???
csak h medig sporoljak Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Vigyorog Még ráértek a gyüjtéssel Mosolyog Addíg még sok víz lefolyik itt a Gyöngyösön Mosolyog Esküvő csak 2011-ben lesz. Előbb még az eljegyzésnek kell lennie. Azt október elejére tervezzük.
De gyorsak vagytok.  Vigyorog A jó dolgokat nem szabad elsietni.  Vigyorog
Gyorsak? Szeptember óta ismerjük egymást, de már ezeket a dolgokat beszéljük. Annyira természetes minden, és mintha már 10 éve együtt lennénk. Csak jött egy érzés, hogy ő az... És működik Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1576 Dátum: 2010. Január 03. - 11:43:35 »

bocsika lehet hogy rossz helyre írok de nem találtam ehhez a kérdésemhez topicot!

tehát! olyan gondom volna hogy január végén megyek vissza Hollandiába melózni és érdeklődnék hogy van e valakinek ötlete hogyan tudok kint valamiféle mobilinternethez jutni! közvetítői cégen keresztül megyek ki, fél éves munkaviszonnyal, és nem akarom elhanyagolni az itthoniakat és a díszes társaságot sem Kacsint Vigyorog nagyon hálás lennék ha írna valaki hogy mit tudok tenni! előre is köszike!!
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #1577 Dátum: 2010. Január 03. - 11:59:36 »

bocsika lehet hogy rossz helyre írok de nem találtam ehhez a kérdésemhez topicot!

tehát! olyan gondom volna hogy január végén megyek vissza Hollandiába melózni és érdeklődnék hogy van e valakinek ötlete hogyan tudok kint valamiféle mobilinternethez jutni! közvetítői cégen keresztül megyek ki, fél éves munkaviszonnyal, és nem akarom elhanyagolni az itthoniakat és a díszes társaságot sem Kacsint Vigyorog nagyon hálás lennék ha írna valaki hogy mit tudok tenni! előre is köszike!!

Hat igen lehet hogy a PC-s topikban lenne a helye, de most mar en is ide valaszolok.

Nem szeretnek nagy butasagot mondani de tudtommal a hazai mobilinternettel lehet ervenyesulni a hatarokon kivul is, csak biztosan az ar nem mindegy. Nem ismerem a Holland mobilszogaltatokat, ha mar voltal ott akkor azt neked kellene ismerned, de annyi biztos hogy az unokaocsemek Nemetorszagban dolgoznak mar tobb mint egy eve  (most is mennek vissza) es a Vodafonos mobilinternettet hasznalva komunikalunk. Erre viszont csak ott fogsz kapni konkret infot, hacsak itthonrol nem nezel utanna az ottani szolgaltatoknak. Sok sikert
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1578 Dátum: 2010. Január 03. - 12:09:05 »

Az a baj, hogy a helyi szolgáltatónál megvett mobil netnek feltétel a helyi bankszámla és lakcím. Enélkül nem adnak, mert ugye előfizetéses.
Az ottani Vodának van feltlötéses verziója, de tavaly nyáron 2 euró / 1 MB áron mérték az adatforgalmat, ami Hollandiára vonatkozott, úgyhogy gondolom almás.
Nem lehet elintézni, hogy ahol laksz majd ott legyen internet?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1579 Dátum: 2010. Január 03. - 12:09:25 »

nah jó Kamikaze! tehát akkor mi lemossuk a kocsid Giovanni, Kamikaze pedig lekenyerezi az új asszonykád egy doboz bon-bon-al.
Tehát várjuk az infókat az időpontról Vigyorog
addig is sok boldogságot Kacsint

Ezt benyeltem de szivesen válalom Kacsint Vigyorog mikor is lesz a  nagy nap???
csak h medig sporoljak Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Vigyorog Még ráértek a gyüjtéssel Mosolyog Addíg még sok víz lefolyik itt a Gyöngyösön Mosolyog Esküvő csak 2011-ben lesz. Előbb még az eljegyzésnek kell lennie. Azt október elejére tervezzük.
De gyorsak vagytok.  Vigyorog A jó dolgokat nem szabad elsietni.  Vigyorog
Gyorsak? Szeptember óta ismerjük egymást, de már ezeket a dolgokat beszéljük. Annyira természetes minden, és mintha már 10 éve együtt lennénk. Csak jött egy érzés, hogy ő az... És működik Mosolyog
Örülök, hogy neked összejött.  Mosolyog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1580 Dátum: 2010. Január 03. - 12:14:06 »

Tegnap este tudtam meg, hogy egy TV-s kolléganőm, aki mellesleg tanár is és nagyon-nagyon jó barátom elvesztette a fiát szilveszterkor. 30 éves volt. 
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1581 Dátum: 2010. Január 03. - 12:25:55 »

