Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 00:19:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 477 478 [479] 480 481 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 715721 alkalommal)
Hooti
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Hozzászólás #7170 Dátum: 2014. Január 30. - 19:05:27 »

hova érdemes rakni a "baby on board" matricát? ablakra belülre vagy kívülre, esetleg lökhárítóra, csomagtartóra?
van 2 belső és 2 külső matricám

Nekem Swiften hátsó szélvédő bal alsó sarkába volt belül ragasztós, jól birta és mint ha tényleg figyeltek volna rá a mögöttem levők.
Aki lesz@r mindent, annak meg ki is tapétázhatod a kocsi hátulját, akkor is dojik rá....
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #7171 Dátum: 2014. Január 30. - 19:13:41 »

Szerintem sehova. Teljesen felesleges kiragasztani.
Mit vársz a matricától?
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7172 Dátum: 2014. Január 30. - 19:30:49 »

Szerintem sehova. Teljesen felesleges kiragasztani.
Mit vársz a matricától?
anya csak akkor enged más matricát felrakni, ha ezeket is felrakom  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #7173 Dátum: 2014. Január 30. - 20:37:40 »

Szerintem sehova. Teljesen felesleges kiragasztani.
Mit vársz a matricától?
Nekem is maradt a könyöklőbe. Beleakad télen a jégkaparó, egyéb előnye úgysincs.  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7174 Dátum: 2014. Február 02. - 17:19:45 »

Cartársak!

Autószerelőt keresünk!   Szorgalmas, tanulni vágyó szakira számítunk. Nem "agysebész" kell (annak ott vagyok én   Vigyorog), hanem logikus gondolkodású, önálló munkavégzésre képes, csapatmunkában hívő embert keresünk. További részletek tőlem, privátban, telefonon, vagy a www.medic-car.hu oldalon.
Naplózva
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #7175 Dátum: 2014. Február 03. - 09:25:27 »

Cartársak!

Autószerelőt keresünk!   Szorgalmas, tanulni vágyó szakira számítunk. Nem "agysebész" kell (annak ott vagyok én   Vigyorog), hanem logikus gondolkodású, önálló munkavégzésre képes, csapatmunkában hívő embert keresünk. További részletek tőlem, privátban, telefonon, vagy a www.medic-car.hu oldalon.
De kar hogy, nem lakok közelebb, ugyanis munkanélküli vagyok! Jol jönne, pláne ha olyasmit csinálhat az ember amit meg szeret is  Kacsint. Na de biztosan hamar találtok jelentkezőket.
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7176 Dátum: 2014. Február 07. - 16:53:56 »

Egy kis segítségre lenne szükségem. Ha esetleg van valakinek olyan felesleges telefon tápegysége (analóg DECT telefonhoz), ami 6,5 voltot ad le, kérem szóljon. Köszi  Mosolyog
Naplózva
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7177 Dátum: 2014. Február 09. - 10:08:58 »

Tisztelt Cartársak!

Segítséget kérnék az alábbi témakörben.
Oszcilloszkópot vásárolnánk, autó diagnosztikai mérésekre. Választék van, ám fontos az "ár-érték" arány. Közel 5 évig dolgoztam a Picoscop 4 csatornás típusával, laptop segítségével. Nagyon jó, ellenben elég drága. Találtam más gyártmányt (igaz ez "kínai", de mint tudjuk ez már jó ideje mellékes), Hantek DS03064A. Van e valaki, akinek ismerős a készülék, van e gyakorlati tapasztalata esetleg tudja érdemben és számomra érthetően minősíteni a műszert. Van e az ismeretségi körében olyan, aki használ ilyet és megnézhetném működés közben. Őszintén megmondom, hogy a műszaki paraméterek nekem nem sokat mondanak, én használója lennék. (azért van némi fogalmam róla, de hitelesebb egy szakember véleménye)

Köszönettel:Tomy61
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 09. - 13:20:11 írta Tomy61 » Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7178 Dátum: 2014. Február 12. - 20:27:03 »

Egy kicsit panaszkodom. Az egy dolog, hogy a hajó egy kicsit rozsdás, öt éve nem volt kidokkolva, viszont 2016 augusztus 3-ig nem is lesz. Tehát csúnyák vagyunk.

