Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 09:29:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 709025 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #870 Dátum: 2009. Október 16. - 18:52:22 »

Ma megelőztem a köztisztaságiakat. Én tényleg felkészültem a télre. Átraktam a téli garnitúra gumit a kocsira, így remélem már biztos jó idő lesz Baglyon! Kacsint Vigyorog
Sajnos az már biztos, hogy nagy túrát csak autóval fogok csinálni, mert újabb gondom van a lábammal, begyulladt a csonthártyám, és a kötőszövet, szintén a baloson, és mivel nagyon fáj, így sántítok, ettől meg fáj a térdem is. Amúgy jól vagyok. Csak kezdek aggódni, hogy ez már mindig így lesz? Nem kéne!
Kellett neked megöregedni!Miért nem volt jó fiatalnak maradni?Vigyázz magadra,pihenj sokat Bagolyig.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #871 Dátum: 2009. Október 16. - 18:54:56 »

Ma megelőztem a köztisztaságiakat. Én tényleg felkészültem a télre. Átraktam a téli garnitúra gumit a kocsira, így remélem már biztos jó idő lesz Baglyon! Kacsint Vigyorog
Sajnos az már biztos, hogy nagy túrát csak autóval fogok csinálni, mert újabb gondom van a lábammal, begyulladt a csonthártyám, és a kötőszövet, szintén a baloson, és mivel nagyon fáj, így sántítok, ettől meg fáj a térdem is. Amúgy jól vagyok. Csak kezdek aggódni, hogy ez már mindig így lesz? Nem kéne!
Jobbulást.
Este a Top Gear-ben ( ha a TV6 tartja magát az eredeti sorrendhez) Budapesten autózik Lassú Kapitány egy Fiat 500-zal. Vadul versenyez majd két BMX-es őrülttel.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #872 Dátum: 2009. Október 16. - 19:10:10 »

CaptainB,
Szerencsésebb vagy, mint én voltam. Azt mondják, hogy aki lopni készül, az visz magával megfelelő szerszámot is.
Valakinek láttam, hogy két garnitúra kerékőr van az autóján. Így marad 8 db tartalék anyája.
Remélem, nem próbálkoznak újra.
Már nekem is kettő van.
A gumis azt mondta, hogy Ő nem ebből él ugyan, de kis sérüléssel leveszi tíz perc alatt.
Kb. ennyi idő kellhetett neki.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #873 Dátum: 2009. Október 16. - 19:52:47 »

Ma megelőztem a köztisztaságiakat. Én tényleg felkészültem a télre. Átraktam a téli garnitúra gumit a kocsira, így remélem már biztos jó idő lesz Baglyon! Kacsint Vigyorog
Sajnos az már biztos, hogy nagy túrát csak autóval fogok csinálni, mert újabb gondom van a lábammal, begyulladt a csonthártyám, és a kötőszövet, szintén a baloson, és mivel nagyon fáj, így sántítok, ettől meg fáj a térdem is. Amúgy jól vagyok. Csak kezdek aggódni, hogy ez már mindig így lesz? Nem kéne!
Kellett neked megöregedni!Miért nem volt jó fiatalnak maradni?Vigyázz magadra,pihenj sokat Bagolyig.

Dehogy öreg! Lélekben fiatalabb bármelyikünknél!!!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #874 Dátum: 2009. Október 16. - 19:54:24 »

Miért vagytok kábelbarátok? Hol a válasz? Még nem találtam rá!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #875 Dátum: 2009. Október 16. - 19:54:32 »

Ma megelőztem a köztisztaságiakat. Én tényleg felkészültem a télre. Átraktam a téli garnitúra gumit a kocsira, így remélem már biztos jó idő lesz Baglyon! Kacsint Vigyorog
Sajnos az már biztos, hogy nagy túrát csak autóval fogok csinálni, mert újabb gondom van a lábammal, begyulladt a csonthártyám, és a kötőszövet, szintén a baloson, és mivel nagyon fáj, így sántítok, ettől meg fáj a térdem is. Amúgy jól vagyok. Csak kezdek aggódni, hogy ez már mindig így lesz? Nem kéne!
Kellett neked megöregedni!Miért nem volt jó fiatalnak maradni?Vigyázz magadra,pihenj sokat Bagolyig.

Dehogy öreg! Lélekben fiatalabb bármelyikünknél!!!
Peti!
Már azt hittem diszidáltál!

Bogaras vagy még? képzeld, nem vagy egyedül! Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #876 Dátum: 2009. Október 16. - 20:05:42 »

Peti!
Már azt hittem diszidáltál!

Bogaras vagy még? képzeld, nem vagy egyedül! Vigyorog

Hurrá!!! Nem csak nekem van bogaram!  Vigyorog
Mindig visszajönnek reinkarnácó után!

