Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 14:21:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 709907 alkalommal)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1260 Dátum: 2009. December 08. - 15:29:24 »

Nagyon ráérsz... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1261 Dátum: 2009. December 08. - 15:35:55 »

Aludtam 4 órát, vitatkoztam a bérlővel, elhajtottam a tulajt a fenébe. Várom a repülőjegyemet...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1262 Dátum: 2009. December 08. - 15:36:31 »

Hát hogyne. Mivel leszoktam az alvásról.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1263 Dátum: 2009. December 08. - 15:52:08 »

nem irigyellek! amúgy ha nem gond h megkérdezem mi a te foglalkozásod? csak mert a fórumból sehonann nem tudtam kideríteni Kacsint
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1264 Dátum: 2009. December 08. - 15:59:46 »

nem irigyellek! amúgy ha nem gond h megkérdezem mi a te foglalkozásod? csak mert a fórumból sehonann nem tudtam kideríteni Kacsint
Ezt most tőlem?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1265 Dátum: 2009. December 08. - 16:08:14 »

nem irigyellek! amúgy ha nem gond h megkérdezem mi a te foglalkozásod? csak mert a fórumból sehonann nem tudtam kideríteni Kacsint
Szerénysége miatt, én mondom meg. A Captain, valóban kapitány, illetve első tiszt egy tengerjáró hajón. Azért nincs minden talin ott, mert ilyenkor csónakázik a hét tengeren. Már nem is tud egyenesen járni, olyan sokat van távol- sajnos. Egyébként kideríthetted volna, ha elolvasod beszámolóit, ami a kedvencünk mindig. Kiküldött tudósítonk jelenti címmel szokott beszámolni a hányattatásáról. Mi jókat röhögünk ezen, őt szegényt meg a guta ütötte meg majdnem a storykért. Ő a fogadott fiam!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1266 Dátum: 2009. December 08. - 16:23:44 »

Tényleg. Illene már írnom valamit, de sajnos annyi a hajtás, hogy nincs idő. Meg nincs téma sem, ami mondjuk nem baj.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1267 Dátum: 2009. December 08. - 16:43:14 »

Tényleg. Illene már írnom valamit, de sajnos annyi a hajtás, hogy nincs idő. Meg nincs téma sem, ami mondjuk nem baj.
Nem tudod elintézni,hogy Ralf melléd kerüljön 2 hétre? Nekünk tetszene. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1268 Dátum: 2009. December 08. - 17:08:04 »

Tényleg. Illene már írnom valamit, de sajnos annyi a hajtás, hogy nincs idő. Meg nincs téma sem, ami mondjuk nem baj.
Nem tudod elintézni,hogy Ralf melléd kerüljön 2 hétre? Nekünk tetszene. Vigyorog
Alig tudtam elintézni, hogy ne kerüljön ide!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1269 Dátum: 2009. December 08. - 18:29:06 »

Tényleg. Illene már írnom valamit, de sajnos annyi a hajtás, hogy nincs idő. Meg nincs téma sem, ami mondjuk nem baj.
Nem tudod elintézni,hogy Ralf melléd kerüljön 2 hétre? Nekünk tetszene. Vigyorog
Alig tudtam elintézni, hogy ne kerüljön ide!
Ez nem szép Tőled, Fiam! A fórumot a beszámolóid tették világszínvonalúvá. Már javasolták irodalmi Nobel díjra a cartársak. Ralfot akarjuk! Vagy a kinaiakat! Ne csak Magaddal törődj! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1270 Dátum: 2009. December 09. - 12:12:18 »

