Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 01:15:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 708799 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #675 Dátum: 2009. Szeptember 26. - 20:50:49 »

Helyesbítek. A jó Giovanni on- line. Ráér. Vigyorog
Miért nem ünnepelsz?  Kacsint

Látod, hogy mennyi hozzászólásod van?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #676 Dátum: 2009. Szeptember 26. - 21:09:03 »

Helyesbítek. A jó Giovanni on- line. Ráér. Vigyorog
Miért nem ünnepelsz?  Kacsint

Látod, hogy mennyi hozzászólásod van?
Ezzel együtt 1339 Mosolyog
Nem vagyok egy bulizós típus. Családdal + Marcipán kutyámmal lementünk Badacsonyba halat enni, meg iddogálni. Persze én csak buborékosat (nem fröccs Vigyorog )
Kutyámat minden 4-ik turista megcsodálta, hogy milyen ari. Persze szinte mindegyik 70 feletti nő volt, vagy ha nem, akkor kigyúrt barátjukkal sétáló csajok (Cica, majd kapsz plüssbőőő Vigyorog )
Csodák csodájára, ma az úton nem volt senki őrült, csak pár hétvégi kalapos tétova Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #677 Dátum: 2009. Szeptember 26. - 23:25:00 »

Helyesbítek. A jó Giovanni on- line. Ráér. Vigyorog
Miért nem ünnepelsz?  Kacsint

Látod, hogy mennyi hozzászólásod van?
Ezzel együtt 1339 Mosolyog
Nem vagyok egy bulizós típus. Családdal + Marcipán kutyámmal lementünk Badacsonyba halat enni, meg iddogálni. Persze én csak buborékosat (nem fröccs Vigyorog )
Kutyámat minden 4-ik turista megcsodálta, hogy milyen ari. Persze szinte mindegyik 70 feletti nő volt, vagy ha nem, akkor kigyúrt barátjukkal sétáló csajok (Cica, majd kapsz plüssbőőő Vigyorog )
Csodák csodájára, ma az úton nem volt senki őrült, csak pár hétvégi kalapos tétova Mosolyog

Elmentek szüretelni! Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #678 Dátum: 2009. Szeptember 27. - 08:00:25 »

Helyesbítek. A jó Giovanni on- line. Ráér. Vigyorog
Miért nem ünnepelsz?  Kacsint

Látod, hogy mennyi hozzászólásod van?
Ezzel együtt 1339 Mosolyog
Nem vagyok egy bulizós típus. Családdal + Marcipán kutyámmal lementünk Badacsonyba halat enni, meg iddogálni. Persze én csak buborékosat (nem fröccs Vigyorog )
Kutyámat minden 4-ik turista megcsodálta, hogy milyen ari. Persze szinte mindegyik 70 feletti nő volt, vagy ha nem, akkor kigyúrt barátjukkal sétáló csajok (Cica, majd kapsz plüssbőőő Vigyorog )
Csodák csodájára, ma az úton nem volt senki őrült, csak pár hétvégi kalapos tétova Mosolyog

Elmentek szüretelni! Vigyorog Vigyorog
Szüreti mulatságok múlt héten volt Badacsonyban, most Kőszegen van Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #679 Dátum: 2009. Szeptember 27. - 09:04:50 »

Helyesbítek. A jó Giovanni on- line. Ráér. Vigyorog
Miért nem ünnepelsz?  Kacsint

Látod, hogy mennyi hozzászólásod van?
Ezzel együtt 1339 Mosolyog
Nem vagyok egy bulizós típus. Családdal + Marcipán kutyámmal lementünk Badacsonyba halat enni, meg iddogálni. Persze én csak buborékosat (nem fröccs Vigyorog )
Kutyámat minden 4-ik turista megcsodálta, hogy milyen ari. Persze szinte mindegyik 70 feletti nő volt, vagy ha nem, akkor kigyúrt barátjukkal sétáló csajok (Cica, majd kapsz plüssbőőő Vigyorog )
Csodák csodájára, ma az úton nem volt senki őrült, csak pár hétvégi kalapos tétova Mosolyog

Elmentek szüretelni! Vigyorog Vigyorog
Szüreti mulatságok múlt héten volt Badacsonyban, most Kőszegen van Mosolyog

