Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 10:39:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 709738 alkalommal)
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1200 Dátum: 2009. November 29. - 19:47:56 »

Rég nem látott Zsuzsinkkal a héten szorosabb kapcsolatba léptem Vigyorog és nem elég, hogy nemrég belement hátulról egy csaj telefonálás közben, még a sárgalámpája is felvillant a héten (dízel), ma meg a parkoló autójába ment bele egy samarás papa. Még szerencse, hogy volt 1 szemtanu, aki írásba adott minden infót a rendőröknek. Minden jót!  Kacsint
Ó.Szegény,rájár a rúd.
Már úgyértve.
Hogy értve? 
Nem félre.Nem kell mindjárt a legjobbra gondolni...
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1201 Dátum: 2009. November 30. - 10:03:56 »


Akkor én is beszállnék az Arsenal-Inter-Barca hármassal a szurkolók közé Vigyorog
Az Inter picit ... lkhmm. Megmagyaraznad?
Ezen nincs mit magyarázni. Ez a három európai csapat áll közel a szívemhez. Félreértettetek valamit. Főleg Dani. Vigyorog Nem a kocsiba akartam beszállni, hanem a futballfanok közé a fórumon. Nem értem mi ebben a sértés He
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1202 Dátum: 2009. November 30. - 11:35:38 »


Akkor én is beszállnék az Arsenal-Inter-Barca hármassal a szurkolók közé Vigyorog
Az Inter picit ... lkhmm. Megmagyaraznad?
Ezen nincs mit magyarázni. Ez a három európai csapat áll közel a szívemhez. Félreértettetek valamit. Főleg Dani. Vigyorog Nem a kocsiba akartam beszállni, hanem a futballfanok közé a fórumon. Nem értem mi ebben a sértés He
Nem értettem félre semmit, csak az Inter imádatot nem akartam elhinni. Vigyorog
Mondjuk ée nem szeretem az olasz focit.
De az Arsenalt és a Barca-t igen.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1203 Dátum: 2009. November 30. - 12:04:00 »


Akkor én is beszállnék az Arsenal-Inter-Barca hármassal a szurkolók közé Vigyorog
Az Inter picit ... lkhmm. Megmagyaraznad?
Ezen nincs mit magyarázni. Ez a három európai csapat áll közel a szívemhez. Félreértettetek valamit. Főleg Dani. Vigyorog Nem a kocsiba akartam beszállni, hanem a futballfanok közé a fórumon. Nem értem mi ebben a sértés He
Nem értettem félre semmit, csak az Inter imádatot nem akartam elhinni. Vigyorog
Mondjuk ée nem szeretem az olasz focit.
De az Arsenalt és a Barca-t igen.

Mi van az 'arzenáloddal' és a 'bárcásokkal'? Nem a fociról volt szó?  Vigyorog

  Ma csak a hülyeség dől belőlem! 
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1204 Dátum: 2009. November 30. - 14:04:14 »

Komolyabb módosításokat végeztem a weblap galériájában.

Mivel eddig nem igazán sikerült a galériákat úgy létre hozni ahogy kértem, "erőből" oldottam meg a dolgot.
Ez a következőket jelenti:

- Mindenkinek csak egy fő galériája lehet, mégpedig a "felhasználónév"+" képei" elnevezéssel. Akinek nem így volt elnevezve, annak létre lett hozva.

- az eddigi főgalériában létre hozott egyéb elnevezésű galériák át lettek helyezve ebbe a galériába (akinek több volt, annak az összes)

- ez után mindenki csak az újonnan (vagy nem  Kacsint), a fentiek szerint létre hozott galériája alá hozhat létre új galériákat, illetve ide tölthet fel képeket.

- akinek még nincs galériája, azoknak a program az első feltöltési szándékakor hozza létre a számára használható galériát.

