Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 06:23:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 710440 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1470 Dátum: 2009. December 25. - 11:34:51 »

Köszönöm minden kedves klubtárnak az üdvözlő sms áradatot.

Beiglit is küldhetnétek!
Szegény Fiam! Én nem is írtam SMS-t, igaz levelet igen. Arra jutottam, hogy lefagyasztok egy beiglit a mélyhűtőben, és elteszem márciusra, hogy amikor végre itthon leszel, felengedjem, és megkínálhassalak vele. Így jó lesz? Mákosat? Diósat? Mindegy? Mindkettőt? Nejed nagyon kedves volt, amikor beszéltem vele, most már nyugodt vagyok, hogy biztosan elfelejtette, amikor meg tudott volna ölni mindkettőnket, MNT-t, és engem, amikor "feltartottunk". Ja, és az uborkasalátája azóta is csúcs! Mikor legközelebb?

Amúgy nagyon szépen sikerült a Szentesténk, kitűnő vacsorával, Ilus, és Kata kitettek magukért, mint mindig. Az ajándékok is nagy örömet okoztak mindenkinek. Többek között megkaptam a "Budapest közlekedik", és a "Buszos" könyvet, ami talán nem véletlen. Az első karácsony, amikor nem lett szaporítva az autó gyűjtemény.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 25. - 11:39:05 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1471 Dátum: 2009. December 25. - 11:36:11 »

Köszönöm minden kedves klubtárnak az üdvözlő sms áradatot.

Beiglit is küldhetnétek!
MMS-ben jó lesz?? Vigyorog
Inkább csomagban!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1472 Dátum: 2009. December 25. - 11:43:17 »

Tök jó volt a tegnap este... Viszont az epegörcs nem hiányzott
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1473 Dátum: 2009. December 25. - 11:46:13 »

Papucsot nem kaptál, vagy ott még nem tartotok? Kacsint Vigyorog
Ez tapasztalat? Vigyorog Kacsint

Hogy Jani beszól, az természetes!
Na de Diablo, már Te is???  Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1474 Dátum: 2009. December 25. - 11:53:00 »

Papucsot nem kaptál, vagy ott még nem tartotok? Kacsint Vigyorog
Ez tapasztalat? Vigyorog Kacsint

Hogy Jani beszól, az természetes!
Na de Diablo, már Te is???  Vigyorog
Nem védeni akarom Diablot, ez nem beszólás volt, hanem őszinte aggodalom! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1475 Dátum: 2009. December 25. - 11:56:27 »

Papucsot nem kaptál, vagy ott még nem tartotok? Kacsint Vigyorog
Ez tapasztalat? Vigyorog Kacsint

Hogy Jani beszól, az természetes!
Na de Diablo, már Te is???  Vigyorog
Nem védeni akarom Diablot, ez nem beszólás volt, hanem őszinte aggodalom! Kacsint Vigyorog
Köszönöm Vigyorog
Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1476 Dátum: 2009. December 25. - 13:15:48 »

Nálunk is megvolt a csomagosztás! kaptam egy parfümszettet a barátnőmtől pedig a kocsim kapokk ajándékot:D egy zöld lábtérvilágítást! már alig várom hogy beszereljem! Vigyorog én is meglepem két ünnep között a kalaptartóm kettő nagy ovál mélynyomóval! már ki is néztem...Vigyorog

Az ilyen cuccot úgy szereld be, hogy kívülről ne lehessen észre venni (takaró kárpit az egész kalaptartóra). Nem kell izgatni az "alkalom szüli" embereket.

teljesen le van sötétítve a b-oszloptól fogva tehát nem látszik:) a lábtérvilágítás nagyon szuper... este megyünk be győrbe alig várom h sötétben is lássam! nem mintha nem látnám a lábam...Vigyorog
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1477 Dátum: 2009. December 25. - 14:07:09 »

Nálunk is megvolt a csomagosztás! kaptam egy parfümszettet a barátnőmtől pedig a kocsim kapokk ajándékot:D egy zöld lábtérvilágítást! már alig várom hogy beszereljem! Vigyorog én is meglepem két ünnep között a kalaptartóm kettő nagy ovál mélynyomóval! már ki is néztem...Vigyorog

Az ilyen cuccot úgy szereld be, hogy kívülről ne lehessen észre venni (takaró kárpit az egész kalaptartóra). Nem kell izgatni az "alkalom szüli" embereket.

