Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 12:56:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 709144 alkalommal)
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #915 Dátum: 2009. Október 23. - 17:57:57 »

BAGLYOSOK!!!
HP-ával hogy álltok van elég vagy holnap délután vigyek utánpotlást He He  Vigyorog

Ilyent kérdezni?!!!
Mit képzelsz rólunk?

NANÁ HOZZÁL!!!!!! Vigyorog
Vigyorog Vigyorog Vigyorog oké aput megcsörgetem elöte (nem tudom mikor érek oda pontosan)
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #916 Dátum: 2009. Október 23. - 18:14:18 »

BAGLYOSOK!!!
HP-ával hogy álltok van elég vagy holnap délután vigyek utánpotlást He He  Vigyorog

Ilyent kérdezni?!!!
Mit képzelsz rólunk?

NANÁ HOZZÁL!!!!!! Vigyorog
Vigyorog Vigyorog Vigyorog oké aput megcsörgetem elöte (nem tudom mikor érek oda pontosan)
Mi van fiúk, elfogyott az üzemanyag? Mosolyog Mennyit fogyasztotok 100-on? Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #917 Dátum: 2009. Október 23. - 21:31:26 »

BAGLYOSOK!!!
HP-ával hogy álltok van elég vagy holnap délután vigyek utánpotlást He He  Vigyorog

Ilyent kérdezni?!!!
Mit képzelsz rólunk?

NANÁ HOZZÁL!!!!!! Vigyorog
Vigyorog Vigyorog Vigyorog oké aput megcsörgetem elöte (nem tudom mikor érek oda pontosan)
Ez a meglepi!!!!!!!Kamikaze én is ugy terveztem megyek bagolyra.Mehetnénk együtt!
Naplózva

06 70/22 11 222
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #918 Dátum: 2009. Október 24. - 06:23:10 »

BAGLYOSOK!!!
HP-ával hogy álltok van elég vagy holnap délután vigyek utánpotlást He He  Vigyorog

Ilyent kérdezni?!!!
Mit képzelsz rólunk?

NANÁ HOZZÁL!!!!!! Vigyorog
Vigyorog Vigyorog Vigyorog oké aput megcsörgetem elöte (nem tudom mikor érek oda pontosan)
Mi van fiúk, elfogyott az üzemanyag? Mosolyog Mennyit fogyasztotok 100-on? Vigyorog
Szerintem csak Gidy eldugta az asztal alá. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #919 Dátum: 2009. Október 24. - 11:12:06 »

Sziasztok! tud vki abban segíteni hogy az új aveókban lévő 2din-es mp3-as autórádió kompatibilis a lacetti kormányvezérlőjével vagy interface kell hozzá?
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #920 Dátum: 2009. Október 24. - 11:18:40 »

Sziasztok! tud vki abban segíteni hogy az új aveókban lévő 2din-es mp3-as autórádió kompatibilis a lacetti kormányvezérlőjével vagy interface kell hozzá?

A kormány távvezérlő igen, nem kellene interface de méretileg és a csatlakozókkal komoly eltérések vannak.

Naplózva

Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #921 Dátum: 2009. Október 24. - 13:15:50 »

Köszönöm a választ! azt hittem gyári aveo az szabvány 2dines, de akkor ezekszerint nem... azt hittem kompatibilisek a csatlakozók hamár chevrolet...
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #922 Dátum: 2009. Október 24. - 22:54:37 »

Ma körülnéztünk családilag a tűzoltóságon. Gépek, eszközök, kocsik, stb. Épp volt egy riasztás is. Lányom nagy szemekkel itta az eseményeket!  Vigyorog Beszélgettem a kisérőnkkel, hát a végén mi felnöttek jobban élveztük..
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #923 Dátum: 2009. Október 26. - 10:32:12 »

Gyorsjelentés az egészségügy helyzetéről (persze csak annak, aki nincs tisztában vele  Kacsint):
Ma reggel elmentem labor vizsgálatra. Ez ugye 1/2 7-től 9-ig lehetséges.
7 órakor már csak a következő napra adtak ki sorszámot!! 2 helyen is voltam, ugyan az a helyzet!
Mint egy pár évvel ezelőtt, az okmány irodákban.
Ez a "másnap" meg ugye nálam nem járható: éjszakai műszak után hogy menjek éhgyomorral? Ja, nem eszek-iszok egész éjjel.

Múlt héten kértem időpontot az érsebészetre a visszereim miatt.
Január 26-ra kaptam!!!