- az üres galériák ezen túl nem jelennek meg a galériák listájában (azok, amelyekbe egyetlen kép sem került feltöltésre. Ha van benne algaléria, és abban vannak képek, akkor természetesen megjelenik)

- a galériák közötti könnyebb navigálás érdekében létre lett hozva egy "egy szinttel feljebb" gomb. használata gondolom értelem szerű

- a navigáló gombok össze lettek húzva egy sorba (hely takarékosság), és gomb formát kaptak (már amelyik böngésző megérti.  Kacsint IE8 kompatibilitási nézetben pl. nem ilyen. De azért használható, csak nem szép.)

- a galériának a neve is megjelenik a felső részen ezen túl, ezzel is segítve a tájékoztatást

Ha hibát tapasztaltok, akkor a szokásos helyen jelezzétek.
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1205 Dátum: 2009. December 01. - 08:32:29 »

Komolyabb módosításokat végeztem a weblap galériájában.

Mivel eddig nem igazán sikerült a galériákat úgy létre hozni ahogy kértem, "erőből" oldottam meg a dolgot.
Ez a következőket jelenti:

- Mindenkinek csak egy fő galériája lehet, mégpedig a "felhasználónév"+" képei" elnevezéssel. Akinek nem így volt elnevezve, annak létre lett hozva.

- az eddigi főgalériában létre hozott egyéb elnevezésű galériák át lettek helyezve ebbe a galériába (akinek több volt, annak az összes)

- ez után mindenki csak az újonnan (vagy nem  Kacsint), a fentiek szerint létre hozott galériája alá hozhat létre új galériákat, illetve ide tölthet fel képeket.

- akinek még nincs galériája, azoknak a program az első feltöltési szándékakor hozza létre a számára használható galériát.

- az üres galériák ezen túl nem jelennek meg a galériák listájában (azok, amelyekbe egyetlen kép sem került feltöltésre. Ha van benne algaléria, és abban vannak képek, akkor természetesen megjelenik)

- a galériák közötti könnyebb navigálás érdekében létre lett hozva egy "egy szinttel feljebb" gomb. használata gondolom értelem szerű

- a navigáló gombok össze lettek húzva egy sorba (hely takarékosság), és gomb formát kaptak (már amelyik böngésző megérti.  Kacsint IE8 kompatibilitási nézetben pl. nem ilyen. De azért használható, csak nem szép.)

- a galériának a neve is megjelenik a felső részen ezen túl, ezzel is segítve a tájékoztatást

Ha hibát tapasztaltok, akkor a szokásos helyen jelezzétek.

Nem kis munka lehetett...
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1206 Dátum: 2009. December 01. - 13:50:59 »

Komolyabb módosításokat végeztem a weblap galériájában.

Mivel eddig nem igazán sikerült a galériákat úgy létre hozni ahogy kértem, "erőből" oldottam meg a dolgot.
Ez a következőket jelenti:

- Mindenkinek csak egy fő galériája lehet, mégpedig a "felhasználónév"+" képei" elnevezéssel. Akinek nem így volt elnevezve, annak létre lett hozva.

- az eddigi főgalériában létre hozott egyéb elnevezésű galériák át lettek helyezve ebbe a galériába (akinek több volt, annak az összes)

- ez után mindenki csak az újonnan (vagy nem  Kacsint), a fentiek szerint létre hozott galériája alá hozhat létre új galériákat, illetve ide tölthet fel képeket.

- akinek még nincs galériája, azoknak a program az első feltöltési szándékakor hozza létre a számára használható galériát.

- az üres galériák ezen túl nem jelennek meg a galériák listájában (azok, amelyekbe egyetlen kép sem került feltöltésre. Ha van benne algaléria, és abban vannak képek, akkor természetesen megjelenik)

- a galériák közötti könnyebb navigálás érdekében létre lett hozva egy "egy szinttel feljebb" gomb. használata gondolom értelem szerű

- a navigáló gombok össze lettek húzva egy sorba (hely takarékosság), és gomb formát kaptak (már amelyik böngésző megérti.  Kacsint IE8 kompatibilitási nézetben pl. nem ilyen. De azért használható, csak nem szép.)

