Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 00:06:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 709513 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #360 Dátum: 2009. Augusztus 25. - 08:27:39 »

Nekem nemsokára 100.000km lesz benne. A fényképező már be van készítve, csak le ne maradjak róla! Vigyorog
Sikerült, nem maradtam le! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Lejárt a garanciád? Vigyorog
Már 1éve. Most volt 4 éves a kicsike. Vigyorog
Nekem 2,5 éves és csak 30000 van benne. Ez lenne a "megkímélt" állapot?
39 hónap, 32000 km.  Kacsint
18 hónap 16000km  Vigyorog
OFF Bi-bi-bi
Daewoo Racerem  10év 36000km 
On
A Lacsinak nem lett ilyen jó sora 4év 50000km. De ahogy nézem a Totálcaron, meg itt is erre még rájöhet nyugodtan egy 2szeres vagy 3szoros szorzó.. Vigyorog

57 hónap 63000km  Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #361 Dátum: 2009. Augusztus 25. - 09:56:57 »

Megindult a komoly felkészülés a bagolyirtási hosszú hétvégi találkozóra. Olvassátok el a topicot, és jelentkezzetek minél többen, lehetőleg családostul, hogy újra együtt legyen a jó csapat! Tavaly nagyon jó volt, idén is az legyen! Szívesen látjuk az új tagokat is, és persze a régieket meg szinte elvárjuk! Elég jó ajánlatot kaptunk, éljünk vele! Ez egy újabb próba lehet a jövőre esedékes erdélyi túránkhoz. Próbáljuk ki, hogy bírjuk ki egymással, ha hosszabb időt töltünk együtt!
Ez az őszi nagy talink lesz. Az évzárót majd újra megcsináljuk, ha esik majd a hó, mint tavaly a Városligetben. De az is jó volt, mint mindegyik talink!
Azért írtam ide, mert ezt mindenki, mindig elolvassa, hátha ez kell, hogy ellátogasson a konkrét topichoz is. (Ezt a modiknak írtam!)
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 25. - 09:58:33 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #362 Dátum: 2009. Augusztus 26. - 16:03:13 »

Fontolgatom egy szavazás elindítását....mondjuk az Így közlekedünk topikban.

A kérdés az lenne, hogy: Szoktál irányjelzőt használni a Lacsiban?  Kacsint Vigyorog
Az opciók pedig ugyanazok lennének, mint a klímás szavazásban.... Vigyorog

Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #363 Dátum: 2009. Augusztus 26. - 16:10:00 »

Fontolgatom egy szavazás elindítását....mondjuk az Így közlekedünk topikban.

A kérdés az lenne, hogy: Szoktál irányjelzőt használni a Lacsiban?  Kacsint Vigyorog
Az opciók pedig ugyanazok lennének, mint a klímás szavazásban.... Vigyorog


Én télen-nyáron, éjjel-nappal, de csak szükség szerint, mert többet fogyaszt a kocsi, és akkor is csak szakaszosan.  Vigyorog
Naplózva


LPG
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #364 Dátum: 2009. Augusztus 26. - 16:15:25 »

Fontolgatom egy szavazás elindítását....mondjuk az Így közlekedünk topikban.

A kérdés az lenne, hogy: Szoktál irányjelzőt használni a Lacsiban?  Kacsint Vigyorog
Az opciók pedig ugyanazok lennének, mint a klímás szavazásban.... Vigyorog


Én télen-nyáron, éjjel-nappal, de csak szükség szerint, mert többet fogyaszt a kocsi, és akkor is csak szakaszosan.  Vigyorog

Na csak azért mondom, mert ma annyi marhát láttam irányjelzés nélkül szambázni a nagy Budapesten, hogy megfogant ez az ötletem... Vigyorog
Mondjuk az is igaz, hogy egyik se Mi voltunk.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #365 Dátum: 2009. Augusztus 26. - 16:53:32 »

Fontolgatom egy szavazás elindítását....mondjuk az Így közlekedünk topikban.

A kérdés az lenne, hogy: Szoktál irányjelzőt használni a Lacsiban?  Kacsint Vigyorog
Az opciók pedig ugyanazok lennének, mint a klímás szavazásban.... Vigyorog


Foglalkozási ártalom. Mindig, ahogy a KRESZ előírja használom a buszon is, a Lacettiben is, és használtam is mindig, minden autóban, amit vezettem eddig. Sőt, külön kellett arra figyelnem, hogy a geofizikánál a terepen, az erdőben ne használjam, mert akkor mindig kiröhögtek, de földúton már újra használtam. Szerintem fontos, hogy az "ellenfél" tudja, mit akarok. Ez védi mindkettőnk érdekeit. Szomorú, hogy sok idióta ezt nem éri fel ésszel, pedig nem nagy fizikai munka.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #366 Dátum: 2009. Augusztus 26. - 19:03:03 »

Fontolgatom egy szavazás elindítását....mondjuk az Így közlekedünk topikban.