Szuper.
Végül is majd a boncolásnál úgyis kiderül, hogy mi is volt a gond. 
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #924 Dátum: 2009. Október 26. - 14:31:35 »

A mi kedves szállásadónk beregizett, így most már ő a klubunk legújabb, de mégis nagyon is tiszteletre méltó tagja. Üdv köztünk "Fogadós"! Megyünk máskor is!
Köszönjük, hogy hozzásegítettél ehhez a három kitűnően sikerült három naphoz. (Nem baj, ha nincs Lacettid, befogadtunk!) Kacsint Ugye emberek?!

OrbiGabi! Privátot írtam Neked. (Kattints rá, és olvasd!)
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 26. - 14:49:25 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #925 Dátum: 2009. Október 26. - 14:43:36 »

Most, hogy erősödött a forint, esett a dollár, de itt az ősz, nem autózunk annyit, tehát csappant a kereslet, kevés a bevétel, szerdától vegyük újra drágábban a naftákat, most egyformán emelik, most "csak" 4 Ft-tal. (ide azt írtam volna, hogy, ..., de nem akarom dolgoztatni a modikat, pláne úgy, hogy szívesen leírták volna, hogy mit töröljek. Csak annyit, hogy anya is volna benne, meg még más is. . Ugye tudjátok, hogy a MOL csak 10%-ban magyar tulajdon.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #926 Dátum: 2009. Október 26. - 20:22:06 »

Tegnap este jöttem haza Kőszegről barátnőmmel, és a benzinkút előtt nem vettem észre egy gödröt. Hát az agyamig ütött a teleszkóp. Ráadásnak előtte cseréltem le a nyári kerekeket a téliekre, amik 195/50-es gumik, és még nem is voltak felfújva normálisan.
Ma elmentem a haveromhoz centírozni. Levette a jobb első kereket, és a belső pereme 20 centis részen visszahajolt...Hát mit ne mondjak frászt kaptam. De szépen kikalapálta, viszont már be is jelentkeztem nála futóműállításra. Tuti ami ziher Mosolyog
Mi ebből a tanulság? Vezetés közben ne csajozz Vigyorog
Giovanni! Köszönjük a tanmesét. De jobban azt, hogy reménykedhetünk, hogy...? Hajrá, találd meg az igazit Te is! Kacsint Vigyorog
Ne kombinálj, nem nősülök Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #927 Dátum: 2009. Október 26. - 20:24:00 »

Tegnap este jöttem haza Kőszegről barátnőmmel, és a benzinkút előtt nem vettem észre egy gödröt. Hát az agyamig ütött a teleszkóp. Ráadásnak előtte cseréltem le a nyári kerekeket a téliekre, amik 195/50-es gumik, és még nem is voltak felfújva normálisan.
Ma elmentem a haveromhoz centírozni. Levette a jobb első kereket, és a belső pereme 20 centis részen visszahajolt...Hát mit ne mondjak frászt kaptam. De szépen kikalapálta, viszont már be is jelentkeztem nála futóműállításra. Tuti ami ziher Mosolyog
Mi ebből a tanulság? Vezetés közben ne csajozz Vigyorog
Giovanni! Köszönjük a tanmesét. De jobban azt, hogy reménykedhetünk, hogy...? Hajrá, találd meg az igazit Te is! Kacsint Vigyorog
Ne kombinálj, nem nősülök Vigyorog
Jajj, hányszor mondtam én is......
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #928 Dátum: 2009. Október 26. - 20:38:09 »

Tegnap este jöttem haza Kőszegről barátnőmmel, és a benzinkút előtt nem vettem észre egy gödröt. Hát az agyamig ütött a teleszkóp. Ráadásnak előtte cseréltem le a nyári kerekeket a téliekre, amik 195/50-es gumik, és még nem is voltak felfújva normálisan.
Ma elmentem a haveromhoz centírozni. Levette a jobb első kereket, és a belső pereme 20 centis részen visszahajolt...Hát mit ne mondjak frászt kaptam. De szépen kikalapálta, viszont már be is jelentkeztem nála futóműállításra. Tuti ami ziher Mosolyog
Mi ebből a tanulság? Vezetés közben ne csajozz Vigyorog
Giovanni! Köszönjük a tanmesét. De jobban azt, hogy reménykedhetünk, hogy...? Hajrá, találd meg az igazit Te is! Kacsint Vigyorog
Ne kombinálj, nem nősülök Vigyorog
Jajj, hányszor mondtam én is......
Én arról nem tehetek, hogy gyenge férfi vagy Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #929 Dátum: 2009. Október 27. - 17:03:13 »

Most rakta be a K&N szűrőt!Tök jó!
Úgyhogy felzárkóztam hozzátok:EGR lezárva,K&N szűrő behelyezve,cseklámpa világít.
Jja,hogy az nektek nem ég...ffranc.. Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!