Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 11:58:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 709112 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #540 Dátum: 2009. Szeptember 11. - 11:13:47 »

Szlovákiában vett verdájával

Német rendszámos volt nem?
Szlovák rendszámos, látom minden nap...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #541 Dátum: 2009. Szeptember 11. - 13:37:06 »

Bár én biztosan nem tárcsáztam volna a szerveket, de azért káromkodtam volna rendesen. Magyarán a bosszúság részét meg tudom érteni.
Igen nagy düh, amikor a munkára felkészített (lemosott, ne adj isten lepolírozott) autót összefüvezik a fűnyírók, ráfröcsköli a sz@ros lét a locsoló autó, teledobálják homokkal az unatkozó gyerekek.
Az embernek oda veszik 1(2-3-4) órányi ideje, és ha nem saját maga csinálta, akkor nem kevés pénze is.

És mindegy, hogy az embernek BMW-je, Lacsija vagy csak egy Polski Fiatja van, a bosszúság azonos.

Dinka vagyok? Lehet.
De vajon mennyire megterhelő lenne előző napon kitenni egy táblát: "Tisztelt autó tulajdonos. A holnapi nap során ezen az útszakaszon fűnyírási/tűzoltó csap karbantartási/akármilyen munkát végzünk. Kérjük, ha teheti parkoljon máshol".

Milyen egyszerű, és mennyivel jobb lenne mindenkinek. Persze ez (nálunk) fel sem merül.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #542 Dátum: 2009. Szeptember 11. - 13:50:05 »

Bár én biztosan nem tárcsáztam volna a szerveket, de azért káromkodtam volna rendesen. Magyarán a bosszúság részét meg tudom érteni.
Igen nagy düh, amikor a munkára felkészített (lemosott, ne adj isten lepolírozott) autót összefüvezik a fűnyírók, ráfröcsköli a sz@ros lét a locsoló autó, teledobálják homokkal az unatkozó gyerekek.
Az embernek oda veszik 1(2-3-4) órányi ideje, és ha nem saját maga csinálta, akkor nem kevés pénze is.

És mindegy, hogy az embernek BMW-je, Lacsija vagy csak egy Polski Fiatja van, a bosszúság azonos.

Dinka vagyok? Lehet.
De vajon mennyire megterhelő lenne előző napon kitenni egy táblát: "Tisztelt autó tulajdonos. A holnapi nap során ezen az útszakaszon fűnyírási/tűzoltó csap karbantartási/akármilyen munkát végzünk. Kérjük, ha teheti parkoljon máshol".

Milyen egyszerű, és mennyivel jobb lenne mindenkinek. Persze ez (nálunk) fel sem merül.


Ezzel nincs is semmi probléma, én sem szeretem, ha összerondítják a munkám.
De, tételezzük fel, hogy nem próbálni akartak, hanem tűz lett volna ott. Arrébb is rakhatták volna ha útban van. És arra pedig nem lehet táblát kihelyezni. 
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #543 Dátum: 2009. Szeptember 11. - 14:16:28 »

Bár én biztosan nem tárcsáztam volna a szerveket, de azért káromkodtam volna rendesen. Magyarán a bosszúság részét meg tudom érteni.
Igen nagy düh, amikor a munkára felkészített (lemosott, ne adj isten lepolírozott) autót összefüvezik a fűnyírók, ráfröcsköli a sz@ros lét a locsoló autó, teledobálják homokkal az unatkozó gyerekek.
Az embernek oda veszik 1(2-3-4) órányi ideje, és ha nem saját maga csinálta, akkor nem kevés pénze is.

És mindegy, hogy az embernek BMW-je, Lacsija vagy csak egy Polski Fiatja van, a bosszúság azonos.

Dinka vagyok? Lehet.
De vajon mennyire megterhelő lenne előző napon kitenni egy táblát: "Tisztelt autó tulajdonos. A holnapi nap során ezen az útszakaszon fűnyírási/tűzoltó csap karbantartási/akármilyen munkát végzünk. Kérjük, ha teheti parkoljon máshol".

Milyen egyszerű, és mennyivel jobb lenne mindenkinek. Persze ez (nálunk) fel sem merül.
Hát, most lehet, hogy megharagszol...:
Persze bosszúság, ha a kiglancolt autód 2 perc múlva újra piszkos, de könyörgöm, az autó van érted, és nem fordítva!
Ha használod, akkor az poros/saras/koszos lesz. Újra meg újra. Te meg - ha zavar - lemosod. Újra meg újra. De attól még, hogy esik az eső, hullanak a falevelek, ****nak a madarak, még nem kezdesz el ordibálni és ország világnak kiabálni, hogy jaj mekkora sérelem ért.
Természetesen az előre tervezett dolgokra akár fel is hívhatnák a pógárok figyelmét, de ne haragudjon már a világ: Vizet eresztenek ki egy csapból, ez azért nem egy egetrengető eset...
És még valami: Nem lelocsolták, összfröcskölték a csili-vili autóját, hanem - úristen, minő borzalom! - szutykos víz került alá. Olyan, amilyenbe bárhol, bármikor belehajthat.
Amikor adót csalva megvette az autóját, nem hiszem, hogy lelkiismeretfurdalása volt. Másnak sincs, nekem sincs az ilyennel szemben.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #544 Dátum: 2009. Szeptember 11. - 16:41:27 »

Mondottam tegnap, hogy kancsó....mert aki így beszél ha sérelem éri, az bizony az! És ezt gyorsan az elején le kívántam szegezni, mert az ilyen nem méltó az ember megnevezésre.
De engedtessék meg egy gondolat még....talán nem olyan földtől elrugaszkodott....
Ha az "úr" (is és még páran) itthon vette volna a kocsiját, lehet maradt volna annak adójából annyi a szombathelyi tűzoltóság slagjában víz formájában, hogy pusztán empátiából, avagy embertársi cselekedetből odaloccsintsanak ahol sáros lett a felni...

