Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 07:21:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 709673 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1155 Dátum: 2009. November 21. - 09:44:38 »

Mindjárt indulunk Zalacsányba. Jövő szombatig szerencsétekre nem pötyögök. Használjátok ki!
Peti! Remélem összejön a látogatás!
Cápa! Valószínűleg vasárnap Keszthelyen leszünk. Minitalira jók vagyunk?
Telefonon tartsuk a kapcsolatot, szükség szerint!
Mindenkinek addig is, míg visszajövök, minden jót kívánok!
Sajna vasárnap (azaz holnap) ugrott. Sógornőm Cecília és névnapozunk náluk. De lehet, hogy lenne dolgom Zegen a héten...ha időben szóltok, hogy mikor és hol... Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1156 Dátum: 2009. November 21. - 14:54:19 »

Valaki rá tudna nézni erre a linkre?

http://www.topgearepisodesonline.com/category/top-gear/top-gear-season-11/

Eddig működött nálam, most bejön az oldal, de a video helyén világoskék téglalap van.
Nekem műxik...
Nálam is.
Detto
Hát ez érdekes. Router blokkolhat ilyesmit?
Nézd meg a router log-ját, és a tűzfal beállításokat.
A logot megtaláltam a menüben (nem volt bekapcsolva), de mikor bekapcsoltam se mondott semmit nekem az ott lévő adathalmaz. Tűzfal nincs bekapcsolva (szerintem), bár azt sem tudom hol kell. A wifis rész WPA2-es kódolással és jelszóval védett, de ki is van kapcsolva (van rá külön kapcsoló a routeren), típus: Edimax BR-6204WLg.

UI: Most megy az oldal, nekem is lejátsza a videót.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1157 Dátum: 2009. November 21. - 14:56:12 »

Valaki rá tudna nézni erre a linkre?

http://www.topgearepisodesonline.com/category/top-gear/top-gear-season-11/

Eddig működött nálam, most bejön az oldal, de a video helyén világoskék téglalap van.
Nekem műxik...
Nálam is.
Detto
Hát ez érdekes. Router blokkolhat ilyesmit?
Én modemról nyomon és a kék háttár ugy 3-4mp után eltünt a videó elindult.Szerintem valaki lóg a neteden ezért lassult meg.(én is szoktam a szomszédén) Vigyorog
Nem hiszem, mivel a torrent feltöltés megy megfelelő sebességgel. Meg a net is, sőt más videókat tudok nézni.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1158 Dátum: 2009. November 21. - 15:27:51 »

Mivel sok cikizést kellett elviselnem az úri közönségtől, hogy sokat járok wellnessezni, ezért, akit érdekel, hogy hogyan lehet ilyet olcsón megtenni, az írjon nekem privit, és ő is mehet majd, és már nemcsak engem fogtok cikizni, irigyelni legalább. Most is megyek egy hétre, ezért nem leszek itt veletek, de ne örüljetek, vissza is fogok jönni Pestre is, meg ide is. Egyébként jó szívvel tudom ajánlani, mert nagyon ránk fér egy kis kényeztetés.
Én is mennék, csak nem engednek a munkából... Még a tavalyi szabim is bent van...
Én meg már a jövő évi szabimat fogyasztom.
A szabikat csak hagyjuk! Van még 6napom + kb 40 tanulmányim.
Fujj! Mi a francot csinálok vele? Megint 2hónapig itthon tengek-lengek.    Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 21. - 15:31:09 írta Komis » Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1159 Dátum: 2009. November 21. - 22:11:23 »

Valaki rá tudna nézni erre a linkre?

http://www.topgearepisodesonline.com/category/top-gear/top-gear-season-11/

Eddig működött nálam, most bejön az oldal, de a video helyén világoskék téglalap van.
Nekem műxik...
Nálam is.
Detto
Hát ez érdekes. Router blokkolhat ilyesmit?
Én modemról nyomon és a kék háttár ugy 3-4mp után eltünt a videó elindult.Szerintem valaki lóg a neteden ezért lassult meg.(én is szoktam a szomszédén) Vigyorog
Nem hiszem, mivel a torrent feltöltés megy megfelelő sebességgel. Meg a net is, sőt más videókat tudok nézni.
Akkor az oldal lehetett egy kicsit túlterhelve!
Naplózva