Tegnap este tudtam meg, hogy egy TV-s kolléganőm, aki mellesleg tanár is és nagyon-nagyon jó barátom elvesztette a fiát szilveszterkor. 30 éves volt. 
Baleset?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1582 Dátum: 2010. Január 03. - 13:33:11 »

Tegnap este tudtam meg, hogy egy TV-s kolléganőm, aki mellesleg tanár is és nagyon-nagyon jó barátom elvesztette a fiát szilveszterkor. 30 éves volt. 
Baleset?
Nem, egyszerűen összeesett. Aki csinálta neked a matricázást, a fiatalabbik Ildikó, az ő testvéréről van szó.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1583 Dátum: 2010. Január 03. - 14:42:41 »

Tegnap este tudtam meg, hogy egy TV-s kolléganőm, aki mellesleg tanár is és nagyon-nagyon jó barátom elvesztette a fiát szilveszterkor. 30 éves volt. 
Baleset?
Nem, egyszerűen összeesett. Aki csinálta neked a matricázást, a fiatalabbik Ildikó, az ő testvéréről van szó.
Oh. Részvétem. €Már a negyedik X-ben is veszélyeztetve lennénk?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1584 Dátum: 2010. Január 03. - 14:48:25 »

Tegnap este tudtam meg, hogy egy TV-s kolléganőm, aki mellesleg tanár is és nagyon-nagyon jó barátom elvesztette a fiát szilveszterkor. 30 éves volt. 
Baleset?
Nem, egyszerűen összeesett. Aki csinálta neked a matricázást, a fiatalabbik Ildikó, az ő testvéréről van szó.
Oh. Részvétem. €Már a negyedik X-ben is veszélyeztetve lennénk?
Ezek szerint. 
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1585 Dátum: 2010. Január 03. - 15:07:02 »

Tegnap este tudtam meg, hogy egy TV-s kolléganőm, aki mellesleg tanár is és nagyon-nagyon jó barátom elvesztette a fiát szilveszterkor. 30 éves volt. 
Baleset?
Nem, egyszerűen összeesett. Aki csinálta neked a matricázást, a fiatalabbik Ildikó, az ő testvéréről van szó.
Oh. Részvétem. €Már a negyedik X-ben is veszélyeztetve lennénk?
Ezek szerint. 
Részvét
amugy ez nem kor kérdése sajna.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1586 Dátum: 2010. Január 03. - 16:22:38 »

Diablo!
Weres!
Meatloaf!
Vegyetek példát a mi hős Don Giovanninkról! A korban már ti is benne vagytok jócskán, ne húzzátok az időt! Ráadásul még közelebb is laktok, olcsóbban mehetünk az esküvőtökre. Kacsint Vigyorog
Az ifjúság még persze ráér, őket nem kell még hergelni, majd csak utánatok. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1587 Dátum: 2010. Január 03. - 16:47:38 »

Diablo!
Weres!
Meatloaf!
Vegyetek példát a mi hős Don Giovanninkról! A korban már ti is benne vagytok jócskán, ne húzzátok az időt! Ráadásul még közelebb is laktok, olcsóbban mehetünk az esküvőtökre. Kacsint Vigyorog
Az ifjúság még persze ráér, őket nem kell még hergelni, majd csak utánatok. Kacsint Vigyorog
Á, én még túl fiatal vagyok ehhez. Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1588 Dátum: 2010. Január 03. - 16:57:28 »

Diablo!
Weres!
Meatloaf!
Vegyetek példát a mi hős Don Giovanninkról! A korban már ti is benne vagytok jócskán, ne húzzátok az időt! Ráadásul még közelebb is laktok, olcsóbban mehetünk az esküvőtökre. Kacsint Vigyorog
Az ifjúság még persze ráér, őket nem kell még hergelni, majd csak utánatok. Kacsint Vigyorog
Mekkora poén lenne egy lacsis felvonulás Giovanni esküvői konvojában!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1589 Dátum: 2010. Január 03. - 17:12:20 »

Diablo!
Weres!
Meatloaf!
Vegyetek példát a mi hős Don Giovanninkról! A korban már ti is benne vagytok jócskán, ne húzzátok az időt! Ráadásul még közelebb is laktok, olcsóbban mehetünk az esküvőtökre. Kacsint Vigyorog
Az ifjúság még persze ráér, őket nem kell még hergelni, majd csak utánatok. Kacsint Vigyorog
Mi nem hagyjuk magunkat,hogy a zöldszemű szörnyeteg a hatalmába kerítsen  Vigyorog.Gio,még nem késő,küzdj ellene. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!