Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 00:22:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 503 504 [505] 506 507 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 714084 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7560 Dátum: 2014. Szeptember 15. - 12:16:30 »

Először én is olyat néztem, aminek zöldre is állítható volt a világítása, de aztán egyéb okok miatt (ár, tudás, gyári kormánytávirányító használhatósága) inkább maradtam, illetve maradtunk ennél. Lényegében mindent tud, kivéve a tv tuner, de külön csatlakoztatható hozzá. a tolatókamera a rendszámtábla világítás helyére került, szép képe van még este is. A navi tökéletes, indítás után pár másodperccel van jel (antenna gyárilag mágneses, a jobb oldali A oszlopra lett rátéve).

Apropó, rendszámvilágítás. Mindkét foglalat tökéletesen ép, sem égés, sem más nyom nincs rajta.
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #7561 Dátum: 2014. Szeptember 15. - 13:53:07 »

Először én is olyat néztem, aminek zöldre is állítható volt a világítása, de aztán egyéb okok miatt (ár, tudás, gyári kormánytávirányító használhatósága) inkább maradtam, illetve maradtunk ennél. Lényegében mindent tud, kivéve a tv tuner, de külön csatlakoztatható hozzá. a tolatókamera a rendszámtábla világítás helyére került, szép képe van még este is. A navi tökéletes, indítás után pár másodperccel van jel (antenna gyárilag mágneses, a jobb oldali A oszlopra lett rátéve).

Apropó, rendszámvilágítás. Mindkét foglalat tökéletesen ép, sem égés, sem más nyom nincs rajta.

Nekem nincs gyári kormánytávom, így az nem is hiányzik. A kamerának valóban jó a képe, engem az zavar, hogy a kamera mellett kevés hely marad a világításnak, így halványabban sejlik át a fény, mint a gyári lámpicskun, ezért felemás a hátsó kép. A foglalataim sajnos elég ócskák, pár izzócsere és szét is porlad...
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7562 Dátum: 2014. Szeptember 15. - 14:43:58 »

Hát nekem még egy izzó sem égett ki a rendszámtábla megvilágításából (kopp-kopp-kopp). 2008 februári a kocsi, igaz csak 66ezer km van benne. A bal oldali már lassan csereérett lesz, kicsit befeketedett, de még világít rendesen.
Az igaz, hogy a kamera mellett alig van hely a világításnak, kicsit zavaró. A Cruze gyári rendszere modjuk jobb, de hát ez nem került 200ezerbe.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #7563 Dátum: 2014. Szeptember 26. - 18:02:22 »

Azt tudtátok, hogy az élet furcsa dolgokat tud művelni? Mosolyog Történ ugyanis, hogy a mai napra szabadnapot kértem a cégtől, mivel úgy gondoltam, hogy születésnapomon nem dolgozom. Kirándultam egyet apósjelöltel Sopronba autónézőbe, majd délután lábam alá kaptam a várost és irányba vettem a T-Mobile üzletét, hogy meglepjem magam egy új telefonnal... A sorszámom még meg sem melegedett a kezemben, mire én már egy hátsó irodában találtam magam egy rögtönzött állásinterjún Mosolyog
Most itt ülök a gép előtt és kavarog a fejemben a sok gondolat, hogy hogyan tovább. Remélem az élet ezt is eldönti helyettem, vagy legalábbis segít benne... Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7564 Dátum: 2014. Szeptember 26. - 22:26:30 »

jujj, de izgi  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #7565 Dátum: 2014. Szeptember 28. - 19:36:21 »

Giovanni ....ÉÉÉÉÉÉS??? mi lett/van/volt...??
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #7566 Dátum: 2014. Szeptember 28. - 21:07:17 »

Giovanni ....ÉÉÉÉÉÉS??? mi lett/van/volt...??
Egyelőre semmi, majd hívnak a konkrétumokkal. Jelenlegi fizumnál kb 2x jobban keresnék... Jobb munkakörülmények, céges teló, stb stb...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7567 Dátum: 2014. Szeptember 29. - 09:04:28 »