- a galériának a neve is megjelenik a felső részen ezen túl, ezzel is segítve a tájékoztatást

Ha hibát tapasztaltok, akkor a szokásos helyen jelezzétek.

Nem kis munka lehetett...
Pont 1 hónap. Mosolyog
Elvoltam vele. Remélem, hogy hasznosnak találjátok a módosításokat.

Sajnos még így is messze van attól az állapottól, ahol azt mondhatnám, hogy jól használható.
Iszonyat (értelmetlenül komplikált) összetett a kódja. Gyanítom, hogy e miatt lassú. Sajnos rengeteget gondolkozik, nem adja ki gyorsan az új oldalt.

Még lesz vele munkám rengeteg.
Gyorsítás, új funkciók.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1207 Dátum: 2009. December 01. - 16:49:29 »

Le a kalappal a Főni előtt! Mázlim van, hogy béna vagyok hozzá, így csak fórumozhatok. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1208 Dátum: 2009. December 01. - 19:41:39 »

Ma munkahelyemen 1 után pár perccel viszem ki a szemetet, és szirénázást hallok. Különösebben nem érdekelt, mert máskor is mennek. Csak hogy ezek a 20 méterre tőlünk lévő takarékba jöttek... Ugyanis fényes nappal a belvárosban kirámolták... Aztán rohangáltak a lépcsőházakban, meg végig guberálták a környék összes kukáját. Még a Savaria Múzeumét is. Gondolom a fegyvert keresték.

Takarékszövetkezetet raboltak ki Szombathelyen
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1209 Dátum: 2009. December 02. - 10:27:38 »

Nem értettem félre semmit, csak az Inter imádatot nem akartam elhinni. Vigyorog
Mondjuk ée nem szeretem az olasz focit.
De az Arsenalt és a Barca-t igen.

Az olasz focit én sem szeretem.  Vigyorog Viszont a magyart egyre jobban, nb1 forever.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1210 Dátum: 2009. December 02. - 14:45:34 »

Ma reggel sikerült megtapasztalnom az ötajtós felépítés egyik legnagyobb előnyét. Az éjszaka lehulló eső reggelre olyan szépen ráfagyott az egész autóra, hogy képtelenség volt még a kilincseket is megmozdítani. ( A kilincsekkel ilyenkor nagyon vigyázzatok nem szabad erőltetni mert akkor eltörik a belsejében valami és akkor már az olvadás sem segít rajta. Tavaly jártam így akkor a hó fagyott rá) Az egyedül nyitható ajtó az ötödik volt és innen bemászva belülről sikerült a többit is kinyitni.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1211 Dátum: 2009. December 02. - 15:11:40 »

Ma reggel sikerült megtapasztalnom az ötajtós felépítés egyik legnagyobb előnyét. Az éjszaka lehulló eső reggelre olyan szépen ráfagyott az egész autóra, hogy képtelenség volt még a kilincseket is megmozdítani. ( A kilincsekkel ilyenkor nagyon vigyázzatok nem szabad erőltetni mert akkor eltörik a belsejében valami és akkor már az olvadás sem segít rajta. Tavaly jártam így akkor a hó fagyott rá) Az egyedül nyitható ajtó az ötödik volt és innen bemászva belülről sikerült a többit is kinyitni.
Ott nyugaton ilyen fagyos a hangulat?Itt Pesten 7 fok volt reggel.Azért megnéztem volna,ahogy szuszakolod be magad a hátsó ajtón. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1212 Dátum: 2009. December 02. - 19:50:50 »

