Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 20. - 21:28:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 708716 alkalommal)
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #690 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 11:31:55 »

Szörnyű dolog történt velem. Na nem kell pánikba esni, az autóm jó! Csak én vagyok bajban, fekvős szobafogságban vagyok, befáslizott, felpolcolt lábbal, és halálra ijesztve, hogy ne is kelljek fel, mert a mélyvénás visszérgyulladásom trombozissá válhat. Még dolgozni sem engedett szigorú feleségem. Ide a géphez is csak rövid időre, de itt is fent van a csúnya dagadt nagyon is fájós lábam. Még injekciót is fogok kapni, így elképzelhetitek, hogy nagy a baj. Azért remélem ez még nem a búcsúüzenetem, és túl fogom élni  e katarzist. Ha nem, akkor még Cápa, és Jani, és Meatloaf (ők cikiztek a legtöbbet!) is csak a szépre emlékezzen irányomban! Aki ismer tudhatja, hogy távol állt tőlem a betegség, a betegállomány, pláne a szigorú fekvés, és mindezek tetejébe az injekció. Kezdek aggódni! Ha lábam nem javul meg a felpolcolástól, és immáron mindkettőt feldobnám, Cap fiamnak adom örökségül a Chevroletes plédemet, nem kell azzal pótolni a szemfedőt!
Ha valaki még látni akar, hát ígérem itthon talál még. Hát tényleg be vagyok, nem kicsit, nagyon...Szeretlek titeket klubtársaim! Kacsint Vigyorog..., és ti engem? He Kacsint Vigyorog
Ne láss rémeket! Az ijesztés pedig jogos pont a természeted miatt amit Te is elismertél. Inkább örülj a gondoskodásnak és a szurit meg fogd fel úgy, hogy éppen nyaralsz amihez egy -két szúnyogcsípés is hozzátartozik.Meglátod a pihenés meghozza a sikeres gyógyulást amit szívből kívánok! A végrendelkezést meg tessék elfelejteni!
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #691 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 11:43:02 »

Szörnyű dolog történt velem. Na nem kell pánikba esni, az autóm jó! Csak én vagyok bajban, fekvős szobafogságban vagyok, befáslizott, felpolcolt lábbal, és halálra ijesztve, hogy ne is kelljek fel, mert a mélyvénás visszérgyulladásom trombozissá válhat. Még dolgozni sem engedett szigorú feleségem. Ide a géphez is csak rövid időre, de itt is fent van a csúnya dagadt nagyon is fájós lábam. Még injekciót is fogok kapni, így elképzelhetitek, hogy nagy a baj. Azért remélem ez még nem a búcsúüzenetem, és túl fogom élni  e katarzist. Ha nem, akkor még Cápa, és Jani, és Meatloaf (ők cikiztek a legtöbbet!) is csak a szépre emlékezzen irányomban! Aki ismer tudhatja, hogy távol állt tőlem a betegség, a betegállomány, pláne a szigorú fekvés, és mindezek tetejébe az injekció. Kezdek aggódni! Ha lábam nem javul meg a felpolcolástól, és immáron mindkettőt feldobnám, Cap fiamnak adom örökségül a Chevroletes plédemet, nem kell azzal pótolni a szemfedőt!
Ha valaki még látni akar, hát ígérem itthon talál még. Hát tényleg be vagyok, nem kicsit, nagyon...Szeretlek titeket klubtársaim! Kacsint Vigyorog..., és ti engem? He Kacsint Vigyorog
Ne láss rémeket! Az ijesztés pedig jogos pont a természeted miatt amit Te is elismertél. Inkább örülj a gondoskodásnak és a szurit meg fogd fel úgy, hogy éppen nyaralsz amihez egy -két szúnyogcsípés is hozzátartozik.Meglátod a pihenés meghozza a sikeres gyógyulást amit szívből kívánok! A végrendelkezést meg tessék elfelejteni!
Úgy úgy!
Csak pihentesd+ a többi, amit szakavatott párod mond.
Baglyon meg rendezünk láb visszér versenyt.  Vigyorog (Első díj: 2 szuri, második díj: 1 szuri harmadik díj: fásli  Vigyorog)
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #692 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 12:08:21 »

Jobbulást kívánok, és remélem Bagolyra rendbejősz! Kacsint
Hiányoznál a csapatból.
Bagolyra megyek, azt nem hagyhatom ki! Legfeljebb nem én vezetek, de van sofőröm bőven. Addig sok idő van, akár meg is gyógyulhatok. Este jön a doktornő, és akkor már többet fogok tudni. Az első szurit megkaptam, és jön még sok, egy hétig bögdös majd Ilus.
Köszi mindenkinek a biztatást, ígérem igyekszem minél előbb meggyógyulni. Gyógyszer, szuri, fásli, felpolcolás, pihenés csak jó lesz. Ha nem is állandóan, de azért legalább itt még a fórumon meg- megjelenek, nehogy már leírjatok! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #693 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 12:21:08 »

