Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 20:30:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 709351 alkalommal)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #435 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 07:37:40 »

Pillanatkép megörökítve... Kacsint
A hétszázát neki. Vigyorog
Beszólásnak jó! Puszi
De ki veszi észre, hogy kilóg a paci vég-tagja......??
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #436 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 07:56:54 »

...fehér SW mellé álltam be. Kapott szórólapot.
Kripic! Ha tudnád milyen dögös a fehér fekete ablakokkal!
Ja, A Gyulai karámjából jött. Az üvegek még az enyémnél is sötétebbek!
Pedig az már valami.  Kacsint
Régóta morfondírozom rajta hidd el, már mnt cartársnak - AKI NAGYON HANYAGOLJA MOSTANÁBAN A FÓRUMOT!!! - is kellett a hiánya miatt "magyarázkodnom" Vigyorog
Az okok, amiért még nemvan (merthogy szerintem is jóóól nézne ki)
1.,Volt már fóliás aútóm, a második vizsgát már nem úszták meg a fóliák az első ajtókon, lezsedették. Onnantól kezdve - finoman szólva is - nagyon ganyé kinézete lett... - nerm beszélve az aanyagiakról...
2., Félek a hátsó ajtón lévő fűtőszál miatt, itt mennyire biztosan tudják feltenni a fóliát.
3., A szélvédőre meg sajna nem lehet, csak Audi6-tól felfelé...

Szóval komoly harcot vívok magammal, már kék-zöld minden porcikám Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #437 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 08:25:49 »

Pillanatkép megörökítve... Kacsint
Nem is gondoltam, hogy ilyen előkelő helyen vagyok azzal a kis kevéske hozzásszólásommal! Vigyorog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #438 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 12:34:58 »

Egyre elkeserítőbb az esztergomi közlekedési helyzet. Reggel 28 perc alatt sikerült megtennem 500métert Hogy legyen így jó fogyim?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #439 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 13:42:25 »

Egyre elkeserítőbb az esztergomi közlekedési helyzet. Reggel 28 perc alatt sikerült megtennem 500métert Hogy legyen így jó fogyim?
Miért nem tolod? Vigyorog
Naplózva


LPG
capry
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


Lacetti SW 1,6 Elite, man.klíma, melange beige


« Hozzászólás #440 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 15:32:12 »

Esztergomban nem csak a közlekedési helyzet elkeserítő.
http://webcast.tv2.hu/mokka/index.php?m=video&video_id=401731
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #441 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 15:49:07 »

...fehér SW mellé álltam be. Kapott szórólapot.
Kripic! Ha tudnád milyen dögös a fehér fekete ablakokkal!
Ja, A Gyulai karámjából jött. Az üvegek még az enyémnél is sötétebbek!
Pedig az már valami.  Kacsint
Régóta morfondírozom rajta hidd el, már mnt cartársnak - AKI NAGYON HANYAGOLJA MOSTANÁBAN A FÓRUMOT!!! - is kellett a hiánya miatt "magyarázkodnom" Vigyorog
Az okok, amiért még nemvan (merthogy szerintem is jóóól nézne ki)
1.,Volt már fóliás aútóm, a második vizsgát már nem úszták meg a fóliák az első ajtókon, lezsedették. Onnantól kezdve - finoman szólva is - nagyon ganyé kinézete lett... - nerm beszélve az aanyagiakról...
2., Félek a hátsó ajtón lévő fűtőszál miatt, itt mennyire biztosan tudják feltenni a fóliát.
3., A szélvédőre meg sajna nem lehet, csak Audi6-tól felfelé...

Szóval komoly harcot vívok magammal, már kék-zöld minden porcikám Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én is időnként el-el játszom a gondolattal. Aztán gyorsan beszélek azzal a haverommal, akinek muszájból van fólia a kocsiján (így vette). Nem igazán lelkesedik érte. Ő is éjszakázik, és bizony olyankor nem előny. Meg esőben. Meg havazásban.
Napfényben viszont tényleg hiányzik.
Olyan réteg kellene rá, mint amilyet a szemüvegekre lehet tetetni: fényre sötétedik, de ha bemész a homályba kivilágosodik.
Na az tényleg jó lenne (meg az ára is).
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #442 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 16:19:10 »

Én szeretem, hogy fóliás az ablakom, de nem túl sötét, így este sem zavar. Lényegesen jobb nyáron főleg, UV-t szűr, és nem lehet beütni sem, tehát arra is jó még, ami nem elhanyagolható manapság- sajnos. De a túl sötét tényleg rossz lehet este. Jobban is néz ki, de nálam nem az volt az elsődleges szempont.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #443 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 16:38:36 »

Cápa megírta a 4 ezredik hozzászólását! Gratula érte, és a jókat köszönjük, a többit meg jópofizásnak vesszük, mert szerinte nem mindig értjük a humorát. Vigyorog
Cápa! Te egy fogalom vagy itt a klubban! Örülök, hogy közénk tartozol! Kacsint Vigyorog
Öööööö...köszönöm szépen, csak most értesültem erről. Ma egész nap nem volt rendszerünk, mert behalt az egyik HP 350-es szerver. (Szerintem az ára miatt adták neki ezt a típust, mert kb ennyibe volt két éve darabja. Vigyorog)
Szal köszönöm a jókívánságokat!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #444 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 16:44:17 »