06 70/22 11 222
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1160 Dátum: 2009. November 22. - 15:38:49 »

Mivel sok cikizést kellett elviselnem az úri közönségtől, hogy sokat járok wellnessezni, ezért, akit érdekel, hogy hogyan lehet ilyet olcsón megtenni, az írjon nekem privit, és ő is mehet majd, és már nemcsak engem fogtok cikizni, irigyelni legalább. Most is megyek egy hétre, ezért nem leszek itt veletek, de ne örüljetek, vissza is fogok jönni Pestre is, meg ide is. Egyébként jó szívvel tudom ajánlani, mert nagyon ránk fér egy kis kényeztetés.
Én is mennék, csak nem engednek a munkából... Még a tavalyi szabim is bent van...
Én meg már a jövő évi szabimat fogyasztom.
A szabikat csak hagyjuk! Van még 6napom + kb 40 tanulmányim.
Fujj! Mi a francot csinálok vele? Megint 2hónapig itthon tengek-lengek.    Vigyorog
Edzett egy társaság!  Vigyorog Tavaly nagyobb vizet kavartam ilyen hozzászólással! 
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1161 Dátum: 2009. November 22. - 21:04:25 »

Ma voltam egy kis kiránduláson. Barátnőmmel, és az öccsével, meg az ő nőjével kiruccantunk Bécsbe az ádventi vásárra. Hát mit ne mondjak, gyönyörű. Viszont bécsit nem sokat láttam. Török, arab, rengetek orosz. A közlekedés mesés. Ha indexelek beengednek, nem dudál, anyáz, mutogat. A parkolóházból nem tudtunk kijönni, mert a tikettet előbb egy másik autómatánál egyenlíteni kell. A mögöttem jövő autós eljött velünk, és megmutatta, segített. Na ez Európa. De hogy ezért miért kell 10 kilométert nyugatra mennem?
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1162 Dátum: 2009. November 23. - 11:27:28 »

Most pár napig nem leszek, de majd hétvégén megint.
Nincs időm történetet írni, alvásra sem jut időm. Rengeteg és stresszes a munka.

Athee! Remélem a PÜ- ket megkaptad.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1163 Dátum: 2009. November 23. - 13:10:20 »

Ma voltam egy kis kiránduláson. Barátnőmmel, és az öccsével, meg az ő nőjével kiruccantunk Bécsbe az ádventi vásárra. Hát mit ne mondjak, gyönyörű. Viszont bécsit nem sokat láttam. Török, arab, rengetek orosz. A közlekedés mesés. Ha indexelek beengednek, nem dudál, anyáz, mutogat. A parkolóházból nem tudtunk kijönni, mert a tikettet előbb egy másik autómatánál egyenlíteni kell. A mögöttem jövő autós eljött velünk, és megmutatta, segített. Na ez Európa. De hogy ezért miért kell 10 kilométert nyugatra mennem?

Csak a városházánál voltatok vagy kimentetek a schönbrunni kastélyhoz is? Szerintem az sokkal hangulatosabb. A vársoháza eléggé bazári, ugyanolyan cuccokat lehet venni, mint itthon a bucsuban. Mosolyog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1164 Dátum: 2009. November 23. - 14:48:44 »

Ma voltam egy kis kiránduláson. Barátnőmmel, és az öccsével, meg az ő nőjével kiruccantunk Bécsbe az ádventi vásárra. A közlekedés mesés. Ha indexelek beengednek, nem dudál, anyáz, mutogat. A parkolóházból nem tudtunk kijönni, mert a tikettet előbb egy másik autómatánál egyenlíteni kell. A mögöttem jövő autós eljött velünk, és megmutatta, segített. Na ez Európa. De hogy ezért miért kell 10 kilométert nyugatra mennem?
Más az emberek mentalitása és ők már Európában élnek, mióta megszülettek. Mi meg utálkozásban, önzőségben, kopasztásban élünk minden nap és nálunk él a legtöbb kiskirály is.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1165 Dátum: 2009. November 23. - 15:32:43 »

