Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 05:39:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 709647 alkalommal)
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1140 Dátum: 2009. November 20. - 13:32:42 »

sziasztok !

lacetti karbantartási ütemtervet keresek
Milyen olajat stb milyen időközönként kell cserélnem?
hol találok ilyen adatokat?
az üzemeltetői kézikönyvet letöltöttem, de ott csak utal erre az ütemtervre a tartalomjegyzékhez ... tanácsol de ott nincs ilyen.
Feltettem ide:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=58&Itemid=61
Szerintem nem kimaradt az üzemeltetőiből, hanem direkt a szervízkönyvben van. Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1141 Dátum: 2009. November 20. - 14:14:13 »

IWIW-es meghívóm van. Ha valakit érdekelne, küldje el az e-mail címét priviben nekem, és küldöm a meghívót ma, vagy holnap reggel csak addig jó.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1142 Dátum: 2009. November 20. - 15:06:16 »

Mivel sok cikizést kellett elviselnem az úri közönségtől, hogy sokat járok wellnessezni, ezért, akit érdekel, hogy hogyan lehet ilyet olcsón megtenni, az írjon nekem privit, és ő is mehet majd, és már nemcsak engem fogtok cikizni, irigyelni legalább. Most is megyek egy hétre, ezért nem leszek itt veletek, de ne örüljetek, vissza is fogok jönni Pestre is, meg ide is. Egyébként jó szívvel tudom ajánlani, mert nagyon ránk fér egy kis kényeztetés.
Én is mennék, csak nem engednek a munkából... Még a tavalyi szabim is bent van...
Én meg már a jövő évi szabimat fogyasztom.
Naplózva


LPG
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1143 Dátum: 2009. November 20. - 15:38:58 »

Mivel sok cikizést kellett elviselnem az úri közönségtől, hogy sokat járok wellnessezni, ezért, akit érdekel, hogy hogyan lehet ilyet olcsón megtenni, az írjon nekem privit, és ő is mehet majd, és már nemcsak engem fogtok cikizni, irigyelni legalább. Most is megyek egy hétre, ezért nem leszek itt veletek, de ne örüljetek, vissza is fogok jönni Pestre is, meg ide is. Egyébként jó szívvel tudom ajánlani, mert nagyon ránk fér egy kis kényeztetés.
Én is mennék, csak nem engednek a munkából... Még a tavalyi szabim is bent van...
Az nem túl szabályos. Nem kéne megengedni egy feljelentést a Munkaügyi Felügyeletnek??? Bár az sem a legfajább megoldás... :S   He
Hát igen, én is a'sszem, hogy sikerrel perelnél (az mondjuk más kérdés, hogy ha az ember meg akarja tartani a munkahelyét, akkor lehetőség szerint nem perel...) De ez tőled függ...
A tv. valahogy úgy fogalmaz, hogy a szabadságot a munkáltató a tárgyévben köteles kiadni, ettől eltérni csak kivételesen indokolt termelési érdekből lehet (amit írásban indokolnia kell). Azonban ebben az esetben is, az indok megszűnését követő legrövidebb időn belül köteles a szabit kiadni (ráadásul egyben...).
Azt meg nem feltételezem, hogy te nem akartál szabadságra menni. Már csak azért sem, mert ha az éves szabidat - a saját döntésed alapján! - a következő év június 30-ig nem veszed ki, akkor az "zárolódik" egészen addig, amíg ki nem lépsz (vagy kirúgnak, vagy nyugdíjba mész, vagy stb.), akkor majd kifizetik (valamilyen számolási metódus szerint, éppen akkor mennyit ér pénzben...)
Ja, és még valami: a munkáltató a szabadságot - a fenti esetet kivéve - pénzkifizetéssel NEM VÁLTHATJA MEG.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1144 Dátum: 2009. November 20. - 19:56:05 »

