Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 20:29:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 709350 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1020 Dátum: 2009. November 05. - 00:50:55 »

Be kellene adatnom a H1N1 védőoltást a munka miatt - elvileg jövő héten utazom

Van receptem, de ma reggel 5 patikát jártam körbe és sehol sincsen. Az egyik kapott 20 darabot- igen huszat!!!- és nem tudják, hogy a kormányzat által szervezett központi elosztásból mikor kapnak ismét!

Van valakinek gyógyszertáras hozzátartozója? Ésszerű távolságon belül elmennék az oltásért, hogy az orvos beadhassa.
Ott voltál nálunk és nem szóltál?Ingyen és bérmentve beadtam volna.De ha eljössz azonnal és soron kívül beoltunk sőt mint VIP vendégnek még egy kávét is adunk.Szeretettel várunk.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1021 Dátum: 2009. November 05. - 09:56:47 »

95LE, nemcsak "Kábelbarát", emellett Vén Róka is lett közben! Grat neki is! Kacsint Vigyorog Minden jót nyugati barátunk! Kacsint Vigyorog
Köszönöm szépen.Meg is lepődtem, hogy egyszerre két csillagot is kaptam.
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 05. - 09:58:22 írta 95LE » Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1022 Dátum: 2009. November 05. - 13:19:16 »

Be kellene adatnom a H1N1 védőoltást a munka miatt - elvileg jövő héten utazom

Van receptem, de ma reggel 5 patikát jártam körbe és sehol sincsen. Az egyik kapott 20 darabot- igen huszat!!!- és nem tudják, hogy a kormányzat által szervezett központi elosztásból mikor kapnak ismét!

Van valakinek gyógyszertáras hozzátartozója? Ésszerű távolságon belül elmennék az oltásért, hogy az orvos beadhassa.
Ott voltál nálunk és nem szóltál?Ingyen és bérmentve beadtam volna.De ha eljössz azonnal és soron kívül beoltunk sőt mint VIP vendégnek még egy kávét is adunk.Szeretettel várunk.
Felajánlottad akkor, de: nem volt nálam az oltási könyvem a pecséthez; még reménykedtem, hogy nem is muszály beadatni.
Azóta szereztem, beadták.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1023 Dátum: 2009. November 05. - 14:45:46 »

Gatsy: rámentél a Chevy-s órára?  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1024 Dátum: 2009. November 05. - 17:34:07 »

http://www.topgear.com/uk/chevrolet/lacetti-sw
Ezt találtam...Ki tud angolul? Klári most nincs itt, de, ha megjön, megkapja a feladatot. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1025 Dátum: 2009. November 05. - 18:44:40 »

http://www.topgear.com/uk/chevrolet/lacetti-sw
Ezt találtam...Ki tud angolul? Klári most nincs itt, de, ha megjön, megkapja a feladatot. Kacsint Vigyorog
Mi érdekel? Lehúzzák ám...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1026 Dátum: 2009. November 05. - 19:05:42 »

http://www.topgear.com/uk/chevrolet/lacetti-sw
Ezt találtam...Ki tud angolul? Klári most nincs itt, de, ha megjön, megkapja a feladatot. Kacsint Vigyorog

Itt a hirtelen fordítás. Aki akarja magyarosítsa.

Ítéletünk
A Chevrolet Lacetti SW egy gazdasági alapokon megalkotott termék, ami nem egészen olyan jó, mint a hasonló áron kapható autók.

Komfort:
Tudja kezelni az útegyenetlenségeket de a lengéscsilappító és rugózási értékek nem túl kiemelkedőek, ez nem jó autó távolsági munkára. Kicsit zajos.

Teljesítmény:
Dízel nincs, benzinesből 3 motor van1,4 1,6 és 1,8. (Itt a teljesítmény és gyorsulási adatok jönnek, hadd ne részletezzem)- az 1,8 literes nem éri meg az extra költséget mert nem nyújt annyival többet az egyel kisebb motornál.

Presztízs:
Kisebb, mint sétálni.

Minőség:
Olcsónak érződik. Olcsónak látszik. Olcsó.

Kezelhetőség (vezethetőség, vezetési élmény):
Sarok? Milyen sarok? Túl sok a rock’n’roll a Lacettitól, hogy kezelhető legyen- nem egy nagy élvezet vezetni.

Gyakorlati érték:
Jókora csomagtartó és négy felnőtt is elfér benne. (Nem a csomagtartóban). Be tudsz ülni magad mögé.

