Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 22:20:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 710245 alkalommal)
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1380 Dátum: 2009. December 18. - 13:34:42 »

A legjobb az lenne, ha találnák ugyan olyan felnit, mint ami most van fent és hozzá 2 téli guma. Vigyorog
Amúgy mind a 4 kerékre, vagy elég csak az első kettőre?
mert olvasok minden félét, van akik szerint elég az első kettére/vagy hajtott kerékre, illetve többen azt mondják, hogy mind a 4-re kell feltétlen.
Oké persze, hogy jobb mind a 4-re, de annyival jobb is, mint amennyivel drágább így? He
SZerintem nem a hajtáson van a lényeg, hanem a fékezésen, és ott minden vitánfelül áll szerintem az, hogy 4 tenyérnyi felületen jobb fékezni, mint 2-n.Kacsint
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1381 Dátum: 2009. December 19. - 15:06:41 »

Csak azért, mert Stocz örül neki  Puszi

Igen.
Ez a nap fénypontja.
Időm mint ahogy Gidy írta (de ennek most örülök. Egy picit végre lehet dolgozni).
Legalább nyomtatás nincs!! Vigyorog
Azért majd egyszer csak utána nézek ennek is.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1382 Dátum: 2009. December 19. - 15:10:16 »

Csak azért, mert Stocz örül neki  Puszi

Van itt érdekesebb is. Vigyorog
Kösz!
Sokat javítottál a hangulatomon!  Kacsint Vigyorog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1383 Dátum: 2009. December 19. - 15:22:59 »

Jelentem nyugaton leesett az első nagyobb mennyiségü hó. Reggel óta esik esik esik... Ki is kellett mennem hányni egyet Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1384 Dátum: 2009. December 19. - 15:23:25 »

A legjobb az lenne, ha találnák ugyan olyan felnit, mint ami most van fent és hozzá 2 téli guma. Vigyorog
Amúgy mind a 4 kerékre, vagy elég csak az első kettőre?
mert olvasok minden félét, van akik szerint elég az első kettére/vagy hajtott kerékre, illetve többen azt mondják, hogy mind a 4-re kell feltétlen.
Oké persze, hogy jobb mind a 4-re, de annyival jobb is, mint amennyivel drágább így? He
SZerintem nem a hajtáson van a lényeg, hanem a fékezésen, és ott minden vitánfelül áll szerintem az, hogy 4 tenyérnyi felületen jobb fékezni, mint 2-n.Kacsint
Na meg a kanyarodáson!
A 2 téli (a hajtott kerekeken) téves biztonság érzetet adhat. Induláskor nem érzed, hogy csúszik (mert ugye nem is  Kacsint), de a hátsók tapadása jóval kisebb lesz. És ez akár fékezéskor, akár kanyarban megbosszulhatja magát. Annyival előrébb vagy a 2-vel, hogy legalább el tudsz indulni, emelkedőn, felüljárón felmenni (és nem megakasztani a forgalmat), de semmi képen nem tökéletes megoldás.

Valamikor én is használtam így az autót (akkor még különlegesség volt a téli gumi. télen-nyáron ugyan olyan futózott gumikkal jártunk - mondjuk olyan is volt). Ma már meg sem fordulna a fejemben.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1385 Dátum: 2009. December 19. - 15:24:23 »

Jelentem nyugaton leesett az első nagyobb mennyiségü hó. Reggel óta esik esik esik... Ki is kellett mennem hányni egyet Mosolyog
Mit kell inni ahhoz, hogy havat hányjon az ember? Vigyorog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1386 Dátum: 2009. December 19. - 15:24:35 »

Jelentem nyugaton leesett az első nagyobb mennyiségü hó. Reggel óta esik esik esik... Ki is kellett mennem hányni egyet Mosolyog
Ne igyál olyan sokat Vigyorog
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1387 Dátum: 2009. December 19. - 15:26:45 »

Jelentem nyugaton leesett az első nagyobb mennyiségü hó. Reggel óta esik esik esik... Ki is kellett mennem hányni egyet Mosolyog

De most nem a gyomor panaszaid miatt? HÓHÁNYÁS! Vigyorog Vigyorog Kacsint
Naplózva

BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1388 Dátum: 2009. December 19. - 15:36:54 »

jelentem dél óta itt is esik a hó! az elmúlt 1órában 3an mentek neki a szembeszomszédunk előtt álló fába (kanyarban lakunk) az első egy szőke cicababa egy lada samarával állítólag tesztelni akrta a téligumiját hogy mennyire lehet vele driftelni havon... Vigyorog kb 90.el .... emsok maradt a kocsiból! a máik kettő meg elbambult a baleset látványán és későn kanyarodtak .. Vigyorog
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1389 Dátum: 2009. December 19. - 15:43:53 »

jelentem dél óta itt is esik a hó! az elmúlt 1órában 3an mentek neki a szembeszomszédunk előtt álló fába (kanyarban lakunk) az első egy szőke cicababa egy lada samarával állítólag tesztelni akrta a téligumiját hogy mennyire lehet vele driftelni havon... Vigyorog kb 90.el .... emsok maradt a kocsiból! a máik kettő meg elbambult a baleset látványán és későn kanyarodtak .. Vigyorog