Ma voltam egy kis kiránduláson. Barátnőmmel, és az öccsével, meg az ő nőjével kiruccantunk Bécsbe az ádventi vásárra. Hát mit ne mondjak, gyönyörű. Viszont bécsit nem sokat láttam. Török, arab, rengetek orosz. A közlekedés mesés. Ha indexelek beengednek, nem dudál, anyáz, mutogat. A parkolóházból nem tudtunk kijönni, mert a tikettet előbb egy másik autómatánál egyenlíteni kell. A mögöttem jövő autós eljött velünk, és megmutatta, segített. Na ez Európa. De hogy ezért miért kell 10 kilométert nyugatra mennem?

Csak a városházánál voltatok vagy kimentetek a schönbrunni kastélyhoz is? Szerintem az sokkal hangulatosabb. A vársoháza eléggé bazári, ugyanolyan cuccokat lehet venni, mint itthon a bucsuban. Mosolyog
Igen, csak bent voltunk a ringen. Délben mentünk ki, úgy hogy ennyi elég volt a menésből este 7-ig. Én derékfájós vagyok, barátnőm térdfájós úgy hogy... Mosolyog Persze a fiatalság jól bírta Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1166 Dátum: 2009. November 23. - 16:35:47 »

Ma voltam egy kis kiránduláson. Barátnőmmel, és az öccsével, meg az ő nőjével kiruccantunk Bécsbe az ádventi vásárra. Hát mit ne mondjak, gyönyörű. Viszont bécsit nem sokat láttam. Török, arab, rengetek orosz. A közlekedés mesés. Ha indexelek beengednek, nem dudál, anyáz, mutogat. A parkolóházból nem tudtunk kijönni, mert a tikettet előbb egy másik autómatánál egyenlíteni kell. A mögöttem jövő autós eljött velünk, és megmutatta, segített. Na ez Európa. De hogy ezért miért kell 10 kilométert nyugatra mennem?

Csak a városházánál voltatok vagy kimentetek a schönbrunni kastélyhoz is? Szerintem az sokkal hangulatosabb. A vársoháza eléggé bazári, ugyanolyan cuccokat lehet venni, mint itthon a bucsuban. Mosolyog
Igen, csak bent voltunk a ringen. Délben mentünk ki, úgy hogy ennyi elég volt a menésből este 7-ig. Én derékfájós vagyok, barátnőm térdfájós úgy hogy... Mosolyog Persze a fiatalság jól bírta Mosolyog
Mi úgy kezdtük, hogy előbb Schönbrunn, aztán a Ring. Tervben volt a schönbrunni állatkert is, de olyan zima volt tavaly, hülye esővel együtt, hogy nem vállatuk.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1167 Dátum: 2009. November 24. - 13:41:49 »

Mivel az utóbbi időben is sok új tag regisztrált, talán nem árt felhívni a figyelmüket néhány dologra:

- van egy partnerünk, ahol egy látogatás fejében klubos emblémával ellátott pólót kaphattok ajándékba (ameddig el nem fogy  Kacsint).
   itt olvashattok a dologról:http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=254.0
   Korrekt, jól működő dolog. Nem kell izgulni, nincs "kéregetős" íze a dolognak. Részükről reklám ajándék. Különleges egy hely. Kilóg a mai
   magyar kereskedői átlagból. érdemes megnézni.

- sajnos hiába lett kiemelve a "honnan tudsz a klubról" téma (http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=232.msg37214#new)
  nem igazán szaporodnak a szavazatok. Aki eddig még nem kattintott oda, szakítson rá egy kis időt. Kösz. Mosolyog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1168 Dátum: 2009. November 24. - 21:50:12 »

Új 3. tisztet kaptunk. Észt nacionálé.

Szép neve van:

Leonid Breznyev
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1169 Dátum: 2009. November 24. - 22:19:52 »

Új 3. tisztet kaptunk. Észt nacionálé.

Szép neve van:

Leonid Breznyev
Ezt most nem mondod komolyan Vigyorog Hruscsov mikor érkezik? Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!