Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 15:32:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 709216 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #480 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 09:21:19 »

Athee! Busa! Mindkettőtöknek írtam privit. Olvassátok el, és választ is várok!

Mikor? nem kaptam semmit!
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #481 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 13:47:23 »

Athee! Busa! Mindkettőtöknek írtam privit. Olvassátok el, és választ is várok!

Mikor? nem kaptam semmit!
Gidynél ez normális.
Megírta a privit, és feladta postán. Vigyorog Várj türelemmel. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Emberek!
Ha valaki más kapta meg az Athee-nek szánt privit, akkor postázza el neki!
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #482 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 16:05:29 »

Athee! Busa! Mindkettőtöknek írtam privit. Olvassátok el, és választ is várok!

Mikor? nem kaptam semmit!
Gidynél ez normális.
Megírta a privit, és feladta postán. Vigyorog Várj türelemmel. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Emberek!
Ha valaki más kapta meg az Athee-nek szánt privit, akkor postázza el neki!
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Köszi Stocz! Már Te is beléptél a Gidyt cikiző kórusba. Ezt szeretem bennetek, hogy nem kimélitek az öreget, ne érezze a szánalmat. Köszönöm barátaim! Kacsint Vigyorog

Köszi Stocz! Már Te is beléptél a Gidyt cikiző kórusba. Ezt szeretem bennetek, hogy nem kimélitek az öreget, ne érezze a szánalmat. Köszönöm barátaim! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #483 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 16:38:29 »


Köszi Stocz! Már Te is beléptél a Gidyt cikiző kórusba. Ezt szeretem bennetek, hogy nem kimélitek az öreget, ne érezze a szánalmat. Köszönöm barátaim! Kacsint Vigyorog
tudod Apu, a szánalom még ingyen van.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #484 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 17:19:47 »

Elárulom, hogy az öreg ma vagy jó két órát focizott, és még járni is tud, csak kicsit fáj a térde. Kíváncsi vagyok, hogy ki fog ebben a késői korban focizni. Szóval azért még nem kell temetésre gyűjtenetek virágot. Sőt meg is fogom ismételni, és ping- pongozni is fogok. Olyan szép karcsú leszek, mint Meatloaf, csak én inkább mozgom, mint éhezek, mert azt nehezen viselem. Ha igaz, akkor meg segítség nélkül végig fogok menni a Rám szakadékon, és a Lukács árkon is. Persze lehet, hogy majd többen azt fogják hinni, hogy a KISz-es (nem voltam tag!) nyakkendőben jöttem kirándulni, de ez tévedés lesz, amit látni fogtok az nem nyakkendő, az a nyelvem lesz. De megcsinálom. Sőt, amennyiben van elég jelentkező egy jó klubos focira, akkor tudok egy szuper kispályát Ady ligeten, ahol játszhatunk egy jót, ha mondjuk legalább 8-an 10-en összejönnénk. Rajtam nem fog múlni, lehet elgondolkodni, hogy akarjuk-e? Jó lenne! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #485 Dátum: 2009. Szeptember 05. - 13:12:33 »

Elárulom, hogy az öreg ma vagy jó két órát focizott, és még járni is tud, csak kicsit fáj a térde. Kíváncsi vagyok, hogy ki fog ebben a késői korban focizni. Szóval azért még nem kell temetésre gyűjtenetek virágot. Sőt meg is fogom ismételni, és ping- pongozni is fogok. Olyan szép karcsú leszek, mint Meatloaf, csak én inkább mozgom, mint éhezek, mert azt nehezen viselem. Ha igaz, akkor meg segítség nélkül végig fogok menni a Rám szakadékon, és a Lukács árkon is. Persze lehet, hogy majd többen azt fogják hinni, hogy a KISz-es (nem voltam tag!) nyakkendőben jöttem kirándulni, de ez tévedés lesz, amit látni fogtok az nem nyakkendő, az a nyelvem lesz. De megcsinálom. Sőt, amennyiben van elég jelentkező egy jó klubos focira, akkor tudok egy szuper kispályát Ady ligeten, ahol játszhatunk egy jót, ha mondjuk legalább 8-an 10-en összejönnénk. Rajtam nem fog múlni, lehet elgondolkodni, hogy akarjuk-e? Jó lenne! Kacsint Vigyorog
Foci után valaki KISZes valaki meg KOSZos... Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #486 Dátum: 2009. Szeptember 05. - 13:40:47 »