Nálunk(Kaposvár) ma 18-20cm esett eddig, és még mindig sűrű pelyhekben esik, ki tudja mennyi esik még?
Naplózva

BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1390 Dátum: 2009. December 19. - 16:06:22 »

állítólag egész este is esni fog! holnapra cudar egy világ lesz! sebijoe! nálunk dél óta esik nagyon sűrű pelyhekben  de hókotrót még nem láttam..... az előőb voltam a falun kívül kb 3km-re tankolni de a 82es főúton sincs hókotrónak nyoma sem..... ilyenkor hol vannak? ha leesik egy hét alatt 5cm 10percenként járnak....
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1391 Dátum: 2009. December 19. - 16:29:47 »

jelentem dél óta itt is esik a hó! az elmúlt 1órában 3an mentek neki a szembeszomszédunk előtt álló fába (kanyarban lakunk) az első egy szőke cicababa egy lada samarával állítólag tesztelni akrta a téligumiját hogy mennyire lehet vele driftelni havon... Vigyorog kb 90.el .... emsok maradt a kocsiból! a máik kettő meg elbambult a baleset látványán és későn kanyarodtak .. Vigyorog

Nálunk(Kaposvár) ma 18-20cm esett eddig, és még mindig sűrű pelyhekben esik, ki tudja mennyi esik még?
Egy ismerőssel beszéltem, amikor mondta Kaposváron a szitut. Ezzel úsztam meg a szekszárdi kanyart, amit terveztem. Lehet, hogy ott dekkolnák a "4évszakos" gumikkal Szekszárdon! Pécsen 12-13óra között 4cm, a fekete színű 6s főút egyetlen négyzetcentije sem maradt fekete, pedig a kamionok folyamatosan mentek. Imádom a wwww.idokep.hu oldalt, folyamatosan nézegetem ilyenkor. Megéri!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1392 Dátum: 2009. December 19. - 18:34:57 »

állítólag egész este is esni fog! holnapra cudar egy világ lesz! sebijoe! nálunk dél óta esik nagyon sűrű pelyhekben  de hókotrót még nem láttam..... az előőb voltam a falun kívül kb 3km-re tankolni de a 82es főúton sincs hókotrónak nyoma sem..... ilyenkor hol vannak? ha leesik egy hét alatt 5cm 10percenként járnak....
Nálunk Miklóson szépen elkotornak mindent, a legutolsó kis zugba is volt már hókotró, folyamatosan takarítanak, elég jól lehet itt közlekedni, pedig itt is cudar idő van...
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1393 Dátum: 2009. December 19. - 19:32:36 »

Grat. Gidy, hogy utolértél, mitöbb le is hagytál hozzászólásügyileg!  Vigyorog
Ismerve habitusodat, nem gondoltam volna, hogy eddig kell várnom az előzésre!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1394 Dátum: 2009. December 19. - 20:12:30 »

Grat. Gidy, hogy utolértél, mitöbb le is hagytál hozzászólásügyileg!  Vigyorog
Ismerve habitusodat, nem gondoltam volna, hogy eddig kell várnom az előzésre!  Vigyorog
Sorry vagyok Cápa! Nem akartalak megelőzni, sőt amikor csak pár hiányzott, még meg is álltam, hogy ne szóljak hozzá a nagyokhoz, de Te passzívitásba vonultál, így jött össze, Szerintem direkt csináltad, ezt adtad karácsonyra nekem, hogy listavezető legyek. De hát vissza lehet előzni, ha újra a régi Cápa leszel. Jó lenne, mert úgy szeretünk. Én biztosan.

Más, ma jöttem délután haza Szankról. Szank- Kiskunmajsa- Kiskunfélegyháza- M5-ös autópálya- Bp. Hát mit mondjak, horror volt. Szakadt a hó, takarítás helyett csak 2 szórókocsi volt, Kamionoknak pedig hát ugyebár mindig sűrgős dolguk van, hát negyed órát előzi a 80-nal menőt, a 82-vel menő, és közben beterítik az autókat mindennel. Szóval alig lehetett látni, mert némi köd is tetézte örömömet, csúszott rohadtul, de hazaértem épségben, sőt még meg is tankoltam. Persze a hazaút növelte a fogyit, de ilyenkor nem érdekelt. Hurrá, itthon vagyok! Ja, és csak szerdán fogok újra dolgozni, ez sem bánt most nagyon. Továbbra is szakad a hó, és fúj a szél, hófúvások lesznek. Maradjatok ti is otthon!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!