Leírom, mert másként szét az ideg.
Szóval múlt héten csütörtökön elvittem az autót műszakira, persze nem volt semmi gond...mi is lehetne?
Uppssz, de mégis. A forgalmiban elírták forgalomba helyezéskor a motorszámot, kihagytak egy 8-ast középről.
Erről a nagyon kedves vizsgabiztos kókler írt is egy jegyzőkönyvet a "helyes" motorszámról, mondván ezzel fáradjak el az okmányirodába alkalmasint és cseréltessem ki a forgalmit.(persze a törzskönyvet is ki kell)
Na jól van, irgum-burgum...majd ha lesz időm, ne meg időpontom az okmányirodába, akkor majd elintézem.
Na most az a helyzet, hogy mostanság nem igen tudok szabit intézni, mert hajtás van ilyenkor. De végül sikerült a fuvarjaimmal úgy sakkozni, hogy mára maradhattam.
Persze az okmányirodába megpróbáltam telefonon időpontot kérni még hétfőn, de csak jövőhét keddre kaptam. Áhh, nem jó...dolgoznom kell! Ma reggel Tatabányán is próbálkoztam, ott volt dolgom...fél nyolckor sorban álltam az okmányirodánál. Nincsenek sokan, király! Kivárom a sort, nyomom a gombot...gépjárműves időpont nincs mára.
Vissza Komárom, gondoltam benézek az itteni okmányirodába és bár jövőhét keddre kaptam időt a sok ügyfél miatt, bepróbálkozok. Megyek befelé, egy faszi áll az ajtó előtt...senki más! Kiváncsiságból nyomok egy gombot az automatán, mikor jöhetnék? Erre ad egy időpontot holnapra, 12.30!
Hétfőn telefonon jövőhét kedd, ma személyesen... holnap délután! He Mamád!
Vérnyomásom persze eddigre kellőképpen forszírozott lett, és benyitottam a megfelelő irodába. Volt nagy nézés, amikor közöltem, hogy nincs sorszámom de rendesek voltak és meghalgattak. Sőt elkezdték intézni a forgalmi cseréjét. Kezdtem megnyugodni, hogy minden OK, de korai volt. A hölgy ugyanis azt kérdezte tőlem:-Hogy akkor a K betű nincs is a végén a motorszámnak?
-De ott van - mondom. Csak a nyolcast nem írták be anno.
-De a határozaton ( és mutatja közben) nincs a K a végén!
Basszz. Úgy javították, hogy csináltak bele egy másik hibát. Új határozat kell a vizsgabiztostól, irány a szerviz. Mondom a kiscsajnak, nem faja a határozat! Erre nagy mosollyal közli, hogy sajnos nincs a vizsgaember és nem is éri utól mert NINCS mobilja! Majd holnap jön az István és akkor csinál egy új határozatot.
Mondtam neki, hogy üdvözlöm őkelmét és szeretem is!
Átadják, ezt mondta a kislány.
Remélem még az idén sikerül átvinnem műszakin.... a forgalmit.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1271 Dátum: 2009. December 09. - 12:24:22 »

