Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 20:30:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 710233 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1335 Dátum: 2009. December 14. - 22:08:10 »

az enyémet igen de nem a wayteq-et!azt majd hnap bevetem! hanem egy IconX-et  amit most eladok mivel csak kelet eu-s és mivel becsődölt  a cég ahonnan lehetne frissíteni teljesre nem lehet már se venni hozzá se frissíteni! ezért eladásra bocsájtok egy alig egy éves, keleteurópa térképes IconX gps-t gyári 256mb os karival! és minden tartozékával egyetemben!
még1× köszi Diablo77
Szivesen, máskor is. A Lacsis ahol tud segít. Vagy az az úttörő?

Gidy! A Csabát tegnap próbáltam hívni, de nem vette fel. Ma már nem próbálom. Az lenne a legjobb, ha rámcsörög, amikor ráér (leginkább úgy 5 óra után).
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1336 Dátum: 2009. December 14. - 23:10:01 »

az enyémet igen de nem a wayteq-et!azt majd hnap bevetem! hanem egy IconX-et  amit most eladok mivel csak kelet eu-s és mivel becsődölt  a cég ahonnan lehetne frissíteni teljesre nem lehet már se venni hozzá se frissíteni! ezért eladásra bocsájtok egy alig egy éves, keleteurópa térképes IconX gps-t gyári 256mb os karival! és minden tartozékával egyetemben!
még1× köszi Diablo77
Szivesen, máskor is. A Lacsis ahol tud segít. Vagy az az úttörő?

Gidy! A Csabát tegnap próbáltam hívni, de nem vette fel. Ma már nem próbálom. Az lenne a legjobb, ha rámcsörög, amikor ráér (leginkább úgy 5 óra után).
Melo közben nem tudja felvenni, akkora a forgalom most a boltban. Most jött csak haza 10 perce. Csütörtökön végre szabad lesz. Szólok neki, hogy keressétek akkor egymást. Amikor melója van, este 21 óráig vannak nyitva, pakolás, zárás, és csak utána indulhat haza az Örs vezér teréről.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1337 Dátum: 2009. December 15. - 02:11:33 »

Csak azért, mert Stocz örül neki  Puszi

Van itt érdekesebb is. Vigyorog
Naplózva


LPG
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1338 Dátum: 2009. December 15. - 07:13:43 »

Lehet, hogy HB-s nincs, de csak azért mert most fejlesztik és úgy, hogy a Golf méltó ellenfele legyen! Az már tisztán látszik, hogy az SW-t sutba dobták a Sedán meg legfeljebb előjáték a hibák kiküszöbölésére. Hajrá HB hiszen úgy is mi vagyunk többen! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Eben azért ne legyél annyira biztos mert a fiammal mi csak egyszer szavazhatunk ami azt jelenti van 4 db SW-nk de csak kettővel szavazhattunk! Akkor most hogy állunk?
Úgy, hogy a HB vezet. Vigyorog Azért nem kell szívre venni. Tudod csak ugratjuk időnként egymást. Vigyorog Természetesen mindenkinek a sajátja a leg.......
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1339 Dátum: 2009. December 15. - 08:59:08 »


Mert mindenki tudja, hogy a HB gyorsabb, mint a sedan Vigyorog
Főleg az 1.4-es Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1340 Dátum: 2009. December 15. - 17:08:40 »

Tamás 73! Olvasd a "Kiegészítő felszereléseket", és persze a Neked írt privátot! Nagyon fontos lehet, Neked!

Többiek! Mindenki felkészült a karácsonyra? Már csak 9-et alszunk a Szentestéig! Okozzatok minél több örömöt, minél többnek! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1341 Dátum: 2009. December 15. - 17:41:46 »

Tamás 73! Olvasd a "Kiegészítő felszereléseket", és persze a Neked írt privátot! Nagyon fontos lehet, Neked!

Többiek! Mindenki felkészült a karácsonyra? Már csak 9-et alszunk a Szentestéig! Okozzatok minél több örömöt, minél többnek! Kacsint Vigyorog
Én 7alvásból is megoldom!!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1342 Dátum: 2009. December 16. - 01:45:55 »

Jani! akkor hogy legyen megoldva az index-kérdés? mert próstán tényleg nem érné meg.... 
nem jársz vmikor a környékünkön? én sajnsa nem igen járok arrafelé.... vagy valaki esetleg győr környékéről nem akar pestre cask úy elautókázni?He Vigyorog Vigyorog
Szerintem max. 500Ft a posta, az nem olyan sok.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1343 Dátum: 2009. December 16. - 14:08:09 »

Figyelem! Ha valaki tudná Tamás73 számát, kérem szóljon neki, hogy keressen meg sürgősen, olvassa el a privijét, jó hírem van a számára. Köszi előre is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1344 Dátum: 2009. December 16. - 18:11:42 »

