Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 12:46:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 709811 alkalommal)
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1215 Dátum: 2009. December 02. - 21:59:14 »

Vége a szép életemnek! Decembertől kezdve megszüntette az okos főnökünk, hogy állandó számunk legyen, így minden nap más számot járunk. Kinek jó ez? Senkinek! Hol 3-kor kelek, hol 6-kor, majd 5-kor, és így tovább, hogy jól beálljon a biológiai ritmusunk. Ez is egy tipikus íróasztali döntés volt, szívjon mindenki. Ma 2 órával később kezdtem, persze folyamatosan felébredtem időről időre addig is, és amikor már itthon szoktam lenni, akkor még 2 kanyarom volt hátra. Sokkal jobban elfáradtam, mint mikor 3-kor keltem, és ledolgoztam a számom. Ha valaki főnök lett, miért nem kapott hozzá eszet, és szívet? Kíváncsi lennék, ha minden nap más szobába, más íróasztalhoz, más időben kéne dolgoznia, azt is jó dolognak tartaná-e? Nem esik a hó, mégis "televan a hócipőm" a BKV vezetésével. Nemcsak lopnak, hanem hülyék is, meg rossz indulatúak is. . Vagy rosszul látom, érzem a dolgokat? He Bennem van a hiba? He Megint újra érdekelne az a bizonyos sziget! Kacsint Vigyorog
Ez nagyon durva!!
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1216 Dátum: 2009. December 03. - 07:21:57 »

Ma reggel sikerült megtapasztalnom az ötajtós felépítés egyik legnagyobb előnyét. Az éjszaka lehulló eső reggelre olyan szépen ráfagyott az egész autóra, hogy képtelenség volt még a kilincseket is megmozdítani. ( A kilincsekkel ilyenkor nagyon vigyázzatok nem szabad erőltetni mert akkor eltörik a belsejében valami és akkor már az olvadás sem segít rajta. Tavaly jártam így akkor a hó fagyott rá) Az egyedül nyitható ajtó az ötödik volt és innen bemászva belülről sikerült a többit is kinyitni.
Ott nyugaton ilyen fagyos a hangulat?Itt Pesten 7 fok volt reggel.Azért megnéztem volna,ahogy szuszakolod be magad a hátsó ajtón. Vigyorog
Igen elég fagyos volt. A másik dolog meg az, hogy a HB hátsó ajtaján egy hűtőt is be lehet tolni. A szélességemet meg a magasságommal ( egyesek szerint mélységemmel Vigyorog) ellensúlyozom, így nem okozna gondot bemásznom. Azonban volt nálam rugalmasabb segítségem, mert a gyereket mászattam be aki még élvezte is a helyzetet. Vigyorog
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1217 Dátum: 2009. December 03. - 07:26:23 »

Vége a szép életemnek! Decembertől kezdve megszüntette az okos főnökünk, hogy állandó számunk legyen, így minden nap más számot járunk. Kinek jó ez? Senkinek! Hol 3-kor kelek, hol 6-kor, majd 5-kor, és így tovább, hogy jól beálljon a biológiai ritmusunk. Ez is egy tipikus íróasztali döntés volt, szívjon mindenki. Ma 2 órával később kezdtem, persze folyamatosan felébredtem időről időre addig is, és amikor már itthon szoktam lenni, akkor még 2 kanyarom volt hátra. Sokkal jobban elfáradtam, mint mikor 3-kor keltem, és ledolgoztam a számom. Ha valaki főnök lett, miért nem kapott hozzá eszet, és szívet? Kíváncsi lennék, ha minden nap más szobába, más íróasztalhoz, más időben kéne dolgoznia, azt is jó dolognak tartaná-e? Nem esik a hó, mégis "televan a hócipőm" a BKV vezetésével. Nemcsak lopnak, hanem hülyék is, meg rossz indulatúak is. . Vagy rosszul látom, érzem a dolgokat? He Bennem van a hiba? He Megint újra érdekelne az a bizonyos sziget! Kacsint Vigyorog
Azt el tudom képzelni, hogy nálatok sem minden szám egyforma. Vannak jó-jobb és rossz-rosszabbak. Lehet, hogy valakinek éppen a jobbakra fájt a foga és megkörnyékezte a főnöködet, a másiknak meg elege volt a rosszból és azért reklamált, aminek ez lett a vége.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1218 Dátum: 2009. December 03. - 09:04:06 »

