Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 15:33:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 709219 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #495 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 20:39:28 »

Na, konyha lekövezve, kész. Három nap alatt kaptam szét, szereltem át a vizet, köveztem le.
Már csak a villanyt kellene megcsinálni, de a villanyász most hívott, hogy balesete volt, nem tud jönni.
Tud valaki villanyt szerelni? Esetleg holnap?

SEGÍTSÉG!!!!!!!!!
Konkrétebben? Csak bekötni, vagy vésni, csövezni, kábelezni? Nem mindegy! Bekötni tudok, de a fizikai munkát nem bírom. Kacsint
Miért nem hívod át a villanyászt a hajóról Vigyorog
Giovanni! Ez azt hiszem övön aluli ütésnek számított a Kapitánynál! Miért akarod, hogy agyvérzést kapjon még csak a gondolatától is? Kérj elnézést a durvaságért! Szegény Cap, most biztos remeg a a lelked is! Én megvédelek a csúnya Giovannitól! Kacsint Vigyorog Ilyet még Jani sem engedett meg magának soha!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #496 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 20:41:14 »

Na, konyha lekövezve, kész. Három nap alatt kaptam szét, szereltem át a vizet, köveztem le.
Már csak a villanyt kellene megcsinálni, de a villanyász most hívott, hogy balesete volt, nem tud jönni.
Tud valaki villanyt szerelni? Esetleg holnap?

SEGÍTSÉG!!!!!!!!!
Konkrétebben? Csak bekötni, vagy vésni, csövezni, kábelezni? Nem mindegy! Bekötni tudok, de a fizikai munkát nem bírom. Kacsint
Miért nem hívod át a villanyászt a hajóról Vigyorog
Giovanni! Ez azt hiszem övön aluli ütésnek számított a Kapitánynál! Miért akarod, hogy agyvérzést kapjon még csak a gondolatától is? Kérj elnézést a durvaságért! Szegény Cap, most biztos remeg a a lelked is! Én megvédelek a csúnya Giovannitól! Kacsint Vigyorog Ilyet még Jani sem engedett meg magának soha!
Nem hinném, hogy Kapitány védelemre szorul Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #497 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 20:45:29 »

Én kíváncsi vagyok mi lehet Ralffal. He Remélem nem helyezik át egy atomerőműbe! Vigyorog
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #498 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 21:21:44 »

Azért nem hívom Ralfot, mert nála még én is jobb villanyász vagyok. Képzeljétek mi lenne, ha az egész városban áramszünetet csinálna?   Vigyorog
Apa, ha emlékszel, a kábelek a falon kívül vannak, én csináltam. Most rendesen meg kell csinálni, szépre, de maradnak afalon kívül. A fa szerkezet miatt nem mehet belül. Kacsint
Vésni nem kell, csak fúrn, tiplizni kábelcsatornát vágni, meg kitalálni, hogy mit, merre.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #499 Dátum: 2009. Szeptember 07. - 07:59:38 »

Mi a fene van? Modi napok?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Isten éltesse a mi zöld HB-s és szemtelenül fiatal Athee cartársunkat és modinkat 30. születésnapja alkalmából!

Mindig mondtam, hogy a rendesebbje HB-vel jár!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Az okosabbja és az, akinek izlése van, meg SW- vel?  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Cápa vigyázz! A fagyi néha vsszanyal! Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #500 Dátum: 2009. Szeptember 07. - 08:19:08 »

Azért nem hívom Ralfot, mert nála még én is jobb villanyász vagyok. Képzeljétek mi lenne, ha az egész városban áramszünetet csinálna?   Vigyorog
Apa, ha emlékszel, a kábelek a falon kívül vannak, én csináltam. Most rendesen meg kell csinálni, szépre, de maradnak afalon kívül. A fa szerkezet miatt nem mehet belül. Kacsint
Vésni nem kell, csak fúrn, tiplizni kábelcsatornát vágni, meg kitalálni, hogy mit, merre.

En szivesen megcsinalnam ezt a munkat hisz amugy is munkanelkuli vagyok , de keto problemaba is utkozik; -eloszor is csak rendes HB-s vagyok es nem okos SW-s Vigyorog, ez volna a kisebb gond, de a nagyobb az a parszaz kilometernyi tavolsag sajnos Vigyorog
Naplózva

Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #501 Dátum: 2009. Szeptember 07. - 14:37:52 »

Mi a fene van? Modi napok?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Isten éltesse a mi zöld HB-s és szemtelenül fiatal Athee cartársunkat és modinkat 30. születésnapja alkalmából!

