Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 14:26:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 709918 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1245 Dátum: 2009. December 06. - 14:30:36 »

sziasztok

köszi hogy feltettétek a lacetti karbantartási táblázatokat ... sokat segített


Szívesen.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1246 Dátum: 2009. December 06. - 18:36:04 »

a háziorvosnál több mérés is teljesen normális volt: 130/72. Ennyit tesz egy izgulás, és néhány rossz műszer.
nekem mindig felmegy, ha mérik  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1247 Dátum: 2009. December 07. - 13:18:07 »

Cartársak!
Egy jó hír: minden rendben nálam, mehetek újra dolgozni. Természetesen nincs magas vérnyomásom. Minden lelet negatív lett!
Egy nagyon rossz hír: www.vezess.hu Olvassátok el a új műszaki vizsgáztatási rendeletet. Újabb kemény sanyargatás lesz bevezetve. Döbbenet! Elment a maradék kevés eszük is, ha volt is egyáltalán, most már emléke sem marad. Velünk tényleg mindent meg lehet már tenni? Kell az a bizonyos sziget, vagy váltást a hülyék helyére!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1248 Dátum: 2009. December 07. - 15:26:03 »

Cartársak!
Egy jó hír: minden rendben nálam, mehetek újra dolgozni. Természetesen nincs magas vérnyomásom. Minden lelet negatív lett!
Egy nagyon rossz hír: vezess.hu Olvassátok el a új műszaki vizsgáztatási rendeletet. Újabb kemény sanyargatás lesz bevezetve. Döbbenet! Elment a maradék kevés eszük is, ha volt is egyáltalán, most már emléke sem marad. Velünk tényleg mindent meg lehet már tenni? Kell az a bizonyos sziget, vagy váltást a hülyék helyére!
Ezen most miért vagy kiakadva? He Nekem semmi bajom ezzel.
Ezután sem fog több autó megbukni mint eddig. Max. többet fog keresni a vizsgabiztos. Vigyorog
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1249 Dátum: 2009. December 07. - 15:54:14 »

Cartársak!
Egy jó hír: minden rendben nálam, mehetek újra dolgozni. Természetesen nincs magas vérnyomásom. Minden lelet negatív lett!
Egy nagyon rossz hír: vezess.hu Olvassátok el a új műszaki vizsgáztatási rendeletet. Újabb kemény sanyargatás lesz bevezetve. Döbbenet! Elment a maradék kevés eszük is, ha volt is egyáltalán, most már emléke sem marad. Velünk tényleg mindent meg lehet már tenni? Kell az a bizonyos sziget, vagy váltást a hülyék helyére!
Ezen most miért vagy kiakadva? He Nekem semmi bajom ezzel.
Ezután sem fog több autó megbukni mint eddig. Max. többet fog keresni a vizsgabiztos. Vigyorog
Én eddig is tolós helyre vittem mindig a technikáimat(még az 1 éveset is),ezután is arra fogom.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1250 Dátum: 2009. December 07. - 16:04:10 »

Cartársak!
Egy jó hír: minden rendben nálam, mehetek újra dolgozni. Természetesen nincs magas vérnyomásom. Minden lelet negatív lett!
Egy nagyon rossz hír: vezess.hu Olvassátok el a új műszaki vizsgáztatási rendeletet. Újabb kemény sanyargatás lesz bevezetve. Döbbenet! Elment a maradék kevés eszük is, ha volt is egyáltalán, most már emléke sem marad. Velünk tényleg mindent meg lehet már tenni? Kell az a bizonyos sziget, vagy váltást a hülyék helyére!
Ezen most miért vagy kiakadva? He Nekem semmi bajom ezzel.
Ezután sem fog több autó megbukni mint eddig. Max. többet fog keresni a vizsgabiztos. Vigyorog
Én eddig is tolós helyre vittem mindig a technikáimat(még az 1 éveset is),ezután is arra fogom.
Felháborító.
Ez is.
Én a Lacsit, mióta megvan mindig sima vizsgára vittem. Kifizettem érte egy csomó pénzt, sztem rendben van, miért tömjem másnak a zsebét?
Át is ment mindig (Mozaik utca!), igaz kisebb-nagyobb kalandok árán.
Ezek után valószínűleg nem merem ezt megtenni. Nyilván ez is volt a "jogalkotó" szándéka.
Szorítsuk vissza a korrupciót! Hahaha.