Vége a szép életemnek! Decembertől kezdve megszüntette az okos főnökünk, hogy állandó számunk legyen, így minden nap más számot járunk. Kinek jó ez? Senkinek! Hol 3-kor kelek, hol 6-kor, majd 5-kor, és így tovább, hogy jól beálljon a biológiai ritmusunk. Ez is egy tipikus íróasztali döntés volt, szívjon mindenki. Ma 2 órával később kezdtem, persze folyamatosan felébredtem időről időre addig is, és amikor már itthon szoktam lenni, akkor még 2 kanyarom volt hátra. Sokkal jobban elfáradtam, mint mikor 3-kor keltem, és ledolgoztam a számom. Ha valaki főnök lett, miért nem kapott hozzá eszet, és szívet? Kíváncsi lennék, ha minden nap más szobába, más íróasztalhoz, más időben kéne dolgoznia, azt is jó dolognak tartaná-e? Nem esik a hó, mégis "televan a hócipőm" a BKV vezetésével. Nemcsak lopnak, hanem hülyék is, meg rossz indulatúak is. . Vagy rosszul látom, érzem a dolgokat? He Bennem van a hiba? He Megint újra érdekelne az a bizonyos sziget! Kacsint Vigyorog
Azt el tudom képzelni, hogy nálatok sem minden szám egyforma. Vannak jó-jobb és rossz-rosszabbak. Lehet, hogy valakinek éppen a jobbakra fájt a foga és megkörnyékezte a főnöködet, a másiknak meg elege volt a rosszból és azért reklamált, aminek ez lett a vége.
Vagy egyszerűen most nincs pofájuk a magas végkielégítésekre,ezért most mindenféle újításokért fizetnek horribilis pénzeket.Aztán majd rájönnek,hogy nem jó és akkor lehet visszaújítani megint sok pénzért.Rosszul gondolom? He
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1219 Dátum: 2009. December 03. - 18:34:13 »

Megtörtént ma velem az a fura dolog, hogy levettek a kocsiról. Az úgy történt, hogy éves munkaalkalmasságira kellett mennem. Előre ijesztegettek, hogy Dr. Mengele van ma, és kedden már 4 pilótát kidobott. Nos, ma engem is. Megmérte a vérnyomásom, ami inkább alacsony szokott lenne, de legfeljebb normális. Erre ő mér: 195/115-öt! Elszörnyedt rögtön. Mondtam ez nem oké, mert előtte Ilus megmérte, és normális volt. Na erre elővett egy másikat, akkor már 170/100 lett, de még így is mondtam, hogy nem jó ez, fiókjából elővette a hagyományost, ami már csak 150/95 lett, persze, mert már tiszta ideg voltam. Nagylelkűen csak ideiglenesen vett alkalmatlannak, és elküldött a házi orvosomhoz, és szemészetre, hogy nézzék meg, hogy sérült-e a szemfenekem a magas vérnyomástól. Azt mondta, ha ezek negatívak lesznek, alkalmassá leszek, de csak kedden rendel újra. Nos a szemészeten minden rendben volt, és a háziorvosnál több mérés is teljesen normális volt: 130/72. Ennyit tesz egy izgulás, és néhány rossz műszer. Még szerencse, hogy megfelelő orvosi háttérrel nem hagytam magam végleg leselejtezni. Így kedden remélem tartja szavát, és akkor szerdától újra dolgozhatom. Egy biztos, nap közben biztosan emelkedett volt a vérnyomásom. De miért is? Hát elég pipa vagyok, és most már tudom, miért hívják a kollégáim Dr. Mengelének. Még szerencse, hogy ez nem jogsi hosszabbítás volt, és van még egy nap betegszabim is, hétfőre elhasználom azt is. Ez nem az én napom volt, pedig lehetett volna, bár jó is volt, mert kicseréltem a rossz H7-est, és végre lemostam az igen mocskos autómat gyönyörű kék lett újra. Most péntek, szombat, vasárnap, hétfő szabad, kedd csak a doki, bemutatom az orvosi papírokat, és szerdától vezetek újra buszt, ha tényleg tartja a szavát. Bocs, hogy megírtam, de barátok közt ez remélem természetes.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1220 Dátum: 2009. December 03. - 19:16:34 »

Gidy Apu!