A kérdés az lenne, hogy: Szoktál irányjelzőt használni a Lacsiban?  Kacsint Vigyorog
Az opciók pedig ugyanazok lennének, mint a klímás szavazásban.... Vigyorog


Foglalkozási ártalom. Mindig, ahogy a KRESZ előírja használom a buszon is, a Lacettiben is, és használtam is mindig, minden autóban, amit vezettem eddig. Sőt, külön kellett arra figyelnem, hogy a geofizikánál a terepen, az erdőben ne használjam, mert akkor mindig kiröhögtek, de földúton már újra használtam. Szerintem fontos, hogy az "ellenfél" tudja, mit akarok. Ez védi mindkettőnk érdekeit. Szomorú, hogy sok idióta ezt nem éri fel ésszel, pedig nem nagy fizikai munka.
Én is mindig használom. Sokszor tréfáltak is velem már a kollégák, mert az iskolaudvaron, ahol parkolok is szoktam használni. Pedig ott nem kéne. Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #367 Dátum: 2009. Augusztus 26. - 19:12:17 »

Fontolgatom egy szavazás elindítását....mondjuk az Így közlekedünk topikban.

A kérdés az lenne, hogy: Szoktál irányjelzőt használni a Lacsiban?  Kacsint Vigyorog
Az opciók pedig ugyanazok lennének, mint a klímás szavazásban.... Vigyorog


Foglalkozási ártalom. Mindig, ahogy a KRESZ előírja használom a buszon is, a Lacettiben is, és használtam is mindig, minden autóban, amit vezettem eddig. Sőt, külön kellett arra figyelnem, hogy a geofizikánál a terepen, az erdőben ne használjam, mert akkor mindig kiröhögtek, de földúton már újra használtam. Szerintem fontos, hogy az "ellenfél" tudja, mit akarok. Ez védi mindkettőnk érdekeit. Szomorú, hogy sok idióta ezt nem éri fel ésszel, pedig nem nagy fizikai munka.
Én is mindig használom. Sokszor tréfáltak is velem már a kollégák, mert az iskolaudvaron, ahol parkolok is szoktam használni. Pedig ott nem kéne. Vigyorog
98%-ban igen. A maradék 2% akkor van, amikor néha nagyon hajnalban megyek és még a madár se jár. Ilyenkor nem kattogtatok feleslegesen. Másik eset amikor hosszú perceket kell várni a zöld jelzésre. Amíg el nem indulok, addig se index, se tompított...kímélés céljából.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #368 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 07:12:14 »

Fontolgatom egy szavazás elindítását....mondjuk az Így közlekedünk topikban.

A kérdés az lenne, hogy: Szoktál irányjelzőt használni a Lacsiban?  Kacsint Vigyorog
Az opciók pedig ugyanazok lennének, mint a klímás szavazásban.... Vigyorog


Hajrá....  Várjuk.... Nosza....  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #369 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 07:12:24 »

Fontolgatom egy szavazás elindítását....mondjuk az Így közlekedünk topikban.

A kérdés az lenne, hogy: Szoktál irányjelzőt használni a Lacsiban?  Kacsint Vigyorog
Az opciók pedig ugyanazok lennének, mint a klímás szavazásban.... Vigyorog


Foglalkozási ártalom. Mindig, ahogy a KRESZ előírja használom a buszon is, a Lacettiben is, és használtam is mindig, minden autóban, amit vezettem eddig. Sőt, külön kellett arra figyelnem, hogy a geofizikánál a terepen, az erdőben ne használjam, mert akkor mindig kiröhögtek, de földúton már újra használtam. Szerintem fontos, hogy az "ellenfél" tudja, mit akarok. Ez védi mindkettőnk érdekeit. Szomorú, hogy sok idióta ezt nem éri fel ésszel, pedig nem nagy fizikai munka.
Én is mindig használom. Sokszor tréfáltak is velem már a kollégák, mert az iskolaudvaron, ahol parkolok is szoktam használni. Pedig ott nem kéne. Vigyorog
98%-ban igen. A maradék 2% akkor van, amikor néha nagyon hajnalban megyek és még a madár se jár. Ilyenkor nem kattogtatok feleslegesen. Másik eset amikor hosszú perceket kell várni a zöld jelzésre. Amíg el nem indulok, addig se index, se tompított...kímélés céljából.
Én általában egy évben 2szer használom az indexet kb 1hónapon keresztül. Azután leadom a tanulmányi osztályon  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #370 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 10:52:51 »

Fontolgatom egy szavazás elindítását....mondjuk az Így közlekedünk topikban.

