Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 08:21:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 530 531 [532] 533 534 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 714671 alkalommal)
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #7965 Dátum: 2016. Július 26. - 10:14:53 »

jofogas.hu

Szerintem az egyik legjobb, bármit akarsz eladni vagy venni.

egy szemét lett sajnos és egyre rosszabb
Naplózva

70/4334431
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7966 Dátum: 2016. Július 26. - 10:41:48 »

jofogas.hu

Szerintem az egyik legjobb, bármit akarsz eladni vagy venni.

egy szemét lett sajnos és egyre rosszabb
Én mostanában is azt használom, legutóbb is pár óra alatt sikerült megszabadulni a régi zuhanykabintól. Barátom szinte az összes cuccát (projektor, hangrendszerek, kertibútorok stb.) onnan vette.
Naplózva
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #7967 Dátum: 2016. Július 26. - 11:55:23 »

a jófogás mint honlap egy irdatlan nagy hulladék (azért a fejlődésnek látható valami 10 évet lemaradott formája, csak a bugok nem akarnak eltűnni), de azt nézik legtöbben, ezért hasznos.

Az előző (blútyúkos alap blaupunk) autórádiómat szilveszter napján 4 óra alatt adtam el rajta.
Naplózva
whiteg
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Hozzászólás #7968 Dátum: 2016. Július 26. - 14:41:52 »

a jófogás mint honlap egy irdatlan nagy hulladék (azért a fejlődésnek látható valami 10 évet lemaradott formája, csak a bugok nem akarnak eltűnni), de azt nézik legtöbben, ezért hasznos.

Az előző (blútyúkos alap blaupunk) autórádiómat szilveszter napján 4 óra alatt adtam el rajta.
Igen, az apród, később OLX-nek azóta sincs párja, a többi vagy alig ismert, vagy van a jófogás ami minden, csak nem felhasználóbarát.
Naplózva

Lacetti 1.6 HB 2006
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7969 Dátum: 2016. Július 26. - 18:06:46 »

Lehet, hogy nem felhasználóbarát, viszont sokan használják. Ha venni-eladni akarsz, szerintem a legjobb. A weblap tényleg nem a legjobban használható, a kereshetőséggel is vannak problémák, na meg hirdetésfeladásakor is lehetnek gondok (pl. én a képfeltöltéssel szoktam sokái szórakozni).
Naplózva
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #7970 Dátum: 2016. Július 26. - 20:48:05 »

Hamár feljött a jófogás: arra rájött már valaki, hogy mit kell tennem azért, hogy a képeim nagyíthatóak legyenek? Mert van, amely hirdetésnél ha megnyitom a képeket, lehet őket tovább nagyítani.

Én meg hiába töltök fel normális felbontású és minőségű képeket, agyontömörített, pocsék minőségű vackokat csinál belőle, és nem nagyíthatóak.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7971 Dátum: 2016. Augusztus 07. - 19:32:17 »

LBC-738 frsz-ú márkatársunknak nem volt gyerekszobája, úgy is mondhatnám, hogy egy primitív bunkó:
Negáll, két parkolóhelyre. Ajtó kinyit, hamutartó és az összes szemét autó mellé kibasz, majd ugyanez az eljárás az új pakli cigivel. Amikor szóvá teszik neki, röhög. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #7972 Dátum: 2016. Augusztus 07. - 20:51:55 »

Sajnos vannak ilyen igénytelen senkiházi embernek nem nevezhető lények...... 
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7973 Dátum: 2016. Augusztus 08. - 16:46:15 »

Vannak bizony, bár tőlünk nyugatabbra kevesebb.

Mi most értünk haza a nyaralásból, ismét mentünk több mint 3000 km-t, minden baj és probléma nélkül. Jártunk Svájcban, Németországban és átugrottunk Strasbourgba is. Láttunk szebbnél szebb tájakat, majd belinkelek egy-két fotót. Chevrolettel alig találkoztunk, Lacettit meg csak kettőt láttam, illetve az autópályán még egyet, de az magyar rendszámú volt  Mosolyog
Naplózva
whiteg
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Hozzászólás #7974 Dátum: 2016. Augusztus 11. - 18:57:24 »

Egy parkolóban találkoztam egy nagyon elégedetlen Lacetti (Nubira) kombi tulajdonossal, megkérdezte hogy mi a tapasztalatom az én Lacetti HB-el, de válaszra már nem hagyott időt, mert elkezdte a saját mondandóját és mindennek elmondta az autót, csak jónak nem, sokat fogyaszt, mindig elromlik rajta valami és folyton költeni kell rá, nagyon lomha és nem megy.
Miután végig darálta a mondandóját csak annyit fűztem hozzá, hogy ha ennyire nem tetszik neki, akkor adja el és vegyen mást, aztán otthagytam és mentem a dolgomra.
Naplózva

Lacetti 1.6 HB 2006
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #7975 Dátum: 2016. Augusztus 11. - 19:25:23 »