Milyen munkakörről lenne szó?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #7568 Dátum: 2014. Szeptember 29. - 17:27:15 »

Milyen munkakörről lenne szó?
Ez egy új munkakör lenne. Ügyfeleknek kell segíteni a telefonjuk használatában. Pl. hogyan tudja átmásolni a képeket a számítógépre, beállítani telón a levelezést... Ilyesmik.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #7569 Dátum: 2014. Szeptember 29. - 18:31:55 »

Milyen munkakörről lenne szó?
Ez egy új munkakör lenne. Ügyfeleknek kell segíteni a telefonjuk használatában. Pl. hogyan tudja átmásolni a képeket a számítógépre, beállítani telón a levelezést... Ilyesmik.
Ilyen munkakört hol ad a T, ez engem is érdekel.  :-D
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7570 Dátum: 2014. Szeptember 29. - 19:34:54 »

Engem is  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #7571 Dátum: 2014. Szeptember 29. - 20:47:11 »

Engem is  Vigyorog
Még én sem tudok pontosat. Annyi tuti, hogy átalakulás van T -éknél. Elküldtek egy csomó szervizest is.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #7572 Dátum: 2014. Szeptember 29. - 21:34:43 »

Engem is  Vigyorog
Még én sem tudok pontosat. Annyi tuti, hogy átalakulás van T -éknél. Elküldtek egy csomó szervizest is.
Nagyon helyes, mert az ügyfélnek csak beugatni tudtak és a telt továbbküldeni egy külső céghez, "parnerhez" (a T partnerem ahol futószalagszerűen bsszák el a telefonokat, vagy nem csinálnak vele semmit, vagy felvésik vagy fizikai hibát program frissítéssel próbálnak megoldani), szóval a szervizesek 3,14csába küldése nem ártott (tisztelet a kivételnek).
A T kezdhetne felébredni egyébként, mert "veri a mellét" a 4G-re, közben van ahol semmilyen térerőt nem tud a telefon generálni... (mondjuk ez a másik 2 nagy cégre is igaz, azok sem jobbak semmivel, a kicsik pedig ezek "alvállalatai")
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #7573 Dátum: 2014. Szeptember 30. - 17:14:11 »

Engem is  Vigyorog
Még én sem tudok pontosat. Annyi tuti, hogy átalakulás van T -éknél. Elküldtek egy csomó szervizest is.
Nagyon helyes, mert az ügyfélnek csak beugatni tudtak és a telt továbbküldeni egy külső céghez, "parnerhez" (a T partnerem ahol futószalagszerűen bsszák el a telefonokat, vagy nem csinálnak vele semmit, vagy felvésik vagy fizikai hibát program frissítéssel próbálnak megoldani), szóval a szervizesek 3,14csába küldése nem ártott (tisztelet a kivételnek).
A T kezdhetne felébredni egyébként, mert "veri a mellét" a 4G-re, közben van ahol semmilyen térerőt nem tud a telefon generálni... (mondjuk ez a másik 2 nagy cégre is igaz, azok sem jobbak semmivel, a kicsik pedig ezek "alvállalatai")
Nem tudom, hogy most jobb lesz e, de nem lesz szerviz, csak készülék átvétel javításra továbbküldésre. Javítás után pedig kipostázzák...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #7574 Dátum: 2014. Október 01. - 18:35:18 »

Engem is  Vigyorog
Még én sem tudok pontosat. Annyi tuti, hogy átalakulás van T -éknél. Elküldtek egy csomó szervizest is.
Van biza... Aki meg marad, reméli, reméljük jobb lesz minden.
A szervizeseket azért küldték el, mert a gyári garis javításokat csak a saját márkaszervizek javíthatják, T-s szervizben nem lehet garira csinálni semmit. Fizetős javítás meg nincs.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 503 504 [505] 506 507 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!