Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 04:22:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 710380 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1455 Dátum: 2009. December 24. - 14:29:19 »

...
Egyébként az az érzésem, hogy a Lacsinak a legjobb téli gumi sem elég jó. 
Csúszik mindegyikkel. Az előző gépen a téli gumival (bármelyikkel, pedig nem volt új egyik sem) sokkal könnyebben lehetett közlekedni.
Ez meg még a Michelin-nel is úgy túrja az orrát kanyarban, mintha nyári lenne rajta.
Ugyan ezt csinálta a Barummal is.
...
Egyszer le kellene mérni "mázsán", csak az elejét. Meg egy hasonló kaliberű autóét is.
Mert szerintem kicsit nehéz a motorka az elejében, ezért túrja a nóziját. Sok vas, kevés alu...
Szerintem pont fordítva. Nem elég nehéz az eleje. Nincs rajta elég súly.
Mennyi súlyt akarsz még előre?  Egy kisautó tömege van az elején. Kacsint Azért túrja az orrát, mert nehéz neki.
Te kanyarodnál, de hiába mert viszi a súlya kifelé az ívről. Nagyobb tempónál kezd átmenni gördülésből keresztirányú csúszásba a kerék...
Ha a fara lenne túl nehéz, akkor meg az akarná megkerűlni az elejét...
Az igazi az lenne, ha megközelítőleg egyforma lenne a tengelyterhelés. ( meg, ha háromszor ennyit keresnénk Vigyorog)
Jól van, Karácsony napján nem vitatkozom. Mosolyog
Túrja mert túrja. Oszt annyi. Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1456 Dátum: 2009. December 24. - 14:33:33 »

... miért kell a keréknyomba tenni a csatorna fedeleket? Középre nem lehetne?...
Nem, mert akkor nem csúsznának meg rajta az autók (amikor lefagynak), és nem lenne elég izgalom az életünkben. Elpuhulnánk.

Idézet
.... Naná, naponta sok ezer buszkerék nyomja lefelé, mert azok a csúnya buszok bizony nehezek.....
Ezt sem jól tudod.
A taxik a nehezek.
Ezért lettünk kitiltva a Margit-hídról. Tönkre tennénk az ideiglenes pályát. A buszt simán elbírja. Kacsint
Az csak 26(?) tonna.  Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1457 Dátum: 2009. December 24. - 14:50:26 »

... miért kell a keréknyomba tenni a csatorna fedeleket? Középre nem lehetne?...
Nem, mert akkor nem csúsznának meg rajta az autók (amikor lefagynak), és nem lenne elég izgalom az életünkben. Elpuhulnánk.

Idézet
.... Naná, naponta sok ezer buszkerék nyomja lefelé, mert azok a csúnya buszok bizony nehezek.....
Ezt sem jól tudod.
A taxik a nehezek.
Ezért lettünk kitiltva a Margit-hídról. Tönkre tennénk az ideiglenes pályát. A buszt simán elbírja. Kacsint
Az csak 26(?) tonna.  Kacsint
Na igen, de hány taxi visz el annyi embert, mint egy busz? Egyébként - gondolom, hogy inkább azért vagytok letiltva, hogy hagyjátok lassan, és drágán "nemdolgozni" az építőket, akiket utána valószínűleg nem fognak kifizetni, hogy ne szakadjon meg a jó pesti hagyomány. Reméljük azért, hogy jövőre megszakad ez a hagyomány.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1458 Dátum: 2009. December 24. - 17:38:42 »

... miért kell a keréknyomba tenni a csatorna fedeleket? Középre nem lehetne?...
Nem, mert akkor nem csúsznának meg rajta az autók (amikor lefagynak), és nem lenne elég izgalom az életünkben. Elpuhulnánk.

Idézet
.... Naná, naponta sok ezer buszkerék nyomja lefelé, mert azok a csúnya buszok bizony nehezek.....
Ezt sem jól tudod.
A taxik a nehezek.
Ezért lettünk kitiltva a Margit-hídról. Tönkre tennénk az ideiglenes pályát. A buszt simán elbírja. Kacsint
Az csak 26(?) tonna.  Kacsint
Na igen, de hány taxi visz el annyi embert, mint egy busz? Egyébként - gondolom, hogy inkább azért vagytok letiltva, hogy hagyjátok lassan, és drágán "nemdolgozni" az építőket, akiket utána valószínűleg nem fognak kifizetni, hogy ne szakadjon meg a jó pesti hagyomány. Reméljük azért, hogy jövőre megszakad ez a hagyomány.
1! de az jóóóóóóóóóó nagy legyen  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1459 Dátum: 2009. December 24. - 17:47:59 »

Húsos barackkal teli Karácsonyt kívánok! Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1460 Dátum: 2009. December 24. - 19:01:42 »

Na megvolt a csomagosztás? Mosolyog Én is kaptam ajándékot. 2db chevrolet sapkát, egy chevrolet pólót, és egy plüss állatkát chevroletes pólóban Vigyorog

