Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 00:31:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 709542 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1065 Dátum: 2009. November 12. - 20:24:53 »

Szívre, érrendszerre, koleszterin ellen, és még sok mindenre jó még a vörös bor! Szóval igyunk emberek bort, fehéret, és vöröset! Leéltem életem nagyobbik részét, és ezek szerint véletlenül, mert nem ittam se fehéret, se vöröset eddig. Na most meg már késő? Vagy még én is lehetek alkoholista?
Mértékes ivástól még senki nem lett az! (Amúgy meg nem is tudom, ki botorkál kipirosodva minden esemény alkalmával az asztalok alatt!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1066 Dátum: 2009. November 12. - 21:24:29 »

Szívre, érrendszerre, koleszterin ellen, és még sok mindenre jó még a vörös bor! Szóval igyunk emberek bort, fehéret, és vöröset! Leéltem életem nagyobbik részét, és ezek szerint véletlenül, mert nem ittam se fehéret, se vöröset eddig. Na most meg már késő? Vagy még én is lehetek alkoholista?
Mértékes ivástól még senki nem lett az! (Amúgy meg nem is tudom, ki botorkál kipirosodva minden esemény alkalmával az asztalok alatt!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
1. http://www.wlan2k.hu/~akidobos/Pictures/Lacsitali/content/bin/images/large/DSC05170.jpg
2. http://www.wlan2k.hu/~akidobos/Pictures/Lacsitali09/content/bin/images/large/DSC07445.jpg
 Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1067 Dátum: 2009. November 12. - 21:41:26 »

Szívre, érrendszerre, koleszterin ellen, és még sok mindenre jó még a vörös bor! Szóval igyunk emberek bort, fehéret, és vöröset! Leéltem életem nagyobbik részét, és ezek szerint véletlenül, mert nem ittam se fehéret, se vöröset eddig. Na most meg már késő? Vagy még én is lehetek alkoholista?
Mértékes ivástól még senki nem lett az! (Amúgy meg nem is tudom, ki botorkál kipirosodva minden esemény alkalmával az asztalok alatt!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
1. http://www.wlan2k.hu/~akidobos/Pictures/Lacsitali/content/bin/images/large/DSC05170.jpg
2. http://www.wlan2k.hu/~akidobos/Pictures/Lacsitali09/content/bin/images/large/DSC07445.jpg
 Kacsint Vigyorog Vigyorog
Hát erről beszéltem!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1068 Dátum: 2009. November 13. - 08:21:47 »

En meg duhongok, mert atvertek a fejemet. Kedves munkaadom elfelejtett tajekoztatni a tenyrol, hogy a hajotulajdonos nem egyezett bele a 8 hetes szerzodesbe. Igy, ha csak nem tortenik valami "csoda" a vilaggazdasagban, akkor 4 honapot kell maradnom.
Ahhoz kepest, hogy 2 honapra keszultem...
4 honap ezen a hajon, ebben a beosztasban sok, foleg telen. A masik a 2 honap munka / 2 honap otthon jobban bejon, mert tobbet lehetek a csaladdal. Igaz ilyenkor tobbet is koltunk, de a kiadasokat okosan lehet menedzselni. Szeretnek t obb idot tolteni a fiammal. Olyan hamar felnonek.

Ezert szeretnem itthagyni ezt az eletmodot, mert barmennyit fizetnek, a tavolletet nem tudjak kompenzalni. Csak sajnos otthon senkinek nem kell a  tudasom. Egy megoldas van, valamilyen sajat vallalkozas. De mi? Nem vagyok jo uzletember, sajnos.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1069 Dátum: 2009. November 13. - 11:06:36 »

En meg duhongok, mert atvertek a fejemet. Kedves munkaadom elfelejtett tajekoztatni a tenyrol, hogy a hajotulajdonos nem egyezett bele a 8 hetes szerzodesbe. Igy, ha csak nem tortenik valami "csoda" a vilaggazdasagban, akkor 4 honapot kell maradnom.
Ahhoz kepest, hogy 2 honapra keszultem...
4 honap ezen a hajon, ebben a beosztasban sok, foleg telen. A masik a 2 honap munka / 2 honap otthon jobban bejon, mert tobbet lehetek a csaladdal. Igaz ilyenkor tobbet is koltunk, de a kiadasokat okosan lehet menedzselni. Szeretnek t obb idot tolteni a fiammal. Olyan hamar felnonek.