Hozzád is ennyire ragaszkodik a buszod?

http://www.langlovagok.hu/html/galeria/3966.shtml
Naplózva

95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1221 Dátum: 2009. December 03. - 20:34:32 »

Én is láttam a hírekben az esetet. Ez tipikus figyelmetlenség, amikor a rögzítőfék helyett, csak az elektromos ajtóféket használja a gkv és amikor  az ajtót kívülről bezárja a fék már el is engedi a buszt. Ezt még tetézheti, ha a motor jár és az autómata váltó is sebességben marad. Miskolcon is több baleset volt már ebből a fajta figyelmetlenségből, ezért az új járműveket már úgy rendelték meg, hogy az ajtófék csak akkor old, ha a gkv megnyom + egy gombot / Rába / vagy rálép a gázpedálra / MAN, Neoplan /.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1222 Dátum: 2009. December 04. - 08:04:07 »

Én is láttam a hírekben az esetet. Ez tipikus figyelmetlenség, amikor a rögzítőfék helyett, csak az elektromos ajtóféket használja a gkv és amikor  az ajtót kívülről bezárja a fék már el is engedi a buszt. Ezt még tetézheti, ha a motor jár és az autómata váltó is sebességben marad. Miskolcon is több baleset volt már ebből a fajta figyelmetlenségből, ezért az új járműveket már úgy rendelték meg, hogy az ajtófék csak akkor old, ha a gkv megnyom + egy gombot / Rába / vagy rálép a gázpedálra / MAN, Neoplan /.
Így igaz! Bár még nem beszéltem a kollégákkal (kelenföldi kocsi volt), de szinte biztos, hogy így történt, kiegészítve azzal, hogy mikor el kezdett gurulni, nyilván szerencsétlen sofőr megpróbálta kinyitni az ajtót a külső nyítóval, ez nem sikerült, és maga alá gyűrte a gazdáját. Több tucat ilyen elszabadulás volt már, szerencsére nem mindig ütötte el a sofőrjét. Külön matricát ragasztottak a fülkébe, felhívva a pilótát a rögzítő fék kötelező használatára. Sajnos a figyelmetlenség emberi hiba, előfordul.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1223 Dátum: 2009. December 04. - 17:46:09 »


http://zalaihirlap.hu/fooldal-BUnUgyek_balesetek/20091204__a_xenon_fenyszorok_miatt_potvizsgaztatna
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1224 Dátum: 2009. December 04. - 18:00:04 »

Csak annyit mondok: VÉGRE!
A mi cartársainknak is elmondtuk, hogy ne szereljék be, mert nemcsak szabálytalan, hanem veszélyes is. Volt aki meghallgatta, volt aki nem, mosz utóbbiak reszkethetnek, vagy szerelhetnek- kifelé. Nem véletlen, hogy tiltották, illetve milyen előírások vannak a gyári (!) beépítésre is. MNT! Kívánságod teljesült!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1225 Dátum: 2009. December 04. - 18:53:10 »

Holnapra kérnék egy kis szurkolást. Na nem focimeccsre csak holnap fél 9-től vizsgázom, ismét bár nem bukás miatt  Mosolyog
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1226 Dátum: 2009. December 04. - 19:00:48 »

Holnapra kérnék egy kis szurkolást. Na nem focimeccsre csak holnap fél 9-től vizsgázom, ismét bár nem bukás miatt  Mosolyog
HAJRÁ! Egy nagy kalappal!!!!!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1227 Dátum: 2009. December 04. - 19:11:02 »

Holnapra kérnék egy kis szurkolást. Na nem focimeccsre csak holnap fél 9-től vizsgázom, ismét bár nem bukás miatt  Mosolyog
Hajrá Diablo! Bár  nem tudom miből vizsgázol, de egy biztos minden vizsga nagy drukk, és jó lenne túlesni már rajta- szerencsésen. Jó szerencsét! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1228 Dátum: 2009. December 04. - 19:22:44 »

Köszönöm. Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1229 Dátum: 2009. December 04. - 21:04:21 »

Szolgálati:

Athee, ment egy méjl!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!