Akkor azért Badacsonyba mentetek most és nem Kőszegre!
Naplózva

Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #680 Dátum: 2009. Szeptember 27. - 11:36:26 »

Helyesbítek. A jó Giovanni on- line. Ráér. Vigyorog
Miért nem ünnepelsz?  Kacsint

Látod, hogy mennyi hozzászólásod van?
Ezzel együtt 1339 Mosolyog
Nem vagyok egy bulizós típus. Családdal + Marcipán kutyámmal lementünk Badacsonyba halat enni, meg iddogálni. Persze én csak buborékosat (nem fröccs Vigyorog )
Kutyámat minden 4-ik turista megcsodálta, hogy milyen ari. Persze szinte mindegyik 70 feletti nő volt, vagy ha nem, akkor kigyúrt barátjukkal sétáló csajok (Cica, majd kapsz plüssbőőő Vigyorog )
Csodák csodájára, ma az úton nem volt senki őrült, csak pár hétvégi kalapos tétova Mosolyog

Elmentek szüretelni! Vigyorog Vigyorog
Szüreti mulatságok múlt héten volt Badacsonyban, most Kőszegen van Mosolyog

Akkor azért Badacsonyba mentetek most és nem Kőszegre!
Utálom a tömeget a kutyámmal együtt Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #681 Dátum: 2009. Szeptember 28. - 15:20:42 »

Hétvégén egy jót kirándultam a lányokkal. Voltunk Zircen, Cseszneken, Sümegen, Szentbékkálán a Kőtengert néztük meg, és persze a régi szép időket feleleveníteni Balatonakarattyán. Hazafelé a régi 7-esen mentünk, majdnem végig jól, kivéve Martonvásárt, ahol 2 km-et 3/4 óra alatt tettünk meg, egy szabotázsra állított jelzőlámpa miatt. Max 2-3 kocsit engedett át, a sor Fehérvárig duzzadt fel. Keresztbe se autó, se ember sehol, de valami elmebeteg ezt tarthatta biztonságosnak talán, ami hülyeség, mert persze a "MENŐK", ÉS "JÓPOFÁK", akik valószínűleg ismerték e lámpa gonoszságát, végigszáguldottak a szembe jövő sávon, és már otthon voltak akkor, amikor én a lámpához értem a sorral. Meg tudom érteni a hirtelen felindulásos gyilkosokat!

Ja, és vidékre is szórtam a szórólapokat, igaz csak kettőt, Sümegen, és Gyulakeszin. Menetben is csak 3-4 Lacettit láttam, nem tudják mi a jó? He Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 28. - 15:50:50 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #682 Dátum: 2009. Szeptember 28. - 17:39:03 »

ÚJ SZABÁLYOK:

Elsejétől nem kötelező az izzókészlet, mert a mai autókon nem könnyű izzót cserélni, viszont a lámpák münködéséről gondoskodni kell.
Az EÜ doboz szavatosságát nem, a benne lévő dolgokét viszont ellenőrzik!

Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #683 Dátum: 2009. Szeptember 28. - 18:27:59 »

ÚJ SZABÁLYOK:

Elsejétől nem kötelező az izzókészlet, mert a mai autókon nem könnyű izzót cserélni, viszont a lámpák münködéséről gondoskodni kell.
Az EÜ doboz szavatosságát nem, a benne lévő dolgokét viszont ellenőrzik!


Tegnap este már belinkeltem a cikket. A kérdés szerintem csak annyi, hogy ha nem világít, ki hogyan bizonyítja azt, hogy indulásnál még jó volt. Valamint a rendőr mi alapján fog mérlegelni, és büntetni He
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #684 Dátum: 2009. Szeptember 28. - 18:37:55 »

ÚJ SZABÁLYOK:

Elsejétől nem kötelező az izzókészlet, mert a mai autókon nem könnyű izzót cserélni, viszont a lámpák münködéséről gondoskodni kell.
Az EÜ doboz szavatosságát nem, a benne lévő dolgokét viszont ellenőrzik!