Leírom, mert másként szét az ideg.
Szóval múlt héten csütörtökön elvittem az autót műszakira, persze nem volt semmi gond...mi is lehetne?
Uppssz, de mégis. A forgalmiban elírták forgalomba helyezéskor a motorszámot, kihagytak egy 8-ast középről.
Erről a nagyon kedves vizsgabiztos kókler írt is egy jegyzőkönyvet a "helyes" motorszámról, mondván ezzel fáradjak el az okmányirodába alkalmasint és cseréltessem ki a forgalmit.(persze a törzskönyvet is ki kell)
Na jól van, irgum-burgum...majd ha lesz időm, ne meg időpontom az okmányirodába, akkor majd elintézem.
Na most az a helyzet, hogy mostanság nem igen tudok szabit intézni, mert hajtás van ilyenkor. De végül sikerült a fuvarjaimmal úgy sakkozni, hogy mára maradhattam.
Persze az okmányirodába megpróbáltam telefonon időpontot kérni még hétfőn, de csak jövőhét keddre kaptam. Áhh, nem jó...dolgoznom kell! Ma reggel Tatabányán is próbálkoztam, ott volt dolgom...fél nyolckor sorban álltam az okmányirodánál. Nincsenek sokan, király! Kivárom a sort, nyomom a gombot...gépjárműves időpont nincs mára.
Vissza Komárom, gondoltam benézek az itteni okmányirodába és bár jövőhét keddre kaptam időt a sok ügyfél miatt, bepróbálkozok. Megyek befelé, egy faszi áll az ajtó előtt...senki más! Kiváncsiságból nyomok egy gombot az automatán, mikor jöhetnék? Erre ad egy időpontot holnapra, 12.30!
Hétfőn telefonon jövőhét kedd, ma személyesen... holnap délután! He Mamád!
Vérnyomásom persze eddigre kellőképpen forszírozott lett, és benyitottam a megfelelő irodába. Volt nagy nézés, amikor közöltem, hogy nincs sorszámom de rendesek voltak és meghalgattak. Sőt elkezdték intézni a forgalmi cseréjét. Kezdtem megnyugodni, hogy minden OK, de korai volt. A hölgy ugyanis azt kérdezte tőlem:-Hogy akkor a K betű nincs is a végén a motorszámnak?
-De ott van - mondom. Csak a nyolcast nem írták be anno.
-De a határozaton ( és mutatja közben) nincs a K a végén!
Basszz. Úgy javították, hogy csináltak bele egy másik hibát. Új határozat kell a vizsgabiztostól, irány a szerviz. Mondom a kiscsajnak, nem faja a határozat! Erre nagy mosollyal közli, hogy sajnos nincs a vizsgaember és nem is éri utól mert NINCS mobilja! Majd holnap jön az István és akkor csinál egy új határozatot.
Mondtam neki, hogy üdvözlöm őkelmét és szeretem is!
Átadják, ezt mondta a kislány.
Remélem még az idén sikerül átvinnem műszakin.... a forgalmit.


És így csinálták meg a biztosításokat is? mert ugye ahhoz a forgalmiból nézik ki az adatokat, és akkor az sem frankó.

És így akarnak nekivágni az új rendszernek. Szomorú
Naplózva
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #1272 Dátum: 2009. December 09. - 12:39:30 »

Leírom, mert másként szét az ideg.
Szóval múlt héten csütörtökön elvittem az autót műszakira, persze nem volt semmi gond...mi is lehetne?
Uppssz, de mégis. A forgalmiban elírták forgalomba helyezéskor a motorszámot, kihagytak egy 8-ast középről.
Erről a nagyon kedves vizsgabiztos kókler írt is egy jegyzőkönyvet a "helyes" motorszámról, mondván ezzel fáradjak el az okmányirodába alkalmasint és cseréltessem ki a forgalmit.(persze a törzskönyvet is ki kell)
Na jól van, irgum-burgum...majd ha lesz időm, ne meg időpontom az okmányirodába, akkor majd elintézem.
Na most az a helyzet, hogy mostanság nem igen tudok szabit intézni, mert hajtás van ilyenkor. De végül sikerült a fuvarjaimmal úgy sakkozni, hogy mára maradhattam.
Persze az okmányirodába megpróbáltam telefonon időpontot kérni még hétfőn, de csak jövőhét keddre kaptam. Áhh, nem jó...dolgoznom kell! Ma reggel Tatabányán is próbálkoztam, ott volt dolgom...fél nyolckor sorban álltam az okmányirodánál. Nincsenek sokan, király! Kivárom a sort, nyomom a gombot...gépjárműves időpont nincs mára.
Vissza Komárom, gondoltam benézek az itteni okmányirodába és bár jövőhét keddre kaptam időt a sok ügyfél miatt, bepróbálkozok. Megyek befelé, egy faszi áll az ajtó előtt...senki más! Kiváncsiságból nyomok egy gombot az automatán, mikor jöhetnék? Erre ad egy időpontot holnapra, 12.30!
Hétfőn telefonon jövőhét kedd, ma személyesen... holnap délután! He Mamád!
Vérnyomásom persze eddigre kellőképpen forszírozott lett, és benyitottam a megfelelő irodába. Volt nagy nézés, amikor közöltem, hogy nincs sorszámom de rendesek voltak és meghalgattak. Sőt elkezdték intézni a forgalmi cseréjét. Kezdtem megnyugodni, hogy minden OK, de korai volt. A hölgy ugyanis azt kérdezte tőlem:-Hogy akkor a K betű nincs is a végén a motorszámnak?
-De ott van - mondom. Csak a nyolcast nem írták be anno.
-De a határozaton ( és mutatja közben) nincs a K a végén!
Basszz. Úgy javították, hogy csináltak bele egy másik hibát. Új határozat kell a vizsgabiztostól, irány a szerviz. Mondom a kiscsajnak, nem faja a határozat! Erre nagy mosollyal közli, hogy sajnos nincs a vizsgaember és nem is éri utól mert NINCS mobilja! Majd holnap jön az István és akkor csinál egy új határozatot.
Mondtam neki, hogy üdvözlöm őkelmét és szeretem is!
Átadják, ezt mondta a kislány.
Remélem még az idén sikerül átvinnem műszakin.... a forgalmit.