Bagolyra megyek, azt nem hagyhatom ki! Legfeljebb nem én vezetek, de van sofőröm bőven. Addig sok idő van, akár meg is gyógyulhatok.
Majd a Kalandparkban rendbe jössz!!! Kacsint Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #694 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 12:34:24 »

Bagolyra megyek, azt nem hagyhatom ki! Legfeljebb nem én vezetek, de van sofőröm bőven. Addig sok idő van, akár meg is gyógyulhatok.
Majd a Kalandparkban rendbe jössz!!! Kacsint Kacsint
Sajnos egyelőre trombózisra gondolnak, de este többet tudok majd. Ha kell valamilyen gyógyszer, megkereslek, ha még tudlak, ha nem akkor majd Ilus. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #695 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 13:06:33 »

Jobbulást kívánok, és remélem Bagolyra rendbejősz! Kacsint
Hiányoznál a csapatból.
Bagolyra megyek, azt nem hagyhatom ki! Legfeljebb nem én vezetek, de van sofőröm bőven. Addig sok idő van, akár meg is gyógyulhatok. Este jön a doktornő, és akkor már többet fogok tudni. Az első szurit megkaptam, és jön még sok, egy hétig bögdös majd Ilus.
Köszi mindenkinek a biztatást, ígérem igyekszem minél előbb meggyógyulni. Gyógyszer, szuri, fásli, felpolcolás, pihenés csak jó lesz. Ha nem is állandóan, de azért legalább itt még a fórumon meg- megjelenek, nehogy már leírjatok! Kacsint Vigyorog
Nem kell leírnunk téged,leírod te saját magad ahogy olvasom  .Ne csüggedj,meggyógyulsz,tudjuk és kívánjuk. Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #696 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 13:22:59 »

Jobbulást kívánok, és remélem Bagolyra rendbejősz! Kacsint
Hiányoznál a csapatból.
Bagolyra megyek, azt nem hagyhatom ki! Legfeljebb nem én vezetek, de van sofőröm bőven. Addig sok idő van, akár meg is gyógyulhatok. Este jön a doktornő, és akkor már többet fogok tudni. Az első szurit megkaptam, és jön még sok, egy hétig bögdös majd Ilus.
Köszi mindenkinek a biztatást, ígérem igyekszem minél előbb meggyógyulni. Gyógyszer, szuri, fásli, felpolcolás, pihenés csak jó lesz. Ha nem is állandóan, de azért legalább itt még a fórumon meg- megjelenek, nehogy már leírjatok! Kacsint Vigyorog
Nem kell leírnunk téged,leírod te saját magad ahogy olvasom  .Ne csüggedj,meggyógyulsz,tudjuk és kívánjuk. Kacsint
Csatlakozom, ha lehet. Kacsint Mielőbbi gyógyulást kívánok! Mosolyog
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #697 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 13:32:15 »

Jobbulást kívánok, és remélem Bagolyra rendbejősz! Kacsint
Hiányoznál a csapatból.
Bagolyra megyek, azt nem hagyhatom ki! Legfeljebb nem én vezetek, de van sofőröm bőven. Addig sok idő van, akár meg is gyógyulhatok. Este jön a doktornő, és akkor már többet fogok tudni. Az első szurit megkaptam, és jön még sok, egy hétig bögdös majd Ilus.
Köszi mindenkinek a biztatást, ígérem igyekszem minél előbb meggyógyulni. Gyógyszer, szuri, fásli, felpolcolás, pihenés csak jó lesz. Ha nem is állandóan, de azért legalább itt még a fórumon meg- megjelenek, nehogy már leírjatok! Kacsint Vigyorog
Nem kell leírnunk téged,leírod te saját magad ahogy olvasom  .Ne csüggedj,meggyógyulsz,tudjuk és kívánjuk. Kacsint
Csatlakozom, ha lehet. Kacsint Mielőbbi gyógyulást kívánok! Mosolyog

Én is! Gyógyulj meg mielőbb apu!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #698 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 15:09:27 »

Köszönöm mindenkinek a biztatást a gyógyulásomra, megpróbálok eleget tenni a kívánságotoknak. Tudom, drága a koszorú... Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #699 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 15:46:26 »

Jobbulást kívánok, és remélem Bagolyra rendbejősz! Kacsint
Hiányoznál a csapatból.
Bagolyra megyek, azt nem hagyhatom ki! Legfeljebb nem én vezetek, de van sofőröm bőven. Addig sok idő van, akár meg is gyógyulhatok. Este jön a doktornő, és akkor már többet fogok tudni. Az első szurit megkaptam, és jön még sok, egy hétig bögdös majd Ilus.
Köszi mindenkinek a biztatást, ígérem igyekszem minél előbb meggyógyulni. Gyógyszer, szuri, fásli, felpolcolás, pihenés csak jó lesz. Ha nem is állandóan, de azért legalább itt még a fórumon meg- megjelenek, nehogy már leírjatok! Kacsint Vigyorog
Nem kell leírnunk téged,leírod te saját magad ahogy olvasom  .Ne csüggedj,meggyógyulsz,tudjuk és kívánjuk. Kacsint
Csatlakozom, ha lehet. Kacsint Mielőbbi gyógyulást kívánok! Mosolyog