...fehér SW mellé álltam be. Kapott szórólapot.
Kripic! Ha tudnád milyen dögös a fehér fekete ablakokkal!
Ja, A Gyulai karámjából jött. Az üvegek még az enyémnél is sötétebbek!
Pedig az már valami.  Kacsint
Régóta morfondírozom rajta hidd el, már mnt cartársnak - AKI NAGYON HANYAGOLJA MOSTANÁBAN A FÓRUMOT!!! - is kellett a hiánya miatt "magyarázkodnom" Vigyorog
Az okok, amiért még nemvan (merthogy szerintem is jóóól nézne ki)
1.,Volt már fóliás aútóm, a második vizsgát már nem úszták meg a fóliák az első ajtókon, lezsedették. Onnantól kezdve - finoman szólva is - nagyon ganyé kinézete lett... - nerm beszélve az aanyagiakról...
2., Félek a hátsó ajtón lévő fűtőszál miatt, itt mennyire biztosan tudják feltenni a fóliát.
3., A szélvédőre meg sajna nem lehet, csak Audi6-tól felfelé...

Szóval komoly harcot vívok magammal, már kék-zöld minden porcikám Vigyorog Vigyorog Vigyorog
1.Mindig van olyan hely, ahol átmegy fóliásan. Ha máshogy nem, akkor nyári hőségben kell műszakiztatni leengedett ablakkal.  Vigyorog Most biztos mindenki azt hiszi, hogy ez vicc, pedig megtörtént!  Vigyorog
2. Van egy nagy előnye a jó kinézeten túl, amiért én is bevállaltam: ha valaki belátogatna illegálisan oldalról, akkor nem kell hónapok múlva is szilánkba tenyerelned a kocsiban, egyben tartja az ablakot (legalábbis nagy részét).
3. Még a HB ötödik üvegére is rá tették és nem bántják egymást a fűtőszállal. Ne félj az SW ötödikjétől, az nem annyira hajlított! 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #445 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 17:06:17 »

...fehér SW mellé álltam be. Kapott szórólapot.
Kripic! Ha tudnád milyen dögös a fehér fekete ablakokkal!
Ja, A Gyulai karámjából jött. Az üvegek még az enyémnél is sötétebbek!
Pedig az már valami.  Kacsint
Régóta morfondírozom rajta hidd el, már mnt cartársnak - AKI NAGYON HANYAGOLJA MOSTANÁBAN A FÓRUMOT!!! - is kellett a hiánya miatt "magyarázkodnom" Vigyorog
Az okok, amiért még nemvan (merthogy szerintem is jóóól nézne ki)
1.,Volt már fóliás aútóm, a második vizsgát már nem úszták meg a fóliák az első ajtókon, lezsedették. Onnantól kezdve - finoman szólva is - nagyon ganyé kinézete lett... - nerm beszélve az aanyagiakról...
2., Félek a hátsó ajtón lévő fűtőszál miatt, itt mennyire biztosan tudják feltenni a fóliát.
3., A szélvédőre meg sajna nem lehet, csak Audi6-tól felfelé...

Szóval komoly harcot vívok magammal, már kék-zöld minden porcikám Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Kripic,ne félj a sötétítéstől,vagyunk egy páran akiknek már jó pár éve fenn van és nem bántuk meg.Az a lényeg,hogy ne a legsötétebbet rakasd fel.A vizsga sem probléma.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #446 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 17:15:41 »

Az üvegek topicban írtam, hogy olvassátok el a: vezess.hu írt a fóliákról, nem hülyeséget.
A vizsga pedig megoldható, pláne, ha nem teljesen sötét, azért ne legyen behegesztve, és nyerő a dolog.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #447 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 17:17:56 »

Az üvegek topicban írtam, hogy olvassátok el a: vezess.hu írt a fóliákról, nem hülyeséget.
A vizsga pedig megoldható, pláne, ha nem teljesen sötét, azért ne legyen behegesztve, és nyerő a dolog.
Én nem találom...link?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #448 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 17:28:36 »

Az üvegek topicban írtam, hogy olvassátok el a: vezess.hu írt a fóliákról, nem hülyeséget.
A vizsga pedig megoldható, pláne, ha nem teljesen sötét, azért ne legyen behegesztve, és nyerő a dolog.
Én nem találom...link?
Startlap- Férfiak- Autós oldalak- Vezess.hu  Itt megtalálod. Fogalmam sincs hogyan linkelhetném be, de így megtalálod tutira!
A "férfiak" ne tévesszen meg, bárki elolvashatja, így Te is! Kacsint (Ez már járt Neked, Cápa!) Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #449 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 17:37:31 »

Az üvegek topicban írtam, hogy olvassátok el a: vezess.hu írt a fóliákról, nem hülyeséget.
A vizsga pedig megoldható, pláne, ha nem teljesen sötét, azért ne legyen behegesztve, és nyerő a dolog.
Én nem találom...link?
Startlap- Férfiak- Autós oldalak- Vezess.hu  Itt megtalálod. Fogalmam sincs hogyan linkelhetném be, de így megtalálod tutira!
A "férfiak" ne tévesszen meg, bárki elolvashatja, így Te is! Kacsint (Ez már járt Neked, Cápa!) Kacsint Vigyorog
Gidy ne linkeskedj,tanulj meg linkelni. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!