Egy parkolóban találkoztam egy nagyon elégedetlen Lacetti (Nubira) kombi tulajdonossal, megkérdezte hogy mi a tapasztalatom az én Lacetti HB-el, de válaszra már nem hagyott időt, mert elkezdte a saját mondandóját és mindennek elmondta az autót, csak jónak nem, sokat fogyaszt, mindig elromlik rajta valami és folyton költeni kell rá, nagyon lomha és nem megy.
Miután végig darálta a mondandóját csak annyit fűztem hozzá, hogy ha ennyire nem tetszik neki, akkor adja el és vegyen mást, aztán otthagytam és mentem a dolgomra.


ha egy sötétkék SW akkor nem kell csodálkozni,kb  fél éve vettek egyet Kaposváron ami 1 héten belül hozzám került szó szerint egy rakadt **** volt de azt vették meg csinált könyvel 150.000km el kopogó motorral rossz fékkel igaz 50.000ft al olcsóbb volt mint a jó állapotú amit árultam és volt rajt horog
Naplózva

70/4334431
whiteg
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Hozzászólás #7976 Dátum: 2016. Augusztus 11. - 19:44:26 »

Egy parkolóban találkoztam egy nagyon elégedetlen Lacetti (Nubira) kombi tulajdonossal, megkérdezte hogy mi a tapasztalatom az én Lacetti HB-el, de válaszra már nem hagyott időt, mert elkezdte a saját mondandóját és mindennek elmondta az autót, csak jónak nem, sokat fogyaszt, mindig elromlik rajta valami és folyton költeni kell rá, nagyon lomha és nem megy.
Miután végig darálta a mondandóját csak annyit fűztem hozzá, hogy ha ennyire nem tetszik neki, akkor adja el és vegyen mást, aztán otthagytam és mentem a dolgomra.


ha egy sötétkék SW akkor nem kell csodálkozni,kb  fél éve vettek egyet Kaposváron ami 1 héten belül hozzám került szó szerint egy rakadt **** volt de azt vették meg csinált könyvel 150.000km el kopogó motorral rossz fékkel igaz 50.000ft al olcsóbb volt mint a jó állapotú amit árultam és volt rajt horog
Nem igazán nézegettem, hogy milyen, de sötét színű volt az biztos.
Ez az ember, aki nem ajánlani, de lebeszélni fog mindenkit a Lacettiről, az ö fejében a Lacetti már egyenlő a ****ral, ezért sem álltam le vele vitatkozni, otthagytam és kész.
Naplózva

Lacetti 1.6 HB 2006
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7977 Dátum: 2016. Augusztus 11. - 19:47:46 »

A kategóriájában szerintem nem rosszabb mint bármelyik másik autó. A barátom példáué már a 3. Chevroletjét vette, kezdte egy Kalossal, vett egy Lacettit, most meg egy Epicat. Ő is teljesen elégedett a típussal, ahogy én. Persze ha kifog az ember egy nem gondos gazdától egy autót, akkor lehet az egy 3 éves prémium márkás is, teljesen mindegy.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #7978 Dátum: 2016. Augusztus 11. - 20:09:31 »

Egy parkolóban találkoztam egy nagyon elégedetlen Lacetti (Nubira) kombi tulajdonossal, megkérdezte hogy mi a tapasztalatom az én Lacetti HB-el, de válaszra már nem hagyott időt, mert elkezdte a saját mondandóját és mindennek elmondta az autót, csak jónak nem, sokat fogyaszt, mindig elromlik rajta valami és folyton költeni kell rá, nagyon lomha és nem megy.
Miután végig darálta a mondandóját csak annyit fűztem hozzá, hogy ha ennyire nem tetszik neki, akkor adja el és vegyen mást, aztán otthagytam és mentem a dolgomra.


ha egy sötétkék SW akkor nem kell csodálkozni,kb  fél éve vettek egyet Kaposváron ami 1 héten belül hozzám került szó szerint egy rakadt **** volt de azt vették meg csinált könyvel 150.000km el kopogó motorral rossz fékkel igaz 50.000ft al olcsóbb volt mint a jó állapotú amit árultam és volt rajt horog
Nem igazán nézegettem, hogy milyen, de sötét színű volt az biztos.
Ez az ember, aki nem ajánlani, de lebeszélni fog mindenkit a Lacettiről, az ö fejében a Lacetti már egyenlő a ****ral, ezért sem álltam le vele vitatkozni, otthagytam és kész.


szerintem az volt meleg motornál kopogott  ráadásul
Naplózva

70/4334431
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7979 Dátum: 2016. Augusztus 12. - 10:38:49 »

Értelmes ember tudja, hogy soha nem az autó ****, hanem nem szervizelték és tartották karban rendesen. Nem kell foglalkozni az ilyenekkel. Van akinek akkor is ****, ha jobb mint az ő németje, csak mert koreai.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 530 531 [532] 533 534 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!