Elárulom, hogy az öreg ma vagy jó két órát focizott, és még járni is tud, csak kicsit fáj a térde. Kíváncsi vagyok, hogy ki fog ebben a késői korban focizni. Szóval azért még nem kell temetésre gyűjtenetek virágot. Sőt meg is fogom ismételni, és ping- pongozni is fogok. Olyan szép karcsú leszek, mint Meatloaf, csak én inkább mozgom, mint éhezek, mert azt nehezen viselem. Ha igaz, akkor meg segítség nélkül végig fogok menni a Rám szakadékon, és a Lukács árkon is. Persze lehet, hogy majd többen azt fogják hinni, hogy a KISz-es (nem voltam tag!) nyakkendőben jöttem kirándulni, de ez tévedés lesz, amit látni fogtok az nem nyakkendő, az a nyelvem lesz. De megcsinálom. Sőt, amennyiben van elég jelentkező egy jó klubos focira, akkor tudok egy szuper kispályát Ady ligeten, ahol játszhatunk egy jót, ha mondjuk legalább 8-an 10-en összejönnénk. Rajtam nem fog múlni, lehet elgondolkodni, hogy akarjuk-e? Jó lenne! Kacsint Vigyorog
Vallomással tartozom! Ma már minden porcikám fájt, leszámítva a hajamat, a tegnapi foci után. Járni tudok, de komoly kínokkal jár. De akkor is jól esett, és fogok még focizni, ha addig élek is! Addig élek? Azt hiszem ezt meg kell gondolni... Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #487 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 13:23:31 »

Kellett egy nap, hogy lehiggadjak. Tegnap olyan botrányos provokációnak voltam szemtanúja, amit szinte le sem merek írni. Mégis megteszem, hogy lássátok milyen elvetemült emberek is vannak hazánkban. Szóval tegnap volt a "Meleg Büszkeség Napja", amit fél város lezárásával biztosított többszáz rendőr, mert erre vannak, szolgálnak, és védnek. Szóval az időzítés súlyosabb volt, mint Sólyom László próbaútja Szlovákiába. Nem hergelem tovább a közönséget. Szóval a Szent Gellért téri házasságkötő teremből kijött az ifjú pár, és döbbenet, egy nő (!), és egy férfi (!) nem elég, hogy összeházasodtak e különleges napon, hanem még volt merszük az utcán, a téren, közterületen (!) fényképészkedni!
 Azt hittem elájulok a döbbenettől. Mit képzeltek ezek? Hát már mindent lehet ebben az országban? Arról nem is beszélve, hogy balesetveszélybe sodorták a mit sem sejtő utasaimat, mert nemcsak megdöbbentem, hanem levegőt sem kaptam a felháborodástól. Persze sehol egy rendőr ilyenkor...
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 06. - 16:07:37 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #488 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 14:49:12 »

........és döbbenet, egy nő (!), és egy férfi (8!) nem elég......

Ez tényleg rettenetes! Egy kor nélküli nő és egy 8 éves férfi!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 06. - 14:51:02 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #489 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 16:09:59 »

........és döbbenet, egy nő (!), és egy férfi (8!) nem elég......

Ez tényleg rettenetes! Egy kor nélküli nő és egy 8 éves férfi!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Lökött Cápa! a "8"-as elütés volt, nem érted a lényeget! Olvasd újra, javítottam! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #490 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 18:06:26 »

........és döbbenet, egy nő (!), és egy férfi (8!) nem elég......

Ez tényleg rettenetes! Egy kor nélküli nő és egy 8 éves férfi!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Lökött Cápa! a "8"-as elütés volt, nem érted a lényeget! Olvasd újra, javítottam! Kacsint Vigyorog
A pedofiliára való utalásokat kérem, hogy a moderátorok a moderátoroknál moderáltabban moderálják ki!! 
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 06. - 18:08:37 írta Komis » Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #491 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 19:56:45 »

Na, konyha lekövezve, kész. Három nap alatt kaptam szét, szereltem át a vizet, köveztem le.
Már csak a villanyt kellene megcsinálni, de a villanyász most hívott, hogy balesete volt, nem tud jönni.
Tud valaki villanyt szerelni? Esetleg holnap?

SEGÍTSÉG!!!!!!!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #492 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 20:22:24 »

Na, konyha lekövezve, kész. Három nap alatt kaptam szét, szereltem át a vizet, köveztem le.
Már csak a villanyt kellene megcsinálni, de a villanyász most hívott, hogy balesete volt, nem tud jönni.
Tud valaki villanyt szerelni? Esetleg holnap?

SEGÍTSÉG!!!!!!!!!
Talán a villamosság topikban lesz jelentkező..
Bocsika!  Vigyorog Puszi
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #493 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 20:27:39 »

Na, konyha lekövezve, kész. Három nap alatt kaptam szét, szereltem át a vizet, köveztem le.
Már csak a villanyt kellene megcsinálni, de a villanyász most hívott, hogy balesete volt, nem tud jönni.
Tud valaki villanyt szerelni? Esetleg holnap?

SEGÍTSÉG!!!!!!!!!
Konkrétebben? Csak bekötni, vagy vésni, csövezni, kábelezni? Nem mindegy! Bekötni tudok, de a fizikai munkát nem bírom. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #494 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 20:32:02 »

Na, konyha lekövezve, kész. Három nap alatt kaptam szét, szereltem át a vizet, köveztem le.
Már csak a villanyt kellene megcsinálni, de a villanyász most hívott, hogy balesete volt, nem tud jönni.
Tud valaki villanyt szerelni? Esetleg holnap?

SEGÍTSÉG!!!!!!!!!
Konkrétebben? Csak bekötni, vagy vésni, csövezni, kábelezni? Nem mindegy! Bekötni tudok, de a fizikai munkát nem bírom. Kacsint
Miért nem hívod át a villanyászt a hajóról Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!