Fenntartási költség:
Olcsó fentartani, mivel minden motor fogyasztása kb. 40 mérföld / gallon és alacsony biztosítási kategóriába tartozik. De nem eléggé olcsó, hogy megérje megvenni. Rosszabb összeségében, mint egy krumpli.


Azért ne felejtsük, ezt az ítéletet olyan valaki írta, akinek Jaguárja Mercedes SLK- ja, meg ilyen autói voltak. Személyes véleményem szernt egy nagyképű marha, bár a műsora nem rossz.
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 05. - 19:52:10 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1027 Dátum: 2009. November 05. - 19:49:24 »

Fordítás jó, az itélet kevésbbé, ettől függetlenül azért 1-2 "sztár" tesztelő a műsorban dicsérte is. A műsort meg a humoráért érdemes nézni Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1028 Dátum: 2009. November 05. - 19:52:42 »

Fordítás jó, az itélet kevésbbé, ettől függetlenül azért 1-2 "sztár" tesztelő a műsorban dicsérte is. A műsort meg a humoráért érdemes nézni Vigyorog
Nem jó, mert lemaradt az első két bekezdés. Olvasd újra! Már ott van.
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 05. - 20:05:56 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1029 Dátum: 2009. November 05. - 19:54:54 »

Fordítás jó, az itélet kevésbbé, ettől függetlenül azért 1-2 "sztár" tesztelő a műsorban dicsérte is. A műsort meg a humoráért érdemes nézni Vigyorog
Nem jó, mert lemaradt az első két bekezdés. Olvasd újra!
Á gondoltam annyira nem vágok fel
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1030 Dátum: 2009. November 07. - 21:28:40 »

Ma kivételesen 4 személy ült a kocsimban. Egy hölgy ült hátul, aki 5-ös bömöshöz van szokva. Amikor meglátta az autóm, azt hitte be sem férünk ennyien, amikor beült meg elcsodálkozott, hogy mennyi hely van a Lacsiban még hátul is.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1031 Dátum: 2009. November 08. - 12:21:39 »

Cap! Miért kaptál a 74.-ik percben tegnap sárga lapot a madridi házi rangadón? Még jó, hogy 10 emberrel befejezve is nyertetek az Atletico ellen, de keserves Real győzelem volt 3:0 után. (www.livescore.com)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1032 Dátum: 2009. November 08. - 12:28:24 »

Cap! Miért kaptál a 74.-ik percben tegnap sárga lapot a madridi házi rangadón? Még jó, hogy 10 emberrel befejezve is nyertetek az Atletico ellen, de keserves Real győzelem volt 3:0 után. (www.livescore.com)
Az nem én voltam, hanem "megtévedt" uncsitesóm. :b Vigyorog

Én Barcelona drukker vagyok. A Real meccset csak akkor nézem, ha alázzák őket. Mert a Realt nagggggggyon nem szeretem.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1033 Dátum: 2009. November 09. - 14:43:25 »

Most hívott a mi Kapitányunk, hogy holnap hajnalban útra kél Hamburgba a hajójához. Aki akar még üzenni neki, megteheti, remélhetőleg még megnézi a fórumot, és a priviket ma este.
Cap! Tudod, mindig visszavárunk ide a fórumra is, és főleg haza! Amikor csak lehetőséged van, jelentkezz, és írj a Tőled megszokott módon, várjuk a "Kiküldött Tudósítónk" beszámolóját, ami mindig nagy örömet okoz nekünk.
Vigyázz nagyon Magadra, és légy jó, ha tudsz! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1034 Dátum: 2009. November 09. - 15:50:32 »

Jó utat cab!!! Most értem haza és forrongok a dütől ami ut közben ért a 3-ason.Szép 90-es tempóval gurulok halgatva a zenét és egyszer csak egy vagyis két hatalmas pukkanásra lettem figyelmes.Valami nekicsapódott a kocsinak.Meg is rettentem mi az.Néztem a tükröt valamit elütöttem vagy mi?És asszony mondja megijedve egy hatalmas kő volt pont előtte a szélvédőn csapódott.Bakker keresem hova fékezve közben.Megálok és már fordulnék is vissza a betonkeverő után de szerintetek lehetett!Rittig akkor jönnek mindenhonnan igy esélyem sem volt utólérni.Azért pár miatyánkat elmondtam nem ide illő szavakkal de beletörődtem hogy ez van.Motorháztetőn fémig leütve a lakk és a szélvédőn egy nem kicsi könyom.Remélem nem fog elindulni a repedés és nem kell javittatnom de figyelni fogom nagyon.Hiába vigyázok én erre a lacsira nagyon mindig több és több sérülés van rajta amit nem én okoztam.
Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!