Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 09:25:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 709016 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #585 Dátum: 2009. Szeptember 15. - 12:55:15 »


5:ez a parkolós-ajtó csapkodós dolog pont ide illik: Egyrészt ugyan abból a mentalitásból ered (akár hiszitek, akár nem). Másrészt nagyjából ugyan akkora kárt okoz, mint egy komplett autó takarítás (~fél óra, pár száz Ft. és nem marad nyoma. Tudom, hogy nem értesz egyet, nem baj.). Arról nem is szólva, hogy ez is hozzá tartozik(?) az itthoni autózáshoz. Akkor miért bosszankodsz miatta?

Na hát pont ezért bosszankodom! Mert hogy hozzátartozik(?) az itthoni autózáshoz. Nem, nálam nem tartozik hozzá! Én még sosem szálltam ki úgy autóból, hogy nekivágtam volna bárminek is az ajtót! Se tereptárgynak, se másik autónak, merthogy
1. féltem a kocsimat
2. más tulajdonát legalább annyira becsben tartom, mint a magamét (ha nem nagyobban, ugyanis nem szeretem pl. a kölcsönkért cuccot sérülten visszaadni, ill. beleképzelem magam a másik helyzetébe, hogy mit érezhet ha a féltett dolgát sérülve találja!)
A párszáz forintos javítás sajnos nem tünteti el a sérülést, meg tudom mutatni a díszlécemet, hogy mennyire sikerül javítani az ilyet. Egy díszléc fényezése a tökéletes javítás végett kb. 15000 Ft, ha meg nincs díszléc, akkor egy elem fújása mégtöbb! Na így kéne az embereknek vagdosni az ajtót!!! (Bárcsak kapnék rajta valakit egyszer! )
Szal tényleg nem értek egyet Veled, de valóban nem baj....már sokszor mondtam, hogy nem lenne mit írnunk itt, ha mindenben ugyanúgy gondolkodnánk!  Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #586 Dátum: 2009. Szeptember 15. - 17:57:15 »

Athee megkaptam a PÜ-t mégegyszer köszi
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #587 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 18:27:02 »

Ma láttam  2 db. Chevrolet Cruze taxit! De azért főlényben van még bőven a Lacetti SW!
Mivel Cápa állandóan henceg, hogy a HB-seknek nem kell izzót cserélni, bezzeg a szebb dupla lámpás sedanoknak, és SW-knek, hát jelentem, hogy ma szembe jött velem egy HB-s  Jumurdzsák. Szóval a nagyobb, és praktikusabb csomagtartó nem a pót izzóknak van fenntartva! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #588 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 18:51:46 »

Meghúzták az autómat. Elöl a jobb kerékívet. Illetve inkább valaki jól rávágott egy ajtót. Mélybordót.
Felrobbanok.

Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #589 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 18:55:54 »

Meghúzták az autómat. Elöl a jobb kerékívet. Illetve inkább valaki jól rávágott egy ajtót. Mélybordót.
Felrobbanok.


Sajnálom 
Milyen nyoma maradt? Horpadt is?
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #590 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 19:16:43 »

Ma láttam  2 db. Chevrolet Cruze taxit! De azért főlényben van még bőven a Lacetti SW!
Mivel Cápa állandóan henceg, hogy a HB-seknek nem kell izzót cserélni, bezzeg a szebb dupla lámpás sedanoknak, és SW-knek, hát jelentem, hogy ma szembe jött velem egy HB-s  Jumurdzsák. Szóval a nagyobb, és praktikusabb csomagtartó nem a pót izzóknak van fenntartva! Kacsint Vigyorog
És akkor csodálkozol, hogy Cápa harapdál téged... (Mondjuk biztatom is rá, ha ez szükséges... Vigyorog)
Ezt az izzó kérdést nem kellene feszegetni....mind tudjuk itt ezen a helyen, hogy mi az igazság...

Még ilyet! Bagoly mondja verébnek, hogy ...izé...kiégett.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #591 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 19:22:52 »

Athee megkaptam a PÜ-t mégegyszer köszi
Ma megis kaptam köszi szépen holnap fel is ragasztom Kacsint Kacsint Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #592 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 19:24:06 »

Athee megkaptam a PÜ-t mégegyszer köszi
Ma megis kaptam köszi szépen holnap fel is ragasztom Kacsint Kacsint Kacsint
Mit, hova? He Vigyorog
Naplózva


LPG
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #593 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 19:25:24 »

Cápa féle klubos matricát az autora Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #594 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 19:27:31 »

Ma láttam  2 db. Chevrolet Cruze taxit! De azért főlényben van még bőven a Lacetti SW!
Mivel Cápa állandóan henceg, hogy a HB-seknek nem kell izzót cserélni, bezzeg a szebb dupla lámpás sedanoknak, és SW-knek, hát jelentem, hogy ma szembe jött velem egy HB-s  Jumurdzsák. Szóval a nagyobb, és praktikusabb csomagtartó nem a pót izzóknak van fenntartva! Kacsint Vigyorog
És akkor csodálkozol, hogy Cápa harapdál téged... (Mondjuk biztatom is rá, ha ez szükséges... Vigyorog)
Ezt az izzó kérdést nem kellene feszegetni....mind tudjuk itt ezen a helyen, hogy mi az igazság...

Még ilyet! Bagoly mondja verébnek, hogy ...izé...kiégett.
Különben is, a kivételek erősítik a szabályt
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #595 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 19:43:09 »

Cápa féle klubos matricát az autora Vigyorog
Jaa, csak az. Azt hittem valami értelmesebb dolog! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Kacsint
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #596 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 19:50:19 »

Meghúzták az autómat. Elöl a jobb kerékívet. Illetve inkább valaki jól rávágott egy ajtót. Mélybordót.
Felrobbanok.


Sajnálom 
Milyen nyoma maradt? Horpadt is?
Maradt, picit horpadt + festék.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #597 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 19:55:28 »

Meghúzták az autómat. Elöl a jobb kerékívet. Illetve inkább valaki jól rávágott egy ajtót. Mélybordót.
Felrobbanok.


Sajnálom 
Milyen nyoma maradt? Horpadt is?
Maradt, picit horpadt + festék.
Csak azért kérdem, mert nekem is volt ilyen csak a jobb hátsó íven, de tökéletesen el tudták tüntetni egy horpadásjavítónál. Egy pici karc maradt utána, amit még polírral el kellene tüntetni, de még nem volt időm foglalkozni vele.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #598 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 20:52:58 »

aki tud nézen átt a DAEWOO-CEHVROLET csevegöbe örület ami ott megy Vigyorog Vigyorog Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #599 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 10:12:27 »

aki tud nézen átt a DAEWOO-CEHVROLET csevegöbe örület ami ott megy Vigyorog Vigyorog Kacsint
Én ott követtem a meccsett, mert TE, TE..........
Vigyorog

Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!