Tegnap este már belinkeltem a cikket. A kérdés szerintem csak annyi, hogy ha nem világít, ki hogyan bizonyítja azt, hogy indulásnál még jó volt. Valamint a rendőr mi alapján fog mérlegelni, és büntetni He
Egyszerű: Ég =  nem büntet!  Vigyorog   Nem ég = büntet!   
Bizonyítani ?  Mit ? Látod, ha nem ég!! Tehát fizeccc...  Zavart  
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #685 Dátum: 2009. Szeptember 28. - 18:52:09 »

Nem volt rajta füstszűrős izzó!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #686 Dátum: 2009. Szeptember 28. - 19:29:12 »

ÚJ SZABÁLYOK:

Elsejétől nem kötelező az izzókészlet, mert a mai autókon nem könnyű izzót cserélni, viszont a lámpák münködéséről gondoskodni kell.
Az EÜ doboz szavatosságát nem, a benne lévő dolgokét viszont ellenőrzik!


Tegnap este már belinkeltem a cikket. A kérdés szerintem csak annyi, hogy ha nem világít, ki hogyan bizonyítja azt, hogy indulásnál még jó volt. Valamint a rendőr mi alapján fog mérlegelni, és büntetni He
Egyszerű: Ég =  nem büntet!  Vigyorog   Nem ég = büntet!   
Bizonyítani ?  Mit ? Látod, ha nem ég!! Tehát fizeccc...  Zavart  
Aha. És haa hátsó nem ég? Azt menet közben hogyan veszem észre? Vagy nappal? He
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #687 Dátum: 2009. Szeptember 28. - 19:36:35 »

Hétvégén egy jót kirándultam a lányokkal. Voltunk Zircen, Cseszneken, Sümegen, Szentbékkálán a Kőtengert néztük meg, és persze a régi szép időket feleleveníteni Balatonakarattyán. Hazafelé a régi 7-esen mentünk, majdnem végig jól, kivéve Martonvásárt, ahol 2 km-et 3/4 óra alatt tettünk meg, egy szabotázsra állított jelzőlámpa miatt. Max 2-3 kocsit engedett át, a sor Fehérvárig duzzadt fel. Keresztbe se autó, se ember sehol, de valami elmebeteg ezt tarthatta biztonságosnak talán, ami hülyeség, mert persze a "MENŐK", ÉS "JÓPOFÁK", akik valószínűleg ismerték e lámpa gonoszságát, végigszáguldottak a szembe jövő sávon, és már otthon voltak akkor, amikor én a lámpához értem a sorral. Meg tudom érteni a hirtelen felindulásos gyilkosokat!

Ja, és vidékre is szórtam a szórólapokat, igaz csak kettőt, Sümegen, és Gyulakeszin. Menetben is csak 3-4 Lacettit láttam, nem tudják mi a jó? He Vigyorog
Egy kis igazitás Martonba a"MENÖK" és a "JÓPOFÁK" nem a lámpáig csak az elsö kis utcáig huztak elöre helyi szokás. Bocsánat az igazitásért 
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #688 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 10:49:34 »

Szörnyű dolog történt velem. Na nem kell pánikba esni, az autóm jó! Csak én vagyok bajban, fekvős szobafogságban vagyok, befáslizott, felpolcolt lábbal, és halálra ijesztve, hogy ne is kelljek fel, mert a mélyvénás visszérgyulladásom trombozissá válhat. Még dolgozni sem engedett szigorú feleségem. Ide a géphez is csak rövid időre, de itt is fent van a csúnya dagadt nagyon is fájós lábam. Még injekciót is fogok kapni, így elképzelhetitek, hogy nagy a baj. Azért remélem ez még nem a búcsúüzenetem, és túl fogom élni  e katarzist. Ha nem, akkor még Cápa, és Jani, és Meatloaf (ők cikiztek a legtöbbet!) is csak a szépre emlékezzen irányomban! Aki ismer tudhatja, hogy távol állt tőlem a betegség, a betegállomány, pláne a szigorú fekvés, és mindezek tetejébe az injekció. Kezdek aggódni! Ha lábam nem javul meg a felpolcolástól, és immáron mindkettőt feldobnám, Cap fiamnak adom örökségül a Chevroletes plédemet, nem kell azzal pótolni a szemfedőt!
Ha valaki még látni akar, hát ígérem itthon talál még. Hát tényleg be vagyok, nem kicsit, nagyon...Szeretlek titeket klubtársaim! Kacsint Vigyorog..., és ti engem? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #689 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 11:21:03 »

Jobbulást kívánok, és remélem Bagolyra rendbejősz! Kacsint
Hiányoznál a csapatból.
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!