Ezert szeretnem itthagyni ezt az eletmodot, mert barmennyit fizetnek, a tavolletet nem tudjak kompenzalni. Csak sajnos otthon senkinek nem kell a  tudasom. Egy megoldas van, valamilyen sajat vallalkozas. De mi? Nem vagyok jo uzletember, sajnos.
Egy jó helyen lévő autómosó,kozmetika aranybánya! az előző melóhelyemen a tulajnak kb3,5-4milka/hó tisztán zsebben.24h-ból 24h-t töltött a családdal és csak a bevételért jött hetente egyszer.
Naplózva

06 70/22 11 222
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1070 Dátum: 2009. November 13. - 13:11:24 »

Hát, de van belőle bőven...specc itt nálunk 100m-en belül van 3
Egy Shell kutas autómata mosó illetve egy gőzborotvás rész, illetve 20m-en belül két külön vállakozó. Abból az egyik kívül-belül tisztítós, stb... Ez csak itt tőlünk nem messze.
A városban még 4 ilyen autómosót tudok, ezeken kívül...
És Miklós csak egy 35 ezres város...
Ettől zsúfoltabbak csak a szoláriumok. A lakótelepen, ahol lakok kb 1km-es sugarú körben 9 kozmetika/szolárium/fodrász/szépségszalon van egyben...
Hogy a fenében tudnak ezek megélni...Mondjuk nyilván nem ebből...
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1071 Dátum: 2009. November 13. - 13:49:16 »

Igen, Vorosvar nem nagz, talan 5-6000 lakos. Auto kozmetika is van 2, azutan Pestnek befele egyre tobb.

Talan kozmetika, de abbol is van, meg ki ert hozza?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1072 Dátum: 2009. November 13. - 14:10:26 »

Igen, Vorosvar nem nagz, talan 5-6000 lakos. Auto kozmetika is van 2, azutan Pestnek befele egyre tobb.

Talan kozmetika, de abbol is van, meg ki ert hozza?
Cap! Gyere a BKV-hoz! Magas fizetést kapnál, és amennyiben abbahagynád, úgy felvennél néhány millát, és cserélnél egy MÁV-ossal, majd vissza, esetleg még szóba jöhet a Volán is, és így menne tovább, tovább. A végzettséged meg is van hozzá bőven. Esetleg a lelkiismereted kéne elaltatni, és máris van jövőd. Pluszként lehetnék a személyes sofőröd is, jó pénzért. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1073 Dátum: 2009. November 13. - 14:32:37 »

Igen, Vorosvar nem nagz, talan 5-6000 lakos. Auto kozmetika is van 2, azutan Pestnek befele egyre tobb.

Talan kozmetika, de abbol is van, meg ki ert hozza?
Cap! Gyere a BKV-hoz! Magas fizetést kapnál, és amennyiben abbahagynád, úgy felvennél néhány millát, és cserélnél egy MÁV-ossal, majd vissza, esetleg még szóba jöhet a Volán is, és így menne tovább, tovább. A végzettséged meg is van hozzá bőven. Esetleg a lelkiismereted kéne elaltatni, és máris van jövőd. Pluszként lehetnék a személyes sofőröd is, jó pénzért. Vigyorog