Kellemes karácsonyt Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1461 Dátum: 2009. December 24. - 19:19:32 »

Na megvolt a csomagosztás? Mosolyog Én is kaptam ajándékot. 2db chevrolet sapkát, egy chevrolet pólót, és egy plüss állatkát chevroletes pólóban Vigyorog

Kellemes karácsonyt Mosolyog
Arról tudhatunk, hogy a másik sapkát ki fogja hordani? Vagy még legyünk türelmesek? De hát úgy drukkolunk Neked! Kacsint Vigyorog
Az autód is kapott valamit? Legalább benzint a nagy adóemelés előtt? Mert megérdemli! Kacsint Vigyorog

Nálunk még se vacsora, se ajándék, csúszásban vagyunk. De már alakulnak a dolgok szépen, jól. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1462 Dátum: 2009. December 24. - 20:32:08 »

Nálunk is megvolt a csomagosztás! kaptam egy parfümszettet a barátnőmtől pedig a kocsim kapokk ajándékot:D egy zöld lábtérvilágítást! már alig várom hogy beszereljem! Vigyorog én is meglepem két ünnep között a kalaptartóm kettő nagy ovál mélynyomóval! már ki is néztem...Vigyorog
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1463 Dátum: 2009. December 24. - 22:21:10 »

Na megvolt a csomagosztás? Mosolyog Én is kaptam ajándékot. 2db chevrolet sapkát, egy chevrolet pólót, és egy plüss állatkát chevroletes pólóban Vigyorog

Kellemes karácsonyt Mosolyog
Papucsot nem kaptál, vagy ott még nem tartotok? Kacsint Vigyorog
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1464 Dátum: 2009. December 24. - 23:12:29 »

Na megvolt a csomagosztás? Mosolyog Én is kaptam ajándékot. 2db chevrolet sapkát, egy chevrolet pólót, és egy plüss állatkát chevroletes pólóban Vigyorog

Kellemes karácsonyt Mosolyog
Papucsot nem kaptál, vagy ott még nem tartotok? Kacsint Vigyorog
Én vagyok a férfi a háznál Mosolyog Erre anyám azt mondta, hogy a Vikin is nadrág van... Kérdem, na és? Majd levesszük Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1465 Dátum: 2009. December 25. - 10:08:02 »

... miért kell a keréknyomba tenni a csatorna fedeleket? Középre nem lehetne?...
Nem, mert akkor nem csúsznának meg rajta az autók (amikor lefagynak), és nem lenne elég izgalom az életünkben. Elpuhulnánk.

Idézet
.... Naná, naponta sok ezer buszkerék nyomja lefelé, mert azok a csúnya buszok bizony nehezek.....
Ezt sem jól tudod.
A taxik a nehezek.
Ezért lettünk kitiltva a Margit-hídról. Tönkre tennénk az ideiglenes pályát. A buszt simán elbírja. Kacsint
Az csak 26(?) tonna.  Kacsint
Na igen, de hány taxi visz el annyi embert, mint egy busz? Egyébként - gondolom, hogy inkább azért vagytok letiltva, hogy hagyjátok lassan, és drágán "nemdolgozni" az építőket, akiket utána valószínűleg nem fognak kifizetni, hogy ne szakadjon meg a jó pesti hagyomány. Reméljük azért, hogy jövőre megszakad ez a hagyomány.
1! de az jóóóóóóóóóó nagy legyen  Vigyorog
1!
Amelyik működik!!! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1466 Dátum: 2009. December 25. - 11:08:31 »

Na megvolt a csomagosztás? Mosolyog Én is kaptam ajándékot. 2db chevrolet sapkát, egy chevrolet pólót, és egy plüss állatkát chevroletes pólóban Vigyorog

Kellemes karácsonyt Mosolyog
Papucsot nem kaptál, vagy ott még nem tartotok? Kacsint Vigyorog
Ez tapasztalat? Vigyorog Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1467 Dátum: 2009. December 25. - 11:25:23 »

Köszönöm minden kedves klubtárnak az üdvözlő sms áradatot.

Beiglit is küldhetnétek!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1468 Dátum: 2009. December 25. - 11:25:37 »

Nálunk is megvolt a csomagosztás! kaptam egy parfümszettet a barátnőmtől pedig a kocsim kapokk ajándékot:D egy zöld lábtérvilágítást! már alig várom hogy beszereljem! Vigyorog én is meglepem két ünnep között a kalaptartóm kettő nagy ovál mélynyomóval! már ki is néztem...Vigyorog

Az ilyen cuccot úgy szereld be, hogy kívülről ne lehessen észre venni (takaró kárpit az egész kalaptartóra). Nem kell izgatni az "alkalom szüli" embereket.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1469 Dátum: 2009. December 25. - 11:26:06 »

Köszönöm minden kedves klubtárnak az üdvözlő sms áradatot.

Beiglit is küldhetnétek!
MMS-ben jó lesz?? Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!