Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 10:30:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 493 494 [495] 496 497 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 714861 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7410 Dátum: 2014. Május 14. - 12:57:26 »

Hát, Barátaim!

Nemsokára nekivágunk egy 29 napos útnak, melynek a célkikötője Lome. Nyugat Afrikát nem kívántam látni, viszont megígérték, hogy onnan leváltanak. Június 12-én érkezünk, és remélhetőleg már azon a hétvégén otthon lehetek. Persze ehhez kellene, hogy érkezéskor rögtön kikössünk. Mivel netem nem lesz, egy hónap múlva, immár otthonról szeretnék bejelentkezni ismételten.

Addig is vigyázzatok magatokra.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #7411 Dátum: 2014. Május 14. - 13:12:22 »

Cápa munkahelyén itt a kora nyár!!!
https://www.facebook.com/liferadio/photos/a.56873513414.66979.50527148414/10152413920128415/?type=1&theater
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #7412 Dátum: 2014. Május 15. - 11:59:13 »

bezár az iWiW
Naplózva


LPG
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7413 Dátum: 2014. Május 15. - 14:01:26 »

Üdv a csapatnak!

Parkinson-kór kezelésében jártas orvost keresek, aki nem a "zsebével előre" nyit ajtót és emberszámba veszi a beteget. Rossz tapasztalat már bőven van, több nem kéne!
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7414 Dátum: 2014. Május 18. - 07:56:36 »

Tegnap egy nagyon jó akadályversenyen vettünk részt az iskola tanulóival Sárisápon. Immár 31. alkalommal került megrendezésre a Tavaszi Túra, egy honvédelmi akadályverseny, ahova most a párom és én is elkísértük a gyerekeket. Bár az időjárás nem kedvezett a rendezvénynek (ezért a túra része el is maradt és az iskola területén lett megszervezve a verseny), nagyon jól érezte ott magát mindenki. Sok és érdekes feladat volt, pár akadálynál én is közreműködhettem és segíthettem a diákoknak a pontszerzésben (lövészet, Kalasnyikov szétszerelése és összerakása, betárazás, íjászat). Igen jól megszervezett és szinvonalas esemény volt, távolabbról is szép számmal jöttek csapatok. Persze a végére mindenki elfáradt, de nagy élmény volt. Sajnos több csapat megijedt, és nem jött el pedig nem volt mitől félni (legfeljebb az egyik akadálynál a kukacoktól, amik közé kulcsokat rejtettek el.  Kacsint Vigyorog
Naplózva
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #7415 Dátum: 2014. Június 03. - 08:21:35 »

Olajjal kapcsolatban van valakinek tapasztalata, hogy castrol 5w40(pl edge vagy a magnatec) és q8 5w40 esetében valamelyikkel kevesebb üzemanyagot fogyaszt 1,6os motor?
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7416 Dátum: 2014. Június 03. - 08:32:38 »

Ez jó kérdés....én a helyedben a Q8-at választanám, annak a benzinje is igen jó (Olaszországban).
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #7417 Dátum: 2014. Június 03. - 10:27:57 »

Ez jó kérdés....én a helyedben a Q8-at választanám, annak a benzinje is igen jó (Olaszországban).
Most az van benne, lassan pedig aktuális lesz az olajcsere. Nem vagyok benne biztos, hogy ténylegesen befolyásolja e az üzemanyag fogyasztást, a kettő közt meg nincs nagy különbség ha esetleg a drágábbikkal 3-4dl/100 kevesebbet fogyaszt a különbözetet megéri...

Másik téma:vezérlés csere (4év / 60Ekm) aktuális lesz az autómon, a km még messze van, de a 4 év már eltelt (még nem sokkal). Kaptam az infót, melyik fajta vezérlést célszerű választani, de totál elfelejtettem.
Vezérlés szettek közül van bevált (esetleg nem bevált), nem akarok vackot venni bele, de nem is akarok az alkatrészekre 100-at költeni. Pl, találtam Gates szettet kb 30 vízpumpával.
Szeretném, hogy szép csendesen járjon a motor, mert amikor a kocsit megvettem kapott vezérlés cserét azonnal, a váci márkaszervizben, azonban lett hangja. Amennyiben emlékeim nem csalnak Tomytól kaptam olyan infót, hogy valamelyik fajta szíj zajos volt neki a kocsiban (amit cserélhetett is másikra ami utána már rendben volt), ezt szeretném elkerülni nem akarom 2-szer cseréltetni.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 03. - 10:41:50 írta sx2004 » Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #7418 Dátum: 2014. Június 03. - 13:26:50 »

Ez jó kérdés....én a helyedben a Q8-at választanám, annak a benzinje is igen jó (Olaszországban).
Most az van benne, lassan pedig aktuális lesz az olajcsere. Nem vagyok benne biztos, hogy ténylegesen befolyásolja e az üzemanyag fogyasztást, a kettő közt meg nincs nagy különbség ha esetleg a drágábbikkal 3-4dl/100 kevesebbet fogyaszt a különbözetet megéri...

