Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 06:25:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 710446 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1485 Dátum: 2009. December 25. - 22:17:36 »

Na megvolt a csomagosztás? Mosolyog Én is kaptam ajándékot. 2db chevrolet sapkát, egy chevrolet pólót, és egy plüss állatkát chevroletes pólóban Vigyorog

Kellemes karácsonyt Mosolyog
Papucsot nem kaptál, vagy ott még nem tartotok? Kacsint Vigyorog
Ez tapasztalat? Vigyorog Kacsint
Én zoknit kapok. Vigyorog
Azt én is kaptam. Kacsint
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1486 Dátum: 2009. December 26. - 15:33:22 »

de tudom hogy mit kell nyomni és hogy mikor ezzel nincs gond.... szimplán tetszik..Mosolyog mondjuk a stroboszkóp nem:) de ez a lábvilágítás igen.... kívülről szép halvány fény szűrődik a kocsiból ami nagyon tetszik...Mosolyog
Én inkább a fejtámlára szerelném glóriának! Lehet, hogy sok előzékeny, imádkozó embert látnál az utakon...  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1487 Dátum: 2009. December 26. - 16:45:57 »

Kaptam egy elalvásjelző kütyüt. Kipróbáltam filmnézés közben. Hát nem aludtam el Vigyorog
Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1488 Dátum: 2009. December 26. - 17:25:57 »

és minek használsz elalvásjelzőt? Én személyszerint mindig tudom hogy mikor alszom nem kell hozzá jelezni.... Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1489 Dátum: 2009. December 26. - 19:24:44 »

Kaptam egy elalvásjelző kütyüt. Kipróbáltam filmnézés közben. Hát nem aludtam el Vigyorog
Ez egy horkolás hanggenerátor? He Ha hallják, lábujjhegyen kell járni? He Ha pedig ez arra való, hogy, ha vezetés közben alszol el, akkor lezárják, és kiszélesítik az utat, míg fel nem ébredsz? He Az ESP-t automatikusan bekapcsolja? He Esetleg ezzel csak jó filmet adnak? He Valami közelebbit írj a kütyüről!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1490 Dátum: 2009. December 26. - 19:26:28 »

Ma kocsikázok nagy vígan a szikrázó napsütésben, és egyszer csak mit látok velem szemben közlekedni a száraz úton? HÓTOLÓT!!! Amikor hó volt, akkor meg egyet sem láttam Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1491 Dátum: 2009. December 26. - 19:29:29 »

Ma kocsikázok nagy vígan a szikrázó napsütésben, és egyszer csak mit látok velem szemben közlekedni a száraz úton? HÓTOLÓT!!! Amikor hó volt, akkor meg egyet sem láttam Mosolyog
Naná, mert elakadt a nagy hóban! A sofőrje meg egy nagy hóhányó, most vígan megy, és lejelenti, hogy megtisztította az utat, lehet ellenőrizni, és persze kifizetni! Kacsint Vigyorog
Vagy csak egyszerűen türelmes volt, és tudta, hogy majd csak elolvad, minek az a nagy hű- hó! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1492 Dátum: 2009. December 26. - 21:17:39 »

Kaptam egy elalvásjelző kütyüt. Kipróbáltam filmnézés közben. Hát nem aludtam el Vigyorog
Ez egy horkolás hanggenerátor? He Ha hallják, lábujjhegyen kell járni? He Ha pedig ez arra való, hogy, ha vezetés közben alszol el, akkor lezárják, és kiszélesítik az utat, míg fel nem ébredsz? He Az ESP-t automatikusan bekapcsolja? He Esetleg ezzel csak jó filmet adnak? He Valami közelebbit írj a kütyüről!
Ha előrefelé bukik a fejed, hangosan sípol a füledbe (persze amíg ki nem kapcsolod). Elég érzékeny, viszonylag kis bólintásnál is jelez, addig, míg fel nem emeled a fejed. Sokszor az ember ugye észre se veszi, hogy elbóbiskol, szóval megelőzésnek nem rossz. Persze az ember agyát nem helyettesíti, ha álmos vagyok megállok. Viszont kapott ilyet a nővérem barátja is, aki kamionsofőr.
Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1493 Dátum: 2009. December 26. - 22:00:15 »

bizti nem egy hülye dolog de én ha álmosodnék és hirtelen lkezdene vmi sípolni a fülebe tuti úgy megijednék h nekirántanám az első villanyoszlopnak a kocsit!:D maradok a jól bevált módszernél ALSZOK ha álmos vok.... Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1494 Dátum: 2009. December 27. - 13:50:21 »

Tök jó volt a tegnap este... Viszont az epegörcs nem hiányzott
Az nem lehet egy kellemes dolog.
Lehet, nem kellett volna annyit enni? Mosolyog
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1495 Dátum: 2009. December 27. - 14:27:24 »

Kaptam egy elalvásjelző kütyüt. Kipróbáltam filmnézés közben. Hát nem aludtam el Vigyorog
Ez egy horkolás hanggenerátor? He Ha hallják, lábujjhegyen kell járni? He Ha pedig ez arra való, hogy, ha vezetés közben alszol el, akkor lezárják, és kiszélesítik az utat, míg fel nem ébredsz? He Az ESP-t automatikusan bekapcsolja? He Esetleg ezzel csak jó filmet adnak? He Valami közelebbit írj a kütyüről!
Ha előrefelé bukik a fejed, hangosan sípol a füledbe (persze amíg ki nem kapcsolod). Elég érzékeny, viszonylag kis bólintásnál is jelez, addig, míg fel nem emeled a fejed. Sokszor az ember ugye észre se veszi, hogy elbóbiskol, szóval megelőzésnek nem rossz. Persze az ember agyát nem helyettesíti, ha álmos vagyok megállok. Viszont kapott ilyet a nővérem barátja is, aki kamionsofőr.
Na akkor rockot, metalt nem kéne hallgatnom a kocsiban tele lenne sipszóval  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1496 Dátum: 2009. December 27. - 15:01:50 »

..., és, ha az asszonyok mondanak valamit? Akkor is sípol? Vagy van, aki nemet int bátor fejével? Na, de őszintén! Kacsint Vigyorog (Ma 10 órát vezettem...)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1497 Dátum: 2009. December 27. - 15:37:23 »

Tök jó volt a tegnap este... Viszont az epegörcs nem hiányzott
Az nem lehet egy kellemes dolog.
Lehet, nem kellett volna annyit enni? Mosolyog
Tényleg nem kellemes. De úgy néz ki nem kajától, hanem idegeskedéstől. Ilyen is van
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #1498 Dátum: 2009. December 27. - 15:45:13 »

Nálunk is megvolt a csomagosztás! kaptam egy parfümszettet a barátnőmtől pedig a kocsim kapokk ajándékot:D egy zöld lábtérvilágítást! már alig várom hogy beszereljem! Vigyorog én is meglepem két ünnep között a kalaptartóm kettő nagy ovál mélynyomóval! már ki is néztem...Vigyorog


De nagy kar hogy nem vagyok kozelebb, ugy elcserelhetnenk a kalaptartot, ugyanis az enyem mar ki van vagva s nem szeretem ott a hangfalakat
Naplózva

baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #1499 Dátum: 2009. December 27. - 15:52:01 »

azt szeretnem tudni hogy valami ilyesmi-e a tii kabelotok??? He He He He
Interfata diagnoza ELM327
http://www.autoscan.ro/data_files/product_photos/190/large.jpg He He He He He
Naplózva

Oldalak: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!