Én is! Gyógyulj meg mielőbb apu!
Jobbulást Gida! Te nem lehetsz beteg! Ezt nem engedheted meg magadnak!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #700 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 15:57:27 »

Jobbulást kívánok, és remélem Bagolyra rendbejősz! Kacsint
Hiányoznál a csapatból.
Bagolyra megyek, azt nem hagyhatom ki! Legfeljebb nem én vezetek, de van sofőröm bőven. Addig sok idő van, akár meg is gyógyulhatok. Este jön a doktornő, és akkor már többet fogok tudni. Az első szurit megkaptam, és jön még sok, egy hétig bögdös majd Ilus.
Köszi mindenkinek a biztatást, ígérem igyekszem minél előbb meggyógyulni. Gyógyszer, szuri, fásli, felpolcolás, pihenés csak jó lesz. Ha nem is állandóan, de azért legalább itt még a fórumon meg- megjelenek, nehogy már leírjatok! Kacsint Vigyorog
Nem kell leírnunk téged,leírod te saját magad ahogy olvasom  .Ne csüggedj,meggyógyulsz,tudjuk és kívánjuk. Kacsint
Csatlakozom, ha lehet. Kacsint Mielőbbi gyógyulást kívánok! Mosolyog

Én is! Gyógyulj meg mielőbb apu!
Jobbulást Gida! Te nem lehetsz beteg! Ezt nem engedheted meg magadnak!  Vigyorog
Hát nem is engedtem meg, csak úgy jött, engedély nélkül! Biztosan azért mert megint a Balaton felvidéken jártam, és ott már a Te vonzásköröd van, és kihagytam Keszthelyt, hogy nyugodtan építhesd a garázsod, rendezhesd a kerted, meg akármit.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #701 Dátum: 2009. Szeptember 30. - 07:48:27 »

Bagolyra megyek, azt nem hagyhatom ki! Legfeljebb nem én vezetek, de van sofőröm bőven. Addig sok idő van, akár meg is gyógyulhatok.
Majd a Kalandparkban rendbe jössz!!! Kacsint Kacsint
Sajnos egyelőre trombózisra gondolnak, de este többet tudok majd. Ha kell valamilyen gyógyszer, megkereslek, ha még tudlak, ha nem akkor majd Ilus. Kacsint Vigyorog
Csak bátran keress, ha tudok, segítek. Addig meg ne temesd magad, hozd a szokásos optimista hozzállásodat, és minden rendben lesz, Bagolyon már Te fogsz a leggyorsabban futni...
És kevesebbet dohányozz Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #702 Dátum: 2009. Szeptember 30. - 08:11:29 »

Szóval este eljött hozzám a doktornő. Csináltak egy tesztet, ami vérvétellel járt, de túléltem, és sajnos az eredmény az lett, amitől a legjobban féltem: mélyvénás trombózis. Szóval szoros gumiharisnyában van a lábam, csak szükségre kelhetek fel, gyógyszert kell szednem, és naponta kapok szurit a hasamba, amitől rettegek, pedig el kell ismernem Ilus szuper jó nővér, és fájdalommentesen tudja beadni, de akkor is szörnyű. Azt mondták, hogy két hétig tuti a szobafogság, és vegyem komolyan, mert, ha elindul az a fránya rögöcske, akkor..., és itt ájultam el, inkább, mint, hogy halljam. Itt a gépnél fel tudom rakni a lábam, ezért, ez rövid ideig megengedett dolog. Szóval itthon vagyok röghöz kötve. (Hülye szóvicc volt?!)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #703 Dátum: 2009. Szeptember 30. - 08:22:40 »

Hát ez szomorú. Azért mielőbbi jobbulást Gida, hogy teljes egészségben védhesd a beszólásaimat!
Sajnállak, de őszintén! Pihenj sokat!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #704 Dátum: 2009. Szeptember 30. - 08:52:56 »

Szóval este eljött hozzám a doktornő. Csináltak egy tesztet, ami vérvétellel járt, de túléltem, és sajnos az eredmény az lett, amitől a legjobban féltem: mélyvénás trombózis. Szóval szoros gumiharisnyában van a lábam, csak szükségre kelhetek fel, gyógyszert kell szednem, és naponta kapok szurit a hasamba, amitől rettegek, pedig el kell ismernem Ilus szuper jó nővér, és fájdalommentesen tudja beadni, de akkor is szörnyű. Azt mondták, hogy két hétig tuti a szobafogság, és vegyem komolyan, mert, ha elindul az a fránya rögöcske, akkor..., és itt ájultam el, inkább, mint, hogy halljam. Itt a gépnél fel tudom rakni a lábam, ezért, ez rövid ideig megengedett dolog. Szóval itthon vagyok röghöz kötve. (Hülye szóvicc volt?!)

Jobbulást kívánok neked, sajnos személyes tapasztalatom van ezen a téren már kettőt túléltem és állandóan szednem kell a syncumar nevű vérhígítót.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!