teljesen le van sötétítve a b-oszloptól fogva tehát nem látszik:) a lábtérvilágítás nagyon szuper... este megyünk be győrbe alig várom h sötétben is lássam! nem mintha nem látnám a lábam...Vigyorog
Kérdésem: nagyon szépek a lábaid? Vezetés közben érdemes ezeket nézni, nem a forgalmat? Vagy pedig csak így találod meg a pedálokat? Esetleg betűket is tehetnél rájuk: balról- jobbra: K, vagy TK, F, G, és akkor nemcsak látod, de tudni is fogod melyiket, mikor kell használni. Kacsint Vigyorog (Jujj, de gonosz voltam! De tényleg nem értettem, miért kell oda világítás. Talán már tényleg túl öreg vagyok ezekhez a kütyűkhőz, csak pénzkidobásnak tartom.). Ne haragudj! Ez csak egy skót vélemény volt. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1478 Dátum: 2009. December 25. - 16:38:14 »

Nálunk is megvolt a csomagosztás! kaptam egy parfümszettet a barátnőmtől pedig a kocsim kapokk ajándékot:D egy zöld lábtérvilágítást! már alig várom hogy beszereljem! Vigyorog én is meglepem két ünnep között a kalaptartóm kettő nagy ovál mélynyomóval! már ki is néztem...Vigyorog

Az ilyen cuccot úgy szereld be, hogy kívülről ne lehessen észre venni (takaró kárpit az egész kalaptartóra). Nem kell izgatni az "alkalom szüli" embereket.

teljesen le van sötétítve a b-oszloptól fogva tehát nem látszik:) a lábtérvilágítás nagyon szuper... este megyünk be győrbe alig várom h sötétben is lássam! nem mintha nem látnám a lábam...Vigyorog
Kérdésem: nagyon szépek a lábaid? Vezetés közben érdemes ezeket nézni, nem a forgalmat? Vagy pedig csak így találod meg a pedálokat? Esetleg betűket is tehetnél rájuk: balról- jobbra: K, vagy TK, F, G, és akkor nemcsak látod, de tudni is fogod melyiket, mikor kell használni. Kacsint Vigyorog (Jujj, de gonosz voltam! De tényleg nem értettem, miért kell oda világítás. Talán már tényleg túl öreg vagyok ezekhez a kütyűkhőz, csak pénzkidobásnak tartom.). Ne haragudj! Ez csak egy skót vélemény volt. Kacsint Vigyorog

Velem együtt idősebb barátom mi már ebből kinőttünk ez ifjabb korosztálynál divat meg a sztroboszkóp.
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1479 Dátum: 2009. December 25. - 17:14:37 »

Na én sem vagyok öreg, de ez tőlem is távol áll.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1480 Dátum: 2009. December 25. - 17:35:30 »

de tudom hogy mit kell nyomni és hogy mikor ezzel nincs gond.... szimplán tetszik..Mosolyog mondjuk a stroboszkóp nem:) de ez a lábvilágítás igen.... kívülről szép halvány fény szűrődik a kocsiból ami nagyon tetszik...Mosolyog
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1481 Dátum: 2009. December 25. - 18:40:39 »

Na, még1x boldog karácsonyt Kacsint

http://hirek.eso.tv/?code=a3ff842b5c55aba48bde657ee5610288
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1482 Dátum: 2009. December 25. - 19:31:18 »

Ügyes! Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1483 Dátum: 2009. December 25. - 21:34:29 »


Kérdésem: nagyon szépek a lábaid? Vezetés közben érdemes ezeket nézni, nem a forgalmat? Vagy pedig csak így találod meg a pedálokat? Esetleg betűket is tehetnél rájuk: balról- jobbra: K, vagy TK, F, G, és akkor nemcsak látod, de tudni is fogod melyiket, mikor kell használni. Kacsint Vigyorog (Jujj, de gonosz voltam! De tényleg nem értettem, miért kell oda világítás. Talán már tényleg túl öreg vagyok ezekhez a kütyűkhőz, csak pénzkidobásnak tartom.). Ne haragudj! Ez csak egy skót vélemény volt. Kacsint Vigyorog
Ilyenem nekem is van többféle és nagyon szép hangulatos fényt ad. Szivargyújtóról üzemelhetőek, de pár hónap után megunja az ember.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1484 Dátum: 2009. December 25. - 21:57:38 »

Na megvolt a csomagosztás? Mosolyog Én is kaptam ajándékot. 2db chevrolet sapkát, egy chevrolet pólót, és egy plüss állatkát chevroletes pólóban Vigyorog

Kellemes karácsonyt Mosolyog
Papucsot nem kaptál, vagy ott még nem tartotok? Kacsint Vigyorog
Ez tapasztalat? Vigyorog Kacsint
Én zoknit kapok. Vigyorog
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!