Igen disszidáltam, anyáméktól.
Végeztünk a végeláthatatlan munkákkal, sulyosan beszálltunk a téli tüzelöbe, aztán kiadták az utunkat határidövel.
Persze nem azért menekültünk, mert ijedösek vagyunk, hanem az már maga volt a terror
De nem baj, ujra nyugodtan élhetünk 5 hónap után!
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Ja, és ide is lesz idöm bejárni!  Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 16. - 20:08:16 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #877 Dátum: 2009. Október 17. - 20:57:50 »

Miért vagytok kábelbarátok? Hol a válasz? Még nem találtam rá!
Kábelbarátok azok, akik befizettek az OBD kábelre, ami a computer kiolvasást teszi lehetővé, és a hibakód törlését. Ez 14 cartársat jelent, főleg pestieket, és környékieket, és pártoló messzebb lakó igazi klubtársakat. Az indulást megnézheted a klubszervizek, és költségei topicban.
Jó, hogy újra életjelet adtál Magadról! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #878 Dátum: 2009. Október 19. - 07:31:33 »

Hát cartársak. Nem gondoltam, hogy ennyire megvisel majd a ház üressége. Furcsa dolog ez így 6 év együttélés után. Pedig elvileg megbeszéltük, hogy még egyéb közös teendőinket elintézzük és utána lesz változás. Anikónak biztos könnyebb volt, ha hamarabb elmegy, én meg túl naív voltam, hogy attól még maradhatunk együtt pár hetet, hogy békében válunk el és megbeszéltük a dolgokat. Habár ő mindig erősebb volt, meg ugye megszoktam, hogy van aki dirigál.  Vigyorog Gondolom most meg kéne találnom mihamarabb a 7 (és fél) évvel ezelőtti önmagam, ahonnan kiindultunk.  Vigyorog Csak közben felnőtt lettem és bölcsebb.  Vigyorog Pl ma reggel fél 6-tól nem is tudtam aludni, gondolom megszoktam, hogy akkor kel fel. Így hát elmentem futni hosszú idő után amíg bírta a jobb térdem. Bocsánat az érzelmi kitörésért, nem akartam OFFOLNI! 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #879 Dátum: 2009. Október 19. - 09:11:32 »

Hát cartársak. Nem gondoltam, hogy ennyire megvisel majd a ház üressége. Furcsa dolog ez így 6 év együttélés után. Pedig elvileg megbeszéltük, hogy még egyéb közös teendőinket elintézzük és utána lesz változás. Anikónak biztos könnyebb volt, ha hamarabb elmegy, én meg túl naív voltam, hogy attól még maradhatunk együtt pár hetet, hogy békében válunk el és megbeszéltük a dolgokat. Habár ő mindig erősebb volt, meg ugye megszoktam, hogy van aki dirigál.  Vigyorog Gondolom most meg kéne találnom mihamarabb a 7 (és fél) évvel ezelőtti önmagam, ahonnan kiindultunk.  Vigyorog Csak közben felnőtt lettem és bölcsebb.  Vigyorog Pl ma reggel fél 6-tól nem is tudtam aludni, gondolom megszoktam, hogy akkor kel fel. Így hát elmentem futni hosszú idő után amíg bírta a jobb térdem. Bocsánat az érzelmi kitörésért, nem akartam OFFOLNI! 
Sajna az élet ilyen, és megy tovább. Csak előre szabad nézni. Te bölcsebb lettél és gazdagabb pár év szép emlékkel. Így kell felfogni. Aztán jön a következő áldozat Mosolyog
Nekem most van egy bimbózó kapcsolatom, ahol természetesen az apósjelöltnek Daewooja van, Tacuma Vigyorog Én már csak így választok párt Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #880 Dátum: 2009. Október 19. - 12:42:34 »

Azt hiszem itt az ideje, hogy a szingliknek segítsünk megtalálni az igazit. (Diablo, Giovanni, Weres, és persze Zsu is!)
Én sem kapkodtam el, 32 voltam, és megtaláltam az igazit, ennek persze 29 éve, és jól tettem, hogy kivártam az igazit. Nektek is ezt kívánom, őszintén!
Az én vállamon mindig elsírhatjátok a bánatotokat, és körbe lesek, hogy nektek is jó legyen. Komolyan drukkolok nektek! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #881 Dátum: 2009. Október 19. - 16:42:00 »

Azt hiszem itt az ideje, hogy a szingliknek segítsünk megtalálni az igazit. (Diablo, Giovanni, Weres, és persze Zsu is!)
Én sem kapkodtam el, 32 voltam, és megtaláltam az igazit, ennek persze 29 éve, és jól tettem, hogy kivártam az igazit. Nektek is ezt kívánom, őszintén!
Az én vállamon mindig elsírhatjátok a bánatotokat, és körbe lesek, hogy nektek is jó legyen. Komolyan drukkolok nektek! Kacsint Vigyorog
Miből gondolod, hogy Zsu single? Mosolyog És már én is csak félig vagyok az Mosolyog
A két dolog között nincs összefüggés, nem kell kombinálni Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #882 Dátum: 2009. Október 19. - 17:42:53 »

na, szerdán mámeg + 5 ft / l a benya.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #883 Dátum: 2009. Október 19. - 18:39:34 »

Erdélyi cartársunk átlépte a bűvös 100-ast, így teljes tag lett ő is! Gratula! Baroti, nálunk állampolgár vagy! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #884 Dátum: 2009. Október 19. - 18:40:38 »

Erdélyi cartársunk átlépte a bűvös 100-ast, így teljes tag lett ő is! Gratula! Baroti, nálunk állampolgár vagy! Kacsint Vigyorog
KosZonom Vigyorog csodalkoztam is hogy s mint tudom olvasni a Belso kor topikot
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 19. - 18:42:09 írta baroti » Naplózva

Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!