Másik téma:vezérlés csere (4év / 60Ekm) aktuális lesz az autómon, a km még messze van, de a 4 év már eltelt (még nem sokkal). Kaptam az infót, melyik fajta vezérlést célszerű választani, de totál elfelejtettem.
Vezérlés szettek közül van bevált (esetleg nem bevált), nem akarok vackot venni bele, de nem is akarok az alkatrészekre 100-at költeni. Pl, találtam Gates szettet kb 30 vízpumpával.
Szeretném, hogy szép csendesen járjon a motor, mert amikor a kocsit megvettem kapott vezérlés cserét azonnal, a váci márkaszervizben, azonban lett hangja. Amennyiben emlékeim nem csalnak Tomytól kaptam olyan infót, hogy valamelyik fajta szíj zajos volt neki a kocsiban (amit cserélhetett is másikra ami utána már rendben volt), ezt szeretném elkerülni nem akarom 2-szer cseréltetni.

És ennek itt a helye?
Naplózva
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #7419 Dátum: 2014. Június 03. - 14:32:47 »

Ez jó kérdés....én a helyedben a Q8-at választanám, annak a benzinje is igen jó (Olaszországban).
Most az van benne, lassan pedig aktuális lesz az olajcsere. Nem vagyok benne biztos, hogy ténylegesen befolyásolja e az üzemanyag fogyasztást, a kettő közt meg nincs nagy különbség ha esetleg a drágábbikkal 3-4dl/100 kevesebbet fogyaszt a különbözetet megéri...

Másik téma:vezérlés csere (4év / 60Ekm) aktuális lesz az autómon, a km még messze van, de a 4 év már eltelt (még nem sokkal). Kaptam az infót, melyik fajta vezérlést célszerű választani, de totál elfelejtettem.
Vezérlés szettek közül van bevált (esetleg nem bevált), nem akarok vackot venni bele, de nem is akarok az alkatrészekre 100-at költeni. Pl, találtam Gates szettet kb 30 vízpumpával.
Szeretném, hogy szép csendesen járjon a motor, mert amikor a kocsit megvettem kapott vezérlés cserét azonnal, a váci márkaszervizben, azonban lett hangja. Amennyiben emlékeim nem csalnak Tomytól kaptam olyan infót, hogy valamelyik fajta szíj zajos volt neki a kocsiban (amit cserélhetett is másikra ami utána már rendben volt), ezt szeretném elkerülni nem akarom 2-szer cseréltetni.

És ennek itt a helye?
Amennyiben nem jó helyre írtam megteszed, hogy oda helyezed ahová kellett volna írnom? Köszi.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 03. - 17:49:25 írta sx2004 » Naplózva
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7420 Dátum: 2014. Június 07. - 18:22:59 »

Felhívom a "Cartársak" figyelmét, hogy a korábbi telefonszámom (06 20 9811100) a "külvilág" számára megszűnt. Kizárólag magáncélra tartom fenn! Ezen a számon a továbbiakban sem klubbal, sem autóval kapcsolatos dologban ne keressetek, SMS-ben sem!
Az új számom (ez él folyamatosan) lehet elérni, ha szükséges.
06 20 540 0020
Kérem tiszteletben tartani, köszönettel:Tomy61
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7421 Dátum: 2014. Június 15. - 11:06:18 »

A gyengébbek (én) kedvéért: ha gyógyhatású készítményekről és bográcsról van szó, akkor melyiken hívjalak? 

A Parkinson kór kezelésében jártas orvos még aktuális? Hétfőn érek haza, megkérdezem édesanyámat, tud-e ajánlani valakit.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7422 Dátum: 2014. Június 15. - 11:45:40 »

A gyengébbek (én) kedvéért: ha gyógyhatású készítményekről és bográcsról van szó, akkor melyiken hívjalak? 

A Parkinson kór kezelésében jártas orvos még aktuális? Hétfőn érek haza, megkérdezem édesanyámat, tud-e ajánlani valakit.
Szia  Capitány! 

Az új az "élő", a régit "parkolópályára" tettem. Írok privátot!
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #7423 Dátum: 2014. Június 15. - 14:43:14 »

Konyhai csapnak eltört a fogantyúja. Asszony elzavart venni másikat. Bementem a legközelebbi barkácsáruházba. Egy ilyet kellet volna vennem.


Ennek az ára 3200Ft

Ezért inkább vettem egy komplett csaptelepet 2700Ft-ért. Vigyorog


Biztos van máshol ilyen fogantyú olcsóbban is, de most azonnal kellet. Így ez tűnt a jobb választásnak.
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7424 Dátum: 2014. Június 22. - 09:51:04 »

Itt jártunk tegnap: http://www.steinwandklamm.at/index.php?page=wandervorschlaege&tab=newscms_3&rechts=willkommen_re&sort=ab

aki még esetleg nem volt arra, érdemes elmenni. Viszonylag közel van, relatíve olcsó a belépő (4 euro a kombinált), amivel az egészet be lehet járni. Mi 10-kor kezdtük a túrát és 4-re fejeztük be, igaz közben sokat álltunk és vártunk a többiekre, mivel 109-en voltunk a túracsoportban. Viszont úgy gondoltuk a párommal, hogy egyénileg is érdemes lenne visszamenni, mert így azért nem volt az igazi. Többféle útvonal van, zöld, sárga, kék és piros is. Mi többnyire a kéken mentünk, de tapasztalt túrázók is azt mondták, hogy a kék inkább pirosnak felel meg sok helyen. A lazább sárga viszont tényleg egyszerűbb, de nem kevésbé megerőltető. A nehezebb szakaszok műúton kikerülhetők.
Szóval nagy élmény volt, ajánlom mindenkinek. Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 493 494 [495] 496 497 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!