Vége a szép életemnek! Decembertől kezdve megszüntette az okos főnökünk, hogy állandó számunk legyen, így minden nap más számot járunk. Kinek jó ez? Senkinek! Hol 3-kor kelek, hol 6-kor, majd 5-kor, és így tovább, hogy jól beálljon a biológiai ritmusunk. Ez is egy tipikus íróasztali döntés volt, szívjon mindenki. Ma 2 órával később kezdtem, persze folyamatosan felébredtem időről időre addig is, és amikor már itthon szoktam lenni, akkor még 2 kanyarom volt hátra. Sokkal jobban elfáradtam, mint mikor 3-kor keltem, és ledolgoztam a számom. Ha valaki főnök lett, miért nem kapott hozzá eszet, és szívet? Kíváncsi lennék, ha minden nap más szobába, más íróasztalhoz, más időben kéne dolgoznia, azt is jó dolognak tartaná-e? Nem esik a hó, mégis "televan a hócipőm" a BKV vezetésével. Nemcsak lopnak, hanem hülyék is, meg rossz indulatúak is. . Vagy rosszul látom, érzem a dolgokat? He Bennem van a hiba? He Megint újra érdekelne az a bizonyos sziget! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1213 Dátum: 2009. December 02. - 20:35:42 »

Vége a szép életemnek! Decembertől kezdve megszüntette az okos főnökünk, hogy állandó számunk legyen, így minden nap más számot járunk. Kinek jó ez? Senkinek! Hol 3-kor kelek, hol 6-kor, majd 5-kor, és így tovább, hogy jól beálljon a biológiai ritmusunk. Ez is egy tipikus íróasztali döntés volt, szívjon mindenki. Ma 2 órával később kezdtem, persze folyamatosan felébredtem időről időre addig is, és amikor már itthon szoktam lenni, akkor még 2 kanyarom volt hátra. Sokkal jobban elfáradtam, mint mikor 3-kor keltem, és ledolgoztam a számom. Ha valaki főnök lett, miért nem kapott hozzá eszet, és szívet? Kíváncsi lennék, ha minden nap más szobába, más íróasztalhoz, más időben kéne dolgoznia, azt is jó dolognak tartaná-e? Nem esik a hó, mégis "televan a hócipőm" a BKV vezetésével. Nemcsak lopnak, hanem hülyék is, meg rossz indulatúak is. . Vagy rosszul látom, érzem a dolgokat? He Bennem van a hiba? He Megint újra érdekelne az a bizonyos sziget! Kacsint Vigyorog
Gidy! Ez a valós balkán!Eddig is itt éltél csak nem figyeltél. Vigyorog Vagy megszoktad? He
Naplózva

06 70/22 11 222
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1214 Dátum: 2009. December 02. - 21:57:05 »

Vége a szép életemnek! Decembertől kezdve megszüntette az okos főnökünk, hogy állandó számunk legyen, így minden nap más számot járunk. Kinek jó ez? Senkinek! Hol 3-kor kelek, hol 6-kor, majd 5-kor, és így tovább, hogy jól beálljon a biológiai ritmusunk. Ez is egy tipikus íróasztali döntés volt, szívjon mindenki. Ma 2 órával később kezdtem, persze folyamatosan felébredtem időről időre addig is, és amikor már itthon szoktam lenni, akkor még 2 kanyarom volt hátra. Sokkal jobban elfáradtam, mint mikor 3-kor keltem, és ledolgoztam a számom. Ha valaki főnök lett, miért nem kapott hozzá eszet, és szívet? Kíváncsi lennék, ha minden nap más szobába, más íróasztalhoz, más időben kéne dolgoznia, azt is jó dolognak tartaná-e? Nem esik a hó, mégis "televan a hócipőm" a BKV vezetésével. Nemcsak lopnak, hanem hülyék is, meg rossz indulatúak is. . Vagy rosszul látom, érzem a dolgokat? He Bennem van a hiba? He Megint újra érdekelne az a bizonyos sziget! Kacsint Vigyorog
Ez tipikus 'B' terv, amikor azt hiszik ez majd segít a gondon. Persze a Volánoknál is eljátszották, majd az 1 év után az elemzések alapján storno az egész... Nem volt semmi pozitív hozadéka.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!