Mindig mondtam, hogy a rendesebbje HB-vel jár!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Az okosabbja és az, akinek izlése van, meg SW- vel?  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Cápa vigyázz! A fagyi néha vsszanyal! Kacsint
De a legokosabbja meg nem megy bele az ilyen meddő vitákba! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #502 Dátum: 2009. Szeptember 07. - 18:57:29 »

A négyből 3 modinak van HB-je, a Főninek, és Főszerelőnek meg SW-je. Ebből nem következik semmi, csak az, hogy nem vagyunk egyformák, és nem egyforma az igényünk se, nem is beszélve a lehetőségeinkről. A maga nevében mindegyik Lacetti a legszebb! Mindenkinek meg a sajátja. Ez így van jól, örüljünk neki!

Más: szerdától a benzin 4, a gázolaj 5 forinttal lesz olcsóbb! Végre egy jó hír! A legkisebb is számít! Ja, ezt már hallottam valahol- sebaj.

Megint más: nem szaporodtak a nevek a checklámpa kiolvasóra beszállóknál. Pedig jó volna lejjebb vinni az egy főre eső árat! Jelentkezés: ott!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #503 Dátum: 2009. Szeptember 07. - 20:10:55 »

Mi a fene van? Modi napok?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Isten éltesse a mi zöld HB-s és szemtelenül fiatal Athee cartársunkat és modinkat 30. születésnapja alkalmából!

Mindig mondtam, hogy a rendesebbje HB-vel jár!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Az okosabbja és az, akinek izlése van, meg SW- vel?  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Cápa vigyázz! A fagyi néha vsszanyal! Kacsint
De a legokosabbja meg nem megy bele az ilyen meddő vitákba! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog

így van, a legokosabbja belátó és tudja, hogy melyik a legszebb.  Vigyorog  (Ez itt vigyor lenne, ha venné a gép.)
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 08. - 06:57:43 írta ladlac » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #504 Dátum: 2009. Szeptember 07. - 20:15:26 »

Mi a fene van? Modi napok?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Isten éltesse a mi zöld HB-s és szemtelenül fiatal Athee cartársunkat és modinkat 30. születésnapja alkalmából!

Mindig mondtam, hogy a rendesebbje HB-vel jár!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Az okosabbja és az, akinek izlése van, meg SW- vel?  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Cápa vigyázz! A fagyi néha vsszanyal! Kacsint
De a legokosabbja meg nem megy bele az ilyen meddő vitákba! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog

így van, a legokosabbja belátó és tudja, hogy melyik a legszebb. :-D (Ez itt vigyor lenne, ha venné a gép.)

Nekem veszi  Vigyorog Vigyorog
Egyébként meg: én belátó és okos vagyok, mégis sedant vettem  Vigyorog Ahogy Zsu, Weres, Peti, Kamikaze és még sorolhatnám. Csakhát talikon van hátrányban a sedan (na meg csomitartó pakoláskor)
Naplózva
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #505 Dátum: 2009. Szeptember 07. - 21:04:50 »

Erre az egyik ismerősöm hívta fel a figyelmem:

http://www.hasznaltauto.hu/3094055_suzuki_forenza_2007

Tudtok erről a "márkatárs"-ről bővebben valamit? Hol született, mitől Suzuki, stb...

 
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 07. - 21:07:05 írta Yanee » Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #506 Dátum: 2009. Szeptember 07. - 21:08:36 »

Attól suzuki, hogy olyan emblémát rakták rá. Amerikában ilyen néven árulják, biztos onnan való.
Naplózva


LPG
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #507 Dátum: 2009. Szeptember 07. - 21:12:07 »

Attól suzuki, hogy olyan emblémát rakták rá. Amerikában ilyen néven árulják, biztos onnan való.
Suzuki = GM csoport ?
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #508 Dátum: 2009. Szeptember 07. - 21:18:45 »

Attól suzuki, hogy olyan emblémát rakták rá. Amerikában ilyen néven árulják, biztos onnan való.
Suzuki = GM csoport ?
A GM-nek 20% részesedése volt a Suzukinál, amit tavaly eladott, így már csak 3%-ban részvényes. Hogy ez mára változott e, azt nem tudom.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #509 Dátum: 2009. Szeptember 07. - 21:31:44 »

Attól suzuki, hogy olyan emblémát rakták rá. Amerikában ilyen néven árulják, biztos onnan való.
Suzuki = GM csoport ?
A GM-nek 20% részesedése volt a Suzukinál, amit tavaly eladott, így már csak 3%-ban részvényes. Hogy ez mára változott e, azt nem tudom.
Na itt a hiányzó infó amiről nem tudtam... Mindenesetre kerekedett a szemem, amikor megláttam a kasztnin a suzuki "S"-t.  Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!