Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 08:22:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 470 471 [472] 473 474 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 716312 alkalommal)
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #7065 Dátum: 2013. Szeptember 12. - 09:20:28 »

Nekem is volt rejtett szelep, de körülményes a nyomás ellenőrzés. Sőt, az egyikben a menetet a kedves gumisom (már nem járok hozzá) elsz*rta, így nem is lehetett normálisan visszatekerni. Egyébként tényleg szép, és le sem lopják.
Króm sapkából nekem az előző autón 3, ezen 2 garnitóra tűnt el eddig. Én is azt mondom, ha még egyszer leveszik, marad a műanyag. Úgyis fekete a felni belseje, abszolút beleillik a képbe.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #7066 Dátum: 2013. Szeptember 13. - 00:50:09 »

Ma reggelre idén másodszorra lopták le a króm szelepsapkáimat.  Hogy törne el a keze annak, aki ilyet tesz. Nem is értem a dolgot, ugyan mit kezd ilyen szelepsapkákkal, amin Chevy jel van?  Meguntam, felraktam műanyagot.
Én elejét vettem ennek a dolognak...rejtett szelepek vannak a felniben. Se sapka, se kiálló szelep. Leengedni sem lehet, csak a maga adapterével. Ráadásul mutatós is! :-)) Már pár éve ez van...,még nem mondtam? Kacsint Vigyorog
Anno még én szállítottam neked.
Így van, azóta is jó...kopp...kopp...kopp... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #7067 Dátum: 2013. Szeptember 13. - 15:10:07 »

Lassan letisztíthatom a szánkót mert leesett az első friss hó a környező hegyeken.Hamarosan itt a völgyekben is lesz. Vigyorog
Kérdeztem a munkahelyemen, hogy hányszor van erre erdőtűz.. hátha enyhül a mai 9fok..
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7068 Dátum: 2013. Szeptember 13. - 18:40:02 »

Lassan letisztíthatom a szánkót mert leesett az első friss hó a környező hegyeken.Hamarosan itt a völgyekben is lesz. Vigyorog
Kérdeztem a munkahelyemen, hogy hányszor van erre erdőtűz.. hátha enyhül a mai 9fok..

Én is kardigánba bújtam ma. Négy hónap trópus után kissé hideg az itthoni éghajlat.

Ja, mert itthon vagyok ám.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #7069 Dátum: 2013. Szeptember 13. - 21:25:29 »

Nálunk most is tök jó 7 fok van,kopog is a nyári gumi. 
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7070 Dátum: 2013. Szeptember 14. - 10:43:21 »

Lassan letisztíthatom a szánkót mert leesett az első friss hó a környező hegyeken.Hamarosan itt a völgyekben is lesz. Vigyorog
Kérdeztem a munkahelyemen, hogy hányszor van erre erdőtűz.. hátha enyhül a mai 9fok..

Én is kardigánba bújtam ma. Négy hónap trópus után kissé hideg az itthoni éghajlat.

Ja, mert itthon vagyok ám.  Vigyorog
Üdv itthon! Meddig maradsz?
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #7071 Dátum: 2013. Szeptember 14. - 13:54:44 »

Szediati hozzászólását, (mi szerint él e még a Fórum?), tisztelettel töröltem!
Egyrészt nem is jó helyre íródott, másrészt meg teljes valótlanságot állított kijelentve, hogy egyik témában sem születtek hozzászólások!!! Vigyorog

Tehát a Fórum él! Mosolyog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #7072 Dátum: 2013. Szeptember 14. - 15:31:45 »

Szediati hozzászólását, (mi szerint él e még a Fórum?), tisztelettel töröltem!
Egyrészt nem is jó helyre íródott, másrészt meg teljes valótlanságot állított kijelentve, hogy egyik témában sem születtek hozzászólások!!! Vigyorog

Tehát a Fórum él! Mosolyog
Jól tetted.
Lehet a böngészője halott?  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7073 Dátum: 2013. Szeptember 15. - 00:32:35 »

Lassan letisztíthatom a szánkót mert leesett az első friss hó a környező hegyeken.Hamarosan itt a völgyekben is lesz. Vigyorog
Kérdeztem a munkahelyemen, hogy hányszor van erre erdőtűz.. hátha enyhül a mai 9fok..

Én is kardigánba bújtam ma. Négy hónap trópus után kissé hideg az itthoni éghajlat.

Ja, mert itthon vagyok ám.  Vigyorog
Üdv itthon! Meddig maradsz?
Én idén már nem vagyok hajlandó a munkára. Mosolyog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #7074 Dátum: 2013. Szeptember 15. - 11:32:49 »

Lassan letisztíthatom a szánkót mert leesett az első friss hó a környező hegyeken.Hamarosan itt a völgyekben is lesz. Vigyorog
Kérdeztem a munkahelyemen, hogy hányszor van erre erdőtűz.. hátha enyhül a mai 9fok..