Mivel sok cikizést kellett elviselnem az úri közönségtől, hogy sokat járok wellnessezni, ezért, akit érdekel, hogy hogyan lehet ilyet olcsón megtenni, az írjon nekem privit, és ő is mehet majd, és már nemcsak engem fogtok cikizni, irigyelni legalább. Most is megyek egy hétre, ezért nem leszek itt veletek, de ne örüljetek, vissza is fogok jönni Pestre is, meg ide is. Egyébként jó szívvel tudom ajánlani, mert nagyon ránk fér egy kis kényeztetés.
Én is mennék, csak nem engednek a munkából... Még a tavalyi szabim is bent van...
Az nem túl szabályos. Nem kéne megengedni egy feljelentést a Munkaügyi Felügyeletnek??? Bár az sem a legfajább megoldás... :S   He
Hát igen, én is a'sszem, hogy sikerrel perelnél (az mondjuk más kérdés, hogy ha az ember meg akarja tartani a munkahelyét, akkor lehetőség szerint nem perel...) De ez tőled függ...
A tv. valahogy úgy fogalmaz, hogy a szabadságot a munkáltató a tárgyévben köteles kiadni, ettől eltérni csak kivételesen indokolt termelési érdekből lehet (amit írásban indokolnia kell). Azonban ebben az esetben is, az indok megszűnését követő legrövidebb időn belül köteles a szabit kiadni (ráadásul egyben...).
Azt meg nem feltételezem, hogy te nem akartál szabadságra menni. Már csak azért sem, mert ha az éves szabidat - a saját döntésed alapján! - a következő év június 30-ig nem veszed ki, akkor az "zárolódik" egészen addig, amíg ki nem lépsz (vagy kirúgnak, vagy nyugdíjba mész, vagy stb.), akkor majd kifizetik (valamilyen számolási metódus szerint, éppen akkor mennyit ér pénzben...)
Ja, és még valami: a munkáltató a szabadságot - a fenti esetet kivéve - pénzkifizetéssel NEM VÁLTHATJA MEG.
Nah, nálunk ez úgy zajlik, hogy hivatalosan nincs tavalyról semmim. Viszont papíron még megvan. Tavasszal mondta a főnök, hogy kifizeti. Na mondom faca, legalább lesz benzinpénz Mosolyog
Miután meglátták, hogy kinek hány nap maradt bent (3-an vagyunk alkalmazottak) úgy döntöttek inkább kiadják. Júniustól minden hónapban kiadtak egy hetet. Viszont 2 hetet nem lehet kivenni egyben, mert 3 éve a 2hetes szabim végén lebetegedtem, és ráhúztam még 1 hetet táppénzen. Ez az ok. Viszont azok a szabik, amiket elhasználtunk, azok az ideiből mentek. Úgy hogy van 2 napom idén, na és a tavalyiak, amiket úgy döntöttek, hogy inkább kifizetnek, de ha akarom ki is vehetem. De azért ebben a november december ünnepi időszakban ne akarjam Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1145 Dátum: 2009. November 20. - 20:57:38 »

Valaki rá tudna nézni erre a linkre?

http://www.topgearepisodesonline.com/category/top-gear/top-gear-season-11/

Eddig működött nálam, most bejön az oldal, de a video helyén világoskék téglalap van.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1146 Dátum: 2009. November 20. - 21:02:41 »

Valaki rá tudna nézni erre a linkre?

http://www.topgearepisodesonline.com/category/top-gear/top-gear-season-11/

Eddig működött nálam, most bejön az oldal, de a video helyén világoskék téglalap van.
Nekem műxik...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1147 Dátum: 2009. November 20. - 21:04:24 »

Valaki rá tudna nézni erre a linkre?

http://www.topgearepisodesonline.com/category/top-gear/top-gear-season-11/

Eddig működött nálam, most bejön az oldal, de a video helyén világoskék téglalap van.
Nekem műxik...
Nálam is.
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1148 Dátum: 2009. November 20. - 21:18:02 »

Valaki rá tudna nézni erre a linkre?

http://www.topgearepisodesonline.com/category/top-gear/top-gear-season-11/

Eddig működött nálam, most bejön az oldal, de a video helyén világoskék téglalap van.
Nekem műxik...
Nálam is.
Detto
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1149 Dátum: 2009. November 20. - 21:21:15 »

Valaki rá tudna nézni erre a linkre?

http://www.topgearepisodesonline.com/category/top-gear/top-gear-season-11/

Eddig működött nálam, most bejön az oldal, de a video helyén világoskék téglalap van.
Nekem műxik...
Nálam is.
Detto
Hát ez érdekes. Router blokkolhat ilyesmit?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1150 Dátum: 2009. November 20. - 22:19:31 »

Na és nálam is, pedig nem vagyok guru a PC szakmában. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1151 Dátum: 2009. November 20. - 22:29:36 »

Valaki rá tudna nézni erre a linkre?

http://www.topgearepisodesonline.com/category/top-gear/top-gear-season-11/

Eddig működött nálam, most bejön az oldal, de a video helyén világoskék téglalap van.
Nekem műxik...
Nálam is.
Detto
Hát ez érdekes. Router blokkolhat ilyesmit?
Én modemról nyomon és a kék háttár ugy 3-4mp után eltünt a videó elindult.Szerintem valaki lóg a neteden ezért lassult meg.(én is szoktam a szomszédén) Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1152 Dátum: 2009. November 20. - 22:41:48 »

Valaki rá tudna nézni erre a linkre?

http://www.topgearepisodesonline.com/category/top-gear/top-gear-season-11/

Eddig működött nálam, most bejön az oldal, de a video helyén világoskék téglalap van.
Nekem műxik...
Nálam is.
Detto
Hát ez érdekes. Router blokkolhat ilyesmit?
Nézd meg a router log-ját, és a tűzfal beállításokat.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1153 Dátum: 2009. November 20. - 22:47:42 »

Főnököm múlt héten volt bírósági tárgyaláson, mert a kisebbség állandóan jár hozzánk "beszerzésre". És meséli, hogy az volt a beceneve a bírónőnek, hogy Tchibo.
"Tchibo, a legtöbb, mi adható" Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1154 Dátum: 2009. November 21. - 09:19:44 »

Mindjárt indulunk Zalacsányba. Jövő szombatig szerencsétekre nem pötyögök. Használjátok ki!
Peti! Remélem összejön a látogatás!
Cápa! Valószínűleg vasárnap Keszthelyen leszünk. Minitalira jók vagyunk?
Telefonon tartsuk a kapcsolatot, szükség szerint!
Mindenkinek addig is, míg visszajövök, minden jót kívánok!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!