És így csinálták meg a biztosításokat is? mert ugye ahhoz a forgalmiból nézik ki az adatokat, és akkor az sem frankó.

És így akarnak nekivágni az új rendszernek. Szomorú

Veszélye a dolognak, hogyha lenne Casco-s károd melyben a motor is sérül, a biztosító elutasítaná a kárigényedet mondván, hogy a forgalmi
engedélyben leírt és a tényleges motorszám eltér.A vizsgáztató tévedése nem biztos hogy elég érvanyagnak, ha LENNE ilyen káresemény.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1273 Dátum: 2009. December 09. - 14:09:16 »

Jopek! Gondolom az ő hibájukat Neked kell dotálni. Forgalmi, törzskönyv nem kis pénz. De remélem jó szívvel adsz a nagy feneketlen kútba. Kár, hogy nem jutott eszükbe, hogy csináltass eredetvizsgát is, mert úgy még drágább. Ja, és gondolom direkt erre tartogattad a szabidat, mert így tudsz hasznos dolgot végezni ez alatt. Brávó! Mázlid van egyébként, mert januártól nyilván ki is vonták volna a forgalomból a kocsidat. Szerencsés csillag alatt születtél! (Csak rossz helyre!) Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1274 Dátum: 2009. December 09. - 14:36:34 »

Jopek! Gondolom az ő hibájukat Neked kell dotálni. Forgalmi, törzskönyv nem kis pénz. De remélem jó szívvel adsz a nagy feneketlen kútba. Kár, hogy nem jutott eszükbe, hogy csináltass eredetvizsgát is, mert úgy még drágább. Ja, és gondolom direkt erre tartogattad a szabidat, mert így tudsz hasznos dolgot végezni ez alatt. Brávó! Mázlid van egyébként, mert januártól nyilván ki is vonták volna a forgalomból a kocsidat. Szerencsés csillag alatt születtél! (Csak rossz helyre!) Kacsint
Na az lenne még szép, kijönne a TV is!
A forgalmit is meg a törzskönyvet is megcsinálják illetékmentesen.
Viszont a többivel nekem kell mérgelődnöm. Pl.: Kapásból lehet majd korrigálni a vadiúj bizt.szerződések adatait.
Casco-nál is..kötelezőnél is, mert nem jó a motorszám + változik a forgalmi száma is.
De most tényleg! Olyan marha nehéz leírni helyesen a motorszámot, hogy egymás után kétszer nem sikerül?
Egy másodikos gyerek nem hibázta volna el. Ez + a másik marha négy évvel ezelőtt sem tudta megoldani a feladatot. Direkt megnéztem a szervizkönyvet, ott minden stimmel.
Hajrá NKH! Én így szeretlek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!