Lehet, hogy túl rózsaszín amit próbálok vázolni, de ha a gazdasági helyzet nem ilyen lenne, a tűzoltók is nagyobb járandóságot kapnának, ergo nagyobb kedvvel végeznék a munkájukat, több odafigyeléssel és akkor nem okoznának ilyen "embereknek" bosszúságot.

Amúgy ha valaki netán meg is karcolta volna a kocsiját, esetleg tényleg tűz van és odébb kell rakni...akkor fog egy automata fegyvert és az első szembejövőt lepuffantja, vagy bemegy a tűzoltóságra és felgyújtja az épületet? Hmmmmm......
 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #545 Dátum: 2009. Szeptember 11. - 17:05:37 »

Apu ma még be sem nézett....lehet valahol az asztal alatt fekszik és hortyog?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #546 Dátum: 2009. Szeptember 11. - 18:27:54 »

Apu ma még be sem nézett....lehet valahol az asztal alatt fekszik és hortyog?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azt nem tudom, hogy hol fekszik, de az előbb beszéltem vele telefonon és még józannak tűnt. Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #547 Dátum: 2009. Szeptember 11. - 18:59:14 »

Apu ma még be sem nézett....lehet valahol az asztal alatt fekszik és hortyog?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azt nem tudom, hogy hol fekszik, de az előbb beszéltem vele telefonon és még józannak tűnt. Vigyorog
Jól álcázza magát.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #548 Dátum: 2009. Szeptember 11. - 19:00:07 »

Apu ma még be sem nézett....lehet valahol az asztal alatt fekszik és hortyog?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azt nem tudom, hogy hol fekszik, de az előbb beszéltem vele telefonon és még józannak tűnt. Vigyorog
Jól álcázza magát.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Jól csinálta, egész érthetően beszélt. Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #549 Dátum: 2009. Szeptember 11. - 19:03:05 »

Apu ma még be sem nézett....lehet valahol az asztal alatt fekszik és hortyog?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azt nem tudom, hogy hol fekszik, de az előbb beszéltem vele telefonon és még józannak tűnt. Vigyorog
Jól álcázza magát.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Jól csinálta, egész érthetően beszélt. Vigyorog
Na én most gyorsan felteszema  nyakvédőt, mert megjött!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #550 Dátum: 2009. Szeptember 11. - 19:05:02 »

Apu ma még be sem nézett....lehet valahol az asztal alatt fekszik és hortyog?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azt nem tudom, hogy hol fekszik, de az előbb beszéltem vele telefonon és még józannak tűnt. Vigyorog
Jól álcázza magát.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Jól csinálta, egész érthetően beszélt. Vigyorog
Na én most gyorsan felteszema  nyakvédőt, mert megjött!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szerinted el fog találni? Lehet a másik cápát üti meg, nem téged. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #551 Dátum: 2009. Szeptember 11. - 19:35:23 »

Mivan velem?  Vigyorog

Én ilyeneket tartok:
http://www.nethirlap.hu/keseru.php?par=4&topic=6553

  Vigyorog  Vigyorog  Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #552 Dátum: 2009. Szeptember 11. - 19:51:26 »

Én sem szeretem, ha összevizezik a lemosott autómat! Főleg a port utálom! Vigyorog
Neked csak az eső mossa!! Még soha nem volt lemosva. Külöbnben is, a feketén minden meglátszik. :-D
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #553 Dátum: 2009. Szeptember 11. - 19:55:22 »

Itt vagyok nyavalyások! Mostantól rend legyen! Cápának meg vége lesz, mint a botnak, csak nem kettő.
Ma piszok hosszú napom volt. Elvileg szabad lettem volna, de kellettem a BKV-nak, ami bevallom érthető. Meló után nagy bevásárlás, nejem szállítása beteghez, majd vissza a rendelőbe, többszöri cipekedés a 2.-ikra, persze nem volt hely a ház előtt, utána még egyéb dolgok, szóval ez zsinórban ledolgozott 7, azaz hét nap után nem semmi, külön figyelembe véve a Thököly úti munkákat. Most pedig megyek ebédelni, és vacsorázni egyben, és kikapcsolom a gépet, hogy Cápa ne bosszantson tovább a szülinapomon. Holnap leszek csak szabad, vasárnaptól újra buszozom. Ki irigyel?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #554 Dátum: 2009. Szeptember 11. - 20:01:07 »

Ki irigyel?
Én,mert én ezt a kort már biztosan nem fogom megélni,vagy legalábbis ép ésszel biztos nem...
Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!