Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 10:21:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 710543 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1545 Dátum: 2009. December 31. - 11:37:53 »

Boldog Új Évet! Happy New Year! Felice anno nuovo! yiliniz kutlu olsun! ą»astný nový rok! Срећна нова година! felix sit annus novus! kali chronia ! Une Bonne Année! Sretna nova godina! Próspero Ano Nuevo! Ein glückliches neues Jahr! Szczesliwego Nowego Roku!
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1546 Dátum: 2009. December 31. - 11:41:45 »

Boldog Új Évet! Happy New Year! Felice anno nuovo! yiliniz kutlu olsun! ą»astný nový rok! Срећна нова година! felix sit annus novus! kali chronia ! Une Bonne Année! Sretna nova godina! Próspero Ano Nuevo! Ein glückliches neues Jahr! Szczesliwego Nowego Roku!
Ezt kihagytad!

새해 복 많이 받으세요

Koreaiul van. Vigyorog
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1547 Dátum: 2009. December 31. - 11:56:31 »

Igaz, hogy még nincs itt az év vége, de én lehet hogy négykézlab érek a végére. Ezért hát, míg stabilan állok, Boldog Uj Évet Kivanok! Vigyorog

BUÉK!
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1548 Dátum: 2009. December 31. - 12:22:19 »

Ma a Közlekedési Múzeumnál Trabant, és Volkswagen bogár, és transzformer találkozó volt. Jó sokan voltak, köztük kitűnő állapotban lévő NDK-s csodák. Még P-50-es is volt, amit a klubunk sok tagja biztosan még nem látott, mert mire megszülettek, azok már eltűntek végleg.

Tegnap a buszomon az "A" tengelynél szétesett a szintező, így még elmentem a Kossuth Lajos utcától a Blaháig, így érzékelhető volt, hogy az út simasága vetekszik a tengerek viharával. Kapitány! Ha majd itthon maradsz, és mégis vágyódsz egy kis hullámverésre, csak szólj, és megoldjuk a nosztalgia járatot, nemcsak Neked, mindenkinek- szeretettel. (Majd elharaptam a nyelvem, méterenként.)
Ma szabad vagyok, és kúrálom a náthámat, míg vártam a szerelőt, nyilván megfáztam, szóval most szenvedek piszkosul. Az új évet munkával kezdem, viszem majd haza a részegeket, remélem nem kötnek majd belém.

Akik buliznak ma este azoknak nagyon jó szórakozást kívánok, és reggelre semmi fejfájást! A nem bulizóknak meg jó műsort, vagy pihenést!

De mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok szeretettel! Jövőre folytatjuk a klub életet, mert az jó nekünk.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #1549 Dátum: 2009. December 31. - 14:30:05 »

Jézuska már elment,
közeleg Szilveszter,
ere készül már minden ember,
megallok egy percre azon gondolkodva
kikel ünepelnék  pezsgöt iszogatva.
Tí is közötük vagytok
de most nagyon mesze
ezért üzenetem juson majd eszedbe!
Ha jut neked pezsgö
emeld fel köszöntve
legyen neked BUÉK 2010 es évre:-)
Naplózva

peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1550 Dátum: 2009. December 31. - 15:04:04 »

Nagyon Boldog Új Évet Kívánok Nektek, És Mindenkinek, Aki Fontos Számotokra!


« Utoljára szerkesztve: 2009. December 31. - 15:07:41 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1551 Dátum: 2009. December 31. - 15:12:27 »

BUÉK mndenkinek!
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1552 Dátum: 2009. December 31. - 15:41:32 »

Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1553 Dátum: 2010. Január 01. - 17:39:58 »

Boldog új évet!

Idei újévi fogadalmam: ha tehetem, nem tankolok magyar kúton. Ausztriában 20Ft-al olcsóbb a benzin, és nem mellékesen jobb minőségű.
Gidy! Asszony kipróbálta a Lacsit, tetszett neki. Máskor is szeretné vezetni Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1554 Dátum: 2010. Január 01. - 18:21:29 »

Boldog új évet!