Nah az idei első hó és nekem megvan életem első kocanása
A Csepel pláza parkolójába akarok behajtani, ilyen ovális alaku parkoló a szélén és közepén autókkal, de behajtható utcákkal közben.
Direkt halál óvatosan megyek, mert letaposott hó volt az úton: éppenhogy gurultam, be akarok kanyarodni a következő sorba balra, ahol hely van, de a kocsi megy tovább egyenesen. Fékezek, megy tovább az autó, kéziféket is betépem, semmi, szerencsére olyan kis sebeséggel mentem a parkoló autónak, sikerült azért mégjobban lelessúlni, hogy egyik kocsinak sem lett semmi baja. Kiszálltam megnéztem mindkettőt, semmi karc, horpadás, stb... Megúsztam.
Még az a szerencsém, hogy tényleg nagyon óvatosan mentem.
Igaz, hogy elég kicsi volt a hely a kanyarodáshoz, de ettől lassabban nem tudtam volna kanyarodni de, hogy ezek a 4 évszakos gumik ennyire ne érjenek semmit

Nem egy nagy dolog, csúsztam én már meg havon, jegen és ónos úton is, nagyobb sebességgel, nem egyszer, de hogy az autó ennyire kis sebességnél, ennyire ne akarjon megállni, nah ilen még nem volt He
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1345 Dátum: 2009. December 16. - 18:29:25 »

Nah az idei első hó és nekem megvan életem első kocanása
A Csepel pláza parkolójába akarok behajtani, ilyen ovális alaku parkoló a szélén és közepén autókkal, de behajtható utcákkal közben.
Direkt halál óvatosan megyek, mert letaposott hó volt az úton: éppenhogy gurultam, be akarok kanyarodni a következő sorba balra, ahol hely van, de a kocsi megy tovább egyenesen. Fékezek, megy tovább az autó, kéziféket is betépem, semmi, szerencsére olyan kis sebeséggel mentem a parkoló autónak, sikerült azért mégjobban lelessúlni, hogy egyik kocsinak sem lett semmi baja. Kiszálltam megnéztem mindkettőt, semmi karc, horpadás, stb... Megúsztam.
Még az a szerencsém, hogy tényleg nagyon óvatosan mentem.
Igaz, hogy elég kicsi volt a hely a kanyarodáshoz, de ettől lassabban nem tudtam volna kanyarodni de, hogy ezek a 4 évszakos gumik ennyire ne érjenek semmit

Nem egy nagy dolog, csúsztam én már meg havon, jegen és ónos úton is, nagyobb sebességgel, nem egyszer, de hogy az autó ennyire kis sebességnél, ennyire ne akarjon megállni, nah ilen még nem volt He
Szerencsld volt! De a 4 évszakos gumi az igazi teles időben, úton fabatkát sem ér. Szerencséd volt, nem úgy, mint az én partneremnek, aki persze nem is lassan jött, inkább száguldott, és persze megállni már esélye sem volt, én csak néztem, hogy hol megy majd belém, vártam a csattanást, és ez mindez be is jött. Sajnos nem nagyon megy az embereknek a téli vezetés, de amikor kezdődik az igazi téli hideg, és a rá jellemző csúszós utak, akkor jönnek csősztől a bajok, főleg az első napokban. Később javul, mert részben megszokják egyesek, míg mások, nagy szerencsénkre, leteszik téli alvásra a kocsijukat. Persze érdekesség, hogy aki ma belém jött az erdélyi fickó volt, és ott igazán lehet gyakorolni a téli vezetés csínját- bínját.  Igaz, elég fiatal ember volt, talán majd pár év múlva több ésszel, és kevesebb sebességgel fog menni.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1346 Dátum: 2009. December 16. - 18:38:05 »

A Buszba vagy a Lacsidba ment bele?
Remélem előbbi. Mekkora a kár?

Nem értem, hogy az emberek miért száguldoznak...
Elég sokat kellett ma vezetnem, de szerencsére nem találkoztam őrülttel, mindenki figyelmesen és óvatosan vezetett. Hiába vagyok ÉN óvatos, ha a MÁSIK lesz@arja és mitsem törődve vezet...
De ez a mai nap meggyőzött, hogy beszerzek egy pár téli gumát, mert ennek fele sem tréfa...
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1347 Dátum: 2009. December 16. - 19:14:33 »

A Buszba vagy a Lacsidba ment bele?
Remélem előbbi. Mekkora a kár?

Nem értem, hogy az emberek miért száguldoznak...
Elég sokat kellett ma vezetnem, de szerencsére nem találkoztam őrülttel, mindenki figyelmesen és óvatosan vezetett. Hiába vagyok ÉN óvatos, ha a MÁSIK lesz@arja és mitsem törődve vezet...
De ez a mai nap meggyőzött, hogy beszerzek egy pár téli gumát, mert ennek fele sem tréfa...
Nagy sazerencséjére, és persze az enyémre is, a buszba hajtott bele, ami elég jól túlélte, de, ha ezt a Lacetti ellen követte volna el, úgy én most hirtelen felindulásból elkövetett, de jogos gyilkosság vádjával lennék kihallgatáson. Így hát mindketten megúsztuk- szerencsére. A buszt éjjel kijavítják- gondolom, ez már rutinmunka.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1348 Dátum: 2009. December 16. - 20:20:37 »

Dani, neked 4évszakos van? Nem a gyári Hankook?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1349 Dátum: 2009. December 16. - 21:00:54 »

Dani, neked 4évszakos van? Nem a gyári Hankook?
Mert az ugyebár NYÁRI gumi! Mostantól pedig számíthatunk hidegre, hóra, szóval itt az igazi tél!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!