Hogy ott *!;@&łŁ$ az összes ;?*!%"(/ §*+?#&@{.
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1251 Dátum: 2009. December 07. - 18:40:52 »

Na ez ám a legényélet Mosolyog Párom elvitte anyámékat, meg a sajátját Máriazellbe. Engem meg itthon hagytak a kutyával. Legalább nem mondhatom, hogy a kutya sem foglalkozik velem Vigyorog
A Lacsiddal ment?  He He He
Nem szerencsére, busszal Mosolyog Bár már pedzegette, hogy majd ugye vezetheti a lacsit Vigyorog Amúgy megjegyzem, após jelöltnek Tacumája van. Na így választ egy elkötelezett klubtag párt magának Vigyorog
Giovanni! Vigyázz...mert, ha már egyszer vezette a verdát, nem biztos, hogy nem akarja újra megtenni! Kacsint Mosolyog
Nehogy ilyesmi legyen a vége! Vigyorog http://www.youtube.com/watch?v=qUKM127dMNU
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1252 Dátum: 2009. December 07. - 18:54:51 »

Cartársak!
Egy jó hír: minden rendben nálam, mehetek újra dolgozni. Természetesen nincs magas vérnyomásom. Minden lelet negatív lett!
Egy nagyon rossz hír: www.vezess.hu Olvassátok el a új műszaki vizsgáztatási rendeletet. Újabb kemény sanyargatás lesz bevezetve. Döbbenet! Elment a maradék kevés eszük is, ha volt is egyáltalán, most már emléke sem marad. Velünk tényleg mindent meg lehet már tenni? Kell az a bizonyos sziget, vagy váltást a hülyék helyére!
Én nem találom a rendeletet.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1253 Dátum: 2009. December 07. - 19:29:39 »


Én nem találom a rendeletet.
http://www.vezess.hu/hirek/komoly_buntetes_nem_megfelelo_autoert/21778/
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1254 Dátum: 2009. December 07. - 19:37:11 »

Na ez ám a legényélet Mosolyog Párom elvitte anyámékat, meg a sajátját Máriazellbe. Engem meg itthon hagytak a kutyával. Legalább nem mondhatom, hogy a kutya sem foglalkozik velem Vigyorog
A Lacsiddal ment?  He He He
Nem szerencsére, busszal Mosolyog Bár már pedzegette, hogy majd ugye vezetheti a lacsit Vigyorog Amúgy megjegyzem, após jelöltnek Tacumája van. Na így választ egy elkötelezett klubtag párt magának Vigyorog
Giovanni! Vigyázz...mert, ha már egyszer vezette a verdát, nem biztos, hogy nem akarja újra megtenni! Kacsint Mosolyog
Nehogy ilyesmi legyen a vége! Vigyorog http://www.youtube.com/watch?v=qUKM127dMNU
Hehe, ez nagyon jó Mosolyog Ilyen talán nem lesz, de azért vigyázok Kacsint
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1255 Dátum: 2009. December 08. - 11:32:18 »

Na szóval, megjöttem Dr. Mengelétől, és újra alkalmas vagyok buszvezetőnek, miután minden leletem negatív volt. Talán, ha kicserélné a vérnyomás mérőjét, akkor kevesebb embert kárhoztatna hosszabb, rövidebb betegállományba. Nekem csak egy napomba került szerencsére. Most jön három nap "T" betűs vezetés, de szombaton szabin leszek, mert évadzáró talija lesz a Lacetti Klubnak, és ott kell majd lennem. Vagyis itt. Szóval megnyugodtam, továbbra is dotálhatom az államot a hatalmas adóterheimmel. Szeretem, ha sanyargatnak. és sanyargatnak.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1256 Dátum: 2009. December 08. - 12:05:24 »

Ennek nagyon örülök/lünk és mivel te dokinál voltál szerencsére amit reggel  rádióba hallottam az sem te voltál!
Állítólag kigyulladt a fővárosunkban egy BKV menetrendszerinti busz!
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1257 Dátum: 2009. December 08. - 14:59:15 »

Ennek nagyon örülök/lünk és mivel te dokinál voltál szerencsére amit reggel  rádióba hallottam az sem te voltál!
Állítólag kigyulladt a fővárosunkban egy BKV menetrendszerinti busz!
Nem jól hallottad.

Menetrend szerint kigyulladt egy BKV busz.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1258 Dátum: 2009. December 08. - 15:09:34 »

bocsi Mosolyog
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1259 Dátum: 2009. December 08. - 15:15:47 »

bocsi Mosolyog
Ironikus vicc volt Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!