Én is kardigánba bújtam ma. Négy hónap trópus után kissé hideg az itthoni éghajlat.

Ja, mert itthon vagyok ám.  Vigyorog
Üdv itthon Szomszéd!  Vigyorog Kacsint
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7075 Dátum: 2013. Szeptember 15. - 15:56:23 »

Lassan letisztíthatom a szánkót mert leesett az első friss hó a környező hegyeken.Hamarosan itt a völgyekben is lesz. Vigyorog
Kérdeztem a munkahelyemen, hogy hányszor van erre erdőtűz.. hátha enyhül a mai 9fok..

Én is kardigánba bújtam ma. Négy hónap trópus után kissé hideg az itthoni éghajlat.

Ja, mert itthon vagyok ám.  Vigyorog
Üdv itthon Szomszéd!  Vigyorog Kacsint
Majd övök, mert ugye ütemterv szerint szervizelés esete forog fenn.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7076 Dátum: 2013. Szeptember 24. - 16:10:18 »

5 év és közel 8 hónap=50 000km  Mosolyog Vigyorog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7077 Dátum: 2013. Szeptember 26. - 15:48:43 »

Ha valaki tud Esztergom 60km-es körzetében eladó jó állapotú Suzuki Swift sedan autót, kérem szóljon, mert a kolléganőm lánya szeretne venni egyet. Elsősorban a rozsdamentesség és a jó műszaki állapot a fontos, évjárat 1997 utáni legyen. Felszereltség mindegy, klíma sem fontos, ár kb 400ezerig mehet. Annyit megnéztünk már a környéken, de mindegyik vagy rommá volt törve és helyre volt pofozva vagy extrém lelakott volt. Köszi Mosolyog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7078 Dátum: 2013. Szeptember 26. - 17:01:09 »

Ha valaki tud Esztergom 60km-es körzetében eladó jó állapotú Suzuki Swift sedan autót, kérem szóljon, mert a kolléganőm lánya szeretne venni egyet. Elsősorban a rozsdamentesség és a jó műszaki állapot a fontos, évjárat 1997 utáni legyen. Felszereltség mindegy, klíma sem fontos, ár kb 400ezerig mehet. Annyit megnéztünk már a környéken, de mindegyik vagy rommá volt törve és helyre volt pofozva vagy extrém lelakott volt. Köszi Mosolyog
Rozsdamenteset nem fogsz találni.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Hooti
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Hozzászólás #7079 Dátum: 2013. Szeptember 26. - 17:29:19 »

Ha valaki tud Esztergom 60km-es körzetében eladó jó állapotú Suzuki Swift sedan autót, kérem szóljon, mert a kolléganőm lánya szeretne venni egyet. Elsősorban a rozsdamentesség és a jó műszaki állapot a fontos, évjárat 1997 utáni legyen. Felszereltség mindegy, klíma sem fontos, ár kb 400ezerig mehet. Annyit megnéztünk már a környéken, de mindegyik vagy rommá volt törve és helyre volt pofozva vagy extrém lelakott volt. Köszi Mosolyog

Pár tanácsot adnék:
aprod.hu és jofogas.hu-n nézelődj inkább, hasznaltauto.hu hirdetései 90%-ban kereskedős hirdetés, ahol kipofozott beszámított sz@rok vannak jórészt. Igaz vannak a kereskedőknél is idős bácsi-néni autók, de aranyáron adják és el is adják.
Legjobb ugye ha ismerőstől veszel, az én swiftemet is ismerős vette meg és használja is azóta panaszmentesen.
Idős swift mindig az első kerék mögötti küszöbillesztésnél kezd rozsdásodni-rohadni, először azt nézd meg, előszeretettel ott levő rozsdából lehet következtetni a küszöb további állapotára (képes és a B oszlop tájékán egyszer csak kirohadni ha elől már bejut a víz-sár-stb).
Mivel 5 számjegyű a km számláló, elég lutris mennyi van benne. Első árulkodó jel, hogy "karattyol" a vezérműtengely, na abban rendes olaj és szűrőcserével is kb 250ekm van. Mindenképpen bármit találsz, rendszám felír és rongyolsz be az okmányirodába, ott pár ezer (asszem 2500ft) és lekérik neked a BM rendszeréből az időszakos műszaki vizsgákon rögzített kmóra állásokat. Azok sokat elárulnak.
Én 54ezerrel vettem és 140ekm-el adtam el, vigyáztam rá, belsejéből itélve simán adhattam volna 40ekm-el, tehát szerintem a szép belső sem igér semmit ennél a tipusnál.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 470 471 [472] 473 474 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!