Tudod, amikor Armandot vartuk, akkor probalkoztam. BKV- hoz nem volt kapcsolatom.
Volannal azt mondtak, tul nagy a tudasom. Mashol is mindig csak a z utolso forduloig jutottam. Pedig szivesen dolgoznak  itthon. Egyre jobban erzem, hogy bar soknak hangzik a fizetesem, nem igazan van kompenzalva az, amit elveszitek. Bar elvileg nem vagyok kevesebbet a gyerekkel, mint masok, de a kapcsolat nem folzamatos- nem latom, ahogyan felno. Tobbet vagyok tavol, amiota megszuletett, mint otthon.
Es azert egy jo munkahelyet meg tudnek becsulni es engem meg is lehet fizetni, nem azzal hasonlitanam a fizetest, hogy mit kapok itt, hanem hogy mit lehet otthon kapni!
De sajnos igaz az, amit idosebb kollegak mondanak: ha 35 evesen meg itt, vagy, nem szabadulsz. Vagy csak akkor, ha valami sajatba belefogsz, amibol meg lehet elni. Itt van a gepeszunk, magyar, jo cimboram. O is szeretne otthon maradni, mert 1.5 eves a fia. De mihez kezdjen? Ha ossze is rakjuk a toket egy vallalkozashoz, annak olyasminek kell lennie, amibe nem fogunk belebukni. Mert a tokenk az a megtakaritott penzunk, nem valami hitel. Nekunk ugyanis nem ad a bank (jobb is talan).
Szoval torom a fejem, milyen vallalkozasba fogjak, de semmit nem latok, amibol meg lehetne elni.
Regebben gondoltam, hogy osszeteszem a penzt es veszek egy teherautot, elmegyek alvalakozoba fuvarozni. Szomszed is ezt csinalja, allando szerzodessel fuvaroz a Dacscher- nek. Csakhogy most az sem megy, egy heten jo, ha 3 napra van fuvarja toluk, a tobbire meg vagy talal maganak, vagy nem.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1074 Dátum: 2009. November 13. - 14:56:08 »

Nálam csont üres.
Erről lemaradtam.
"Hová lett Damon Hill??"
 Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1075 Dátum: 2009. November 13. - 14:59:51 »

Szívre, érrendszerre, koleszterin ellen, és még sok mindenre jó még a vörös bor! Szóval igyunk emberek bort, fehéret, és vöröset! Leéltem életem nagyobbik részét, és ezek szerint véletlenül, mert nem ittam se fehéret, se vöröset eddig. Na most meg már késő? Vagy még én is lehetek alkoholista?
Nem alkoholista!
Gyógyszerfüggő!! Vigyorog Vigyorog
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1076 Dátum: 2009. November 13. - 15:05:41 »

Cap!
Veszel egy kis garázst és nyitsz egy kis talponállós kocsmát.Persze vegyesbolt néven. Kacsint
Nálunk a garázssoron vagy vagy 3,mind külön tulajjal és milliomosok lettek belőle cca. egy év alatt.
Vagy egy jól frakventált helyen(közlekedésileg) lángosos,sörrel,röviddel.Erre is van egy példa.A muksó csak hajnalban és délután volt/van nyitva,amikor a munkás járatok jönnek-mennek.Állat milliomos ő is.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1077 Dátum: 2009. November 13. - 15:29:12 »

Olvasd el:
http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dDZTLVp6a0UwZXNSc0FpbTFSNG4tdlE6MA
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1078 Dátum: 2009. November 13. - 20:37:55 »

Igen, Vorosvar nem nagz, talan 5-6000 lakos. Auto kozmetika is van 2, azutan Pestnek befele egyre tobb.

Talan kozmetika, de abbol is van, meg ki ert hozza?
Ha nyitsz egyet ellátlak jó tanáccsal ötlettel,sőt egy 60E/fős várost is tudok ahol nincs normális mosó.Több éves dolgozói és müszakvezetői tapasztalatom van.Sőt egy uj mosót is bevezettem és szalad azóta is.
Naplózva

06 70/22 11 222
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1079 Dátum: 2009. November 13. - 20:48:01 »

Egy támogatást megér, ezért megtettem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!