Idei újévi fogadalmam: ha tehetem, nem tankolok magyar kúton. Ausztriában 20Ft-al olcsóbb a benzin, és nem mellékesen jobb minőségű.
Gidy! Asszony kipróbálta a Lacsit, tetszett neki. Máskor is szeretné vezetni Vigyorog
Emberek! Azt hiszem Giovanni sorsa megpecsételődött, úgy néz ki, hogy végre révbe ért! Remélhetőleg megtalálta az igazit, a nagy Őt! (Vezethette a Lacettit!)
Giovanni! Hidd el, ha jól választotok nem bánod meg, az ember társas lény. A gyerekek meg a legnagyobb ajándékok, az élet értelmei! Nekem elhiheted!
Ausztriában azért olcsóbb a benzin, mert ott jobban keresnek, és így a szorzat azonos a miénkkel. Meg hát nem sarcolják őket annyira, mint minket...
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 01. - 18:42:38 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1555 Dátum: 2010. Január 01. - 20:43:19 »

Boldog új évet!

Idei újévi fogadalmam: ha tehetem, nem tankolok magyar kúton. Ausztriában 20Ft-al olcsóbb a benzin, és nem mellékesen jobb minőségű.
Gidy! Asszony kipróbálta a Lacsit, tetszett neki. Máskor is szeretné vezetni Vigyorog
Emberek! Azt hiszem Giovanni sorsa megpecsételődött, úgy néz ki, hogy végre révbe ért! Remélhetőleg megtalálta az igazit, a nagy Őt! (Vezethette a Lacettit!)
Giovanni! Hidd el, ha jól választotok nem bánod meg, az ember társas lény. A gyerekek meg a legnagyobb ajándékok, az élet értelmei! Nekem elhiheted!
Ausztriában azért olcsóbb a benzin, mert ott jobban keresnek, és így a szorzat azonos a miénkkel. Meg hát nem sarcolják őket annyira, mint minket...
Majd kiderül. Egyenlőre haladunk lassan, de biztosan. De úgy érzem, ebből komoly dolog lesz Mosolyog Amúgy nem csalódtam asszonykámban, majdnem úgy vezet, mint én.
Nem egy lassú közlekedő. Csak lestem, hogy taposta Lacsikámat 130-140-el Mosolyog Úgy hogy a fogyasztásom nem lesz kevesebb női kézben sem Vigyorog
Amúgy após pajtásnak Tacumája van Mosolyog Így kell jövendőbelit választani... Nézd meg az após Tacumáját, vedd el a lányát Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1556 Dátum: 2010. Január 01. - 21:00:33 »

Marhaság! Giovanni! Az apósnak vastag bankszámlája legyen!   Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1557 Dátum: 2010. Január 01. - 21:03:05 »

háát akkor én nem panaszkodom Vigyorog  de különösképp nem érdekel ha vastag a bankszámla ha én nem kapok egy fillért sem:D
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1558 Dátum: 2010. Január 01. - 21:13:23 »

Marhaság! Giovanni! Az apósnak vastag bankszámlája legyen!   Vigyorog
Van az is Kacsint Ezzel nincs gond. Én úgy sem tudnám finanszírozni a lagzit... Mert ha lesz, akkor min 200 fő... Na nem az én rokonságom miatt Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1559 Dátum: 2010. Január 01. - 21:17:29 »

Marhaság! Giovanni! Az apósnak vastag bankszámlája legyen!   Vigyorog
Van az is Kacsint Ezzel nincs gond. Én úgy sem tudnám finanszírozni a lagzit... Mert ha lesz, akkor min 200 fő... Na nem az én rokonságom miatt Vigyorog
Minket is számoltál? Mert megyünk, ha nem hívsz akkor is! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!