Nagyobb baj, hogy már megint olyan hajó, ahol nem megy a légkondi. Illetve megy, de nem bírja. Nem tudni miért két kompresszor, belső keringetés, aztán mégis 29-31 fokot tol befele. És most hideg tél van, 37 fokkal.

A kaja: van 140 kg hal, ennek nagy része saját fogás, pecáznak fiúk. De se zöldség, se gyümölcs, tej 5 liter, húsból, sajtból mutatóba. Ma kellett volna megkapni a frisset, de se híre, se hamva az ellátmánynak. Talán holnap.......
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #7179 Dátum: 2014. Február 13. - 08:08:24 »

Egy kicsit panaszkodom. Az egy dolog, hogy a hajó egy kicsit rozsdás, öt éve nem volt kidokkolva, viszont 2016 augusztus 3-ig nem is lesz. Tehát csúnyák vagyunk.

Nagyobb baj, hogy már megint olyan hajó, ahol nem megy a légkondi. Illetve megy, de nem bírja. Nem tudni miért két kompresszor, belső keringetés, aztán mégis 29-31 fokot tol befele. És most hideg tél van, 37 fokkal.

A kaja: van 140 kg hal, ennek nagy része saját fogás, pecáznak fiúk. De se zöldség, se gyümölcs, tej 5 liter, húsból, sajtból mutatóba. Ma kellett volna megkapni a frisset, de se híre, se hamva az ellátmánynak. Talán holnap.......
Kaja nincs, hűvös nincs. Rozsda van, net van! 2:2 . Azért nem rossz arány...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7180 Dátum: 2014. Február 18. - 21:29:57 »

Talán érdekel valakit!

A Medic-Car honlapon autó gázosítás akció!
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #7181 Dátum: 2014. Február 18. - 22:26:30 »

Talán érdekel valakit!

A Medic-Car honlapon autó gázosítás akció!
És nem is kis akció. 
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
szaot
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 92


Lacetti 1.4 Star AC HB 2007


« Hozzászólás #7182 Dátum: 2014. Február 19. - 00:43:42 »

Gondolkodom gázosításon, de hallottam olyat, hogy autópályán, 130-körüli tempónál arányaiban már nagymértékben megnő a gázfogyasztás. Van erről valakinek tapasztalata? Én meg azt gondoltam, hogy pont ilyen használat mellett lehet a legtöbbet spórolni.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7183 Dátum: 2014. Február 19. - 04:39:38 »

Gondolkodom gázosításon, de hallottam olyat, hogy autópályán, 130-körüli tempónál arányaiban már nagymértékben megnő a gázfogyasztás. Van erről valakinek tapasztalata? Én meg azt gondoltam, hogy pont ilyen használat mellett lehet a legtöbbet spórolni.
Jól beállított gázrendszernél, azonos körülmények között az elvárató fogyasztástöbblet 11-17% között van a benzinhez képest. A megtakarítás a gáz és a benzin árkülönbözetéből adódik, ami bár egyre kisebb, még mindig jelentős. És elvileg nem kívánatos egyébb jelenségeket is elkerülhetsz, mint pl. a kokszosodás.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7184 Dátum: 2014. Február 19. - 13:14:27 »

Gondolkodom gázosításon, de hallottam olyat, hogy autópályán, 130-körüli tempónál arányaiban már nagymértékben megnő a gázfogyasztás. Van erről valakinek tapasztalata? Én meg azt gondoltam, hogy pont ilyen használat mellett lehet a legtöbbet spórolni.
130nál már a benzinfogyasztás is megugrik rendesen
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 477 478 [479] 480 481 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!