A kérdés az lenne, hogy: Szoktál irányjelzőt használni a Lacsiban?  Kacsint Vigyorog
Az opciók pedig ugyanazok lennének, mint a klímás szavazásban.... Vigyorog


Én már mindig, mert hála a két klubnak jobb ember lettem az elmúlt 2 évben!  Vigyorog
Biztos sokan hülyének is néznek autópályán, hogy mindig kisorolok a külsőbe és minden sávváltáskor előre indexelek. Ez van, engem nem zavar, hogy példás ember vagyok.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #371 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 13:04:38 »

Fontolgatom egy szavazás elindítását....mondjuk az Így közlekedünk topikban.

A kérdés az lenne, hogy: Szoktál irányjelzőt használni a Lacsiban?  Kacsint Vigyorog
Az opciók pedig ugyanazok lennének, mint a klímás szavazásban.... Vigyorog


Én már mindig, mert hála a két klubnak jobb ember lettem az elmúlt 2 évben!  Vigyorog
Biztos sokan hülyének is néznek autópályán, hogy mindig kisorolok a külsőbe és minden sávváltáskor előre indexelek. Ez van, engem nem zavar, hogy példás ember vagyok.  Vigyorog
Ezért is jó ez a klub! Vannak megtérő báránykáink. A végén még Weres lesz az ifjúság példaképe. Azután még meg is fog nősülni, hogy tökéletes legyen!
Kezdünk büszkék lenni Rád Weres! Csak egy a visszatartó dolog még, nem szabadna Neked autópályára menned. Ott mindig begőzölsz, és jobbról előzöd a valóban szabálytalan, és hülye belső sávon tollászkodó baromarcút, de ez sem mentesít, hogy Te is szabályt szegj. Nagyon veszélyes! Inkább dudáld le!















« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 27. - 13:08:22 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #372 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 14:02:29 »

Fontolgatom egy szavazás elindítását....mondjuk az Így közlekedünk topikban.

A kérdés az lenne, hogy: Szoktál irányjelzőt használni a Lacsiban?  Kacsint Vigyorog
Az opciók pedig ugyanazok lennének, mint a klímás szavazásban.... Vigyorog


Én már mindig, mert hála a két klubnak jobb ember lettem az elmúlt 2 évben!  Vigyorog
Biztos sokan hülyének is néznek autópályán, hogy mindig kisorolok a külsőbe és minden sávváltáskor előre indexelek. Ez van, engem nem zavar, hogy példás ember vagyok.  Vigyorog
Ezért is jó ez a klub! Vannak megtérő báránykáink. A végén még Weres lesz az ifjúság példaképe. Azután még meg is fog nősülni, hogy tökéletes legyen!
Kezdünk büszkék lenni Rád Weres! Csak egy a visszatartó dolog még, nem szabadna Neked autópályára menned. Ott mindig begőzölsz, és jobbról előzöd a valóban szabálytalan, és hülye belső sávon tollászkodó baromarcút, de ez sem mentesít, hogy Te is szabályt szegj. Nagyon veszélyes! Inkább dudáld


Nos akkor én is hozzászólok. Az irányjelzőt 90%-ban használom, ahogyan a sebességet és a szabályokat is betartom, azonban maradék 10%-ot az érvényesülésem és a baleset megelőzésének érdekében megszegem.
Ezekre mind tudok példát mondani:
1,Jobbra kis ívben akarok kanyarodni 2x2sávos útról 2x2sávosra,de az indexet nem használom mert így bár az ellen felet megtévesztve, de nem kell együtt fordulnunk a szemből balra nagy ívben fordulóval mert tudom, hogy beforduláskor az én szabályos sávomban szabálytalanul parkoló akadályba ütközöm tehát sávot kell váltanom vagy fékeznem amivel a mögöttem érkezőt invitálom az autóm hátuljába.
2, Lakott területen kívül, ha megpróbálom a vasúti átjáró első előjelző táblájánál 90-ről 40-re csökkenteni a sebességet, szintén vendégül láthatok valakit hátul.
3, A megállni tilos táblán sem sokat gondolkodom a maximális biztonságra törekedve, ha a nyitott ablakon keresztül bejövő darázs  veszélyeztet.
4, ...és stb,stb,stb......
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #373 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 16:54:15 »

A "márkaszervizek, és költségeik" topicba írtam egy figyelem felkeltőt. Jó lenne, ha jól döntenénk az ott leírt dologban. Olvassátok el!
Ez itt a reklám helye volt! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #374 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 17:05:54 »

Tegnap este a kékvillámom kapott egy kis wellness-t. Szépen fel lett polírozva. Azért kicsit félve néztem oda, mikor nekiálltak smirglizni Mosolyog
De nem bántam meg. A mély ajtóbenyítások, és erősebb karcokon kívűl az összes eltünt. Főleg a kilincs körül volt sok. Ráadásul a legyek sem tudnak rászállni Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!